מהם היתרונות בלהיות מעצב גרפי כמה זמן לוקח ללמוד אילוסטרייטור וכמה עולה

מהם היתרונות בלהיות מעצב גרפי? כמה זמן לוקח ללמוד אילוסטרייטור וכמה עולה?

רוצים ללמוד את תוכנת העיצוב הגרפי מספר 1 במיתוג? איך אפשר ללמוד את התחום המפורסם ביותר ביצירת וקטורים מהבית באינטרנט? במאמר הבא הכנו עבורכם אינספור טיפים על עולם המיתוג הגרפי בתוכנת אילוסטרייטור שבהחלט יכולים לתת לכם כלים איך לעצב לוגו חברה וכמובן איך לייצג את הצד הוויזואלי שכל חברה או מותג צריכים היום.

ביצוע משימת הפרסום

תוכנת אילוסטרייטור אחראית על ביצוע משימת הפרסום והיא גם החזון של כל משווק הזקוק לסגנונות העיצוב הרבים שתוכנת אילוסטרייטור מאפשרת. אם אתם מעצבים גרפיים מתחילים ורוצים לשדרג את כישורי העיצוב שלכם בתוכנת אילוסטרייטור או רוצים לסירוגין ללמוד את עולם האילוסטרייטור לצרכים אישיים אין ספק שהמאמר הבא יאפשר לכם לדעת יותר על יכולות התוכנה.

מי משתמש בתוכנת אילוסטרייטור?

לתוכנת אילוסטרייטור יש אינספור סגנונות עבודה ולכן אנו יכולים לראות שרבים משתמשים בתוכנת אילוסטרייטור על מנת ליצור את התקשורת החזותית הדרושה להם מעולם האופנה, עולם האדריכלות, הציור והאיור הדיגיטלי וכמובן מעולם העיצוב הגרפי. נסביר לכם בהרחבה מדוע נעשה שימוש בתוכנת אילוסטרייטור כדי לתת לכם את כל הכלים העיקריים. אם אתם בוחרים ללמוד את תחום התקשורת החזותית בתוכנת אילוסטרייטור, אין ספק שאתם צריכים להגיד לכל רכז לימודים באיזו נישה עסקית אתם רוצים להתמחות.

תוכנת אילוסטרייטור בעולם הציור הגרפי.

תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה מספר 1 והותיקה ביותר שציירים או מאיירים דיגיטליים עובדים איתה. לתוכנה כלים רבים ליצור כל סגנון של אנימציה ואיתה כמובן ניתן ליצור דמויות או אזורים מדומים על בסיס ציור דיגיטלי. ציור דיגיטלי נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר בשיתוף פעולה עם משחקי מחשב מכיוון שהתוכנה היא וקטורית ומאפשרת למאייר הדיגיטלי לשלוח את כל הדמויות או סגנונות העבודה להמשך עבודה לאנימציה.

אילוסטרייטור בעולם העיצוב הגרפי.

באמצעות תוכנת אילוסטרייטור ניתן ליצור לוגו עם או כל עיצוב ויזואלי על ידי יצירת קווים וצורות. אילוסטרייטור מאפשרת ליצור סגנון ציור או גרפיטי המאפשר לגרפיקאי לבטא את כל הרצון הוויזואלי שהמותג צריך. נוכל לראות בעמוד זה סימולציות רבות שנעשו בתוכנת הגרפיקה אילוסטרייטור לעיצוב אייקון גרפי או כל סגנון של איור ורישום כדי להפוך את הגרפיקה לאטרקטיבית יותר ומשכנעת עם תשומת לב.

תוכנת אילוסטרייטור בעולם הארכיטקטורה מה הקשר?

כיום, אדריכלים מציירים בתוכנת אילוסטרייטור את כל הנתונים שתוכנת אוטוקאד אינה מאפשרת. בגלל חווית המשתמש המדהימה בתוכנת הווקטור ניתן לקחת כל ציור או ציור גרפי אדריכלי ולהכניס אותו לתוכנת AutoCAD. הזמינות בין שתי התוכנות מאפשרת את שילוב הפעולה המדהים מכיוון ששתי התוכנות מדברות באותה שפה בוקטור.

תוכנת אילוסטרייטור בעולם האופנה.

תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה הבלעדית איתה עובדים מעצבי אופנה מכיוון שהם מייצרים את הבגדים ובמקביל את כל סט תיק המוצרים שעליהם להגיש לתופרות. בלימודי עיצוב אופנה ממוחשבים התלמידים צריכים לשלוט בכל כלי התוכנה כדי ליצור דגמים לשליחה למתפרות בסין. כל מעצב אופנה לתואר ראשון לומד את תוכנת המאייר לאורך ולרוחב כדי לתת לצד הוויזואלי הדמיה של הבגד לפני תפירתו.

איך לומדים באינטרנט?

למידה מקוונת מתרחשת באמצעות שיתוף מסך אחד על אחד בנפרד. לימוד אישי זה אומר שכל תשומת הלב מופנית אליכם. שיעור מקוון מאפשר למורה לתת לכם את כל הפרטים של הפרטים הקטנים בשיעור. במהלך השיעור המורה רואה את תוכנת אילוסטרייטור במחשב האישי שלך ומסביר לך מהלכים שונים כיצד לעצב כל סגנון של גרפיקה ממוחשבת וקטורית. אם יש שאלה בשיעור לא ברורה המורה תחזור על כל המהלכים שוב עד שתבינו איך לעצב.

איך בית הספר יכול לעזור לך למצוא את הלקוחות הראשונים שלך או להשתלב לסירוגין בחברות הייטק?

בבית הספר קבוצה של למעלה מ-19 וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום המפרסמים מודעות דרושים יומיות למעצבי מותגים מתחילים. אין ספק שאם אתם אוהבים את עולם העיצוב הגרפי ויש לכם כלים נוספים שעולם עיצוב ההייטק צריך, תוכלו להצטרף לקבוצה זו כבר במהלך הלימודים.

האם הלימודים הם רק טכניים?

תמיכה בלימודים אינה קשורה רק לשיעור עצמו והתלמיד יכול לפנות למורה בכל שלב במהלך השבוע על מנת לקבל פתרונות דיגיטליים כיצד להשתמש באילוסטרייטור או לקבל לסירוגין תמיכה ביצירת אפקטים ויזואליים. בסופו של דבר תוכנת אילוסטרייטור היא רק כלי עבודה והמטרה בלימודי אילוסטרייטור באשר היא היא לפתח את כל החשיבה היצירתית להתקבל לעבודה או לעבוד לסירוגין בתוכנת אילוסטרייטור באופן עצמאי.

שיעורי בית ותרגילים להכנת אפקטים חזותיים

שיעורי בית ותרגילים הם אלו שיעזרו לכם לזהות צבעים וצורות תוך הכנת אפקטים ויזואליים הקשורים לחברה או למותג שאתם רוצים לשווק. תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה מאוד ידידותית למשתמש ונמצאת בשימוש בעולם האפליקציות.

תיק עבודות.

תיק עבודות בתוכנת אילוסטרייטור יאפשר לגרפיקאי לייצג כל חברה או מותג או להתקבל לעבודות לסירוגין. כיום לא משנה אם לסטודנט לעיצוב גרפי יש תואר ראשון ותואר שני. במהלך הקורס תקבלו מטלות בית רבות לפיתוח חשיבה ושיפור תהליכי החשיבה ליצירת סמלים וקטגוריות שונות לפיתוח רעיונות בתיק עבודות.

מה הקשר של Illustrator לחוויית המשתמש של UI UX עם XD?

תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לאחת התוכנות הפופולריות בעולם ההייטק ומשתמשת בה כדי להכין את כל האינפוגרפיקה והאייקונים שאנו רואים בתוך אפליקציות. מכיוון שאילוסטרייטור מעצב את הקבצים במשקלים מאוד נמוכים זה מאוד חביב.

הכנת אתר ואפליקציה

אילוסטרייטור נמצא בכל סגנון של הכנת אתר ואפליקציה כי זה יכול לגרום לאפליקציה לעלות במהירות עם הגולשים. אם אתר אינטרנט והאפליקציה לא מופיעים במהירות על המסך של אנשים המשתמשים באפליקציות, כלומר, הם לא יכלו להצליח לשווק אותם. חווית המשתמש היא אחד הדברים הכי חשובים היום בכל הכנת אתר ואפליקציות ולכן אילוסטרייטור פופולארי מאוד בהשוואה לתוכנת הפוטושופ ממנה מגיעים הקבצים מאוד כבדים.

שילוב העבודה של תוכנת XD עם אילוסטרייטור.

תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת לייבא קבצים ישירות מתוכנת XD המפורסמת לבניית אפליקציות מבית אדובי. על ידי עיצוב גרפיקה באילוסטרייטור ניתן על ידי הפקודה Paste Copy להכניס גרפיקה שנעשתה באילוסטרייטור לתוכנת XD להמשך עיצוב. מכיוון ששתי התוכנות הן תוכנות גרפיקה וקטוריות של אדובי, כלומר הן מדברות באותה שפה, מה שאומר שכל סגנון העבודה יהיה משותף.

כמה עולה קורס אילוסטרייטור בשוק?

קורס אילוסטרייטור מתחיל לרוב ב-3500 ש”ח ויכול להגיע לסכומים גבוהים בהרבה. אנו מלמדים בשיטת למידה מקוונת אחד על אחד באמצעות שיתוף מסך. כולנו ראינו מה קרה בתקופת הקורונה שמדינת ישראל והעולם כולו נאלצו להיכנס לסגירות רבות וכתוצאה מכך רוב המכללות ובתי הספר החלו ללמד אונליין.

איך אני מוריד את תוכנת אילוסטרייטור?

כדי לקבל את תוכנת אילוסטרייטור צריך להירשם ל-אדובי . אדובי היא החברה היחידה בעולם שמעצבים גרפיים משתמשים בה על בסיס יומי. התשלום הוא מנוי חודשי וברגע שנרשמתם לחברה מקבלים את תוכנת אילוסטרייטור להורדה למחשב. בית הספר יעזור לך בכל הקשר עם אדובי אם תצטרך את זה.

לסיכום תחום העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית רק גודל.

תחום העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית רק התקדם מאוד בשנים האחרונות וניתן לראות שהביקוש לעובדים בעולם ההייטק שמכירים אילוסטרייטור ותוכנות אפליקציה הוא מהגבוהים בעולם. הדור של היום מקבל את כל המידע שלו אך ורק דרך האתר והאפליקציות ולכן יש ביקוש משמעותי מאוד.

בניית אפליקציות והצד הדיגיטלי

כולנו ראינו מה קרה בתקופת הקורונה שעסקים רבים הבינו שאם הם לא היו דיגיטליים הם לא היו יכולים להמשיך להתקיים וכתוצאה מכך מעצבים גרפיים הם אלה שבונים את כל האפליקציות או לחילופין את הצד הדיגיטלי לשיווק מדיה חברתית כמו פייסבוק ואינסטגרם.

עיצוב רב תחומי

אם אתם מחפשים קריירה מקצועית להשתלב בעיצוב רב תחומי אין ספק שתוכנת אילוסטרייטור היא ההתחלה בעולם הזה. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום לשוחח עם יועצי הלימודים כיצד גם אתם יכולים ללמוד לתעודה ותיק עבודות בתוכנת אילוסטרייטור כדי לאפשר לכם לפתח ביחד את הקריירה הדיגיטלית ועולם ההייטק שלכם כדי שתהיה לכם צפייה נעימה.