מה תחרותית היא תעשיית העיצוב הגרפי הפוך למעצב גרפי בהייטק במקום מעצב גרפי. כמו ש

כמה תחרותית היא תעשיית העיצוב הגרפי? הפוך למעצב גרפי בהייטק במקום מעצב גרפי.

תוכן עניינים הצג

כמו שכולנו יודעים רומא לא נבנתה ביום אחד, וגם כך הקריירה שלך בעולם ההייטק, כדי להפוך למעצב גרפי היי-טק לא סביר שיקרה תוך דקות ספורות. יש דרך ללכת, והיא חייבת להתחיל בקריירה של מעצב גרפי. כל מעצב גרפי בהייטק החל את מקצועו כסטודנט בבית ספר לעיצוב גרפי למתחילים. הסמכה לימודית כזו תכשיר את הסטודנטים בכל ההיבטים המקצועיים של הנושא ועוזר להם להתרחב בתחומים נוספים כמו הייטק. ההתחלה היא קריטית שכן היא זו שתהפוך אותך לגרפיקאים מקצועיים בהייטק. מכללת סולו מספקת מגוון רחב של קורסי עיצוב גרפי, לרבות מקצועות עיצוב הייטק.

אי אפשר להפריז בחשיבותו של מסלול לימודים עיצוב גרפי וחווית משתמש UI UX למתחילים.

כולנו רוצים עבודה טובה שבה נוכל להתקדם ולהתפרנס היטב. ידוע היטב שעיסוקי היי-טק הם כאלה. האם אני צריך להיות מתכנת כדי לעבוד בטכנולוגיה עילית? אז לא, ממש לא! גרפיקאים בוודאי יצטרפו למגזר ההייטק בשנת 2022. השאלה היא האם קורסי עיצוב גרפי מתאימים לקריירה בהייטק. בהחלט כן! עם זאת יש שיטה קלה מאוד להפוך את המעצב הגרפי למעצב גרפי בהייטק. בפוסט הבא נסביר מה תלמדו בכל שלב ואילו קורסי עיצוב גרפי יובילו אתכם לקריירה בהייטק.

מה כדאי ללמוד בקורס מתחילים כדי להיות מוכר כמעצב הייטק יום אחד? לימודי עיצוב גרפי למתחילים מורכבים משלושה מרכיבים עיקריים:

עקרונות מנחים בתחום העיצוב הגרפי

פריסה – זהו הרעיון העיצובי של רכיבים ומילים בתוך אזור של גרפיקה מסוימת.

ניגודיות – ניגודיות היא כלי המאפשר למשוך תשומת לב להיבטים מסוימים בעיצוב. ניתן להשתמש בצבעים, צורות וגודל ליצירת ניגודיות.

פרספקטיבה מתייחסת לאופן שבו אתה מסתכל על הוויזואליה. האם יש צורך שהתמונות יופיעו מקדימה, מהצד או מרחוק?

יישור ואיזון – כל התמונות חייבות להיות ישרות ומאוזנות מכל הצדדים. גרפיקה שאינה מאוזנת ולא אחידה נראית חובבנית.

היררכיה – זהו אלמנט בו קובעים אילו מרכיבים חיוניים ומרכזיים בויזואל מסוים, ואילו אלמנטים נמצאים בתחתית ההיררכיה וצריכים להיות יותר מהצד, קטנים יותר ובעלי נוכחות פחותה. ההיררכיה מסייעת בתקשורת רעיונות ומדגישה את החיוני.

תורת הצבע – תורת הצבעים היא תאוריה שעוזרת לנו להבין מה כל צבע מייצג. כל גוון מייצג מסר אחר. החלטה לבחור בגוון מסוים היא החלטה להעביר מסר.

למידה על התפתחות העיצוב

ההיסטוריה של העיצוב מהווה היכרות עם המקצוע ומשמעותית עבורך שכן היא חלק מהמסע שלך ללמוד על סגנונות עיצוב קודמים.

כאשר אתם מבינים את ההיסטוריה של העיצוב הגרפי ומה גרם למעצבים גרפיים לפתח גרפיקות שונות בסגנונות שונים, אתם מוזמנים ליצור גרפיקה נוספת המבוססת על ההיסטוריה של המקצוע.

ההיסטוריה מלמדת גם מושגים משמעותיים שהתפתחו למילים מקצועיות בנושא שאי אפשר להתעלם ממנו, כמו תורת הצבעים, פריסה, טיפוגרפיה ועוד. כולם מנוצלים כעת על ידי כל הגרפיקאים, ללא קשר למיקום.

טכניקות ושיטות ללמידה

כדי להיות מעצב גרפי, הן כמעצב משרד פרסום והן לאחר מכן כמעצב גרפי בהייטק, עליך להיות בקי בתוכנות גרפיות, לדעת כיצד להשתמש בהן ולהתעדכן בהתקדמות שהיא מאפשרת. נכון להיום, נלמדות שלוש חבילות תוכנה בשיעורי עיצוב גרפי: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. לכל פיסת תוכנה כזו יש אוסף של הוראות עיצוב ויכולות שעשוי לשמש ליצירת מגוון רחב של חזותיים בימינו. הבנה והיכרות עם ההוראות יסייעו למעצב הגרפי לדעת אילו חלופות נגישות לו וכיצד ניתן להשתמש בהן תוך תכנון מחשבתי של נראות התמונה. הטריק כאן הוא שילוב של יצירתיות והבנת תוכנה המאפשרת להעביר את הקונספט לתמונות.

מתי אתה צריך ללמוד כדי ללכת להייטק כמעצב גרפי?

כדי לצמוח בעיצוב הייטק, מעצב גרפי חייב להתעדכן ולרכוש כלים חדשים. כמה מעצבים גרפיים כבר שלטו ביסודות העיצוב, עובדים בתעשייה ורוצים להתקדם, בעוד שאחרים רוצים ללמוד את הנושא מהיסוד.

ידיעת השפה העיצובית והחוקים הרבים בשילוב תוכנות אדובי

אינדיזיין – אינדיזיין היא תוכנת הוצאה לאור המאפשרת למעצבים גרפיים ליצור טקסט בתוך אזור ויזואלי. תוכנית זו יוצרת ספרים, חוברות וכל דבר אחר עם פריסת טקסט.

אילוסטרייטור – תוכנית חשובה נוספת בקורסי עיצוב גרפי היא אילוסטרייטור. המאייר הוא תוכנה מבוססת וקטור המאפשרת לך לצייר. אתה יכול להשתמש בתוכנית כדי ליצור לוגו לעסקים. היכולת לפתח ציור או אלמנט גרפי בכל גודל ואז להתאים אותו מבלי לאבד את איכותו היא מה שמייחד את תוכנת אילוסטרייטור.

פוטושופ – תוכנת פוטושופ היא תוכנת עריכת תמונות המאפשרת לבצע התאמות ברמת הפיקסלים לכל תמונה. כאשר חזותיים משתנים, הודעות עשויות להישלח באמצעות התמונה. למעשה, צלמים כבר לא צריכים לביים תמונות מכיוון שהם יכולים לבצע שינויים באמצעות פוטושופ. בנוסף, מעצבים גרפיים אינם צריכים להציב דרישות מיוחדות מצלמים; הם יכולים פשוט לצלם את התמונה כפי שהיא, לשלב אותה בתוכנת פוטושופ ולבצע שינויים. ניתן לשנות צבעים, להסיר או להוסיף חלקים, למזג או ליצור תמונות, ועוד אפשרויות מצוינות רבות זמינות לסייע למעצבים להעביר מסרים.

מהי בעצם חשיבה עיצובית? עיצוב חשיבה ומושגים מנחים

מהי בעצם חשיבה עיצובית? חשיבה עיצובית היא צורת חשיבה המשלבת יצירתיות עם הרעיון כיצד לתקשר רעיונות באמצעות תמונות. חשיבה עיצובית היא יכולת בונה שהמעצב לומד לצבור באמצעות ניסיון במהלך השכלתו. התרגול כרוך בשימוש בעקרונות המנחים של המקצוע תוך חשיבה ותיאור של המסר שאנו רוצים להעביר. כאשר מתרגלים חשיבה עיצובית, השיטה הנכונה של מעצב גרפי מתחילה בחשיבה על המסר.

מה המעצב מנסה להגיד ואיך הוא אמור להגיד את זה דרך עיצובים פסיכולוגים על פי חוקי העיצוב הנלמדים. אם זו פרסומת, השתמש בתמונה, בטקסט או בשניהם. אם מדובר בלוגו, אילו ערכים יבטאו את המסר, אילו צבעים יעבירו את המסר, איזו תגית תעביר את המסר, ואיך הוא יופיע ויתמזג עם הגרפיקה של הלוגו? חשיבה עיצובית מחייבת שימוש בעקרונות המנחים של המקצוע על ידי המעצב הגרפי.

הכשרה לתקשורת חזותית היא הקורס שיגרום לך להתחיל מיד בהייטק.

סטודנטים שיודעים מלכתחילה שהם רוצים לעבוד בעיצוב הייטק יוכלו ללמוד אצלנו במכללת סולו תקשורת חזותית. זהו מסלול של שנה וחצי בו התלמידים לומדים תחילה את קורס המבוא עם כל הדברים שדיברנו עליהם קודם לכן, ואז הם ממשיכים ללמוד גם עיצוב אתרים וגם עיצוב אפליקציות. אפשרות נוספת היא שאתה כבר מעצב גרפי ועובד על זה ועכשיו אתה צריך לסיים את הקטעים שהם הייטק. שתי הבחירות פנטסטיות ועשויות להתבצע במכללת סולו.

מה לומדים כשלומדים עיצוב אתרים?

כיום, ישנם מיליוני אתרים, ומאות נוספים מושקים מדי יום. אדם שעושה אתר אינטרנט מעוניין להיפרד מהמתחרים ורוצה שהאתר שלו יהיה הכי גדול ומושך את העין. יש לגייס מעצב גרפי לעיצוב האתר על מנת שזה יקרה. וורדפרס משמשת לבניית 30% מהאתרים כיום, לדברי אש, והיא ללא ספק התוכנה הגדולה ביותר שקיימת כיום ליצירה ועיצוב אתרים. וורדפרס מספקת עיצוב אתרים ברמה גבוהה ויצירתית במיוחד, והיא כוללת כעת את התוסף Elementor, המאפשר לבנות דפי אתר בצורה פשוטה ומאוד יצירתית. בקורס מכללת סולו תלמדו עיצוב בסיוע וורדפרס ואלמנטור ותקבלו אישור לעבודות הייטק, כאשר ידע בעיצוב בוורדפרס הוא הכרח ברוב המצבים.

מה אתה לומד כשאתה לומד עיצוב אפליקציות?

אחרי אתרים, אפליקציות נחשבות יותר ויותר כפלטפורמה החזקה ביותר. כל חברה שמכבדת את עצמה בימינו משחררת גם אפליקציה וגם אתר, והתחרות בפלטפורמה הזו עזה. על מעצבים גרפיים להבין איך מייצרים אפליקציה בעלת אפיון לא פחות מגדול על מנת לבסס את הבידול הרצוי בארגון.

מה אתה מגלה במהלך חווית משתמש?

ההיבט המכריע ביותר במחקר עיצוב היי-טק הוא חווית המשתמש. כל אתר, תוכנית ותוכנה זקוקים לחוויית משתמש יוצאת דופן, כמו גם אפיון חכם ומדויק להפליא. על המעצב הגרפי לנצל מושגי חווית משתמש על מנת להיכנס למוחם של קהלי היעד ולדעת כיצד המוצר יהיה במצב הנוח ביותר עבורם. ככל שעבודת האפיון מקצועית יותר, כך הלקוחות ירצו להשתמש באתר או באפליקציה ויצליחו יותר. בעיצוב אתר או אפליקציה תלמדו כיצד ליצור אפיון יעיל במסלול לימודי תעודה דרך קורס תקשורת חזותית לעבודה בהייטק.

איך אוכל לקבל עבודה בתחום בסיום הקורס?

כדי למצוא קריירה כמעצב גרפי בהייטק, תחילה עליך לאתר משרות דרושים שיש בהן פתח. כולם מודעים לכך שמציאת עבודה ומקומות פנויים הם תהליך שלוקח זמן המצריך לשבת ולחפש את כל העסקים שמציעים כיום תעסוקה. אנו במכללת סולו נחסוך מכם את הטרחה של חיפוש פרסום תובעני על ידי הוספתכם לקבוצת התעסוקה שלנו בפייסבוק. זו לא רק קבוצה, אלא קבוצת התעסוקה הגדולה ביותר בתחום. קבוצה זו מונה כ-19.5 אלף חברים.

קבוצת מדור דרושים מעצבים גרפיים מתחילים שבהחלט תקפיץ לך את הקריירה בשוק

אחרים חברים סטודנטים, חלקם מעצבים גרפיים, וחלקם מעסיקים שמפרסמים תפקידים פנטסטיים בתחום העיצוב הגרפי והעיצוב הגרפי להייטק בקבוצה. כאשר אתה מוצא משרה שמעניינת אותך, פשוט שלח את קורות החיים ותיק העבודות שלך בדוא"ל והמתן ליצירת קשר לראיון. מכיוון שמדובר בארגון בעל שם נרחב במגזר, המעסיקים רואים בתיקים היוצאים ממנו תיקי עבודות של מעצבים גרפיים איכותיים.

מהו בעצם תיק עבודות ואיך משיגים כזה?

תיק עבודות הוא הפנים הציבוריות שלך כמעצב גרפי. אתה תכלול את עבודת העיצוב הגרפי שלך בתיק העבודות שלך. העבודות הגרפיות חייבות להיות גדולות ומגוונות כדי שמעסיקים יוכלו לדעת איזה מעצב גרפי עומד מולם ולהחליט אם להעסיק אותך או לא. בתחום זה ההסמכה והמקום בו למדת פחות משמעותיים ממה שאתה יודע לבצע, וזה בדיוק מה שאתה מוודא בעזרת תיק העבודות. המעסיק יבדוק אם אתה משתמש במושגים גרפיים באופן מקצועי, אם אתה משתמש בהוראות תוכנה מתקדמות, ואם הוויזואליה שלך עדכנית ועכשווית. כתוצאה מכך, ככל שהתיק שלכם יהיה מגוון ומצוחצח, כך הוא יהיה מקצועי יותר והסיכוי שתקבלו אישור גבוה יותר.

האם אתה יוצר תיק עבודות עבור הקורסים שלך?

קורסים רבים אינם מכינים תיק עבודות או שמים דגש כמה זה באמת חשוב בשוק, לכן מעצבים גרפיים רבים מוצאים את עצמם ללא עבודה. אנו במכללת סולו מודעים לכך ולכן אנו מקפידים לאורך כל הלימודים לאפשר לך לפתח גרפיקה ברמת תיק עבודות, ממנה תוכל ליצור תיק עבודות ראשון בתחום. תוכל גם להירשם לקורס אצלנו שילמד אותך כיצד לפתח תיק עבודות מקצועי.

להמשיך בקריירה בעיצוב היי-טק

לכן, אם אתה רוצה להמשיך בקריירה בעיצוב היי-טק אבל לא בטוח איזה קורס הכי מתאים לך, אל תדאג; יועצי הלימודים שלנו יוכלו לסייע לך בנושא זה ולתת לך את כל המידע הדרוש לך כדי לקבל החלטה מושכלת. למכללת סולו, המלמדת מקצועות עיצוב גרפי וגרפיקה לסטודנטים בהייטק כבר 15 שנה, יש את הידע והמומחיות לסייע לך בקבלת ההחלטה הקריירה הטובה ביותר עבורך.