איך להוסיף קיצורים בתוכנת הפוטושופ – מדריך חינם

//איך להוסיף קיצורים בתוכנת הפוטושופ – מדריך חינם

המדריך שלפניכם הוא מדריך שעוסק בתוכנת פוטושופ ואיך יוצרים לה קיצורים. בתוכנת פוטושופ יש כל כך הרבה כלים והמדריך הספציפי הזה נוגע למי שעומד לעבוד איתה הרבה או למי שכבר עושה בה שימוש נרחב. פוטושופ היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת בה עושים שימוש צלמים, אנשי תוכן וכמובן אנשי גרפיקה, תוכנה שמאפשרת לעבוד תמונות בצורה מקצועית, ושימוש נכון בתוכנה יכול לעשות פלאים. אז קדימה, תפשילו שרוולים ותתחילו לראות את השיעור יוטיוב. לא הבנתם משהו? אתם מוזמנים לצפות בו פעם אחר פעם עד שתבינו אותו ותדעו לעשות שימוש בכלים המדוברים. אך למי הסרטון וידאו מיועד? למי כדאי לראות אותו? הנה כמה דברים שכדאי לדעת…

להשתמש עם קיצורים בתוכנת הפוטושופ למי הסרטון מיועד?

אם הגעתם עד הלום אתם כפי שציינו כאלו שעוסקים רבות בפוטושופ ועושים בתוכנה שימוש תדיר או שאתם זה עתה נכנסתם לעולם העיצוב גרפי הזה ואתם רוצים להכיר את התוכנה כמה שיותר. לא משנה מי אתם ומה אתם וכמובן מאיזה סוג אתם, הסרטון וידאו הזה מיועד לכם. הוא מסביר בבהירות ובנוחות את החומר וכל מה שנדרש מכם הוא לצפות בו, לבצע את הנאמר בו וכמובן לתרגל את הנאמר בו עוד ועוד. תרגול שלו יכול לעשות פלאים ליכולות שלכם בעיצוב, ומהר מאוד תרגישו את ההבדל במיומנות שלכם בתוכנה לבין חוסר מיומנות במקרה ולא תצפו בסרטון ותיישמו אותו. מכללת סולו עיצוב גרפי מציעה לכם מגוון רחב של סרטונים בגרפיקה שנוגעים לפוטושופ כמו גם לאילוסטרייטור, אינדיזיין, דרימוויבר ותוכנות גרפיות אחרות והיא שמחה להעניק לכם מהידע הנרחב שלה וכמה שיותר. לרשימת קיצורים של כל תוכנת פוטושופ תוכלו בקישור הזה.

חברת אדובי שאחראית לעוד תוכנות גרפיות – פוטושופ – תוכנה ללא מתחרים

אם יש לכם סמארטפון וסביר להניח שיש לכם אחד כזה, יש לכם מן הסתם איזו שהיא אפליקציה בעיצוב גרפי שניתן בעזרתה לתקן קצת את התמונות אותן אתם מצלמים, להפוך אותן מצבעוני לשחור לבן, להוסיף להן אי אלו אפקטים ועוד פעולות שונות. יש לא מעט אפליקציות לעיצוב כאלו ולא מעט תוכנות שפותחו במהלך השנים, אך עם כל הכבוד הן לאלו והן לאלו, אף אחת מהתוכנות או האפליקציות הללו לא דומה ביכולות שלה לתוכנת פוטושופ. פוטושופ היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת שקיימת כבר כ-30 שנה, תוכנה שפותחה על ידי חברת אדובי שאחראית לעוד תוכנות גרפיות, תוכנת עיצוב שניתן באמצעותה לעשות כל כך הרבה לתמונות עם מאות הכלים שיש לה. עם פוטושופ תוכלו לקחת כל תמונה ולהפוך אותה ליצירת אומנות של ממש, תוכלו ליצור מניפולציות שונות, אפקטים מרהיבים וכמובן, לתקן תמונות ברמה כזו שלא ירגישו שעבדתם על תמונה ספציפית. עם פוטושופ תוכלו להגיע לתוצאות שלא הגעתם אליהן בשום דרך אחרת, ולא משנה עם איזו תוכנה או אפליקציה ניסיתם לעשות את זה. לא לחינם פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות הנבחרת על ידי אנשי גרפיקה כמו גם צלמים, תוכנה שמתפתחת ומשתדרגת עם השנים.

לשדרג תמונות מי צריך בכלל ללמוד פוטושופ?

אז למי מיועדת תוכנת עיצוב תמונות פוטושופ? ראשית, היא מיועדת לכל אחד. כל אחד ימצא מה לעשות איתה ואיך לנצל אותה לטובתו. שנית, פוטושופ היא תוכנת הבחירה של צלמים רבים, והצלמים הללו יכולים באמצעותה לשדרג תמונות – לתקן תמונות קיימות או לערוך אלבום מעוצב גרפית. פוטושופ היא גם תוכנת הבחירה של מעצבים גרפיים שעושים בה שימוש או לבד או במקביל לשימוש באילוסטרייטור. תוכנת פוטושופ היא תוכנה שניתן לעבוד עליה מכל מקום וכל מה שצריך הוא מחשב וחיבור לאינטרנט. העבודה עימה יכולה להפוך לתחביב ראוי ויכולה להפוך למקצוע של ממש, אם רק תשקיעו ותלמדו את הכלים השונים שתוכנת פוטושופ מציעה.

how to add shortcut in photoshop

ללמוד פוטושופ בלי לעצור את החיים.

אז עכשיו כשהשתכנעתם שיש לכם לא מעט מה לעשות עם פוטושופ ושהתוכנה הזו היא בדיוק בשבילכם, איך אפשר ללמוד אותה? אז יש כמובן את האופציה של ללמוד אותה במכללות שונות שמציעות קורס פוטושופ, אבל מה לעשות זה עולה לא מעט וזה דורש הפסד של שעות או ימי עבודה, הוצאות על דלק וחנייה, וכל מה שלימודים בחוץ כוללים. ככה זה גם עם מורה פרטי רגיל, צריך להגיע אליו על כל מה שמשתמע מכך. עוד אופציה היא לצפות בסרטונים כאלו ורבים אחרים של מכללת סולו אבל אם משהו לא ברור, זה יכול להיות קצת בעייתי… אז מה הפתרון? קורס עיצוב באינטרנט אחד על אחד עם מורה פרטי במכללת סולו אבל – אונליין.

קורס גרפי אונליין באינטרנט עם מורים פרטיים במתכונת של שיעורי גרפיקה ועיצוב איך זה מתבצע?

אם אתם חושבים  ללמוד קורס פוטושופ כמו גם כל קורס גרפי אחר, מכללת סולו עיצוב גרפי ללימוד אונליין אחד על אחד עם מורה פרטי יכולה להיות בדיוק בשבילכם. במכללת סולו תלמדו באמצעות תוכנה ייחודית שתקשר בין המחשב שלכם למחשב של המורה, וכל אחד יישב בביתו וכך תוכלו ללמוד. במכללת סולו יכינו אתכם לעולם העבודה עם הכנת תיק עבודות מקצועי ועם תעודת סיום של הקורס בעיצוב, יסייעו לכם גם בקבלה לעבודה כך שתוכלו לנסות ולהתקבל למקומות שונים (במידה ותלכו על כל מסלול העיצוב הגרפי) או לבחור בחיים כעצמאיים.

2019-07-26T21:44:43+03:00