דרושים מעצבים גרפיים לעבודה מהבית

דרושים מעצבים גרפיים לעבודה מהבית

שנת הקורונה ב2021 לימדה אותנו שצריך לצאת מהקופסא בהקשר של עבודה וכדאי לדעת גם לעבוד מהבית. ובהקשר של עבודות מהבית, לא רק שנת הקורונה מביאה את הצורך לעבוד מהבית. אימהות שרוצות לעבוד ולייצר קריירה מחפשות עבודה מהבית, פרילנסרים במקצועות הדיגיטל ומעצבים גרפיים עצמאיים מחפשים עבודה מהבית. נשאלת השאלה, באמת יש דבר כזה עבודה מהבית?

אנו יודעים שרבים מכם נחשפים ברשת לעבודות מהבית שאינן מביאות עבודה אמיתית המייצרת הכנסה, אך במקרה של עיצוב גרפי, יש המון משרות המיועדות לפרילנסרים וגם לשכירים שכחלק מדרישות המשרה היא עבודה מהבית. בעמוד נחשוף לכם קבוצה מדהימה מעל 17500 מעסיקים וחברות הייטק הכי גדולות במשק הישראלי שלוקחות סטודנטים שלנו ללא ניסיון לעבודות בעיצוב גרפי.

למה בעיצוב גרפי יש המון עבודות מהבית?

עיצוב גרפי הוא מקצוע דיגיטלי המתבצע כל גבי המחשב. כל מה שצריך המעצב הגרפי הם תוכנות לעיצוב גרפי ואת היצירתיות שלו. למעשה המעצב הגרפי אינו חייב להגיע לעבוד באופן קבוע במשרד, את כל תכולת העבודה הוא יכול לבצע מהבית.

מה שמיוחד במשרות מהבית שהן למעשה משרות אמון. במידה ומדובר בשכיר, הממונים צריכים לסמוך על העובד שיבצע את העבודה וניתן לעקוב אחר הגרפיקות שמתבצעות. כאשר מדובר בפרילנסרים, גם כאן מדובר על אמון בין הלקוח לבין המעצב שיבצע את העבודה באיכות.

איפה מוצאים עבודות למעצבים גרפיים מתחילים או מנוסים הנעשות מהבית?

אז למעשה עבודות מהבית מחפשים בדיוק כמו כל עבודה אחרת. יש למצוא מודעות דרושים ממוקדות בתחום המציעות עבודה מהבית. חשוב להבין שאם ממש ממש רוצים משרה כזו או כל משרה אחרת עם מיקוד מסוים, יש להשקיע ולחפש מידי יום. אנשים רבים רואים בתהליך חיפוש עבודה קושי רב ואם מדובר בחיפוש עבודה מהבית שאינה מוכרת לרבים, הקושי אף רב יותר. אז איך עושים זאת יותר בקלות? מוצאים קבוצות עניין הקשורות בכך, כמו קבוצת הפיסבוק של מכללת סולו.

איך קבוצת הפיסבוק של מכללת סולו יכולה לעזור לכם למצוא עבודה מהבית בעיצוב גרפי?

הקבוצה של מכללת סולו היא קבוצת דרושים גרפיקה לחסרי ניסיון ולמעצבים שרוצים להשתדרג למקום עבודה יותר טוב בהייטק. בכל יום מתפרסמים בקבוצה עשרות מודעות דרושים איכותיות מאוד בתחום ובניהן גם עבודות מהבית. מומלץ בכל יום להיכנס לקבוצה, לחפש את המודעות המתאימות לכם ולשלוח תיק עבודות.

ואם בתיק עבודות עסקינן, בואו נדבר על זה! מהו תיק עבודות? למה הוא חשוב? מה צריך להיות בו? כל אלו שאלות חשובות מאוד שמעצבים גרפיים ובמיוחד מעצבים מתחילים שואלים ורוצים לדעת עליהן תשובה.

נעים להכיר, תיק עבודות

תיק עבודות בגרפיקה עיצוב או בניית אתרים הוא למעשה הפנים של המעצב. בלעדיו לא ניתן לדעת מה איכות העבודה שלו והחשיבה העיצובית. הוא חשוב יותר מקורות החיים וגם מהתעודה שתקבלו לאחר קורס עיצוב גרפי. תיק העבודות הוא הדבר החשוב ביותר לאחר הלימודים כי הוא זה שיעזור לכם למצוא עבודה. אז איך יוצרים תיק עבודות? בעזרת עבודות מקצועיות שלכם כמובן! המטרה להכניס לתוך תיק העבודות גרפיקות מסוגים שונים שיכולות לעניין את הלקוחות שלכם או את מקומות העבודה שאליהם אתם רוצים להתקבל.

תיק עבודות ראשוני

תיק העבודות הראשוני הוא תיק עבודות שמעצבים גרפיים יוצרים בתחילת דרכם מיד בתום הלימודים. הוא בנוי מעבודות שהם יצרו בעצמם או עבודות איכותיות שביצעו במהלך הלימודים. לא כל מכללה ללימודי עיצוב גרפי עוזרת לכם בהכנת תיק העבודות. במכללת סולו כבר במהלך הלימודים תעצבו גרפיקות ברמת תיק עבודות. נכון, זה לא יקרה על ההתחלה, במיוחד אם אינכם מגיעים עם ניסיון אומנותי כלשהו. אבל לאחר זמן מה, תתחילו לקבל עבודות ברמה זו שאותם תוכלו להכניס לתיק העבודות הראשוני. עם תיק העבודות הראשוני תתחילו לחפש את המשרה הראשונה בתחום מהבית. תגישו אותו לכל משרה אשר עונה על הנושא של עבודה מהבית. אם תתמידו בכך, לבסוף תתקבלו ותעשו דריסת רגל ראשונית בעבודה מהבית בתחום זה.

מהו תיק עבודות בעיצוב גרפי ברמה מתקדמת ב2021?

תיק עבודות ברמה מתקדמת הוא למעשה התיק המקצועי שלכם. כמו בכל מקצוע, גם בעיצוב גרפי הניסיון מביא איתו התמקצעות, יצירתיות ועבודות טובות יותר. זה הזמן ליצור את תיק העבודות המקצועי שלכם. כל עבודה איכותית מאוד שלקוח היה מרוצה ממנה, יש להכניס לתיק זה. מעבר לכך, אם אתם מעוניינים לייצר תיק עבודות רציני מאוד שיפתח לכם דלתות, במכללת סולו מחכה לכם קורס בדיוק בשביל זה. בקורס בניית תיק עבודות תוכלו ליצור את התיק המקצועי שלכם.

האם כמעצבים גרפיים שעובדים מהבית ניתן להגיע לרווחים גבוהים? כמה מקבלים מעצבים גרפיים?

כמו בכל עבודה, גם בעיצוב גרפי יהיו עבודות בעלות נמוכה, עבודות בעלות ממוצעת ועבודות בעלות גבוהה ואף גבוהה מאוד. הרווח מהעבודות תלוי באיך תמצבו את עצמכם אל מול המעסיקים והלקוחות. מקצוע העיצוב הגרפי מאפשר להגיע לסכומים גבוהים מאוד, שימו לעצמכם יעד ותתחילו לחפש את משרת החלומות שלכם. מעבר לכך, חשוב לדעת כי מעצבים בתחילת דרכם עשויים להרוויח כבר בהתחלה כעשרת אלפים שקלים ובמידה והם יעבדו במשרות הייטק, השכר אף גבוה מכך ומתחיל ב-17,000 שקלים. אם אתם פרילנסרים, הרי שאתם קובעים את השכר ואם תעשו זאת נכון, תוכלו להרוויח הרבה ואפילו הרבה מאוד!!

אז להיות עצמאי או שכיר?

בשני המקרים אתם תמצאו עבודה בתחום, בשני המקרים אתם תמצאו עבודות מהבית ובשני המקרים השכר יהיה טוב ואפילו מעולה. כעת עליכם להחליט מה יותר מתאים לכם? שכיר שמנוהל על ידי מישהו אחר, אך הזמנים שלו מוגדרים וגם השירות שהוא נותן או עצמאי אשר מגדיר לעצמו את הזמנים, את השירות ואת הלקוחות. הבחירה בידיכם והיא כוללת כמובן הכרות עם עצמכם. איך אתם מתנהלים עם זמנים, האם אתם אנשים שמנהלים אותם, האם אתם מעוניינים להתעסק עם השיווק של עצמכם? כל אלו שאלות רלוונטיות על מנת להחליט האם תהיו עצמאיים או שכירים.

ללמוד במכללת סולו ולמצוא עבודה לאחר הלימודים

אז אם החלטתם שאתם מעוניינים להיות מעצבים גרפיים, זה הזמן למצוא מקום לימודים. מכללת סולו מציעה לכם מסגרת לימודים ייחודית, אחד על אחד עם מורה פרטי, בקצב שלכם ואונליין מהבית! במקום שתבזבזו את זמנכם על מציאת חנייה ועמידה בפקקים, במקום שתוציאו אלפי שקלים בחודש על נסיעות או מקום מגורים קרוב ללימודים, מכללת סולו מציעה לכם לשלם רק על מה שבאמת חשוב, הלימודים עצמם! כל מה שצריך זה מחשב, עכבר, רמקול שבכל מחשב כיום יש מובנה ואוזניות. אנו במכללה כבר נתקין עבורכם תוכנת חיבור המקשרת בניכם לבין המורה שלנו.

מסגרת הלימודים במכללת סולו מתבססת על עשרה חודשים של קורס עיצוב גרפי מקיף, שעה וחצי בשבוע המחולקת למספר נושאים. החומר נלמד נדבך על נדבך והמורה דואג שבכל חלק תהיה הבנה לרמת יישום. אתם לומדים את החומר בהקניה, מתרגלים עם המורה, מתרגלים בשיעורי הבית ומקבלים על שיעורי הבית משוב. בדרך זו אתם לא מפספסים כלום ומתחילים להפעיל את היצירתיות שלכם בתחום.

כבר בתחילת הלימודים תוכלו להצטרף לקבוצת הדרושים שלנו, הגדולה ביותר בפיסבוק ותוכלו להתחיל בחיפוש עבודה בתחום. סטודנטים רבים מצליחים להתקבל לעבודה בתחום כבר במהלך הלימודים וחלק כבר בסיום הלימודים. אז אם עיצוב גרפי זה החלום, אל תחכו, צרו אתנו קשר והתחילו להגשים.