למה אדובי כל כך יקר למה תוכנות עיצוב וגרפיקה ממוחשבת כל כך יקרות כמה עולים האפליקציות שאיתם עובדים מעצבים גרפיים

למה אדובי כל כך יקר? למה תוכנות עיצוב וגרפיקה ממוחשבת כל כך יקרות? כמה עולים האפליקציות שאיתם עובדים מעצבים גרפיים?

תוכנת עיצוב גרפי היא כעת די משתלמת בהשוואה למה שהייתה פעם. אדובי שינתה את האופן שבו היא גובה תשלום עבור תוכנת Photoshop Illustrator Indesign, ובמאמר הבא, נסביר בפירוט כמה עולים כל הפיצ’רים. יצרנו רק בשבילכם שיעורים מדהימים שיסבירו על מה עולם העיצוב הגרפי וכיצד תוכלו להשתלב בתעשייה שרעבה לידיים עובדות.

כיום, אדובי נחשבת לחברה האקסקלוסיבית ביותר המשמשת מעצבים גרפיים בכל רחבי העולם, כך שתהיו עדים למניפולציות מדהימות שהכנו במיוחד עבורכם על הפלנטה הזו. השיעורים בעמוד זה הם סרטוני YouTube בחינם המסבירים כיצד ליצור גרפיקה לתמונות או כיצד לשלב טקסט בתוך תמונה. כמובן שאי אפשר לשכוח מהעולם הדיגיטלי שמתדפק על דלתנו מדי יום ועלינו להתאים את עולם העיצוב הגרפי לתחום התקשורת החזותית.

מה עשתה אדובי בעבר?

סגנון העבודה של מנויי אדובי די חדש בשנים האחרונות, שכן בעבר כל מי שהשתמש בתוכנות גרפיות עם גרסאות משנה לשנה נאלץ לשלם עשרות אלפי שקלים כדי להשתמש בכל הגרסאות שלהן. בשנים האחרונות, אנו יכולים לראות את אדובי פונה אל בסיס המשתמשים שלה ומציגה מנוי מוזל לסטודנטים בתחילת דרכם בתחום העיצוב הגרפי. סטודנטים בשנה א’ משלמים שבעים שקלים לחודש ויש להם גישה לכל פלטפורמת חברת אדובי עבור התוכנה הפופולרית המשמשת בתקשורת חזותית, בעוד שסטודנטים בשנה ב’ משלמים מאה שקלים לחודש כדי להישאר רלוונטיים.

מה מקבלים בשביל לשלם לאדובי שבעים שקל בחודש?

תהיה לך גישה לכמות גדולה של תוכן שיוצר פתרונות ויזואליים שמעצבים גרפיים משתמשים בהם כיום. פוטושופ, אילוסטרייטור ועיצוב, כמו גם תוכנת היישום XD, זמינים כולם בו-זמנית, כמו גם תוכנות וידאו ושפע של תוכן אחר. אדובי זיהתה שהמשתמשים שלה משתמשים בתמונות על בסיס יומי, ולכן הם מאפשרים לך להוריד תמונות ממסד הנתונים החינמי של אדובי. במקביל, מנויים עשויים להוריד גופים ולקבל שדרוגים חודשיים.

בקיצור, זהו עולם העיצוב הגרפי.

תפקידי המעצבים הגרפיים גדלו בפופולאריות בשנים האחרונות, ואנחנו יכולים לראות שאם אתה רוצה להתחיל קריירה וללמוד עיצוב גרפי, אתה נמצא במקום הנכון. לפני ביצוע מהלך מקצועי כל כך משמעותי, כל מי שרוצה לגלות כלים רבים ולחקור את התחום צריך למצוא כלים רבים ולחקור את התחום. הנחיצות לדעת לאן פניכם מועדות מודגשת בחיבור הבא, שיציג בפניכם את תחום העיצוב הגרפי.

תחום העיצוב הגרפי והתוכנה.

האם אני יכול לעבוד בתחום העיצוב הגרפי אם כל מה שאני יודע לעשות הוא להשתמש בתוכנה גרפית? התשובה זה לא. מכיוון שאתה חייב לייצג מותגים, עיצוב גרפיקה כרוך באחריות רבה. הצעד הראשון בדרכו של כל מעצב גרפי הוא להבין את כל הרגולציות, החל מהבנה בסיסית של מהי טיפוגרפיה וכיצד לייצר תוכן שנותן השראה לקהל הלקוחות של המותג.

ייתכן שתהיה מוטיבציה משאר תוכנות הגרפיקה על ידי לימוד התנועתיות והמקצבים שתוכנית הגרפיקה מאפשרת. כדי להתחיל, למד את הצבע ואת המשמעות מאחורי כל גוון, כמו גם את הצורות הפסיכולוגיות שגורמות לאנשים להציץ ברכיבים. קשה להתעלם מעולם התמונות הנושאות מסרים, שכן אומרים שתמונה שווה אלף מילים, ולכן המשימה של מעצבים גרפיים היא לייצר מניפולציות שונות כדי לשכנע לקוחות מאותו מותג להאמין שהיא יוקרתית ולעשות מעשה.

יסודות עיצוב חזותי

תיק העבודות המקצועי איתו על המעצב הגרפי להתמודד במהלך לימודיו נוצר על ידי שילוב יסודות העיצוב החזותי בתיאוריות עם השימוש בתוכנת אדובי. תיק העבודות הוא הדבר המשמעותי ביותר בימינו מכיוון שהוא מראה אם אתה מקצוען אמיתי או לא. אם אתה רוצה להיות אדם בולט בארגון הייטק או לפעמים להיכנס לשוק הפרסום הדיגיטלי כדי לקדם שיטות פרסום חדשות וישנות, הרעיונות בתיק העבודות שלך ללא ספק ישקפו את מי שאתה.

תארים ותעודות

כיום, זה לא משנה איזו הסמכה יש לך או אם יש לך תואר ראשון או שני בעיצוב גרפי; מה שחשוב הוא שתראה את כל כישרונות העיצוב שלך בתיק עבודות. כל לקוח או כל מי שיראיין אותך לעבודה יוכל לדעת אם אתה מעצב מקצועי אמיתי שיודע מהי תקשורת חזותית או איך אתה יכול להביא רעיון או קונספט מתיק העבודות שלך לחיים תוך כמה שניות. רק תיק העבודות שלך יכניס לך רגל בדלת של עסקי ההייטק ותחום השיווק הדיגיטלי. רוב בוגרי העיצוב הגרפי מעדיפים לעבוד מהבית, מתן שירותי רעיון ויצירת גרפיקה לחברות מתחילת הדרך ועד לתוצאה הסופית של תחום הלקוחות להגיע לאתר.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט?

כולנו ראינו בתקופת הקורונה שהעולם כולו נסגר, מה שגורם לריחוק חברתי בין אנשים, וכתוצאה מכך עסקים שלא התאימו את האנשים שלהם לתחום הדיגיטלי לא יכלו להמשיך להתקיים. כתוצאה מכך, כל המעצבים הגרפיים הפכו מבוקשים מאוד מכיוון שהם זיהו את כל העקרונות האפשריים בפרסום עסקי דיגיטלי. כתוצאה מכך, חברות רבות נאלצו לעבור ממכירה ברחוב למכירה בחנות מקוונת, והמשימה העיקרית של המעצב בעיצוב גרפי הייתה לגרום לכל החנויות או האתרים המקוונים לסחוף את הגולשים.

שכר נטו של שמונה עשר אלף שקל ממשרדי הייטק ופרסום,

מעצבים גרפיים מקבלים כיום שכר נטו של שמונה עשר אלף שקל ממשרדי הייטק ופרסום, והם עובדים לצד מפתח תוכנה או מהנדס מחשבים. סגנונות העבודה בהייטק החלו בעשור הקודם, וכתוצאה מכך, רוב הבוגרים לא הולכים לעבוד בעולם הדפוס, כפי שהיה אופייני בעבר, לא רק בגלל הרווחים הגבוהים, אלא גם בגלל העמוקים. הבדלים טכניים שאנו רואים בתחום ההייטק. לתעשיית ההייטק יש השפעה עולמית, וזו הסיבה שמעצבים גרפיים שואפים להיות בחזית ההתקדמות הטכנית.

אתה מוקד תשומת הלב בלימוד ביתי אחד על אחד ללימודי תעודה.

במהלך הקורס, המדריך יראה לך כיצד לבצע תמרונים שונים על מנת לשמור על סימטריה או לעבוד על התוכנית הגרפית שלך. בגלל שיתוף מסך עם תוכנת הזום, תוכנת הגרפיקה פתוחה על מסך המורה. במהלך הקורס, המדריך יסביר כיצד ליצור סגנון חזותי באמצעות תוכנת אדובי, ותצטרך לתרגל ולהדגים שאתה באמת מבין כיצד לייבא את הגישות שלך לתוכנית אדובי. אם ישנה שאילתה או משהו לא ברור, המדריך ישפר את מומחיותו בתחומים שסיפק כדי לאפשר לכם להשתלב בצורה יעילה עם תחום הטיפוגרפיה או כל סגנון אחר של יצירתיות ויזואלית.

כיצד נוכל לסייע לך במציאת העבודה הראשונה שלך?

לבית הספר קבוצת פייסבוק של למעלה מ-19,000 יזמי הייטק וארגוני שיווק ופרסום חברות המחפשים עבורך, המעצב הגרפי המתחיל, שילמד את שפת העיצוב המלאה בטיפוגרפיות או לחילופין יציע דוגמאות רבות על עולם העיצוב. אין ספק שאתה יכול להשתלב במקום העבודה אם תיק העבודות שלך דובר בשפה המקצועית ומשלב סימולציות שנוצרו אצל אנשי מקצוע וקטורים כמו אילוסטרייטור או לחילופין פיתוח דחיקות ושכבות בתוכנת Indesign.

להתפרנס כפרילנסר.

קבוצת פייסבוק ללא ספק תספק לך מספר משאבים שיעזרו לך לגלות את הלקוחות הראשונים שלך או להתכונן לראיונות עבודה. מדי יום, נראה מאות מודעות דרושים המחפשות מעצב גרפי ללא ניסיון שיעבוד עם חברות הייטק. אם תרצו לעבוד מהבית במקצוע זה, כמעט בוודאות תוכלו לגלות את הלקוחות הראשונים שלכם דרך עמוד הפייסבוק של בית הספר.

השתלב בענף שרעב לידיים עובדות

הדור של היום משיג את כל המידע שלו רק ממנועי החיפוש של גוגל, המקושרים למספר אתרים בעמוד הראשון. כיום, חברות מגלות שאם האתר שלהן באמת מספק שיעורי צבע ומועיל ללקוחות, אין ספק שהמבקרים יחזרו לחקור את המותג. תפקידם של מעצבים גרפיים הוא משמעותי ביותר מכיוון שהם אלו שיוצרים את כל הצבעוניות והרגשות דרך מעצבים גרפיים. אם אתם מחפשים קריירה שתאפשר לכם לעבוד בענפי הפרסום והשיווק, עיצוב גרפי הוא ללא ספק המגזר הבא לשקול. אתה יכול להתקשר אלינו עכשיו לשוחח עם אחד מיועצי הלימודים שלנו כיצד גם אתה יכול להשתלב בענף שרעב לידיים עובדות, הן בתעשיית הדפוס והן בתעשיית האינטרנט. תהנה בצפייה.