איך להיות מעצב גרפי מקצוען ומצליח על קורס עיצוב אפליקציות ועיצוב אתרים

איך להיות מעצב גרפי מקצוען ומצליח? על קורס עיצוב אפליקציות ועיצוב אתרים – המקצוע החם ביותר כיום שמעתם?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר מעצבים גרפיים או כאלו שעתידים ללמוד את המקצוע, עוברים לחפש את הדרך ללמוד את התחום של עיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות. מה הסיבה לכך? יש המון סיבות למה ללמוד את התחומים הללו. בכתבה הבאה נענה על השאלה הזו, נסביר מה לומדים בתחומים האלו ואיזה קורס אתם יכולים לעשות אצלנו במכללת סולו כדי לעסוק בעיצוב אפליקציות ועיצוב אתרים.

כל הסיבות ללמוד עיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות:

מקצועות מותאמים לדיגיטל

לפני 30 שנה בערך, נכנס האינטרנט לעולמנו ויצר מהפיכה דיגיטלית שכיום אנו יודעים את ההדים שהיא מייצרת. הכל קורה כיום באינטרנט ואפשר לומר כי הזירות הדיגיטליות הן הדבר הבא כיום. יש כל מיני עבודות בדיגיטל, חלקן עבודות זמניות, חלקן עבודות ניסיוניות, אך עיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות זהו מקצוע בפני עצמו שמתרחש כל כולו בדיגיטל ובעולמות ההייטק. זו לא עבודה זמנית, אלא עבודה אמיתית שמאפשרת לכם לקום כל בוקר לעשייה אמיתית.

כולם זקוקים למעצב אתרים ואפליקציות

בגלל שהכל מתרחש בזירה הדיגיטלית, כל עסק כיום זקוק לאתר אינטרנט איכותי ואפליקציה מעוצבת בעלת חווית משתמש לא פחות ממעולה. אם בעבר היו מסתפקים באתר אינטרנט תדמיתי, הרי שכיום יש לקדם את האתר והאפליקציה במנוע החיפוש הגדול בעולם – גוגל. הקידום צריך להיעשות אל מול אלפי המתחרים שיש לכל תחום ונישה. הדרך לעקוף את המתחרים בתחום היא בעזרת חוויית משתמש איכותית ומעוצבת באתר ובאפליקציה שתגרום לגולשים להישאר אצלכם באתר או האפליקציה וכך גוגל תבין כי אתם מעניינים ותקדם אתכם במעלה התוצאות. מעצבי אתרים ואפליקציות נחשבים כיום לנכס זהב עבור כל בעל עסק ולכן מדובר בתחום שיש כמויות ענקיות של עבודה.

שדרוג של מקצוע העיצוב הגרפי

מקצוע העיצוב הגרפי הוא מקצוע יצירתי ומהמם! מעצבים גרפיים מעבירים מסרים במיתוג עסקים על ידי הלוגואים והגרפיקות השונות ובאמת מדובר בעשייה ומקצוע שכיף לעבוד בו. עם זאת, כמו בכל מקצוע, בשלב מסוים רוצים להשתדרג ולקבל עוד ידע. קורס בעיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות הוא ידע מעולה, חדשני ומוביל כיום שמשדרג את המעצב הגרפי בכל הרמות.

עוד נישה מעולה לעצמאיים בתחום

אם אתם מעצבים גרפיים עצמאיים, הרי שהעסק שלכם צריך כל הזמן להשתדרג ולחדש את השירותים. כאשר אתם מכניסים לעסק שלכם גם עיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות אתם למעשה מציעים מוצר מנצח שיביא לכם עוד לקוחות ואתם למעשה יכולים לתת ללקוח אחד שירות מקיף הכולל מיתוג של העסק, עיצוב של אתר אינטרנט ועיצוב אפליקציה. זהו סל שירותים במקום אחד. אם עד היום בעל עסק היה צריך לבנות ולעצב אתר ואפליקציה בנפרד ואז לגשת למעצב גרפי ולבנות את המיתוג, הרי שכיום אתם יכולים לתת לו את כל השירותים האלו יחד.

השתלבות בהייטק ושכר גבוה

את בועת ההייטק כולם מכירים וגם את המשכורות הגבוהות שיש בבועה הזו. כל נישה או תחום שנמצאים בהייטק זוכים לשכר גבוה בהרבה מהשכר באותו תחום בזירות אחרות בתעשייה. אם ניקח לדוגמא את התחום של עיצוב גרפי. מעצב גרפי מתחיל יקבל שכר של עשרת אלפים שקלים כאשר יעבוד במשרד פרסום. לכל הדעות, מדובר בשכר התחלתי לא רע. מעצב גרפי שלמד קורס עיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות, יוכל להתקבל להייטק ולשדרג את עצמו משמעותית ובתור התחלה להרוויח 16,000 שקלים נטו. הרווח של השניים עולים בהתאם לוותק, אך זה ברור שבהייטק מרוויחים הרבה יותר.

מה לומדים בקורס עיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות?

עיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות הם למעשה החלק הבא הכי חשוב לאחר בנייתם. הבנייה הטכנית לא מספקת עיצוב שעבר אפיון איכותי לקהלי היעד שצורכים את המוצר. המעצב הגרפי שמעצב את האתר או האפליקציה עושים תהליך אפיון וחווית משתמש UI UX המתאים לערכים והצרכים של הלקוח, ממש כמו שעושים במיתוג עסקים. כדי לבצע את כל אלו, יש ללמוד תכנית המכשירה אתכם לעצב אתרים ואפליקציות על ידי תוכנות ייחודיות לכך ושלל כלים עיצוביים הבנויים על מקצוע העיצוב הגרפי. מעצב גרפי שעוסק בתחום לא יתחיל מאפס ולמעשה התמקד בתוכנות העיצוב של התחום. מי שעדיין לא עוסק בתחום של עיצוב גרפי, יצטרך ללמוד קורס מתחילים במקצוע ורק לאחר מכן ללמוד את התחומים הללו.

קורס מתחילים בעיצוב גרפי

קורס מתחילים בעיצוב גרפי הוא קורס שבו לומדים את התוכנות הראשונות בתחום שהן פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין ובאמצעותן מעצבים כיום גרפיקות שונות, כולל גרפיקות שנכנסות לאתר. בלימודים אלו לומדים גם חשיבה עיצובית והמון כלים כמו תורת הצבעים, פרספקטיבה, עימוד וטיפוגרפיה שישמשו אתכם מאוחר יותר לאפיון מקצועי של אתרים ואפליקציות. זהו קורס התחלה שאסור לוותר עליו והוא חלק בלתי נפרד כאשר רוצים לעסוק בתחומים אלו.

תוכנות לעיצוב אתרים

בעבר הקמת אתר אינטרנט התבצעה באמצעות יצירת של שורות קוד וזו הייתה עבודתם של המתכנתים בלבד. כיום יש תוכנות רבות המאפשרות לכם להתעסק בעיצוב האתר בלבד. וכמו בכל תחום, גם בתחום זה יש תוכנות טובות יותר וטובות פחות. התוכנה המוכרת ביותר כיום שנחשבת גם לטובה ביותר היא וורדפרס. אנו במכללת סולו בחרנו ללמד אותה בקורס שלנו, כי 44% מכלל האתרים בנויים באמצעותה וכי הדרישה בשוק היא בנייה בפלטפורמה זו. בצורה כזו אתם מקבלים במכללה שלנו את הכלים הטובים ביותר כדי לעסוק בתחום של עיצוב אתרים. אחרי שתלמדו אצלנו את וורדפרס ועיצוב אתרי אינטרנט באמצעותה, אתם תראו שיהיה לכם גם קל ללמוד לבד תוכנות אחרות בתחום.

תוכנות לעיצוב אפליקציות

עד היום התחום של עיצוב אפליקציות היה מתנהל בתוכנות הקשורות בחוויית משתמש. תוכנות אלו לא היו מיועדות רק לאפליקציות, אלא לנושא של חוויית משתמש באופן כללי. בתחום הזה יש כעת תוכנה אחת שמיועדת באופן ספציפי לנושא של עיצוב אפליקציות והיא נקראת XD. אנו במכללת סולו מלמדים את התוכנה הזו בקורס שלנו והיא ללא ספק התוכנה המובילה כיום בתחום.

קורס תקשורת חזותית במכללת סולו

המכללה שלנו היא מכללה לעיצוב גרפי ומקצועות העיצוב להייטק. אנו מלמדים את התחום כבר 17 שנים בהצלחה רבה ובכל תקופה אנו מתחדשים בהתאם לשוק העבודה, התחום והחידושים שלו. עיצוב גרפי וקורס תקשורת חזותית הם קורסי הדגל שלנו ואנו מלמדים אותם אחד על אחד אונליין מהבית.

הקורסים שלנו הם קורסים מקצועיים ומותאמים גם עבור מעצבים גרפיים מתחילים וגם עבור אנשים שרוצים להעשיר את עצמם בתחום. בשורה התחתונה, בעזרת הקורסים שלנו תוכלו ליצור לכם מקצוע שיש לו המון עבודה בתעשייה בין אם בחרתם בקורס עיצוב גרפי או תקשורת חזותית.

מה ההבדל בין עיצוב גרפי לתקשורת חזותית במכללת סולו?

במכללת סולו, קורס בעיצוב גרפי מיועד עבור אנשים שאין להם רקע בעיצוב גרפי או שיש להם ידע מועט בתחום והם מעוניינים ללמוד את המקצוע כדי להתחיל לעסוק בו.

זהו קורס המתקיים במשך עשרה חודשים, כאשר בכל שלושה חודשים בקורס תלמדו תוכנת עיצוב אחרת ולאורך כל הקורס תלמדו תכנים ותתי תחומים שבעזרתם תתמקצעו ותלמדו ליישם את החשיבה העיצובית.

קורס תקשורת חזותית במכללת סולו, הוא קורס רחב יותר המתפרש על שנה וחצי שבהם תלמדו גם עיצוב גרפי, גם עיצוב אתרים וגם עיצוב אפליקציות. הקורס מתאים גם עבור מעצבים גרפיים שכבר עוסקים בתחום וגם עבור מתחילים.

איך זה יכול להיות שקורס תקשורת חזותית מתאים גם למתחילים וגם למתקדמים?

דבר זה אפשרי בזכות מתכונת הלימודים הייחודית שלנו במכללת סולו. במכללה שלנו לומדים אחד על אחד עם מורה פרטי, לכן הלימודים מתנהלים בקצב של התלמיד. כאשר התלמיד בקצב מהיר, הוא התקדם מהר יותר עם המורה. כאשר התלמיד בקצב איטי יותר של מתחילים, הוא יתקדם עם הקצב הרגיל של הקורס. מכיוון שבשיעור אחד על אחד אתם לא תלויים בתלמידים אחרים, אתם ורק אתם קובעים את הקצב.

ללמוד אונליין מהבית ולחסוך המון זמן וכסף

הקורסים שלנו במכללת סולו מתקיימים אונליין מהבית. בצורה כזו אנו חוסכים לכם המון זמן על נסיעות למקום הלימודים, חיפוש חניה וגם תשלום עליה ועל הנסיעה.

כאשר העולם הוא דיגיטלי והתחום הוא דיגיטלי, אין סיבה שגם הקורס לא יהיה דרך האינטרנט אונליין. אנו מבצעים את מתכונת הלימודים באונליין כבר 17 שנים ויש ברשותנו את כל התוכנות והכלים לקיים זאת בצורה הטובה ביותר.

תלמידים שלנו מספרים שהעשר הדקות הראשונות של השיעור הראשון מעט שונות, אך מהר מאוד מתרגלים לזה. לפני שתתחילו ללמוד המכללה לעיצוב גרפי שלנו תתקין עבורכם מרחוק את תוכנות העיצוב וגם את תוכנת החיבור עם המורה.

מה עושים אם התחום מעניין אותי, אך אני מתלבט האם ללמוד אותו?

מדובר על התלבטות טבעית, שכן כל אחד מאיתנו אינו יודע את עתידו ורוצה להבטיח בצורה הטובה ביותר שהוא לומד תחום שיקדם אותו עתידית. כדי להחליט בצורה הטובה ביותר האם זה מעניין אתכם ומתאים לכם, הכנו במיוחד עבורכם סרטונים בתחום שמהם ניתן לראות האם אתם מוצאים עניין. את הסרטונים תוכלו לראות באתר וגם בכתבה זו. כמו כן, באתר תמצאו גם וידאו של שיעורים והדגמות שהתקיימו אצלנו במכללת סולו ותוכלו לראות באופן ישיר איך מתנהל שיעור במכללה שלנו.

יש יותר טוב מהצצה אמיתית לשיעור בעיצוב ותקשורת חזותית אצלנו? אם אהבתם את הסרטונים והתוכן ואתם מעוניינים ללמוד להיות מעצבי תקשורת חזותית בהייטק, השאירו פרטים ויועצי הלימודים שלנו יחזרו אליכם תוך 24 שעות.