להרוויח כסף עם קורסים מעצבים גרפיים מהם הדרכים הנכונות כדי להתכונן לקריירה בעיצוב גרפי טבלת שכר עיצוב גרפי 2022

להרוויח כסף עם קורסים מעצבים גרפיים מהם הדרכים הנכונות כדי להתכונן לקריירה בעיצוב גרפי? טבלת שכר עיצוב גרפי 2022

סטודנטים רבים שרוצים להשתלב בתעשיית העיצוב ולעשות הסבה מקצועית יש ברשותם שאלות רבות האם באמת התעשייה צומחת כמו שמגדירים אותה בשוק, איזה מיומנויות דרושות כדי לעבוד בתחום העיצוב הגרפי בחברות ההייטק ומשרדי פרסום. נוכל להגיד לכם בכתבה הבאה בדיוק למה לצפות וכיצד אתם יכולים להפוך להיות מומחים מקצועיים כדי להשתלב בקריירה שמתקדמת בלי מעצורים. כיום הדרישות למעצבים גרפיים טובים הם גבוהות מאוד ולכן החלטנו לתת מידע רב על ידי שילוב של סרטוני youtube בעמוד זה כדי להסביר לכם כיצד אתם המעצבים הגרפיים המתחילים נחוצים מאוד בתעשייה שצמאה לידיים עובדות.

כדי להיות מקצועי אתה צריך ללכת ללמוד בבית ספר.

כדי להיות מקצועי בתחום עליך ללמוד לפתח את כל המודעות העיצובית על ידי קבלת הסודות והטכניקות בעולם העיצוב הגרפי. באינטרנט נוכל לקבל אינספור טיפים וטריקים איך לבצע סגנונות עבודה כאלו ואחרות אבל בלימודי עיצוב גרפי אתה מקבל טכניקות סודיות שלא חולקים איתכם לרוב בעולם העיצוב הגרפי כגון הבנת הפילוסופיה העיצובית וכיצד ליצור תיק עבודות חזק ומרשים שיהיה חגורת הבטיחות שלך בעולם ההייטק.

דוגמאות עיצוב ויזואלי.

כדי להשיג את העבודה הראשונה שלך תצטרך להכין תיק עבודות וללמוד מה היא שפה העיצובית שאתה צריך לשנן לכל אורך הלימודים וכתוצאה מכך חלקנו איתכם דוגמאות רבות על ידי המורים בבית הספר  במיוחד למבקרי עמוד זה כדי לעזור לך לבצע את המחקר הנכון להתקבל שוק ולדעת איך להשתלב בתעשייה שצמאה לידיים עובדות בשנים האחרונות. כיום כל עמדה שיווקית בעיצוב גרפי דורשים ידע בתוכנות גרפיות כמו פוטושופ אילוסטרייטור אינדיזיין אשר נלמד במסלול מעצבים גרפיים ולכן הראנו מה זה מניפולציות גרפיות שיעזרו לך להבין לקראת מה אתה מתמודד.

ההתמחות הלימודית הבנה של מה זה יצירה שיחה מיתוגית.

כדי להיות מעצב גרפי מקצועי אתה תלמד איך להתמחות בהבנת עולם המיתוג ליצירה שיחה מיתוגית בין לקוחות לקהל היעד. תלמד את השפה העיצובית בהכנת מגזינים וספרים פרסומיים ובמקביל איך לעצב באנרים שיווקיים שיהיו ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. אין ספק שקהילת המעצבים הגרפיים כל הזמן מתעדכנת ולכן השפה העיצובית לטרנדים שנכנסים אמורים להרחיב את הידע שלך בעיצוב.

גם בסיום הלימודים כדי להמשיך להיות מעודכן במה שקורה תצטרך לבצע השתלמויות כדי להמשיך להיות מעודכן בטרנדים והחוקים החדשים הנכנסים המבוססים על סטטיסטיקות ממכירות בעולם הדיגיטל.

השפה העיצובית כוללת חוקים רבים שקלים להבנה פשוטה לבניית קומפוזיציות עיצוביות ושכנוע של אנשים על ידי מהלכים פסיכולוגים המתקיימים דרך צבעים. לצבעים יש כוח עצום כי הם אלה שגורמים למתבונן להרגיש בצורה שמחה או רגשית לכל מודעה עיצובית שאתם עושים.

הבנת עולם הטיפוגרפיה.

לטיפוגרפיה יש משקל מאוד חשוב בלימודי עיצוב גרפי כי אך ורק באמצעות מסרים של תמונות ושילוב  טקסטים אפשר באמת להעביר את המסר שאותו מותג רוצה לתקשר עם קהל היעד שלו. קהל היעד זה קהל הצופים באתר האינטרנט וברשתות החברתיות או במקביל כל עיצוב אריזה שאנחנו משתמשים בה מדי יום מעבירה מסר שיווקי כזה או אחר על המותג עצמו ולכן כל מותג או חברה רוצה לכבוש את תשומת הלב  המשתמשים על ידי עיצוב סביר ונכון, כדי לקבל את התמורה שיווקית שאותה חברה או ערוץ שיווקי רוצה להשיג.

יצירת נטוורקינג

יצירת נטוורקינג שיווקי זה אחד הדברים החשובים שסטודנט לעיצוב גרפי מתחיל מעורב מוקדם יותר בתהליך הקריירה כדי להבין שזה הסיכוי הגבוה ביותר של כל חברה או מותג ליצור קשר עם קהל היעד. כל הצופים בכל פלטפורמה דיגיטלית או מודפסת יקבלו אותות חזותיים כי זה מה שגורם בצורה עקיפה וישירה למותג למכור ולכן חשוב להיות נוח עם כל חוקי העיצוב הגרפי הרבים כדי להכיר את הכלים שיעזרו לך לפתח את השפה ויזואלית הנלמדת בתוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין.

המשאבים בעולם העיצוב הגרפי.

כלי עבודה  למעצבים גרפיים הם שימוש בתוכנות גרפיקה adobe. אם אתה יודע לעבוד עם תוכנות גרפיקה adobe זה לא אומר שאתה באמת יודע לעצב גרפיקה. כדי לעצב גרפיקה  הסוד הוא לדעת כיצד להבין את כל המטרה השיווקית מעולם ההעסקים כדי להעביר את המניפולציות השיווקיות באמצעות התוכנות גרפיקה של חברת אדובי. במהלך הלימודים אתה תבצע פרויקטים אישיים כדי לעבוד בתור פרילאנס או לסירוגין לקבל כסף עבור עבודות פרטיות שתעשה לחברות הייטק. מרבית הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי משתלבים בעולם האמיתי עם לקוחות אמיתיים  כבר בתקופת הלימודים דרך קבוצת בית הספר די לתת את כל החידוד השיווקי שעולם המכירות צריך לתת ניסיון תעסוקתי וביטחון כלכלי.

איך לומדים אונליין דרך האינטרנט?

תקופת הקורונה הייתה אחת התקופות שחברות רבות החליטו שאך ורק האינטרנט יכול לעזור להם להמשיך להיות רלוונטיים בשוק העבודה וכתוצאה מכך אוניברסיטאות ומכללות לימדו תואר ראשון ותואר שני באינטרנט באמצעות זום כמו כן משרדים רבים עזבו את העולם הפיזי והחלו לעבוד בסביבה אינטרנטית ביתית כדי להמשיך להיות רלוונטים בשוק העבודה שהיה צריך להמשיך את העבודה. אנו מלמדים בשיטה אינטרנטית מעל 15 שנה אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות.

איך מלמדים שיעור אונליין?

אחת הדרכים הטובות ביותר לגרום לסטודנט להצליח בשוק העבודה זה ללמוד את התחום בצורה פרטנית ואישית. במהלך השיעור המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט ולהסביר לו בצורה פרטנית ואישית איך לעבוד בפרויקטים עיצוביים תוך שימוש בשפה העיצובית אותם הסטודנטים לומדים. המורה רואה את המסך  הסטודנט ויכול לעבוד על תוכנת הגרפיקה שפתוחה אצל הסטודנט ולהסביר או שלב אחר שלב איך ליישם תהליכים מורכבים בעולם העיצוב והמיתוג. לאחר הסבר של המורה אתה צריך לתרגל את החומר הלימודי כדי להראות הבנה  מלאה איך לעצב נכון. אם יש נושא בשיעור שלא ברור המורה לא יכול להמשיך לחומר החדש עד שהוא מבין שבאמת הסטודנט שולט בכל המיומנויות הטובות שאותם הוא צריך להפגין בחשיבה העיצובית.

התמיכה בלימודים.

מנטור גרפיקה שיוצמד אליך במהלך הלימודים יעזור לך לקדם כל מטרה שיווקית לתיק העבודות. במהלך השיעור תקבל שיעורי בית ולאחר מכן תוכל להתייעץ עם המורה בכל שלב אם אתה באמת מצליח לעמוד ביעדים שהמורים שלך הציבו לך. בלימוד פרטני ואישי אתה הוא המרכז ולכן המטרה של המורה בבית הספר לשים אותך במקום טוב  כדי להשתלב בעולם השיווק והפרסום ליצירת תקשורת עסקית דרך ויזואלים אותם אתה צריך לדעת לעצב.

תיק עבודות

תיק עבודות זה הדבר היחיד שבאמת יכול להגיד שאתה מעצב גרפי מקצועי. חברות הייטק ומשרדי הפרסום או במידה ותרצה לעבוד כעצמאי לא מתרשמים מתעודות. כל מה שחשוב בעולם השיווק והפרסום דרך תקשורת עסקית זה אך ורק טרנדים שאתה מראה שאתה יודע לעשות. אם תיק העבודות שלך מכיל סגנונות עיצוב שעוד לא נראו ומיומנויות טובות שאתה יכול לעזור  על ידי עיצוב אלמנטים אין ספק שתוכל לראות את הביקוש הרב. לכל תקופת הלימודים אתם תהיו עסוקים אך ורק בתיק עבודות כי זה הפנים של כל מעצב גרפי בסיום הלימודים.

השכר בעולם העיצוב הגרפי

לאור הביקוש הגדול בעולם העיצוב הגרפי נוכל לראות  שמי שמסיים את הלימודים מבוקש מאוד בתעשייה זו. בחברות הייטק מעצב גרפי יכול להתחיל עם שכר של 18 אלף שח  ולעבוד בצורה משותפת עם מפתח תוכנות ומקודדים השכר הוא שכר מתחילים. במידה  ותרצו לעבוד בחברות פרסום ושיווק עסקים ברשתות החברתיות או בעיצוב אתרי אינטרנט השכר יהיה 16 אלף שח נטו. בהדפסות השכר 11000 שח נטו ולכן מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד אך ורק בעולם ההייטק לסירוגין פותחים עסקים עצמאיים. מחיר שעתי בתחום למתחילים החל מ85 שח לשעה ויכול גם להגיע ל130 ש"ח.

קבוצת הפייסבוק של בית הספר כיצד יכולה לעזור לך?

לאור המחסור הגדול במעצבים גרפיים בעולם הדיגיטל בית ספר פתח קבוצה לפני 12 שנה כדי לתת מענה לאנשים שרוצים להתחיל לעבוד גם אם אין להם ניסיון. נוכל לראות בקבוצה זו 19 וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי הפרסום שמחפשים אותך מעצב גרפי מתחיל לתת פתרונות דיגיטליים. כבר בתקופת הלימודים בית הספר יחבר אותך לקבוצה כדי שתוכל ליצור קשרים עסקיים ולהראות את הנוכחות הדיגיטלית שלך במדיה החברתית.

למה יש מחסור בעולם העיצוב הגרפי?

אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים להציג סגנונות עיצוב אישי בעולם הדפסה או מגישים מועמדות אך ורק להוצאות לאור והפקות דפוס המצב היום שונה כי המשרות הכי שוות זה בדיגיטל והייטק שהתפתחו במדינת ישראל. מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות שמכתיבה את עולם ההייטק ולכן הביקוש לכוח אדם מקומי  בין הגדולים ביותר בעולם. בוגרי מסלול לימודי תקשורת חזותית ועיצוב בוחרים לעבוד בעולם ההייטק או לסירוגין לפתוח חברות פרטיות.

תקשורת חזותית ועיצוב.

בוגרים  לימודי עיצוב גרפי פונים לעבוד בחברות הייטק ולכן הם צריכים את כל הידע שעולם ההייטק צריך. במידה ואתם פונים לעבוד בעולם הדיגיטל שצריך בניית אתרים ואפליקציות תצטרכו ללמוד לעבוד על מערכות הפעלה של אתרי אינטרנט כמו וורדפרס או לסירוגין  חוויית המשתמש אלמנטור. חברת אדובי בשנים האחרונות הכניסה את סגנון העבודה עיצוב אפליקציות אקסדי XD לארסנל הכלים של מעצבים גרפיים מה שגרם ליותר ביקוש בתחום. אם בעבר אך ורק חברות הייטק היו יוצרים את סגנונות עבודה אלו כיום מעצבים גרפיים בקלי קלות השתלבו בתעשיית ההיי-טק והם אלה שהיום בונים את האפליקציות תוך שיתוף פעולה מלא עם מהנדס מחשבים ומקודד.

למה יש ביקוש בעולם ההייטק?

מהנדס מחשבים או מקודד תוכנות לא למד במדעי המחשב לעמוד בסטנדרטים התקניים שעולם העיצוב צריך מבחינה מקצועית ולכן מעצבים גרפיים הם אלה שלומדים את כל השפה הויזואלית לאורכה ולרוחבה כדי לתת כל תהליך מקצועי שקריירה בעיצוב גרפי צריכה. כל האלמנטים המעוצבים שאנחנו רואים בתעשיית ההיי-טק או לסירוגין הצבעוניות בתוכנות שחברות ההייטק מוכרות בכל העולם אך ורק נעשים על ידי מעצבים גרפיים כי רק הם מסוגלים לעמוד בסטנדרטים פסיכולוגים כדי למכור עבור חברות ההייטק את המוצרים שהם עומדים בתחרות עולמית כיום.

הביקוש.

בתקופת הקורונה עסקים רבים הבינו שאם הם לא יהיו באינטרנט הם לא יוכלו להמשיך ולהתקיים וכתוצאה מכך מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד. הדור היום מקבל את כל הנתונים שלו אך ורק דרך אפליקציות ואתרי אינטרנט ולכן כדי להכתיב את השפה העיצובית למותג מעצב דיגיטל הם אלה שצריכים לבצע סגנונות עבודה אלו.  אנו ממליצים לכם לצפות בכל השיעורים שהכנו במיוחד עבורכם בעמוד זה כדי לקבל אינדיקציה אם אתם יכולים להשתלב בעולם ההייטק או לסירוגין לעבוד עם חברות שיווק ופרסום אתר אינטרנט לקידום המותג. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום כדי לשוחח עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית שיהיה לכם צפייה נעימה.