כמה מרוויחים מעצבי אפליקציות? מהו מעצב UX?

האם אתה חושב לעשות שינוי קריירה בתחום הדיגיטלי אבל לא יודע מאיפה להתחיל? האם יש עבודה זמינה בתחום? איך אתה יכול לשלב את ההבנה שלך בעיצוב גרפי? מי יכול להפוך למעצב UI UX?

בשנים האחרונות תחום העיצוב הגרפי ופיתוח אתרים גדל לפופולריות בחברות הייטק וכמובן בתחום התקשורת החזותית שהיא בעצם מי שמייצרת תקשורת חזותית בין המותג ללקוח בכל תחום. פלטפורמה דיגיטלית. האם מעצבי חווית משתמש אחראים לכל הוויזואליות שאנו רואים בפייסבוק ובאינסטגרם? כן, התשובה היא כן. כל תוכנית או אתר אינטרנט שאנו משתמשים בהם על בסיס יומי מייצגים חשיבה והשקעה לא מבוטלת כיצד לספק לכם נכון את עולם עיצוב חווית המשתמש. כפי שאנו יכולים לראות, יש צורך עצום במעצבי חווית משתמש, והם שולטים בכל עסקי ההיי-טק והטכנולוגיה כיום.

מה השגנו בעמוד הזה?

במידעון זה, הראינו כיצד תוכל למנף את כישרונות העיצוב הגרפי שלך לעבודה משתלמת. מי עשוי לקבל ידע על חווית משתמש? כל מי שמכיר את עולם העיצוב הגרפי או בוגר עיצוב גרפי יכול בהחלט להצטרף לתעשייה הזו כי בניית אתר או אפליקציה מבוססת על כללים רבים שלמדו התלמידים בתקשורת חזותית ועיצוב גרפי, החל מההבנה מהי שפה גרפית אחידה וכיצד לשפר את כל סוגיית הטיפוגרפיה. בעולם התקשורת החזותית.

מעצבים גרפיים חייבים לשלוט במספר עקרונות על מנת ליצור אסטרטגיות פרסום, כמו שימוש בצבעים ויצירת אינפוגרפיקה בתוכנת Photoshop Illustrator. כמו גם עיצוב. קשה לפתח אתר אינטרנט אם למעצב הגרפי אין בסיס איתן לכל האחריות הגדולה שעליו להפגין עבור החברה.

מהו בעצם עיצוב UXUI?

כיום, לכל אפליקציה או אתר מצליחים שאנו יכולים לראות יש את כל המרכיבים של חווית משתמש ברמה גבוהה מאוד. ההיבט הכולל של כל האתר והשימוש באתר יהיו באמצעות UX, וזה לגמרי מדבר לכל השפה הכללית של כמה הוא נהדר. תחום ה-UI הוא תחום שדן בממשק המשתמש, או כיצד תוכן האתר או האפליקציה באמת עוזר לגולשים לרכוש את מה שהם רוצים. כתוצאה מכך, מעצבי חווית משתמש ממלאים תפקיד חשוב שכן הם אלו שמגדירים הצלחה מסחרית בדרך זו או אחרת.

תחום חווית המשתמש דורש אינטגרציה תעסוקתית מהירה.

כולנו מודעים לכך שתחום ההייטק הוא אחד הפופולאריים והמבוקשים במדינת ישראל, המייצאת טכנולוגיה לכל הגלובוס. בוגרי קורס תקשורת חזותית וחווית משתמש בעלי יכולת חזותית במערכות הגבהים וורדפרס. אלמנטור, XD עשויה להתחיל במגזר עם שכר של שמונה עשר אלף שקל. אם ילכו לפרסום דיגיטלי ושיווק אתרים, כמו גם לבנייה, הם עשויים להרוויח נטו של חמישה עשר אלף ש”ח.

למעלה מ-19 אלף ארגוני היי-טק ומשרדי פרסום מחפשים עבורך כמעצב חווית משתמש חסר ניסיון להביא את כל הטרנדים העכשוויים שעולם העיצוב וההתנהגות דרישות לימודים התנהגות. כמובן שאם תיק העבודות שלכם כולל את כל התחומים שבסיס המשתמשים של היום דורש, אין ספק שתגלו מקצוע מעמיק במגזר הדיגיטלי עם נהלים משתלמים כלכלית. רוב בוגרי העיצוב הגרפי בוחרים לעבוד מהבית על מנת להציג את כל המאפיינים העסקיים לעולם באופן אינדיבידואלי ואישי.

מה אתה מגלה כשאתה עובד בתחום חווית המשתמש? האם יש עבודה זמינה בתחום?

אנו יכולים לומר לכם כי קיים מחסור חמור בכוח אדם בתחומי חווית משתמש ועיצוב גרפי וכן בענף הדפוס. בעוד שבעבר רוב הבוגרים עבדו אך ורק בחברות דפוס או הפקת ספרים, המצב כיום שונה, וניתן לראות שילוב תעסוקתי של מעצבים גרפיים בעולם ההייטק, שעובדים עם מפתח תוכנה או מהנדס מחשבים כדי לספק את כל מהפלטפורמות הדיגיטליות של UIUX.

כל תוכנית שפותחה על ידי תאגידי הייטק או מוצר אלקטרוני מטפלת בכל בעיית ה-UIUX על מנת לספק את ההצלחה הכלכלית שכל מוצר דיגיטלי דורש. יחד עם זאת, כל תחום היישומים במערכות הפעלה וורדפרס ואלמנטור זקוקים לעבודה , מה שמותיר את השוק המקומי עם כוח אדם לא מספיק לעולם הדפוס, וכתוצאה מכך, השכר בענף די גבוה.

חווית למידה בחוויית משתמש היא הבנה משמעותית של איך גולשים מתנהגים ומה המותג רוצה להעביר דרך פרמטרים וערוצים דיגיטליים רבים כדי לגרום לגולשים להיכנס לפלטפורמות הדיגיטליות שהמותגים מפתחים, בעוד וורדפרס נחשבת לאחת מהתוכנות הפופולריות שגוגל אוהב מאוד גרפיקה שנוצרה בתוכנות פוטושופ ו- Illustrator ישירות לתוכנת וורדפרס.

תוכנת יישום XD

תוכנת XD נחשבת לאחד המוצרים הפופולריים ביותר ש-אדובי פיתחה לשוק על מנת להתחרות בפלטפורמה זו. גרפיקאים המשתמשים בתוכנת אדובי Photoshop מוצאים בתוכנת XD פלטפורמה מצוינת להגברת השיתוף עם תוכנת Photoshop Illustrator. כמובן, המומחיות המקצועית כיצד לבטא את חווית המשתמש בתהליכים הרבים היא זו שמניעה את הפופולריות של תוכנת XD בעסק.

תוכנת XD יוצרת את כל החוויות המרהיבות כיצד תהיה התנהגות הקהל בתוך האפליקציה, תוך התמקדות בעיצוב החזותי של דפי האפליקציה. החל מהשלב המכריע ביותר להשגת מטרת תהליך האפליקציה התלמידים מפתחים מספר דוגמאות ומתאימים אותם למפרטים של גוגל ואפל.

Elementor UI/UX

אלמנטור נחשב לפלאגין המדהים והנפוץ ביותר בחוויית המשתמש של UIUX מכיוון שהוא מאפשר למעצבים גרפיים להקדיש את כל המומחיות שלהם לעיצוב נכון על מנת לקחת כמה צעדים קדימה כל אתר או אפליקציה שיהיו שימושיים בטכניקות ובפונקציונליות מתאים לחוויה שהמותג רוצה להעביר למשתמשים.

התאמת עיצובי WEB

מעצבי חוויות משתמש לאחר סיום משימת עיצוב האפליקציה, הם נותנים קודי תכנות למהנדס מחשבים או מפתח תוכנה כדי לקודד את כל הנתונים הכלולים באפליקציה על מנת להתאים אותם למערכות Google או Apple להורדת האפליקציות ב- חנות של אפל.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט באמצעות האינטרנט?

כיום, אנו יכולים להבחין כי תחום הלימודים המקוונים גדל בפופולריות עקב השימוש בתוכנת זום, והקורונה האיצה את כל הקידמה והטכנולוגיה כדי שאנשים יתחילו לעבוד מהבית. אנו משתמשים בטכניקה זו למעלה מחמש עשרה שנים, מחנכים את התלמידים אחד על אחד, באופן אישי מהבית לתעודה, בנושאי תקשורת חזותית וגרפיקה ממוחשבת.

איך עובד שיעור חווית משתמש UIUX?

כדי למשוך תשומת לב, נשתמש באפליקציית XD ונעשה עיצוב איכותי מרהיב בתוך פלטפורמת וורדפרס. בעקבות הוראת המורה אונליין איתך, על התלמיד להוכיח שהוא מבין את התהליך המלא של יצירת תיק עבודות. שיעורי בית ופרויקטים ניתנים בסיומו של כל קורס על מנת להצליח ליצור תיק סימולציה יוצא דופן לתחום ההייטק. בלימוד פרטני ואישי אתה המרכז, כך שאם נושא בשיעור אינו ברור, תמיד תקבל מענה מהיר, והסיוע בלימוד אינו מוגבל רק לשיעור עצמו; אתה יכול ליצור קשר עם המדריך שלך בכל עת במהלך הקורס כדי לבקש עזרה עם טכניקות עבודה.

תיק עבודות

תיק העבודות נחשב לאחד ההיבטים המכריעים ביותר שעמם מעצבים גרפיים צריכים להתמודד עם סיום בית הספר. תעודה או תואר ראשון בתקשורת חזותית וחווית משתמש לא יכניסו אותך לעסקי ההייטק שכן מעסיקים רוצים לראות תיק דוגמאות של מומחים שיודעים על מה הם מדברים. במהלך הקורס, תתמקד בפיתוח סימולציות מדהימות כדי להדגים שאתה באמת מבין כיצד ליצור גרפיקה וכיצד לבצע את ממשק המשתמש כדי להשיג את המטרה המיועדת של התאמה לקריטריונים של המותג. שכר בוגרי קורסים חווית משתמש מתחיל בשכר של 18 אלף שח נטו בעבודה בהייטק ללא ניסיון.

תחום הדיגיטל רק יעמיק בביקוש שלו

בשנים הקרובות, תחום הדיגיטל רק יעמיק בביקוש שלו, כך שהדור של היום מנצל את התכלית המלאה של כל העולם הדיגיטלי באופן אישי. הדור של היום תופס את גוגל כמקור מידע דרך אוסף של אפליקציות שמתקשרות כל הזמן עם נתונים. אם אתם מחפשים מקצוע להשתלב, אין ספק שתחום ההייטק ו-UIUX יהיו דור העתיד, תוכלו ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ולשוחח עם יועצי הלימודים כיצד גם אם תוכלו ללמוד את תחום העיצוב גרפי בשוק מבוקש וחווית משתמש וכל זה מהבית.