קורסים לשיפור חווית משתמש כמה מרוויחים לשעה בוגרי UI UX

קורסים לשיפור חווית משתמש כמה מרוויחים לשעה בוגרי UI UX?

מכיוון שהטכנולוגיה לא מפסיקה להתפתח, תחום האפליקציות גדל בשנים האחרונות בפופולריות. כיצד אוכל לבחור את טכנולוגיית הפיתוח הטובה ביותר עבור עיצוב האפליקציה שלי? מי יוצר את כל הפרסומות שאנו רואים באינטרנט? כמובן שמעצבים גרפיים הם הפתרון. במאמר הבא, נתאר באופן ספציפי כיצד תוכל בפחות זמן ולהיות בעבודה מצוינת על ידי השכלה בתחום העיצוב הגרפי ופיתוח אתרים.

טכנולוגיות הפיתוח של היום כוללות מאמץ צוות בין מפתח תוכנה למהנדס מחשבים לייצר אפליקציות באמצעות תוכנת אדובי XD. כל סגנון טכנולוגיית פיתוח חדש מותיר את המעצב הגרפי אחראי על בחירות קריטיות לגבי איך להציע את הוויז'ואל לגולשים בצורה מתאימה. פרסום רב במאמר דנה בעיצוב גרפי בינתחומי וכמובן בכל נושא פיתוח האפליקציות שרק הלך וגדל בשנים האחרונות.

מה המצב הנוכחי של טכנולוגיית פיתוח חווית משתמש UIUX?

טכנולוגיות הפיתוח של אדובי הן הגדולות ביותר מאחר שהן עונות על כל הדרישות של מעצבים גרפיים שמשתפים איתם פעולה בפרויקטים. חברות אדובי שיתפו פעולה עם תוכנת XD, שהופכת כל חווית משתמש UIUX לפשוטה וקלה לשימוש, כך שבוגרי תואר בעיצוב גרפי עשויים להמשיך ולבנות תקשורת חזותית על ידי פנייה למותג ולצרכנים באמצעות שיחה חזותית. כל חברה וחברה שנכנסים לשוק צריכים לשים דגש חזק על העולם הדיגיטלי, עליו נדון יותר בפסקאות הבאות.

תרומתה של קורונה לתחום הטכנולוגיה בצמיחה ושיווק חברות.

חברות רבות מתקופת הקורונה הבינו שהן לא יוכלו לפעול אלא אם הן יהיו מקוונות ודיגיטליות. כל חברה צריכה להחליט איך להתחיל להביא לקוחות לאתר. עסקים שהסתמכו פשוט על עוברי אורח שהלכו ברחוב כדי להיכנס לחנות ולרכוש דברים כבר לא קיימים, ולכן מי שרצה להישאר רלוונטי בעסק נאלץ להתאים את כל מערך השיווק שלו כולו לאינטרנט. כתוצאה מכך, הצורך במעצבים גרפיים נסק, במיוחד בתקופת הקורונה, מכיוון שהם היו אלה שנאלצו לבנות את כל סגנונות העיצוב לתוכנית השיווק באינטרנט.

מה מטרת האפליקציה?

המטרה של תוכנת XD היא לשלב את כל הרכיבים והכללים הרבים המשמשים ביצירת גרפיקה ב-Photoshop Illustrator או, באותו הזמן, InDesign לתוך מערכת הפעלה בשם XD. אין ספק שאפליקציות יהיו מקצועיות אם הן מספקות את חווית המשתמש הנכונה ומותאמות לדרישות השוק. מטרת האפליקציה היא לקשר בין צרכנים למותג על מנת להגביר כל פעילות שיווקית או מכירה.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט?

לימודים מקוונים היו פופולריים יותר בשנים האחרונות, בין היתר בגלל עידן הקורונה, שהאיץ את כל בעיית הלימודים המקוונים. במשך כמעט חמש עשרה שנים, בית הספר השתמש באסטרטגיה זו כדי לחנך תקשורת חזותית ועיצוב גרפי לעומת חווית משתמש.

כיצד אוכל ללמוד באינטרנט באמצעות למידה מקוונת?

למידה מקוונת דרך האינטרנט מתבצעת על ידי שיתוף מסך, המאפשר למדריך לצפות במסך התלמיד אחד על אחד. במהלך השיעור המדריך מסביר כיצד לעבוד על מערכת ההפעלה וורדפרס או לחילופין XD ועל התלמיד לתרגל את העבודה בפלטפורמה האופטימלית של אותו נושא בעקבות הסבר המורה. אם יש לתלמידים שאלות כלשהן, הם מקבלים תשובות מיידיות כדי לעזור להם בתהליך יצירת תיק עבודות. סיוע בלימודים זמין מחוץ לכיתה, וסטודנטים יכולים לפנות למדריך לקבלת מידע על עיצוב גרפי במערכת ונושאים נוספים.

מהו בעצם עיצוב UIUX?

שמעתם על העקרונות של UI UX פעמים רבות, אז הם די דומים, אבל בסופו של דבר, הם באמת שונים. חווית המשתמש באתרים או באפליקציות היא תוצאה של שיתוף פעולה בין שני תחומים שונים. UX מתייחס לכל חוויית המשתמש בתוך אפליקציה או אתר, בניגוד לממשק המשתמש, המתייחס לנגישות של דפים פנימיים ולאופן שבו משתמשים מקבלים מידע חיוני במהירות ובנוחות. קשה להתעלם מתחום ה-UX, המתמקד במשתמשים, החל מאתר שנטען מהר או אפליקציה פשוטה לשימוש. אף אחד לא רוצה בימינו לבקר באתר שהוא ממש איטי, או באפליקציה שעובדת אבל לפעמים מפסיקה להטעין בתוך הטלפון, כך שאם חווית המשתמש מצוינת, זה יצביע על הצלחת האפליקציה.

חוקי ממשק המשתמש של Google מה קורה שם?

השדרוג הגדול ביותר של גוגל ייעשה בכל האפליקציות והאתרים על פני כדור הארץ בשנת 2021. גוגל נתנה משקל רב יותר לכל הנושא של U IUX. אלה שלא היו רלוונטיים בתחום הזה נדחו לעמוד שניים או שלוש, בעוד שאתרים שהיו מהירים יותר וידידותיים יותר למשתמש התקדמו ללא ספק רחוק יותר.

כיצד גוגל קובעת אם לאתר יש חווית משתמש טובה ב-UI UX?

הבנה מקצועית של מנוע החיפוש גוגל, המספק כעת את כל התשובות והנתונים ל-95% מהישראלים אך ורק באמצעות הקשה על שאילתות, כלולה כחלק מלימודים חווית משתמש זה. כתוצאה מכך, כל גולש שנכנס למנוע החיפוש של גוגל ומגיע לאתר ספציפי דרך גוגל בודק את זמן השהות באתר עצמו, כך שאם גולש נכנס לאתר ונמצא מספר שניות באתר לפני היציאה והיציאה אליו. המתחרים של האתר דרך מנוע החיפוש גוגל, גוגל מבינה שהאתר אינו רלוונטי.

התוכנה הנלמדת בתחום פיתוח אתרים וחווית משתמש

כדי לעצב אתר, תחילה עליך לשלוט במערכת ההפעלה וורדפרס וכמובן ב- Elementor , שם אנו יוצרים את כל ה-UI UX בצורה נכונה ומתאימה. הפעלת אתר אינטרנט באמצעות פלטפורמת וורדפרס נחשבת ידידותית למשתמש ופשוטה לשימוש באמצעות מנוע החיפוש של גוגל. גוגל אוהבת אתרים המופעלים על ידי וורדפרס מכיוון שהם פשוטים ביותר לגוגל לקריאה על כל האורך והרוחב שלהם. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לחבר את כל נושא השיחה הוויזואלית בין מערכת ההפעלה לגולשים עצמם.

למה זה כל כך משמעותי היום?

במהלך תהליך הלמידה של בית הספר לחוויית משתמש UI UX, זכור את תיק העבודות שלך כפריט החשוב ביותר שתצטרך להתמודד איתו במהלך הלימודים שלך. כיום זה לא משנה אם יש לך תעודה, הסמכה מקצועית או תואר ראשון או שני; מה שקובע הוא שאתה יודע להבין נכון את הלקוחות של אותו מותג. הפורטפוליו בוחן את כל סגנונות העיצוב שעשיתם ואם אתם באמת מבינים את השפה החזותית הנלמדת בתוכנית העיצוב הגרפי הראשונית. אין ספק שהם יבינו שאתה מקצוען אם תיק העבודות שלך ידון בכל ההבחנות והתפיסה מבוססת על מידע נכון שקיבלת מהחברה כיצד ליצור אתר אינטרנט.

החשיבה העיצובית העולה מלימודים חווית משתמש

כפי שאמרנו בפסקאות הקודמות, לימוד חווית משתמש ותקשורת חזותית תהייה קשה אם למעצבים גרפיים אין מומחיות בתחום העיצוב הגרפי. כל סגנון עיצוב הוא קונספט המבוסס על מידע עובדתי מתוכנת Photoshop Illustrator, כמו גם כל סגנונות הצבע והטיפוגרפיה הנלמדים בקורס. כדי להפוך ולהישאר משתמש מקצועי בתוכנת אדובי, עליך להשקיע זמן תרגול רב בקורס, שיוביל לתיק עבודות מקצועי.

איך בית הספר יכול לעזור לך להתחיל לשתף פעולה עם מגוון עסקים?

במשך למעלה מעשור, קיימת קהילת פייסבוק לחוויית משתמש מתחילים ומעצבים גרפיים. אין ספק שמערכת הלקוחות הענפה שאנו נספק לכם תאפשר לכם להשתלב בשוק התעשייתי. מורים יראו לכם כיצד ליצור קשר עם אנשי עסקים או יזמים אלטרנטיביים לאורך מפגש הלימוד. כדי להגביר את הרווחיות, בוגרים מובילים במקצוע זה בוחרים לעבוד מהבית.

הכנסה נטו של תשעה עשר אלף שקל

מעצבי חווית משתמש UI UX עשויים להתחיל עם הכנסה נטו של תשעה עשר אלף שקל ולעבוד לצד מפתח תוכנה ומהנדס מחשבים בארגוני הייטק, או שהם יכולים להתחיל עם שכר של ארבעה עשר אלף שקל אם יגישו מועמדות לתפקיד בפרסום דיגיטלי. כמובן שענף הדפוס סובל ממחסור בכוח אדם שכן, בעוד שבעבר רוב הבוגרים בחרו לעבוד או מהבית ולספק שירותי שיווק ודיגיטל, המצב כיום שונה ורוב הבוגרים בוחרים לעבוד או מהבית ולספק שיווק. ושירותים דיגיטליים. שכר שעתי מתחיל מינימום ב90 ש"ח לשעה וימשיך לטפס.

סיכום

בני הנוער של היום, ללא ספק, ימשיכו להשיג את כל הידע שלו באינטרנט, ולעורר ביקוש בתחום העיצוב הגרפי. אנו קוראים לך לדבר עם יועצי הלימודים  כדי לקבל פירוט מקיף כיצד גם אתה עלול להשתלב במגזר הרעב לידיים עובדות.