קורס גרפי

קורס גרפי

מחפשים ללמוד להיות גרפיקאים ומעצבים למדיות החברתיות ולעולם הדפוס? אתם במקום הנכון! כיום קורס גרפי מקצועי יכול בהחלט להיות לכם ליעד מועדף היות ומעצבים גרפיים מאוד מבוקשים בתעשיית העיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת, בכתבה זו תוכלו לקבל את כל הפרטים על עולם העיצוב גרפי וכמובן מה צריך לעשות כדי להתחיל לעבוד בתחום זה. כיום מאוד מורגש המחסור בכוח אדם בתחום למעצבים מתחילים במיוחד הביקוש יוצר מקומות עבודה רבים ללא כוח אדם שיבצע את העבודה בתחום הדפוס ובתחום הייטק יחדיו, על המחסור נדבר בפסקה הבאה ביתר פירוט, אם אתם אוהבים את תחום העיצוב גרפי בהחלט תוכלו להשתלב בתעשייה עם שכר גבוה ומפנק של עולם הייטק במיוחד.

דרושים מעצבים גרפיים – עומס של הצעות עבודה בקבוצות בפייסבוק מעל מאה ביום

נוכל לראות את הביקוש העצום דרך חברות שמפרסמות בקבוצות בפייסבוק שנפתחו במיוחד כדי לקחת מעצבים וגרפיקאים מתחילים לעבודות מסודרות בעיצוב, כמובן שגם עולם הפרילנסרים אלה שהחליטו לעבוד בתחום זה בתור עצמאים מהבית או בתור סטודיו פרטי לעיצוב והכנת גרפיקות לתעשייה. המחסור בעולם העיצוב גרפי מורגש במיוחד בעשור האחרון ובגלל ההתפתחויות הטכנולוגיות שכולנו ערים אליהם. הדור של היום צורך מידע דור המסכים הכל נגיש ברשת כבר לא יודעים משהו אחר, אם בעבר היו בוגרי מסלול לימוד של קורס גרפי פונים לעבוד בתחום הדפוס כיום הביקוש נובע גם מעולם ההייטק, עדיין ישראל נחשבת למעצמת הייטק עולמית ולא כל תושבי המדינה עוסקים בעיצוב גרפי.

המחסור יצר ביקוש ואיתו השכר של גרפיקאים עם משכורות עתק

בגלל הביקוש העצום בתחום העיצוב גרפי משכורות של מעצבים גרפיים נכון ליום זה מעצבים וגרפיקאים מתחילים יכולים להתחיל עם שכר של 9000 ש”ח ועם קצת ניסיון בתחום אפשר להגיע לשכר גבוה יותר, חברות הייטק צריכות כוח אדם שיבצע עבורם את כל עיצובי האפליקציות ושמעצבים גרפיים ייתנו את השפה העיצובית לתחום זה, ענף הדפוס נשאר ללא כוח אדם כי מעצבים מעדיפים לעבוד עם שכר גבוה לעומת מה שעולם הדפוס מציע, אמנם עולם הדפוס התעורר ונוכל לראות שהשכר כבר דומה מאוד למה שמשלמים בענף ההייטק.

לימודים לקורס גרפי ותיק עבודות

לימודים של קורס גרפי כוללים תחילה את ההבנה של עולם העיצוב גרפי מהו, לימודים גרפיים יכללו את הבנת נושא הקומפוזיציה והעברת אלמנטים לקידום מכירות בצורה מסודרת תוך מתן דגש על משקלים בעיצוב ומה מותר לשים בעיצוב גרפי ומה אסור לשים, כיצד לעודד פעולה דרך מודעות גרפיות שתעצבו לעולם הרשת וגם לעולם הדפוס, שפות העיצוב וההבדלים בין עולם הדפוס לעולם הרשת, מהי רשת חברתית וכיצד לעצב שם תוך מתן דגש לעומס הפרסומות שמופיעות ברשתות החברתיות ועוד אין ספור נושאים בעיצוב וגרפיקה רב תחומית שקולעת לתחומי כגון אופנה, ציור ואיור דיגיטלי לעולם העסקים, שרטוט והדמיה דיגיטלית וכמובן עיצוב פנים

תיק עבודות לאחר סיום קורס גרפי ממכללה לעיצוב גרפי או בית ספר לגרפיקה ממוחשבת כמה חשובה התעודה בחברות הייטק או בבתי דפוס?

כיום זה לא משנה מאיפה אתם מביאים תעודה ואם בכלל יש לכם תעודה בתחום הגרפיקה ממוחשבת, מה שחשוב היום זה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלכם וכיצד אתם יכולים לעזור ללקוחות שלכם להגדיל את המכירות שלהם דרך העיצובים הגרפיים שתכינו להם, כיצד אתם מעבירים עיצובים עם צבעים נכונים תוך מתן דגש על קהל יעד ועוד אין ספור נושאים, כיום לפני ראיון עבודה יבקשו ממכם שתשלחו להם מספר עבודות גרפיות שעשיתם בתקופת הלימודים, במידה ויראו שאתם מספיק מקצועיים בהחלט יזמינו אתכם לראיון עבודה, מאוד חשוב להראות בתיק העבודות כיצד אתם חושבים כמעצבים גרפיים וכיצד אתם מפנים את העיצוב ליצירתיות בשימוש התוכנות הגרפיות שהם כלי העבודה היחידים של המעצבים וגרפיקאים. מומלץ בתיק העבודות להראות את העבודות הטובות שלכם ולהסביר בצורה קצרה מה הייתה המהות של העבודה תוך מתן דגש על הסקיצה הראשונה שעיצבתם ומה הסקיצה שנבחרה בסופו של דבר על ידי הלקוחות או המורים שלכם.

התוכנות הנלמדות במסלול לימוד קורס גרפי

כמו שאמרנו קודם תוכנות העיצוב גרפי של חברת אדובי הם התוכנות היחידות שתעבדו איתם בתקופת הלימודים, כלי העבודה של המעצבים גרפיים תוך שימוש ביצירתיות שתפתחו בתקופת הלימודים תבטיח לכם קריירה מדהימה. התוכנות הנלמדות יהיו תוכנת הפוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין, כל תוכנה יש לה תפקיד אחר במלאכת עבודת עיצוב גרפי ואי אפשר אף פעם לבצע את כל העיצוב שאתם רוצים בתוכנה אחת כי לכל תוכנה יש את המגבלות העיצוביות שלה ואת הייחודיות למטרה שלשמה היא פותחה, לתוכנות הגרפיות יש גרסאות שונות וחברת אדובי מעדכנת כל הזמן את הגרסאות כדי להקל על עבודת המעצבים גרפיים וגרפיקאים לעבודה מהירה ועם כלים ידידותיים יותר לעבודה.

תוכנות הגרפיות הנלמדות במסלול לימוד קורס גרפי – כמה מילים בקצרה

פוטושופ –  תוכנת הגרפיקה פוטושופ  מיועדת לעבודה על תמונות, כל עיצוב גרפי כולל תמונות שעברו עיבוד גרפי ועל ידי יצירת מניפולציה מתאימה תוכלו להעביר מסרים ותחושות, כל תמונה נוכל לבצע בה אין ספור אפקטים ובשילוב של טקסט ועיטורים גרפיים הבנויים מאלמנטים שונים תוכלו לבצע עיצובים מדהימים לקידום מכירות או שיווק של עסקים ברשתות החברתיות או בדפוס.

אילוסטרייטור – תוכנה מרכזית מאוד בקריירת המעצבים גרפיים, באמצעות תוכנת אילוסטרייטור תבנו את כל התדמית העסקית של עסקים, תצרו את השפה החזותית החל מעיצוב לוגו עם קונספט מתאים ואת כל הגרפיקות הנלוות בעת הקמת עסק, תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת לעבוד עם צורות וקווים בצורה קלה ושימושית מאוד בעת ציור והכנת לוגואים מאוירים, התוכנה הנה תוכנה לשרטוט והדמיות ושימושית מאוד לקולוגות אחרות בתחום העיצוב גרפי רב תחומי ולאו דווקא בשימוש רק של מעצבים גרפיים.

אינדיזיין –  תוכנה קלה מאוד לעיצוב חוברות וספרים, לתוכנה יש כלי עיצוב מאוד בסיסיים היות והתוכנה לא מיועדת לעיצובים כמו שתוכנת הפוטושופ ואילוסטרייטור מיועדות, התוכנה עובדת בצורה נהדרת עם מלל רב לעיצוב של ספרים ושימושית מאוד בהוצאות לאור והפקות דפוס של ספרים וחוברות. התוכנה לרוב מקבלת עיצובי גרפיקה שנעשו בתוכנת הפוטושופ ואילוסטרייטור תוך שילוב של טקסט רב בעמודים.

ללמוד קורס גרפי אונליין דרך המחשב באינטרנט איך זה קורה?

לימודים אונליין בקורסים גרפיים מתקיימים תוך חיבור של המורה לתוכנת הגרפיקה שנמצאת אצל הסטודנט, המורה יוכל לעבוד אתכם על העכבר שבמחשב ולהנחות אתכם צעד אחר צעד איך לבצע עיצובים גרפיים שונים, השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע עם מיקרופון ואזניות בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת, לימודים אישיים ידועים כלימודים איכותיים ביותר היות וכל תשומת הלב מופנית רק אלכם, לא צריך להתבייש כשמשהו לא ברור וכל השאלות שתשאלו בהחלט תקבלו תשובה מידית, אחוזי ההצלחה הם גבוהים היות ולימודים מהבית נוחים מאוד וגורמים לכל אחד לשמור על שגרת חיים של בית ועבודה ולא רק, במידה ואתם גרים במקומות מרוחקים ממקומות לימוד תוכלו בהחלט להשתמש בשיטת לימודים זו. תוכלו לקרוא בהרחבה על לימודים אונליין בתפריט העליון באתר של המכללה.

שיעורי בית ותרגילים בתקופת הלימוד של קורס גרפי

ללא תרגול הולם בתקופת הלימודים לא תוכלו להגיע ליעדים בתחום, אנו תמיד אומרים למתעניינים למי שאין זמן להכין שיעורי בית ומטלות לא יוכל להתקדם בקורס גרפי זה, לכל אורך תקופת הלימודים תצטרכו לתרגל את חוקי העיצוב  בתוכנות לעיצוב גרפי ולהביע שליטה לעבודה מהירה בתוכנות הגרפיות של חברת אדובי, ככל שאתם יודעים לעבוד על התוכנה ומכירים את כל כלי התוכנה תוכלו להביע יצירתיות ללא שום בעיה, במקום לחשוב איך מפעילים את התוכנות הגרפיות פשוט תזרמו איתם להפגנת יצירתיות. לכל אורך הלימודים תקבלו עבודות מעשיות ותרגילים לשיפור טכניקות העבודה וכמובן לפתח לכם את החשיבה היצירתית בתחום.

2018-10-20T12:02:08+03:00