אילו כישורים רוכשים מעצבים גרפיים כמה כסף מרוויח מעצב חוויית משתמש UI UX Designer ב2022

אילו כישורים רוכשים מעצבים גרפיים? כמה כסף מרוויח מעצב חוויית משתמש UI UX Designer ב2022?

שוקלים מהלך קריירה בתחומי עיצוב גרפי ופיתוח אתרים? כיצד תוכל ליישם את כישורי העיצוב הגרפי שלך לעולם ההייטק? בחיבור הבא נעמיק על עולם פיתוח האפליקציות והטרנדים החדשים לשנת 2023 וכן נחשוף אתכם למגוון פרויקטים העוסקים בפיתוח אפליקציות וארגונים ארגוניים. למעצבים גרפיים יש ביקוש רב כעת ויהיה ב-2022 להמשיך ולספק את כל השיווק בעולם הסמארטפונים והדיגיטל, לכן אנו יכולים לראות שיש הזדמנויות עבודה רבות והשכר גבוה במיוחד בהשוואה לפעם קודמת. אם אתה רוצה לעבוד בעסקי ההייטק, אין ספק שכל תחום השיווק והאפליקציות הדיגיטלי גדל מאוד, במיוחד בתקופת הקורונה.

הצגנו שיעורים פנטסטיים בפוסט הבא על ביצוע שינויים והכנה לארגונים, כמו גם כיצד להתמודד עם טרנדים חדשים תוך שילוב גרפיקה תוך שימוש בכלי אדובי Photoshop Illustrator, InDesign, וכמובן, XD.

מה קרה בתקופת הקורונה?

בתקופת הקורונה, המציאות השתנתה, וכל העולם צלל לסגירות שונות כדי להתמודד עם נגיף הקורונה. עסקים שלא היה להם מערך שיווק דיגיטלי ולא היו להם אסטרטגיות ייחודיות להביא צרכנים נאלצו להסתגר או להסתגל לטכנולוגיות חדשות כדי להישאר רלוונטיים בשוק. אנחנו בטוחים ששמעתם שהעולם הדיגיטלי צבר משיכה רבה, ושהרשתות החברתיות והצבת יעדים יחדיו כדי לספק דחיפה משמעותית לעסקים שנזקקו לכך, במיוחד בתקופת הקורונה. בתחום עיצוב הפרסום, כל תוכנית שיווקית צריכה להדגיש את נושא חווית המשתמש הנהדרת של היום.

כיצד אוכל ללמוד באינטרנט?

לימודים מקוונים מבוצעים באופן פרטי וישיר אחד על אחד עם ראש מחובר למחשב. קשה להכחיש שהקורונה השפיעה על הטכנולוגיה בתחומי האימון והעבודה הממוקדת בלב. עסקים שעבדו בעבר מהבית עשויים כעת להמשיך לפעול בצורה כזו שהקורונה הפכה את כל הגלובוס שגם לאינטרנט יש עמדה מאוד משמעותית ואפשר לזנוח את כל בעיית המשרדים.

איך בית ספר יכול ללמד באינטרנט?

בית ספר סולו מלמד דרך האינטרנט תוך שימוש בתוכנת זום, המאפשרת למדריך לצפות במסך התלמיד ולהסביר כיצד לבצע הליכי אפיון או עיצוב ופיתוח אפליקציות מקוונות. התלמידים מקבלים מספר נהלים בהסברים לאורך כל הכיתה, ובעקבות הסבר המורה, התלמיד נדרש לממש את התכנים כדי לבדוק האם הוא באמת מכיר את כל בעיית יצירת האפליקציה ואת ההשקעה הממושכת בניצול התוכנה. כל שאילתה שמתרחשת מקבלת מענה מיידי, וניתן סיוע לא רק במהלך המפגש אלא גם מעבר לשעות הלימודים כדי לקבל משוב על כל נושא האפיון והפקת האפליקציה.

אילו כישורים רוכשים מעצבים גרפיים?

כדי ללמוד על חווית משתמש ותקשורת חזותית, על התלמידים להיות בעלי הבנה בטכנולוגיית למידה שעוזרת להם להבין את כל החוקים הרבים שעולם חווית המשתמש דורש מניתוח נתונים וקבלת תובנות נפלאות מהצרכנים שלהם שהם המותג. ותפיסה מקצועית כיצד לאפשר את מערכת היחסים העיצובית המלאה על מנת לבנות שיחה ויזואלית בין המותג לצרכניו. אין ספק שפרסום בפייסבוק או בגוגל הוא יתרונות חשובים מאוד עבור כל סטארטאפ או חברה מבוססת שרוצה להרחיב את השיווק שלהם באמצעות מנועי החיפוש.

זיהוי הקהל המיועד

מכיוון שהטכנולוגיות של היום מתרחבות במהירות, לחברות רבות יש מספר אפשרויות לשיווק לכל העולם. כתוצאה מכך, מותגים חייבים לתפוס במדויק כיצד קהל היעד שלהם עובד על ידי שימוש בתיאוריית הגרפיקה והצבע שנרכשה במסלול לימודי עיצוב גרפי. קשה לפתח אתר אינטרנט אם המעצב הגרפי לא מבין איך צבע עובד או איך לבנות קומפוזיציה, ולכן על מנת להשתמש בטכנולוגיה המתוחכמת של UI/UX המשתמשת בתוכנת XD או Elementor , הסטודנטים חייבים להיות בעלי ניסיון עיצובי רחב. כמובן, אתה יכול ללמוד למסלול מתחיל של מעצבים גרפיים בבית הספר שלנו ולאחר מכן להשתלב במגזר חווית המשתמש.

מה אתה מגלה לאורך חווית המשתמש של UIUX?

מכיוון שמדינת ישראל נחשבת לאחת מהמדינות שמוכרות טכנולוגיה לכל העולם, לקוחות בימינו רוצים לרכוש את כל המידע שלהם אך ורק באמצעות אפליקציות, וכתוצאה מכך, קשה לקדם חברה או מותג אם אין אתר אינטרנט או מערכת שיווק.

לימודים מערכת וורדפרס

כל שלב פיתוח אסטרטגי בעסק השיווקי מחייב תכנון מוקדם כיצד למשוך לקוחות לגשת למערכת ההפעלה של וורדפרס או להשיג הכרה ספורדית של המותג באמצעות אפליקציות. כתוצאה מכך, על מעצב חווית המשתמש להקדיש זמן ותשומת לב לקביעה כיצד לקשור את היסודות של כל פרויקט לתהליך הפיתוח הכולל של העיצוב, אשר מכונה בעבר אפיון. זה כן כרוך בעבודה שכן צריך להבין איך קהל היעד חושב.

מכיוון שכיום 97% מהגולשים רוכשים את הנתונים שלהם דרך גוגל, מערכת ההפעלה וורדפרס נחשבת לאחת המערכות הידידותיות ביותר בגוגל, והיא נחשבת למערכת שצומחת במהירות בקרב גולשים במובייל.

אלמנטור נחשבת לאחד מכלי חווית המשתמש

השלב הראשון בכל פרויקט הוא קביעה מיהו קהל היעד, ולכן אלמנטור נחשבת לאחד מכלי חווית המשתמש הטובים ביותר כדי לגרום למוצר או לאתר להיראות מקצועי לצרכן. Elementor הוא תוסף שפועל בתוך מערכת ההפעלה וורדפרס כדי לספק יתרון על ידי בניית תפריטים ויזואליים תוך טיפול בבעיית נראות האתר.

מהי המשמעות של חווית משתמש בעולם של היום?

הדבר היחיד שיכול להפוך אתר או אפליקציה למצליחים מבחינה כלכלית הוא חווית המשתמש. גוגל ביצעה שדרוג משמעותי בשנים האחרונות כדי להתאים את דפי האינטרנט לחוויית המשתמש. אנו יכולים לראות בשנת 2021 שגוגל קלטה אתרים ידידותיים ונוחים למשתמש ממקומות גבוהים מאוד ואתרים שכתבו איטיים או לסירוגין בתוך האתר לא היו ניתנים לקריאה ללא ספק שהם נשלחו לעמוד שתיים שלוש מה שגרם להפסדים כלכליים עבור אלה אתרים שנטשו את נושא חווית המשתמש.

תוכנת XD ועיצוב יישומי UIUX

אין ספק שסטודנטים מבינים כיצד לעבוד על תוכנת XD כדי להבטיח קלות ביישומים שהפכו לאחד המגזרים העיקריים בייצור של אחזור מידע. בשנים האחרונות, אדובי הוציאה תוכנת XD, שהביאה למעורבות הדוקה יותר עם תעשיית ההייטק.

אם בעבר רק עולם ההייטק היה עסוק בהצעת פתרונות דיגיטליים לאפליקציות, כיום אנו יכולים לראות שמעצבים גרפיים הם אלו שיוצרים את ההכרח הקריטי ביותר לאפליקציה מצליחה, החל מהפקת ויז'ואל באמצעות פוטושופ ואילוסטרייטור. כדי לתת את העיצוב הטוב ביותר לאפליקציה, התלמידים לומדים כיצד לשלב פוטושופ ויז'ואל בתוכנית עיצוב אפליקציות XD, או כיצד לצלם שרטוטים וקטורים הדוברים באותה שפה כמו תוכנת XD ולשלב אותם בתוכנה.

עולם היישום והביקוש

בוגרי התכנית לתקשורת חזותית יכולים להתחיל בשכר של שמונה עשר אלף שקל נטו בחברות הייטק, או לעבוד במגזר זה באופן פרטי ואישי על מנת לתת מגוון רחב של תשובות לדרישות המותג. אין ספק שתעשיית הדפוס סובלת ממחסור בלתי ניתנת להכחשה של כוח אדם שכן רוב הבוגרים במקצוע זה אינם עובדים בתעשיית הדפוס כפי שהיה בעבר, אלא עוברים לטכנולוגיה החדישה ביותר.

מה העניין הגדול בזה?

במהלך הקורס, הפריט החיוני ביותר שאתה צריך להתמקד בו הוא תיק העבודות שלך. לקוחות ומעסיקים אינם מתרשמים מתעודה או תואר ראשון שצברתם במהלך הלימודים, אלא מהאופן שבו יישמתם את כל הידע שלכם כדי לקדם הרגלי שימוש באפליקציה או לחילופין, איך אתם מבינים מה המותג דורש או איך לבצע את דיאלוג ויזואלי בין המותג לצרכן. אין ספק שתצליחו להשתלב במגזר כל עוד תיק העבודות שלכם ידבר על הדרישות הייחודיות של העסק. לקוחות ומעסיקים יכולים לדעת אם אתה מקצוען או לא תוך מספר שניות, ולכן יש צורך בפורטפוליו.

בית הספר מציע רשת של למעלה מ-19,000 חברות ומעסיקים שעשויים לספק לך קריירה במגזר. הארגון פעיל כבר כמעט עשור וסייע למאות גרפיקאים לקבל את עבודתם הראשונה. עקב כך, אנו מציעים לכם לפנות בהקדם ליועצי הלימודים על מנת ללמוד כיצד תוכלו ללמוד את המגזר המבוקש ביותר ללימודי תעודה ותיק עבודות מהבית. זה שעון טוב.