קורסים בניית אתרים לאינטרנט האם מעצב UX הוא מעצב אתרים

קורסים בניית אתרים לאינטרנט האם מעצב UX הוא מעצב אתרים?

תחום העיצוב הגרפי נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר בעולם ההייטק ומולטימדיה ולכן בכתבה הבאה נסביר לכם מה החשיבות של בניית אתרים לאינטרנט. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורים מדהימים שמסבירים את כל החשיבה העיצובית בעולם אתרי אינטרנט וכמובן איך אתם יכולים לשלב קריירה מדהימה מהבית באמצעות ידיעת תוכנות לבניית אתרים. הכנו בעמוד זה שיעורים מדהימים שנעשו על ידי מיטב המורים שמסבירים מה זה מערכות הפעלה וורדפרס וכיצד אפשר לקדם מותגים באמצעות מערכות אלה.

מי יכול ללמוד לעצב אתרי אינטרנט?

האם כל אחד יכול לקחת אחריות כה גדולה ולהכין אפליקציות? האם כל אחד יכול לבצע אתר אינטרנט שיהיה מקודם באינטרנט? התשובה היא לא. כדי לעצב אתר אינטרנט עליך להגיע עם ידע בעולם העיצוב הגרפי שכולל חשיבה עיצובית לאורכה ולרוחבה.

למה צריכים לדעת עיצוב גרפי לפני שבונים אתר אינטרנט?

כדי לבנות אתר אינטרנט אתה צריך להכניס את כל האלמנטים העיצוביים שאתה לומד בחשיבה העיצובית במסלול לימודים הראשונים מעצבים גרפיים.

אי אפשר לעצב אתר אינטרנט בלי לדעת לעצב לוגו או את תוכנת הצבעים הרבים שבה אתם צריכים לשלוט. כל אתר אינטרנט מכיל רכיבים גרפיים רבים שאותם הסטודנטים ממסלול מעצבים גרפיים הראשון לומדים לשנן בצורה מקצועית.

תחומי העיצוב הגרפי הנלמדים במסלול לימודי עיצוב גרפי

אתם לומדים את כל השפה העיצובית בתוכנות אדובי גרפיקה ממוחשבת שהם יצירת השפה הוויזואלית והבנת עולם המותג והצרכן. כל יצירת קשר וויזואלי בין מותג לקהל המטרה מתבטא על ידי וויזואליים רבים ותורות פסיכולוגיות שאותם הסטודנטים לומדים במסלול קורס מעצבים גרפיים. כמובן שאם אתם רוצים ללמוד בניית אתרים תוכלו לשקול לעשות אצלנו את מסלול עיצוב גרפי ותקשורת חזותית ולאחר מכן אתם יכולים בהחלט לשלוט בכל מה שקשור לעולם בניית אתרים והכנת אפליקציות.

מה לומדים הסטודנטים בבניית אתרים ואפליקציות?

בבניית אתרים לאפליקציות הסטודנטים לומדים קודם כל את מנוע החיפוש לאפליקציות של מהו חיפוש גוגל וכיצד להתאים את האפליקציות ואתרי אינטרנט לרצונות של המותג. מנוע חיפוש גוגל היום נחשב לאחד הפלטפורמות המדהימות ביותר כדי להכניס גולשים לאתר אינטרנט ולכן הסטודנטים צריכים ללמוד לעבוד על מערכת ההפעלה וורדפרס או לסירוגין להבין את נושא חווית המשתמש.

מה זה חווית משתמש?

חווית משתמש זה נושא רחב מאוד שכולל בתוכו את כל השפה הוויזואלית איך לקדם אתרים בצורה נכונה. על חווית המשתמש להכיל את כל הנוחות של גולש שנכנס לאתר שכולל את כל המרחק בין הכפתורים ולסירוגין כמה מהר הגולש שנכנס לאתר האינטרנט מקבל את כל המידע שהוא חפץ. אתרים שלא יהיו מסוגננים וויזואלית נכונים יכולים לעשות נזק בלתי הפיך למותג עצמו.

חווית המשתמש וטעינת האתר.

חלק מהנושאים החשובים שהתפתחו ב 2021 זה גוגל הביא מקום מאוד חשוב לנושא של טעינת אתרים ואפליקציות. אתר שלא יעלה מהר בנייד של הגולש או לסירוגין אם אתר יהיה איטי מאוד אין ספק שהגולש יעזוב את האתר מה שגורם לנטישה מהירה. גוגל סופרת את הדקות והשניות של כל גולש שנכנס לאתר אינטרנט ולכן הוא יודע בדיוק אם האתר באמת היה ידידותי לגולש או לא.

כתוצאה מכך אם אתרים לא יהיו עם חווית משתמש מקצועית הם יוכלו להיות מדורגים הרבה פחות וגוגל יעניש אותם על ידי שליחת האתר לעמוד שתיים או שלוש מה שיגרום לחוסר מבקרים באתר. היום כל מותג רוצה להגיע בכל סוג של פלטפורמה דיגיטלית כזו או אחרת לגולשים ולכן הם צריכים לדאוג שהרמה הוויזואלית העיצובית פלוס חווית המשתמש באתר תהיה בין הגבוהות ביותר כדי לעמוד בכל התחרותיות שעולם הדיגיטל כיום נמצא בו.

תוכנת XD הכנת אפליקציות

תוכנת XD נחשבת לתוכנה מספר אחת בבית חברת אדובי שבאמצעותה מכינים אפליקציות תוך קבלת רכיבים גרפיים מתוכנת אילוסטרייטור ותוכנת פוטושופ. תוכנת XD נהפכה לשימושית מאוד בשנים האחרונות ואם בעבר אך ורק חברות הייטק היו מעצבות אפליקציות ומכניות את כל הפורמט האינטרנטי ליישומים היום המצב הוא שונה ונוכל לראות שמעצבים גרפיים משתלבים יותר בתעשייה זו מה שיצר ביקוש אדיר ומחסור במעצבים גרפיים מקצועיים בתחום.

למה מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד?

מעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בתעשיית העיצוב בגלל שעולם הדפוס וההוצאות לאור עדיין חי וקיים. אם בעבר מי שסיים לימודי קורס עיצוב גרפי היה הולך לעבוד אך ורק בהכנת אריזות או עיצוב סגנון גרפיקה על נייר היום המצב הוא שונה ומרבית הבוגרים משתלבים בתעשיית ההייטק כדי לתת את כל הפתרונות שעולם ההייטק צריך באופן כללי. סגנונות עבודה שקיימים היום בהייטק ובניית אתרים לאינטרנט לא היו קימים לפני עשור וכתוצאה מהמחסור העצום בכוח אדם המשכורות של גרפיקאים ומעצבי אתרים לאינטרנט וחווית משתמש הם בין הגבוהים ביותר במשק הישראלי.

כמה מרוויחים מעצבי אתרי אינטרנט?

כל אחד ששוקל הסבה מקצועית רוצה לדעת אם זה באמת התחום הנכון לו מבחינה כלכלית. במיוחד היום שרבים לומדים תארים ולא יכולים לעשות עם זה שום דבר בשוק העבודה. בוגר מסלול לימודי תקשורת חזותית ובניית אתרים לאינטרנט יכול להרוויח שכר של שמונה עשרה אלף שח נטו במידה והוא עובד עם חברות הייטק. עולם הפרסום הדיגיטלי ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם השכר יכול להגיע לארבע עשרה אלף שח נטו. בעולם ההדפסה השכר הוא נמוך מאוד אחד עשרה אלף שח נטו ולכן מרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית או לסירוגין להשתלב בתעשיית ההייטק.

הלמידה עיצוב גרפי חווית משתמש בניית אתרים UIUX אונליין מהבית

לימודים אונליין נעשו פופולריים מאוד ומפורסמים בתקופת הקורונה מדינת ישראל והעולם כולו היה צריך לגרום לתושבים לריחוק חברתי בגלל וירוס הקורונה. אנו מלמדים בשיטה אונליין כבר מעל חמש עשרה שנה דרך מערכות חיבור מסכים בין המורה לסטודנט בלמידה פרטנית ואישית ללימודי תיק עבודות והכנת אתרי אינטרנט ותעודה שמתקבלת בסיום הקורס.

איך מתקיים שיעור אונליין דרך האינטרנט?

שיעור אונליין בבניי אתרים וחווית משתמש מתבצע תוך שיתוף מסכים של המורה והסטודנט שעומד מולו בלייב בשיעור פרטני אחד על אחד. המורה מסביר איך לעצב גרפיקה וחווית משתמש באלמנטור ולאחר מכן הסטודנט צריך לתרגל את כל החומר הרב כדי להראות למורה שהוא באמת מבין א כל המהלכים. אם יש נושא בשיעור שהוא לא ברור המורה לא יכול להתקדם לנושאים חדשים בבניית אתרים עד שהסטודנט מראה את כל היכולות הגרפיים בשיעור בלייב. בשיעור פרטני ואישי בבניית אתרים אין ספק שאתה הוא המרכז ולכן כל תשומת הלב הולכת רק אליך מה שגורם לתיק העבודות שלך להיות מקצועי מאוד.

למה תיק העבודות כל כך חשוב היום בעולם העיצוב אתרים?

כיום הדבר היחיד שיכול להוכיח שאתה יודע באמת לעצב אפליקציה בתוכנת XD או אם אתה מבין את כל המערכת של חווית המשתמש תוך מתן דגש לחוויה וויזואלית בחוקי העיצוב גרפי הרבים זה אך ורק הסימולציות הרבות שעשית בתקופת הלימודים. תואר ראשון או שני בתקשורת חזותית ועיצוב לא מה שירשים לקוחות ומעסיקים. חברות הייטק לא מתרשמות בכלל מתעודות ומה שהם רוצים לראות זה אך ורק סימולציות ודוגמאות של אתרים באפליקציות שעשית.

במידה ואתה בוחר לעבוד בצורה פרטנית ואישית כל לקוח ויזם שירצה לשתף איתך פעולה בהחלט יבקש לראות דוגמאות רבות שעשית ואף אחד לא יתעניין בתעודה או בתואר ראשון. תיק העבודות זה הדבר החשוב ביותר שבית הספר שם בו דגש כי איתו אתה תצטרך להתמודד בסיום הלימודים.

לסיכום

תחום חווית המשתמש ועיצוב אתרי אינטרנט נכנס בחוזקה בשנים האחרונות ולכן הביקוש מאוד גבוה. נוכל לראות שהדור של היום מקבל את כל המידע שלו אך ורק על ידי שאלת שאילתות במנוע חיפוש גוגל או לסירוגין מוריד אפליקציות דרך מנוע חיפוש של גוגל. אם אתה מחפש מקום להשתלב בו ורווח כלכלי אין ספק שתוכל להתקדם במהירות. אנו ממליצים לכם כבר היום לשוחח עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים להשתלב בתעשייה שצמאה לידיים עובדות. שיהי לכם צפייה נעימה ואנחנו מחכים לשוחח איתכם כבר היום כדי לגרום לכם לפתח קריירה מדהימה בעיצוב גרפי וחווית משתמש.