קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרי אינטרנט

האינטרנט שינה את פני העולם. הוא נתן לנו את היכולת להגיע לכל מידע אליו אנו רוצים להגיע, הוא מאפשר לנו לרכוש מוצרים בלי לצאת מהבית ובאמצעותו ניתן לבצע עוד פעולות רבות נוספות. רשת האינטרנט היא רשת של אתרים שמחוברת לשרתים שאלו סוג של מחשבים גדולים, ולכל אתר יש את הכתובת שלו שדרכה הגולשים מנותבים אליו כשהם מעוניינים. אך לא מספיק שתהיה דרך להגיע לאתרי אינטרנט ספציפיים אלא צריך שהם גם יהיו כאלו שמספקים חוויית גלישה מיטבית. איך עושים את זה? בין השאר באמצעות עיצוב מקצועי מה שיכול לבצע מי שעשה קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרי אינטרנט.

עיצוב אתר אינטרנט – הבסיס של כל אתר…

כולנו נכנסים לאתרי אינטרנט שונים כל הזמן. אנחנו מחפשים מידע, רוכשים מוצרים או שירותים ועושים עוד פעולות שונות. אך מה גורם לנו להישאר באתר ספציפי? הרי לכל עסק יש מתחרים אז מה גורם לנו להרגיש נוח באתר מסוים ולבצע בו פעולה כלשהיא? יש פרמטרים שונים רלוונטיים אך אחד המשמעותיים שבהם הוא עיצוב האתר. עיצוב האתר צריך להיות בצורה כזו שתגרום לגולש להרגיש שהוא הגיע למקום הנכון, ואת זה עושה עיצוב נכון, בחירה נכונה של צבעים וכדומה. מה יגרום לגולש ללחוץ על כפתור מסוים באתר? בין השאר אם הוא יהיה מעוצב. עיצוב אתרי אינטרנט הוא לב ליבו של עולם הרשת הווירטואלית, הוא זה שקובע גורלות של אתרים האם הם יצליחו או שלא. כמובן שיש עוד פרמטרים כמו תוכן שיווקי, חוויית משתמש ואחרים אך העיצוב הוא מרכיב מרכזי.

גרפיקה ממוחשבת

עיצוב גרפי – לא רק לאתרי אינטרנט

אם אתם שוקלים לעשות קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרי אינטרנט כדאי שתדעו שלא רק אתרי אינטרנט תוכלו לעצב לאחר הלימודים, אלא עוד לא מעט דברים. לדוגמה, תוכלו לעבוד במערכת עיתון ולעצב את העיתון של המחר, תוכלו לעבוד במשרדי פרסום ולעצב את הפרסומות הווירטואליות והפיזיות של המשרד, תוכלו לעבוד בבתי דפוס ובכל חברה כמעט. תהיו אלו שאחראיים על הפקת חומרי הדפוס וכמובן, על העיצוב שלהם. יש אין סוף עבודה בעיצוב גרפי ולא רק לאתרי אינטרנט. עיצוב גרפי הוא שלט החוצות שראיתם באיילון בדרך הביתה, הוא הפלאייר שחיכה לכם בבוקר בתיבת הדואר שלכם, הוא הלוגו של החברה הסלולרית שלכם והוא עימוד הספר שקראתם בשבת. אז מה לומדים בקורס כזה? הנה קצת מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרי אינטרנט.

תיאוריה בשילוב של פרקטיקה ללמוד לעצב גרפיקה לאתרים UX – UI 

קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרי אינטרנט כולל לא מעט פרקטיקה אבל גם לא מעט תיאוריה. אתם תלמדו את התוכנות הרלוונטיות לעיצוב – פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין ואחרות ותלמדו את דרימוויבר התוכנה שבאמצעותה תבנו אתרים. בנוסף, תלמדו לא מעט תיאוריה שמתמקדת באיך לעצב נכון בשביל לגרום לתוצאה במוחו של הגולש. חשוב גם להבין שבניית אתרי אינטרנט היא לא רק שהם ייראו יפים אלא גם יצירה של חוויה שלימה עבור הגולש, מה שיש לו משמעות גם בעיצוב של האתר. קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרי אינטרנט הוא קורס שיש כמה מכללות שמלמדות אותו, אך אם אתם רוצים ללמוד אותו בזמן שנוח לכם ולא להיות תלויים באחרים, מכללת סולו מציעה לכם קורס און ליין, קורס אינטרנטי אך כזה שאינו וידאו אלא אחד על אחד עם מורה פרטי.

גרפיקה ממוחשבת לאתרים

גרפיקה ממוחשבת לאתרים

המיקום איבד משמעות – עיסוק מהבית בתחומי גרפיקה ועיצוב

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בעיסוק בעיצוב גרפי ובבניית אתרי אינטרנט הוא שהמיקום כבר חסר משמעות. מה זה אומר? זה אומר שאתם יכולים לגור בכלל במדינה אחרת ולנהל עסק לעיצוב גרפי ללקוחות ישראלים, זה אומר שאתם יכולים לעבוד מהבית, מבית הקפה הסמוך או מכל מקום אחר, ואתם יכולים לעבוד מתי שנוח לכם. קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרי אינטרנט במכללת סולו הוא קורס שגם בו למיקום שלכם אין משמעות, מה שאומר שאתם יכולים לשבת בכל מקום עם מחשב וחיבור לאינטרנט וללמוד.

איך פועלת השיטה? איך לומדים גרפיקה ממוחשבת דרך האינטרנט

באמצעות תוכנה שמקשרת בין מחשבים, אתם יכולים לשבת בבית שלכם או בכל מקום אחר, להתחבר למחשב של המורה ואף לשלוט בו. כך גם המורה, הוא יכול לשבת בביתו ולהתחבר למחשב שלכם עם התוכנה הזו, מה שהופך את השיעור לשיעור בדיוק אותו הדבר כמו בצורה פרונטלית. קורס עיצוב גרפי במכללת סולו הוא קורס שאפשר לעשות בערב, בסופי שבוע, בבקרים או בכל זמן שמאתים לכם. כל מה שצריך הוא לתאם ימים ושעות עם המרצה וגם אם צריך לעשות שינויים, זה אפשרי. זה אומר שלא יהיו לכם חיסורים בלימודים וזה אומר שאתם לא צריכים לרדוף אחרי כיתה שלימה. זה אומר גם שאתם לא צריכים לצאת מהעבודה מוקדם בשביל הלימודים ולא צריכים לעמוד בפקקים ולחפש חניות, כל מה שאתם צריכים הוא להדליק את המחשב שלכם, להתחבר למחשבו של המורה באמצעות התוכנה ופשוט להתחיל וללמוד בהנאה.

עיצוב גרפיקה ממוחשבת

2019-07-26T21:20:56+03:00