מחפשים ללמוד את תוכנת הפוטושופ וגרים בגוש דן והמרכז? אתם במקום הנכון, בכתבה זו תוכלו לקבל פרטים רחבים על מה זה בכלל פוטושופ ואיך היא מתקשרת לעולם העיצוב הגרפי, היום נוכל לראות דרישה רחבה למשתמשי תוכנת הפוטושופ בכל המקומות החל מעולם הצילום ועד להכנת מודעות ופרסומות בפוטושופ, עיצוב כרזות או עיצוב גרפי בכלל מאפשר לקדם מכירות ועסקים לכל מטרה, פוטושופ כתוכנה המניפולטיבית ביותר יכולה לקחת כל תמונה ולהפוך אותה עם קצת אפקטים מסוימים לתמונה שנראית מדהים לכל מטרה שיווקית או למטרה של עיבוד תמונה לאחר צילום. הכנו במיוחד בשבילכם סרטוני הסבר מדהימים על עולם הפוטושופ, בסרטונים תוכלו לראות איך עובדים מעצבים גרפיים וגרפיקאים עם מספר פקודות שונות, ההסברים מוסברים בשפה העברית ובצורה פשוטה מאוד כדי לתת לכם מידע על מה אפשר לעשות עם התוכנה, שיעורי ההסבר בחינם מתאימים למתחילים וגם למתקדמים שרוצים לשדרג את יכולות העיצוב הגרפי, מסלול לימודי פוטושופ יכול להיות בקורס ספציפי של התוכנה או כחלק מלימודי עיצוב גרפי ללימודי תעודה מעצבים גרפיים.

פוטושופ גוש דן
פוטושופ גוש דן

התמקדות בלימודי תוכנת הפוטושופ

במסגרת לימודי קורס פוטושופ גוש דן תלמדו את כל כלי התוכנה וכמובן את יסודות העיצוב גרפי כדי להוציא עיצובים גרפיים מדהימים, לימודי פוטושופ יכולים להיות למספר תחומים ולאו דווקא לעולם העיצוב הגרפי, נוכל לראות את עולם האופנה משתמש בתוכנה לצרכים שונים או את עולם העיצוב הפנים שמוצא בתוכנה את האפשרות לבניית הדמיות דיגיטליות לכל מטרה. לכן מאוד חשוב בעת ההרשמה למסלול לימודי התוכנה לעדכן את יועצי הלימוד במתכונת שאתם רוצים ללמוד את פוטושופ לתחום העיצוב גרפי או לכל תחום אחר כדי שיוכלו להיות ממוקדים אתכם לנושא הספציפי שאתם רוצים ללמוד. בסופו של דבר כולם לומדים את אותם כלי העבודה בתוכנה אבל כל אחד לוקח את השימושים שפוטושופ מציעה לצרכים הרלוונטיים בעיצוב הרב תחומי.

קורס פוטושופ גוש דן מה לומדים בהדרכת פוטושופ ADOBE PHOTOSHOP CC

תחילה תלמדו את יסודות העיצוב הגרפי במידה ואתם לוקחים את קורס הפוטושופ לתחום זה החל מאיזה צבעים להשתמש בצורה נכונה כדי להוציא את הגרפיקה בצורה הכי טובה שיש. נלמד את כל כלי התוכנה שהם רבים אבל מגוונים מאוד, יש כלים בתוכנה שעושים בסופו של דבר את אותו אפקט אבל כל כלי וכלי יש לו את הייחודיות שלו לדוגמה אם אנו עובדים על ריטוש תמונה אז יש לכך מספר דרכים שונות כדי לתקן תמונות שהם פגומות ואין רק כלי אחד שעושה את העבודה, נלמד את ההבדלים בין כל הכלים וכיצד לקשר את הכלי הנכון למטרה העיצובית, לאחר שלמדנו את כל נושאי עיבוד הגרפי של תמונות נתחיל ביצירת מניפולציות מדהימות. מניפולציה גרפית זה במילים אחרות לקחת תמונה סתמית ומשעממת ולהפוך אותה למשהו דרמתי שיעזור לנו בקידום מכירות של עסק או בהעברת רעיון פרסומי מתאים לקהל היעד שאליו אנו מעצבים, נוכל לשלב טקסטים וכיתובים בצורה יפה עם אפקטים מדהימים כדי למשוך את העין, תוכלו לראות בסרטונים בעמוד זה מגוון של פקודות שונות שמאפשרות לכם לבצע כל עיצוב ועיצוב בצורה שונה אבל עדיין לשמור על הקשר בין סגנון עיצוב נכון לעיצוב לא מקצועי, הדגש בלימודים הוא להבין מה מותר בעיצוב גרפי ומה לא נכון בעת העבודה, האם התמונות שהם חומרי הגלם שלנו בעבודה באמת יעשו את העבודה בצורה נכונה לפי המטרה שאנו הולכים לעצב.

היצירתיות בעיצוב גרפי להוציא את זה לפועל בתוכנת הפוטושופ בקלי קלות

לא כולנו נולדנו עם יצירתיות וחשיבה מרחבית, בתוכנת הפוטושופ הנושא הזה נלמד לכל אורך הלימודים וזה השילוב בין הדברים, ברגע שאתם לומדים לשלב בין הפקודות אתם תקבלו עיצובים גרפים מדהימים, בסופו של דבר הכל זה ניסוי וטעייה, ככל שתנסו הרבה את הפקודות בפוטושופ תוכלו להגיע למאות סגנונות של עיצובים גרפיים, יכולות התוכנה הם רבות ולכן גם המגוון הרחב של האפשרויות בעיצוב, אמנם תמיד המורים שלכם ימליצו לכם לשמור על קווים נקיים בעיצוב כי זה הקונספט החדש בעיצוב גרפי לעומת מה שפוטושופ מציעה זה לעשות כל מיני דוגמאות שונות מה שיצור אצלכם בלבול מה הולך להיות הגרפיקה הסופית, הערכים שנותנים בפקודות הגרפיות בתוכנה מאפשר לכם לנסות כל הזמן עוד ועוד ניסיונות עד שתבינו מה הכי נכון לעיצוב שלכם, ככל שתשלבו יותר ויותר מהלכים אתם תגיעו לרמות גימור מאוד מקצועיות בתוכנה. אין ספק שתרגול רב בתוכנה יביא לכם את השליטה המלאה בכל הכלים שלה.

קורס פוטושופ גוש דן לימודים אחד על אחד אונליין דרך האינטרנט עם מורים פרטיים לפוטושופ

לימודי פוטושופ במכללה לעיצוב גרפי יהיו בשיטת לימודים אונליין, המורה הפרטי שלך יוכל להתחבר ישירות לתוכנת הפוטושופ שנמצאת אצלכם במחשב דרך תוכנת חיבור בין מחשבים, המורה יוכל להזיז לכם את העכבר ולהסביר צעד אחר צעד דרך תוכנת חיבור איך לעבוד עם הפוטושופ בצורה נכונה ומקצועית, לאחר ההסבר הרחב של המורה אתם תקבלו זמן בשיעור בכדי לתרגל את החומר הלימודי, במידה ויש לכם שאלה או שנושא לא ברור לכם בצורה טובה המורה יחזור אתכם שוב על ההסבר עד שתבינו את החומר במלואו, כדי לשוחח עם המורה דרך המחשב תצטרכו להצטייד במיקרופון ואזניות כדי לדבר עם המורה בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת, למידה אישית אחד על אחד עם מורים פרטיים אונליין זה חווית למידה מדהימה היות ולימודים אישיים יבטיחו לכם לקבל את כל החומר בצורה טובה ללא שום לחץ כיתתי. לכל אורך הלימודים תקבלו מטלות ושיעורי בית כדי להטמיע את החומר הלימודי שלמדתם ובסיום הקורס תקבלו תעודה מקצועית בה יירשם כל שעות הלימוד והתרגול שעשיתם, במידה ותרצו לעבוד בתחום זה תצטרכו להציג תיק עבודות מקצועי שבו יהיו כל העבודות שעשיתם במהלך ההדרכה בתוכנת הפוטושופ.

עיצוב גרפי אונליין
עיצוב גרפי אונליין

עבודה עם ידע בתחום  פוטושופ – לעבוד עם צלמים או בוני אתרי אינטרנט

פוטושופ משרתת קהלי יעד רבים ויש ביקוש רב למי שיודע את תוכנת הפוטושופ, תוכלו לעבוד בתחומי הצילום והפקת אירועים, חברות לעיצוב אתרי אינטרנט או עיצוב אפליקציות שנעשה עם תוכנת הפוטושופ, עיצוב הזמנות גרפיות או מודעות ופרסומות לקידום מכירות לעסקים, התחום הוא מאוד רחב ומי שרוצה להתברג בתחום זה בהחלט יוכל למצוא חממה תעסוקתית בתור שכירים או בתור פרילנסרים שזה עבודה מהבית בתחום. במסגרת הלימודים אנו נחבר אתכם לקבוצה ענקית בפייסבוק שמתפרסמות שם אין ספור מודעות דרושים לבוגרי לימודי תוכנת הפוטושופ או מסלולי לימודי מעצבים גרפיים או גרפיקאים, בתחום זה יש ביקוש לכל אורך השנה ונוכל לראות גם הצעות עבודה לפרילנסרים שבוחרים לעבוד בתחום זה מהבית כעבודה עיקרית או כהכנסה צדדית.