אפקט על כיתוב בלנד מסכות אילוסטרייטור הכנת רקעים יפים

בין אם אתם כבר עמוק עמוק בנכבי תוכנת אילוסטרייטור ובין אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בתוכנה, בין אם אתם רוצים להעמיק בה או סתם להכיר אותה כחובבנים, הסרטון הזה הוא בשבילכם. הוא ילמד אתכם כיתוב בלד על מסכות אילוסטרייטור והוא יאפשר לכם להכין רקעים מדהימים. הוא ייתן לכם עוד כלים בתוכנה בכדי שתוכלו להפיק בה יצירות מיוחדות, והוא ישפר את הביצועים שלכם בכמה רמות. כל מה שאתם צריכים הוא להקשיב לנאמר בסרטון, לתרגל עוד ועוד עד כמה שניתן וזהו, יש לכם עוד אפשרויות בתוכנה ואתם יכולים לעשות בה שימוש לצרכים שלכם.

רוצים להיות מעצבים גרפיים?

אם אתם חושבים על ללמוד עיצוב גרפי, אתם בכיוון הנכון. העולם היום הוא עולם ויזואלי, עולם בו יש משמעות רבה לדברים אליהם אנחנו נחשפים. אנו מושפעים מפרסומות, מכיתובים שונים וכמובן מעיצובים שונים וכולם מבינים את זה ורוצים אנשי מקצוע שידעו להפוך רעיון למשהו ויזואלי. פה נכנסים המעצבים הגרפיים שזהו הכוח שלהם, היכולת לקחת רעיון, היכולת לקחת מסר כלשהוא ולהעביר אותו לפורמט חזותי. הם צריכים כמובן לחשוב ולתכנן אך צריכים גם לדעת לעבוד נכון בצורה טכנית. הנה קצת יותר על שני המרכיבים הללו שיוצרים מעצב גרפי טוב, שחייב בין השאר להכיר גם את תוכנת אילוסטרייטור על בורייה בשביל לעבוד איתה.

התיאוריה מאחורי העיצוב הגרפי

הכוונה במונח “תיאוריה” היא לא רק משהו לא מוחשי, אלא מה גורם לאנשים להרגיש משהו, לחשוב על משהו או להשתכנע ממשהו. יש חוקי עיצוב שונים לפיהם צריך לעבוד ואותם צריך ללמוד, חוקים שנוגעים לאיך שבני האדם תופסים את מה שמסביבם. לדוגמה: לכל צבע יש את הרגש שהוא יוצר ולא לחינם לצורך העניין, שחור ישר מתקשר לאבל וחורבן. מעצב גרפי צריך להכיר את קשת הצבעים בין השאר ולדעת לעבוד איתה. כך גם עם פונטים ומה שהם משדרים, כך גם עם תמונות והמסר שלהם… מעצב גרפי צריך לדעת את התאוריה מאחורי עולם העיצוב בשביל להתחיל ולעבוד.

להיות “תותח” מבחינה טכנית. – לדעת איך לעבוד ולהשתמש עם התוכנות הגרפיות 

מה זה אומר “תותח” מבחינה טכנית? פשוט מאוד, לדעת איך לעבוד עם התוכנות הגרפיות, עם פוטושופ, אינדיזיין וכמובן אילוסטרייטור שעליה הסרטון מדבר. כמה שהמעצב יכיר טוב יותר את התוכנות, ילמד אותן ויתרגל אותן הוא יוכל להיות איש מקצוע טוב יותר או במילים אחרות – הוא יוכל להפיק תחת ידיו יצירות איכותיות יותר. מעצב גרפי צריך להכיר כל כלי וכלי בתוכנות העיצוב וצריך להתעדכן בשינויים ובעיקר בשדרוגים בתוכנות הללו. הוא צריך לדעת איך לעבוד עם התוכנות ויחד עם חזון והכרת חוקי העיצוב, להפיק תחת ידיו דברים מרשימים. אז עכשיו אחרי שאנחנו יודעים על עיצוב גרפי, כדאי שגם נבין קצת מהי תוכנת אילוסטרייטור.

אילוסטרייטור על קצה המזלג…

אז מהי בכלל תוכנת אילוסטרייטור? מה אפשר לעשות איתה? תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנת עיצוב שמיועדת בין השאר להכנת סמלילים (לוגואים) תל מימד ואלמנטים אחרים. היא תוכנה שעובדת על ווקטורים שלא כמו פוטושופ שעובדת על פיקסלים וככזו, היא מאפשרת להגדיל כל קובץ שמעצבים באמצעותה לאיזה גודל שרוצים. אפשר לעצב איתה שלטי חוצות, פרסומות ענקיות כדומה. אילוסטרייטור היא תוכנה שכל מי שרוצה לעסוק בעיצוב גרפי חייב ללמוד אותה. היא תוכנה שאי אפשר להתפשר עליה והיא מאפשרת ליצור דברים מדהימים בעיקר אם עובדים איתה יחד עם פוטושופ כשהשילוב בין השתיים הוא השילוב המושלם.

בלנד מסכות אילוסטרייטור

בלנד מסכות אילוסטרייטור

איפה לומדים עיצוב גרפי? רק במכללת סולו…

אם אתם חושבים ללמוד עיצוב גרפי ואתם מחפשים מקום שנוח יהיה לכם ללמוד בו, מכללת סולו היא המכללה בשבילכם. למה? כי במכללת סולו לומדים און ליין, אחד על אחד עם מורה פרטי דרך האינטרנט. איך זה עובד בפועל? פשוט מאוד, המורה שולח לתלמיד קישור לתוכנה איתה עובדים, תוכנה שמקשרת בין שני הצדדים. כל אחד רואה את המסך של השני וגם יכול לשלוט בו, ואפשר כמובן גם לדבר. התוצאה, שיעור פרטי בדיוק כמו שיעור פרונטלי אך הרבה יותר נוח, הרבה יותר פשוט. מאות התלמידים שהוכשרו בדרך הזו יעידו שזו השיטה הטובה ביורת ללמוד עיצוב גרפי ולהתמקצע בתחום.

יתרונות לימודי עיצוב גרפי אחד

הנה כמה יתרונות של לימודי עיצוב גרפי אחד על אחד עם מורה פרטי במכללת סולו. ראשית, אתם יכולים ללמוד מתי שנוח לכם. כל מה שאתם צריכים הוא לקבוע עם המורה וכשנוח לשני הצדדים זה מצוין. שנית, אתם לא צריכים לצאת מהבית ולא צריכים להתארגן, כל מה שנדרש מכם הוא להכין כוס קפה, להדליק את המחשב ולהתחיל ללמוד.

מורכב נכון? ?

בסופו של דבר אתם לומדים בדיוק כמו שהייתם לומדים עם מורה פרטי בצורה פיזית וכמובן, הרבה יותר טוב מאשר אם הייתם לומדים עם כיתה. כל אחד מקבל יחס אישי ומכין תיק עבודות, וכל אחד לומד עד שהוא מבין ומצליח!

2019-07-26T21:38:58+03:00