למד עיצוב גרפי באינטרנט במכללת סולו וקבל את כל ההטבות שאינן זמינות בשום מקום אחר

למד עיצוב גרפי באינטרנט במכללת סולו וקבל את כל ההטבות שאינן זמינות בשום מקום אחר הנלמדות באופן דיגיטלי. לימודי עיצוב גרפי – מה ההבדל בין תואר לקורסים?

בשנתיים הקודמות חלה תנועה גוברת לקראת הוראה דיגיטלית. כמובן שלנגיף הקורונה הייתה כאן השפעה רחבה יותר שניתן לצפות בה בכל רחבי העולם, ואוניברסיטאות רבות עברו להוראה דיגיטלית. מכללת סולו מלמדת באינטרנט ב-18 השנים האחרונות. אז במה אנו שונים מאחרים בלמידה מקוונת? מהם היתרונות בלימוד עיצוב גרפי אצלנו אונליין? אז, המציאות היא שיש כמה יתרונות, ובחרנו לפרט אותם בפוסט הבא.

1. מקוון אונליין ולא מוקלט

היתרון הראשון והמכריע ביותר הוא שאנו לומדים במכללת סולו בגישה פרטנית ואישית ללימודי תעודה אחד על אחד, זה לא קורס מוקלט שבו אתה צופה במצגת מוכנה מראש ואין אינטראקציה עם המדריך. זה שיעור לכולם, מלבד המדריך שנמצא בצד אחד של המחשב ואתה בצד השני. עם זאת, הכל מתרחש בזמן אמת באינטרנט, ואתה עשוי לשאול שאלות ולקבל תשובות.

2. לימוד בקצב של אחד לאחד

קורסים מקוונים באוניברסיטאות אחרות הם שיעורים המתקיימים בזום עם מערך גדול ומגוון של אנשים. זאת בניגוד מוחלט לפלטפורמת מכללת סולו שלנו, שמקיימת שיעורים אחד על אחד עם מדריך פרטי. מבנה הלימודים הזה מוכח כבר שנים, לא רק במוסד שלנו אלא גם בבית הספר. בהשוואה לילדים שלומדים בקבוצות תגבור קטנות בבית הספר ומבלים את רוב זמנם בשלבי ביניים, ילדים שלוקחים מורה פרטי הופכים לתלמידים המשגשגים בבית הספר. שיעורים פרטיים הוכיחו את עצמם מספר פעמים, והוא ממשיך לעשות זאת בתוכניות שלנו.

3. מסגרת לימודים מוגדרת היטב

בניגוד לקורסים מקוונים מוקלטים, שבהם אתה בוחר מתי ללמוד ואין מבנה מוגדר, במכללת סולו אתה בוחר מתי ללמוד, אבל רק בתחילת הקורס. אתה בוחר יום ושעה מסוימים, והוא משמש מסגרת למידה בטוחה וישירה. כך, לא תפספס אף שיעור ותוכל להיות עקבי ביותר, וזה בדיוק מה שצריך כדי להצליח. מכיוון שהשיעורים והנושאים מתוכננים בצורה כזו ששיעור קודם משפיע על הבא, עקביות משיעור למפגש היא חיונית.

4. שעות לימודים גמישות

יחידים עובדים, אמהות ותלמידים המעוניינים להתפרנס תוך כדי לימודים בבית הספר חייבים להיות גמישים. אנו מחנכים במכללת סולו שישה ימים בשבוע, משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הלילה המאוחרות. כמובן שיש לנו גם שעות שישי. אנו מאפשרים לך לבחור את זמן הלימוד הרגיל שלך ואת היום הרגיל שילווה אותך במהלך הקורס בתחילת הקורס. יש לנו הרבה אפשרויות כי יש לנו הרבה פרופסורים נהדרים. חשוב לשים לב שימי שישי הם באמת פופולריים ומזוהים בדרך כלל מהר, אבל שאר השבוע הוא מאוד מותאם.

5. מומחיות

מכללת סולו נוסדה לפני 18 שנים. מאז תחילת פעילותנו לימדנו וממשיכים לחנך באינטרנט מהבית. בהשוואה לאוניברסיטאות אחרות המחנכות באותו אופן, יש לנו ניסיון עשיר. המכללה שלנו, ובמיוחד מורים יוצאי הדופן שלנו, מתעדכנים כל הזמן בחומרים ובתוכנות הרלוונטיות ביותר, וכל מה שאנחנו מלמדים ולומדים מכם עדכני ורלוונטי לשוק העבודה. המשימה שלנו היא לספק לך מעצבים גרפיים מיומנים. אנחנו לא מבזבזים זמן; הכל נעשה בצורה הכי יעילה שאפשר.

6. סילבוס נקבע תכנית לימודים מוגדרת היטב.

כמוסד אחראי, אנו מוודאים שלכל קורס שלנו יש תכנית לימודים מוגדרת היטב. הסילבוס מודיע לכם כסטודנטים על הנושאים שתכסו בקורס, והוא גם מודיע לנו כמכללה באילו נושאים עסקנו ובאילו עדיין צריך לעסוק.

הסילבוסים משתנים ללא הרף כתגובה לשינויים המתרחשים באזור על בסיס יומיומי. תוכנית לימודים מלפני שנתיים לא תהיה זהה לסילבוס משנתיים לאחר מכן. זה כמעט בוודאות יעודכן עם ההתקדמות העדכנית ביותר. כמכללה, אנו אומרים לסטודנטים שלנו שיהיו מעצבים גרפיים לעתיד שעליהם להיות עדכניים ורלוונטיים בכל עת. זהו מרכיב חיוני הן בקורס והן במקצוע.

7. לבנות חשיבה עיצובית ולהשתמש בכל המיומנויות

עיסוק הוא ההיבט החשוב ביותר בתואר בעיצוב גרפי ובכל מקצועות העיצוב. התרגול מאפשר לך לבנות חשיבה עיצובית ולהשתמש בכל המיומנויות שלמדת במהלך הקורס.

תרגול מאפשר לך לשפר את השימוש שלך בפקודות תוכנה, לעבור בין תוכנות במגוון חזותיים, לנצל ידע ומילים מקצועיות, לתרגל את המקצועיות שלך והיבטים מרכזיים בעיצוב גרפי, וליצור את סגנון העיצוב שלך. במכללת סולו אנו רואים בתרגול גורם חשוב מאוד בקורס.

בקורס שלנו תתרגלו עם המדריך, תתרגלו מולו במהלך ההרצאה ותקבלו שיעורי בית לתרגול. אינספור שעות תרגול יכולות לעזור לך להגיע לרמה גבוהה של מקצועיות.

8. סיווג תפקידים

בעוד שמוסדות מבטיחים הבטחות לסטודנטים לגבי עבודה במקצוע לאחר סיום הלימודים ולאחר מכן עומדים בהבטחות אלו, אנו במכללת סולו עושים משהו הרבה יותר חכם עבור הסטודנטים שלנו.

כשפייסבוק הצטרפה ליקום שלנו, יצרנו את קבוצת העבודה של הדומיין, שמונה כעת 19.5 אלף חברים. זוהי הקהילה הגדולה ביותר בפייסבוק במקצוע הזה, ומשרות רבות בעיצוב גרפי מתפרסמות מדי יום.

התלמידים שלנו מצטרפים לקבוצה ויכולים לבחור באופן חופשי לאילו משרות הם רוצים להגיש מועמדות על ידי שליחת קורות חיים ותיק עבודות.

סטודנטים, בוגרים, מעצבים גרפיים מאוניברסיטאות שונות ומגוון חברות מהווים את המועדון. יתרה מכך, כמכללה שמתחזקת את העמוד, אנו דואגים לפרסם בקבוצה מידע רענן רב שיאפשר לכם ללמוד על ההתקדמות בתחום.

9. יש מגוון רחב של קורסי עיצוב גרפי והייטק.

המוסד שלנו לא רק מלמד עיצוב גרפי, אלא גם את כל תחומי העיצוב מהלואו-טק ועד הייטק כמו קורס בניית אתרים ומסלולי תקשורת חזותית להשתלבות בהייטק. תואר הדגל שלנו הוא עיצוב גרפי, אבל יש לנו עוד הרבה קורסים פנטסטיים ומעולים שבהם תוכל להתפתח וללמוד עוד נושאים. גרפיקה ממוחשבת, פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, עיצוב אלבומים דיגיטליים, תקשורת חזותית, עיצוב אפליקציות, עיצוב אתרים, ציור דיגיטלי וחווית משתמש UX-UI הם כולם נושאים שאנו מלמדים. אנו מספקים גם הכשרה מיוחדת לפיתוח תיק עבודות.

10. תמחור סביר

בניגוד למוסדות אחרים המלמדים קורסים מקוונים או מוקלטים ומוכרים אותם בעלות של שנת לימודים באוניברסיטה, הקורסים שלנו סבירים ביותר ואינם מתקרבים לעלות של שנת לימודים כזו. זה לא שהקורסים שלנו זולים ומשווקים במחירים מופקעים; רחוק מזה. עלות הקורסים שלנו זולה מאחר ואין לנו מיקום פיזי בו ניתן ללמוד וחייבים לשלם שכר דירה, וכן אנו רוצים להנגיש את התחום למי שמעוניין ללמוד מקצוע חדש או לבצע הסבה במחיר משתלם ובמחיר סביר. מחיר. מלבד זאת, חשוב להבין שלעלות אין השפעה על איכות הקורס. כפי שנאמר בעבר, המחיר מתאים, לא נמוך מדי ולא גבוה מדי.

11. יחס אנושי

הגישה האנושית היא מרכיב חיוני של תופעה זו המכונה קולג' סולו. בראש ובראשונה, אנחנו האנשים והתלמידים שלנו. הגישה שלנו אדיבה, והיא אפילו נעימה לאורך כל השיעורים. היחס האנושי, יחד עם היחס האישי, מביא לשיעור שכיף להשתתף בו.

תלמידים שלומדים איתנו מאמינים שהם בעלי ערך עבורנו. אנו נעשה כל שביכולתנו לסייע לתלמיד להצליח בתנאי שישתף פעולה עם התכנית וימלא את החובות החיוניות להצלחה בתחום.

12. הכנת תיק סימולציות לתעסוקה

נושא הנידון לעיתים רחוקות במוסדות אקדמיים רבים, והסטודנטים לומדים עליו רק לאחר שסיימו את לימודיהם ומחפשים עבודה.

במכללת סולו מניחים הכל על השולחן ומסבירים לסטודנט לאן ילך לאחר הקורס. מעסיקים ירצו לבחון את תיק העבודות שלכם אם תרצו להיחשב לתעסוקה בתחום. כמעצבים, תיק העבודות שלכם הוא הפנים הציבוריות שלכם. המעסיק עשוי להבחין בחשיבה העיצובית שלך, במקצועיות ובשימוש במילות מקצוע בסיסיות באמצעותו.

לא תבנה רק תיק עבודות בקורס עיצוב גרפי שלנו, בהחלט תקבל פרויקטים גמר ברמת תיק עבודות שממנו תוכל לבנות את התיק הראשון שלך. אנו ממקדים את כל הקורס ללימוד המקצוע. מי שמעוניין לרכוש כלים ליצירת תיק עבודות יוכל להמשיך בקורס שלנו המתמקד בדיוק בכך.

13. אתר המכללה

אם ביקרתם באתר מכללת סולו, בוודאי שמתם לב שהוא מציע הרבה סרטונים וחומרים איכותיים. אנו שומרים על אתר האינטרנט שלנו מעודכן על בסיס יומי.

הסרטים באתר מופקים במקצועיות משיעורים של מרצי המכללה. הסרטונים נועדו לאפשר לכם לסקור נושאים, לקבל השראה, ולמי שעדיין לא לומד אצלנו, לקבוע אם התחום מתאים לכם. ידע הוא כוח, ואנו עושים כל מאמץ להביא את כל ההתקדמות בענף לקדמת הבמה, כך שהתלמידים שלנו יהיו מעודכנים כל הזמן. אנא זכרו שצירפנו הרבה סרטונים מעניינים בפוסט הזה שכדאי לכם לצפות ולהעריך.

איך עובד השיעור המקוון הביתי של מכללת סולו?

במכללת סולו, שיעור מקוון הוא כזה שנפגש פעם בשבוע למשך שעה וחצי. תוך שעה וחצי תקבלו את הרכישה במגוון נושאי משנה באזור.

כל הרכישה קצרה, וכל הסבר אורך לא יותר מ-7-10 דקות. אנו מלמדים הסברים קצרים על מנת לשפר את יכולת ההקשבה שלך כלומדים.

לאחר כל רכישה כזו, יתבצע תרגול. התרגול ייעשה בשיתוף עם המדריך. המדריך ידריך אותך במשימה הזו, יתקן אותך ויעזור לך ללמוד איך לעשות אותה נכון.

כמו כן, תקבלו שיעורי בית לכל תת-נושא, אותם תעשו באופן עצמאי ותגישו להערכה. שיטת למידה זו מספקת רמת קליטה גבוהה של התכנים עד לנקודת היישום. הבנת החומר אינה מספיקה בעיצוב גרפי. כדי להיות מקצוען, עליך לדעת ליישם ולהתנהל נכון.

מה נדרש כדי ללמוד אונליין במכללת סולו מהנוחות של הבית שלך?

לא נדרש הרבה כדי ללמוד את הנושא במכללת סולו. נדרשים מחשב, אוזניות, עכבר ורמקול. ארבעה פריטים סביר להניח שתצטרכו בכל מוסד המלמד את הנושא.

מלבד זאת, הם יתקינו עבורכם תוכנת עיצוב ותוכנת חיבור של אדובי בתחילת הלימוד, שיאפשרו לכם לתקשר עם המדריך. לא תצטרך שום דבר אחר מלבדם. את תוכנת אדובי, שבדרך כלל קונים אוניברסיטאות אחרות, מקבלים מאיתנו כחלק מהמחיר הכולל של הקורס.

לכן, בין אם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי מההתחלה, לעשות מעבר למגזר, או סתם ללמוד את אחד המקצועות הגדולים בעיצוב הייטק, אנו קוראים לכם להגיע אלינו עם כל היחס האישי שלנו, המקצועיות, ונכונות לספק לכם מעצבים גרפיים מיומנים.

אנו נספק לך את כל הכלים שאתה צריך כדי להצליח, ותשתתף בקורסים, תישאר ממוקד ותתרגל הרבה. זו, לדעתנו, הנוסחה להצלחה, ואנו עוקבים אחר ההישגים של הבוגרים שלנו.

באתר שלנו תוכלו למצוא גם הצעות וגם עבודות של בוגרים. תופתעו וגם תקבלו השראה. האם הצלחנו לעורר את סקרנותכם ולרתק אתכם? אנא ספק לנו את פרטי ההתקשרות שלך, ואחד מיועצי הלימודים שלנו ייצור איתך קשר.