מדריך אפקט על תמונות באילוסטרייטור הפיכת תמונה לציור חדש 2019

//מדריך אפקט על תמונות באילוסטרייטור הפיכת תמונה לציור חדש 2019

אם אתם לא מכירים את ILLUSTRATOR תוכנת אילוסטרייטור ואתם חושבים ללמוד עיצוב גרפי  בצורה מקצועית אתם חייבים להכיר אותה. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה מדהימה, תוכנה שניתן לעצב באמצעותה אין ספור אלמנטים, תוכנה  שמציעה אין סוף כלים והיא מתחדשת ומשתדרגת בכל שנה ושנה. אילוסטרייטור היא תוכנה לעיצוב לוגואים, לעיצוב תלת מימד ועוד אלמנטים גרפיים אחרים. היא לא תוכנה מורכבת אך היא תוכנה גרפית שצריך ללמוד ולתרגל. עם הזמן והתרגולים הרבים, הופכים את השימוש בה למעין טבע שני כך שהיצירה באמצעותה הופכת להיות טבעית. יש דרכים רבות ללמוד אותה ואחת מהן, היא הסרטונים של מכללת סולו כמו הסרטון הזה, שחשוב לראות.

קצת על שיעור באילוסטרייטור חינם 

אז מה אתם עומדים לראות בסרטון גרפיקה ממוחשבת זה? הסרטון שלפניכם הוא שיעור חינם שילמד אתכם איך לעבוד על תמונות באילוסטרייטור ואיך לשלב בהן אפקטים שונים. אילוסטרייטור היא בין השאר תוכנה שניתן לצייר באמצעותה אך היא יודעת גם להפוך תמונה לציור ולשוות לה מראה אומנותי ואותנטי. איפה צריך את זה? כשרוצים להעצים תמוה מסוימת, להפוך אותה לנוסטלגית וישנה, כשרוצים לקחת נוף מסוים ולהפוך אותו ליצירה ציורית וכשרוצים לקבל אפקטים מיוחדים. אילוסטרייטור היא תוכנת אחות של פוטושופ ואפשר לקחת תמונה ולעבוד עליה עם פוטושופ ולאחר מכן להעביר אותה לאילוסטרייטור. באילוסטרייטור אפשר להפוך את התמונה הזו לציור ולקבל אפקט מדהים במיוחד.

אילוסטרייטור למתחילים ורעיונות לתיק עבודות בעיצוב גרפי למי מתאים הסרטון?

ההדרכה שלפניכם שמלמד איך לעשות אפקטים על תמונות ואיך להפוך תמונה לציור באמצעות אילוסטרייטור הוא הסבר שמיועד לכולם. מי זה כולם? מי שאין לו יותר מידי מושג על התוכנה והוא לא יודע איך לעבוד איתה אלא רק רוצה להכיר אותה או במילים אחרות, אין לו ניסיון עם התוכנה. מצד שני הוא מתאים למי שכבר עובד עם התוכנה ואפילו למי שכבר עובד כמעצב גרפי. הוא מחדד דברים והוא מסביר בבהירות איך לעשות פעולות שונות ואיך צעד אחר צעד להגיע למטרה. הוא סרטון ברור ונהיר וכזה שלא צריך יותר מידי בשביל להבין אותו, והוא מיועד לכולם.

הדפסות ענק עם אילוסטרייטור תוכנה מספר אחת בגרפיקה ממוחשבת

אילוסטרייטור היא תוכנה שיודעת לעשות לא מעט דברים. היא תוכנת גרפיקה ממוחשבת שנותנת כלים לעיצוב לוגואים, תלת ממד ואלמנטים עיצוביים אחרים. אך מעבר לכל אלו, יש לאילוסטרייטור יתרון שאין לאף תוכנה אחרת ואפילו לא לפוטושופ. אילוסטרייטור היא תוכנת גרפיקה ווקטורית, תוכנה שלא עובדת על פיקסלים כמו פוטושופ. מה זה אומר? זה אומר שאפשר באמצעותה להדפיס הדפסות ענק וזה בדיוק מה שאתם רואים בשלטי חוצות גדולים. פיקסלים נמרחים והגדלה לא מאפשרת לראות את התמונה בבירור מה שלא ככה עם ווקטורים. מעבר לכך אילוסטרייטור היא תוכנה שיש בה את כל הכלים לעיצוב שצריך, והיא תוכנת חובה לכל מעצב גרפי באשר הוא. שילוב שלה יחד עם פוטושופ יכול להניב תוצאות מדהימות.

איך להפוך תמונה לציור באילוסטרייטור

איך להפוך תמונה לציור באילוסטרייטור

תוכנות לעיצוב גרפי קצת על אדובי…

אס מי זו בכלל חברת אדובי? חברת אדובי היא חברה שקיימת כבר כ-30 שנה, חברה שמפתחת תוכנות גרפיות ממוחשבות והיא האחראית על פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, דרימוויבר ורבות אחרות. אדובי היא חברה שמשפרת כל הזמן את התוכנות שלה, וזו בדיוק הסיבה שבכל שנה התוכנות שלה עוברות שדרוגים. היא לא נחה לרגע על זרי הדפנה והיא משקיעה עוד ועוד בתוכנות שפותחו על ידה, וזה מה ששומר אותן כמובילות בעולם. חברת אדובי היא חברה שחרטה על דגלה מצוינות ואיכות והיא מקפידה על סטנדרטים גבוהים מאוד. זו בדיוק הסיבה שתוכנות גרפיקה אחרות כמו גם אפליקציות שונות באות והולכות והתוכנות של אדובי שורדות כבר עשרות שנים.

רוצים ללמוד אילוסטרייטור? תכירו את מכללת סולו

אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור או כל תוכנת עיצוב גרפי אחרת, אתם חייבים להכיר את מכללת סולו. למה? כי היא תציע לכם את אופציית הלימודים הנוחה ביותר.  במכללת סולו לומדים באמצעות האינטרנט עם מורה פרטי, ממש כמו בשיעור פרונטלי. יש תוכנה שעימה עובדים וכל אחד רואה את המסך של השני, כך שזה בדיוק כמו שיעור אמיתי פיזי. למה זה נוח? כי עם מכללת סולו תוכלו לנהל את הלו”ז שלכם כמו שאתם רוצים וצריכים, לא תצטרכו להיות תלויים בעבודה ולא בפקקים בדרך ללימודים. לימודים במכללת סולו אלו לימודים עם יחס אישי, כאלו שמאפשרים להבין באמת את החומר ולא לרוץ עם כל העדר. מכללת סולו מציעה לכם לא רק לימודים אחד על אחד עם מורה פרטי אלא גם כאלו שיאפשרו לכם לקבל תעודה על הלימודים שלכם ולא זו בלבד אלא גם להכין תיק עבודות אותו תוכלו להציג בפני לקוחות או מעסיקים פוטנציאליים. אם אתם מתלבטים איפה ללמוד עיצוב גרפי בכלל או את אילוסטרייטור בפרט, אתם צריכים להכיר את מכללת סולו. מאות בוגרים שהשתלבו בתעשיית העיצוב והפרסום לא טועים, זו המכללה המומלצת ביותר על ידי המומחים הגדולים בישראל וכל מה שאתם צריכים הוא לנסות ולטעום, לא תתחרטו.

2019-07-26T21:38:29+03:00