האם אתה בכלל צריך תואר מקצועי בעיצוב גרפי כדי להיות מעצב גרפי מתחיל בחברת הייטק או בעבודה מהבית

האם אתה בכלל צריך תואר מקצועי בעיצוב גרפי כדי להיות מעצב גרפי מתחיל בחברת הייטק או בעבודה מהבית? מחיר לקורס עיצוב גרפי בצפון

רוצים להיכנס לתחום העיצוב הגרפי אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? מי יוצר את כל האפליקציות שאנו משתמשים בהן על בסיס יומי? איך ממירים את התשוקה שלך לתחום העיצוב הגרפי לקריירה מקצועית? הידעתם שמעצבים גרפיים אחראים על כל העיצובים הוויזואליים ששולחים קודים לכל העולם? האם עבודה מהבית היא אופציה?

עיצוב ומיתוג נחשב לאחת הענפים המבוקשים ביותר

תחום העיצוב הגרפי נחשב לאחת הענפים המבוקשים ביותר, כאשר מעצבים גרפיים טירונים מרוויחים שכר חציוני גבוה למרות משך הלימודים הקצר שלהם. כדי לספק את כל השירותים הוויזואליים שעולם ההייטק דורש, כמו גם טכניקות פרסום, עליך לשלוט במיומנויות נוספות המחייבות אותך לעבוד לא רק על תוכנות גרפיות אלא גם לשקול כיצד קהל היעד שלך חושב.

נציג לכם שפע של יכולות טכניות המדגימות כיצד ליישם טרנדים פרסום ושיווק

בעמוד זה, הצגנו שפע של יכולות טכניות המדגימות כיצד ליישם טכניקות פרסום ושיווק על ידי פיתוח ויזואליה בכלים גרפיים של אדובי כמו ועיצוב. כדי להיות מעצב גרפי המתאים גם לעולמות האתרים וגם לעולם הדיגיטלי, ללא ספק תצטרכו ללמוד לא רק תוכנות גרפיות אלא גם כללים רבים הקשורים ליצירת ויז’ואל, כמו שימוש בטיפוגרפיות ויצירת אלמנטים גרפיים לקידום עסקים ב2022 ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

השפה העיצובית כרוכה בתפיסה מעמיקה כיצד לבטא בפני קהל היעד את עולם הצבעים וכמובן את המטרות הפסיכולוגיות באמצעות שימוש ברכיבים גרפיים המאפשרים תוכנת אדובי. לימודים חוקרים כיצד טקטיקות שיווק מייצרות את הטיפוס הנפלא שעולם העיצוב דורש, וכן כיצד לפתח שיחות ויזואליות בין קהל היעד למותג עצמו על ידי עיצובים. עיצוב גרפי נחשב לאחד המקצועות המבוקשים ביותר בתחום ההייטק בפרט וכן בעסקי הדפוס, ובשל כך קיים מחסור חמור בכוח אדם.

מי עובד בתעשיית ההייטק?

מהנדסי מחשבים ומפתחי תוכנה עובדים בתעשיית ההייטק כדי להתאים סחורות חדשות לטכנולוגיות דיגיטליות המתרחבות ללא הרף. מהנדס מחשבים ומפתח תוכנה למד כיצד לקודד או לכתוב קודי תכנות למוצרים של תאגידי היי-טק תוך כדי תואר ראשון במדעי המחשב. הם לא מבינים את השפה החזותית או את הצבעים הנכונים , או שהם לא ערכו סימולציות רבות לשיווק הפריטים, ולכן שיתוף הפעולה בין מהנדס מחשבים למעצב גרפי דיגיטלי בוגר קורס עיצוב גרפי אונליין הוא חיוני ביותר. במקביל, משתמשים בגרפיקאים בכל תחום השיווק הדיגיטלי לקידום תנועת גולשים לאתרי אינטרנט על ידי טכניקות פסיכולוגיות במודעות.

מדוע יש מחסור כה חמור בכוח אדם?

קיים מחסור חמור בכוח אדם במגוון טכנולוגיות ויזואליות שמדינת ישראל זקוקה להן. מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות המפותחות בעולם ההייטק, המייצאת היי-טק לכל העולם ללא הגבלת זמן. כתוצאה מכך, למרות שבעבר רוב הבוגרים נכנסו לתחום הדפוס כדי לעשות עיצוב גרפי על נייר או להתאים אריזות למכונות דפוס, התרחיש של היום שונה, ומעצבים גרפיים משתמשים בטכנולוגיות דיגיטליות המשמשות מהנדס מחשבים ומפתח תוכנה.

ההכנסה במגזר ההייטק גבוהה למדי עבור מעצבים גרפיים

ההכנסה במגזר ההייטק גבוהה למדי, ולכן גרפיקאים אוהבים להשתלב שם לא רק בגלל השכר הגבוה המפתה, אלא גם בגלל אפשרויות הקידום המשמעותיות שהטכנולוגיה דורשת. מעצבים גרפיים משתמשים בכל אסטרטגיה דיגיטלית שארגוני היי-טק בונים ומייצרים עבור כל הגלובוס שכן הם אלה שמבססים את השפה החזותית המלאה ועוד.

זה אפשרי לעבוד מהבית.

רוב בוגרי העיצוב הגרפי מעדיפים לעבוד מהבית ולתת שירותי פרסום ודיגיטל למשרדים המשתמשים בשיטות הפרסום שעולם המיתוג דורש. כולנו ראינו בתקופת הקורונה שחברות רבות שלא היו מקוונות לא יכלו לשרוד, ואלה שהיו תלויות לחלוטין בעוברים היגרו לחנויות מקוונות כדי לספק מכירות במשלוח לכל דורש, ובמיוחד למדינת ישראל. מעצבים גרפיים ממלאים תפקיד חיוני מכיוון שהם אחראים לכל הפרסום השיווקי שאנו רואים בפייסבוק על בסיס קבוע, כמו גם בניית אתרים מושכים ויזואלית לגישת הגולשים. כתוצאה מכך, אתה המעצב גרפי מתחיל ללא ספק תוכל ליצור חברה רווחית מהבית.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט מהבית?

עידן הקורונה היה אחד הרגעים המדהימים בהיסטוריה, והוכיח שהכל אפשרי עם האינטרנט. עסקים רבים החלו למכור דברים דרך האינטרנט, ומוסדות ומכללות החלו להציע תארים לתואר ראשון ושני באינטרנט בו זמנית. משרד החינוך הכיר בכך שמותר להשתמש רק בתוכנת זום ללימוד תלמידים. אנו מלמדים אסטרטגיה זו דרך האינטרנט באופן אינדיבידואלי ואישי כבר למעלה מחמש עשרה שנים.

באילו שיטות אתה משתמש כדי ללמד באינטרנט?

בית הספר מספק תוכנה המקשרת מחשבים ומאפשרת למדריך לצפות במסך התלמיד. המדריך דן בתנועות עיצוב בתוכנת אדובי לאורך הקורס, ועל התלמיד לתרגל את התכנים. המדריך לא יכול להמשיך לדברים חדשים עד שהתלמיד תרגל והראה למורה שלו את כל הסגנונות שהוא דן בהם. אין ספק שכל תוכנית פרסום או הכנה ויזואלית לתיק עבודות ללא ספק יסייעו לך לפתח את הפרויקטים העיצוב שלך בלימודים אישי.

מטלות ושיעורי בית

אין ספק ששיעורי בית ומשימות יאלצו אותך לחשוב בצורה יצירתית על מנת לחזק את כישרונות העיצוב שלך ולהתקבל למקצועות שצריכים משימות שנעשו עבור פלטפורמות דיגיטליות. תצטרך להדגים את כל הגישות החדשות בתהליך הפקת הגרפיקה במשימה שלך. אין ספק שרק שיעורי בית ותרגילים יכולים לעזור לך לפתח תיק עבודות מקצועי ולהפוך למאסטר מהיר בתוכנות גרפיות.

כיצד בית הספר עשוי לסייע לך במציאת הלקוחות הראשונים שלך

בית הספר מציע קבוצת פייסבוק פנטסטית מדור גרפיקאים מתחילים המאפשרת לך להתחיל ליצור קשר עם למעלה מ-19,500 חברות הייטק ומשרדי הפרסום הגדולים בישראל. אלפי מעצבים גרפיים שהשתתפו בתכנית בפייסבוק בקבוצה שלנו השיגו לקוחות ראשונים והחלו את דרכם. מועדון זה פעיל למעלה מעשור וסייע לבוגרים רבים להתעסק בראיונות עבודה ולקבל ייעוץ ותמיכה ממעצבים גרפיים על מנת לפרוץ לעסק. אין ספק שבית הספר שלך יחשוף אותך לקבוצה הזו ויסביר לך את כל הדרישות החיוניות שעולם העיצוב הגרפי דורש לאורך הלימודים.

מתרשמים בשוק רק מתיק העיצוב של גרפי, לא מההסמכות או התארים

הלקוחות של היום מתרשמים רק מתיק העיצוב של גרפי, לא מההסמכות או התארים שתקבלו במהלך הקורסים שלכם. כל עוד תיק העבודות שלך מדגים את כל רעיונות העיצוב שלך צעד אחר צעד, אין ספק שתוכל להשתלב בכל תעשייה שתרצה. הפורטפוליו צריך לכסות את כל שפת העיצוב והטרנדים הנוכחיים שלא נראו בעבר, כמו גם תפיסה מוכשרת של מיהו קהל היעד. אין ספק שהם יבינו שאתה תופס את תחום העיצוב הגרפי האינטראקטיבי אם תתייחס לתיק העבודות שלך דרך הכנת התיק לאפליקציה או עיצוב מודעה סגנונות ותיאורים של קהל היעד בצורה מקצועית. אם תבחר לעבוד כפרילנסר במקצוע זה, תתבקש להציג דוגמאות ולא תעודה.

מוצרי אדובי

כדי לעבוד עם תוכנת אדובי, על התלמידים להירשם לאדובי כדי להשתמש בכל יישומי הגרפיקה. תוכנת הגרפיקה די יודעת לעשות מניפולציה, והיא מתעדכנת אחת לחודש בתשלום של שבעים שקלים. לאחר שנה משלמים הסטודנטים אגרה חודשית של מאה שקלים.  הכרת התוכנית לא תאפשר למעצב הגרפי לקחת על עצמו תפקיד כה גדול כמו עיצוב אפליקציה ויזואלית ושיווקית.

ההבדל בשוק בין מעצב גרפי חובב למקצועי

ההבדל בין מעצב גרפי חובב למקצועי הוא די גדול ולא מינימלי, ואת כל התשובות הללו ניתן לראות בתיק עבודות. תתבקש להציג איך הטיפוגרפיה שלך משפיעה על עולם העיצוב הגרפי והאם פעלת על פי חוקי עולם הצבע השונים. זה לא משנה אם אתה גר ועובד מהבית בדרום; ייתכן שהלקוחות שלך נמצאים בקריות בזמן שאתה מתגורר בירושלים. מקצוע העיצוב הגרפי מבוסס כולו על מחשבים, כך שאם אתם חושבים על קידום עבודה עצמאית מהבית, אין ספק שתחום העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית הוא הדרך ללכת.

לימודים תקשורת חזותית

תקשורת חזותית היא נושא הולך וגדל, ומעצבים גרפיים שולטים בשפה המקוונת המלאה של עיצוב מערכות הפעלה וורדפרס או עבודה על אלמנטור כהיבט משמעותי מאוד בחוויית משתמש. מכיוון שהנוער של היום משיג את כל הידע שלהם בעיקר דרך האינטרנט, תחום העיצוב הגרפי יתפתח בשנים הבאות. במקביל אדובי יצרה חבילה יוצאת דופן בשם XD שיוצרת ובונה אפליקציות.

העבודה העיצובית ליצירת אפליקציות היו בעבר בלעדית לחברות הייטק

סגנונות העבודה של יצירת אפליקציות היו בעבר בלעדית לחברות הייטק, אך אנו יכולים לראות שמעצבים גרפיים משתלבים בתעשיית ההייטק ומפתחים את האפליקציות בעצמם בשיתוף מהנדס מחשבים או מפתח תוכנה כדי להתאים לכל הפלטפורמות הדיגיטליות שאפליקציות דיגיטליות דורשות כדי שיהיה סנכרון והתאמה למנועי חיפוש בגוגל או לעבוד עם אפל.

להשתלב בעולם ההייטק

אם אתם מחפשים עבודה רב תחומית שתעזור לכם להתקדם ולהשתלב בעולם ההייטק, עיצוב גרפי בינתחומי הוא ללא ספק המגזר הבא שכדאי לשקול כי זה העתיד. אנו מזמינים אותך לצפות בכל הסרטונים בעמוד זה כדי לקבוע אם אתה מתאים או לא מתאים לתחום התקשורת חזותית ועיצוב הגרפי. אתה מוזמן בשמחה להתקשר אלינו עכשיו כדי לדבר עם אחד מיועצי הלימודים שלנו על איך אתה יכול ללמוד את המגזר המבוקש ביותר מהנוחות של הבית שלך. קורסים בעיצוב גרפי מתחילים היום ב8000 ש”ח ויכולים להגיע לסכומים גבוהים יותר תלוי איפה אתם בוחרים ללמוד.