עיצוב מסגרות לתמונות לימוד חינם אפקט מסכה על תמונות אילוסטרייטור

//עיצוב מסגרות לתמונות לימוד חינם אפקט מסכה על תמונות אילוסטרייטור

הנה עוד סרטון שמוגש לכם על ידי מכללת סולו, המכללה ללימודי עיצוב גרפי אונליין אחד על אחד עם מורה פרטי. הסרטון שלפניכם הוא סרטון שמיועד למי שלומד את רזי אילוסטרייטור, תוכנת הגרפיקה החשובה ביותר כיום. בסרטון תשמעו הסברים ותראו הדגמות על עיצוב של מסגרות לתמונות עם אפקט מסכה על תמונות. תוכלו לתרגל את הנלמד בסרטון ולהפיק מכך המון, ותוכלו תמיד לחזור ולצפות בו מאוחר יותר או בעוד כמה ימים. מכללת סולו מציעה לכם מגוון רחב של סרטונים בהם תוכלו לצפות באתר כמו גם ביוטיוב, מה שיאפשר לכם ללמוד עוד ועוד על התוכנות הגרפיות השונות.

אילוסטרייטור – נעים להכיר…

אז מהי בכלל תוכנת אילוסטרייטור ולמי היא מיועדת? למה כדאי ללמוד אותה ולמה חובה ללמוד אותה אם אתם מתכננים להיות מעצבים גרפיים? אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית, תוכנה שלא עושה שימוש בפיקסלים וככזו, היא מאפשרת להגדיל באמצעותה תמונות בלי לאבד מאיכות וחדות התמונה. אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המובילה בעולם, חברה אשר משמה לעצמה למטרה להיות הטובה ביותר בתחום וכיום אין לה באמת שום מתחרה. אילוסטרייטור היא תוכנה באמצעותה ניתן לעצב תלת ממד, לוגואים ואלמנטים עיצוביים אחרים, תוכנה שלא דורשת מעבר ללמוד אותה וכמובן לתרגל את הכלים השונים אותם היא מציעה.

עיצוב מסגרות – לא רק בפוטושופ.

פוטושופ היא תוכנת עיבוד תמונות, התוכנה המובילה בעולם וגם היא פרי ייצורה של חברת אדובי. עם פוטושופ אתם יכולים לעשות המון ועבודה משולבת שלה יחד עם אילוסטרייטור יכולה לעשות פלאים, אך גם פעולות שנוגעות לתמונות אפשר לבצע באילוסטרייטור ולא רק בפוטושופ. עם אילוסטרייטור אתם יכולים בין השאר לעצב מסגרות לתמונות, מסגרות שייתנו אופי לתמונה ויהפכו אותה למעניינת יותר, “מיושנת” יותר, יוקרתית יותר או כל דבר אחר שאפשר לחוש בשל המסגרת. אילוסטרייטור מציעה לכם שלל כלים מתקדמים, כלים שמאפשרים ליצור מסגרות מדהימות במהירות יחסית. למעצבים גרפיים, אילוסטרייטור היא התוכנה השימושית ביותר שקיימת, והיא מאפשרת ליצור באמצעותה הכול.

עיצוב גרפי – המקצוע של העידן החדש!

אם אתם מתלבטים מה ללכת וללמוד ואם יש בכם נפש יצירתית ורצון לעשות, לשנות ולהשפיע, עיצב גרפי הוא המקצוע אותו אתם צריכים ללמוד. עיצוב גרפי הוא מקצוע שהולך והופך למבוקש יותר ויותר, הוא מקצוע שצריך אותו עוד ועוד והוא מאפשר לעבוד הן כעצמאיים והן כשכירים. עיצוב גרפי הוא מקצוע שלא ידרוש מכם ללמוד לימודים אקדמאיים של כמה שנים אלא כל מה שהוא ידרוש מכם הם כמה חודשים של לימודים וכמה תוכנות שצריך ללמוד, וזהו, יש לכם מקצוע ביד, מקצוע מכובד עם פרנסה טובה איתו תוכלו לפרנס את עצמכם ואת המשפחה שלכם בכבוד.

מסגרות לתמונות יפות רעיונות

מסגרות לתמונות יפות רעיונות

מה אפשר לעשות עם עיצוב גרפי?

הנה כמה דוגמאות לאפשרויות שיש למי שהולך ללמוד עיצוב גרפי, והיום יש ביקוש הן לגרפיקאים בעלי ניסיון וותק והן למתחילים. אתם יכולים לעבוד בחברת בניית אתרים, להיות אלו שמעצבים את האתר וקובעים איך הוא ייראה וימשוך גולשים, אתם יכולים לעבוד במערכות עיתונים ולהיות אלו שיקבעו איך ייראה העיתון של המחר או המגזין של החודש הבא, אתם יכולים לעבוד בבתי דפוס ולעצב אלמנטים שהלקוחות של בית הדפוס צריכים (פלאיירים, לוגואים וכדו’)  אתם יכולים לעבוד במשרדי פרסום ולהיות אלו שיקבעו על מה ידברו מחר, ואתם יכולים לעשות את כל זה הן כשכירים והן כעצמאיים.

לעבוד בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת מכל מקום ולהגשים את החלום

החלום המודרני של לא מעט שכירים הוא לעבוד כעצמאיים, אך לא רק כעצמאיים אלא גם מכל מקום בו הם יבחרו. הרי אין סיבה שזה לא יקרה מכיוון שעבודה כזו דורשת רק לפטופ, את תוכנות הגרפיקה הרלוונטיות וכמובן, חיבור לאינטרנט. וזה אכן מה שעושים רבים מהמעצבים הגרפיים. הם משלבים את העבודה שלהם בחיים שלהם והם אדונים לעצמם ומחליטים מתי נוח להם ומתאים להם לעבוד. יש כאלו שמעדיפים לעבוד בשעות הבוקר, יש כאלו שמעדיפים לעבוד בשעות הערב או הלילה, יש כאלו שמעדיפים לעבוד מהבית, יש מהמשרד, יש מבית הקפה השכונתי ויש כאלו שמטיילים בעולם ותוך כדי משלבים שעות עבודה. חלומי לא?

ללמוד עיצוב גרפי במכללת סולו…

אם אתם חושבים ללמוד עיצוב גרפי אתם יכולים כמובן לעשות את זה במכללות שונות אך אם אתם רוצים ללמוד מתי שנוח לכם, לקבל יחס אישי ולא לוותר על רמה גבוהה מכללת סולו היא המכללה אותה אתם מחפשים. במכללת סולו לומדים אחד על אחד עיצוב גרפי עם מורה פרטי אבל דרך האינטרנט … זה אומר שלא צריך לצאת מהבית, לא צריך לעמוד בפקקים ולא צריך להפסיד שעות עבודה, וככה לומדים בצורה נוחה ובלי לחץ, כששני המחשבים (של המורה והתלמיד) מחוברים האחד לשני. אם אתם רוצים את הטוב ביותר ואת הנוח ביותר, מכללת סולו היא המכללה אותה אתם מחפשים.

2019-07-26T21:37:35+03:00