שילוב בין תמונות מסכות סרטוני לימוד חינם הדרכה לתוכנת אינדיזיין

//שילוב בין תמונות מסכות סרטוני לימוד חינם הדרכה לתוכנת אינדיזיין

ברוכים הבאים לעוד סרטון יוטיוב מצוין מבית מכללת סולו, המכללה ללימודי עיצוב גרפי אחד על אחד אונליין באמצעות האינטרנט. הסרטון שלפניכם הוא סרטון אחד מיני רבים שמפיקה המכללה, אחד מסרטונים רבים מועילים ואפקטיביים במיוחד. מה שייחודי בסרטונים הללו של מכללת סולו הוא שכל אחד מהם לוקח נישה מסוימת ומסביר אותה בלי לערב נושאים נוספים ולבלבל את הצופה. סרטוני הווידאו של מכללת סולו הינם סרטונים עם עשרות אלפי צפיות ורבים מספרים על כמה הסרטונים הללו מסייעים להם וכמה הם לוקחים מהסרטונים הללו בשביל לשפר את היכולות שלהם.

קצת על הסרטון indesign

הסרטון שלפניכם הוא שיעור חינם העוסק בתוכנת אינדיזיין, תוכנת העימוד המתקדמת ביותר בעולם. הסרטון מתמקד בשילוב בין תמונות ומסכות ואיך מפיקים מהן את המרב. אינדיזיין  INDESIGN היא אומנם תוכנה שעוסקת בעימוד ובטקסטים אך היום יש חובה לשלב את הפן הוויזואלי ובזה ניגע בהמשך המאמר, ובסרטון שלפניכם תלמדו איך לעשות את זה. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה וכל מה שהוא דורש מכם הוא הקשבה לו, הפנמה של הנאמר בו וכמובן, ביצוע הפעולות השונות שהסרטון מלמד ובעיקר, עוד ועוד תרגול של הפעולות הללו. הסרטון מתאים הן למתחילים והן למתקדמים, למי שרוצה ללמוד את אינדיזיין לעומק ולעשות איתה פלאים. אז הנה קצת על שילוב אלמנטים ויזואליים בתוך מסמכים.

למה צריך תמונות בתוכנה לעריכת מסמכים?

כולנו זוכרים את הימים בהם מסמכים היו יבשים. הם היו מספקים מלל, מספרים וכדומה אך לא היו מספקים שום גירוי ויזואלי. כנראה שגם לא היה צורך בזה כי העולם היה אחר, הוא היה יותר פשוט, עם פחות גירויים ומסמך היה צריך להיות מסמך ותו לא. היום המצב שונה לגמרי, היום צריך לעניין את מי שקורא את המסמך, היום צריך ליצור אלמנטים ויזואליים על מנת שניתן יהיה להפוך את המסמכים הללו למכירתיים כמו מודעה יפה ומושכת. כן, גם דו”ח רגיל שכביכול אמור להיות עם מספרים וזהו, צריך להיות היום יפה יותר ומרשים יותר. אם אתם רוצים לצורך העניין להרשים את הלקוחות שלכם, דו”ח צבעוני, עם תמונות ועם אינפוגרפיקות יכול לעשות את העבודה מצוין.

קצת על אינדיזיין

אז מהי בכלל תוכנת אינדיזיין? מי צריך אותה בכלל? תוכנת אינדיזיין היא עוד הברקה של חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם. זו חברה שקיימת כבר שנים רבות (מעל ל-30) ובמהלכן היא פיתחה תוכנות שכולנו מכירים כמו אילוסטרייטור וכמובן פוטושופ, אך גם את אינדיזיין ואחרות. אינדיזיין היא תוכנה באמצעותה ניתן לערוך ולפרסם מסמכים לדפוס כמו גם למדיה הדיגיטלית, תוכנה באמצעותה ניתן ליצור פוסטרים, ספרים דיגיטליים, קבצי PDF, ספרים ומה לא… הנה כמה דוגמאות לשימוש בתוכנה שאתם חייבים להכיר:

  • עיצוב מגזינים – היום לא מספיק שמגזינים יהיו עשירים בתוכן ואפילו לא מספיק שהם יהיו עם תמונות מרהיבות. קחו לדוגמה מגזין אוכל, הוא יכול לעורר תיאבון עם תיאורים נחשקים, הוא יכול להיות מסקרן עם תמונות צבעוניות במיוחד של האוכל ויכול להיות יפה ומושך. אך בלי טיפוגרפיה מתאימה, בלי עימוד מקצועי העבודה לא תהיה שלימה ואת זה עושים עם אינדיזיין.
  • עיצוב פלאיירים – פלאיירים ניתן אומנם לעצב עם תוכנת אילוסטרייטור אך גם עם אינדיזיין אפשר לעשות לא מעט. אינדיזיין יכולה להפוך כל פלאייר לפלאייר יפה עוד יותר, יפה ומסודר על המלל במקום הנכון, התמונות במקום הנכון וכל אלמנט נוסף.
אינדיזיין שילוב בין תמונות מסכות

אינדיזיין שילוב בין תמונות מסכות

ללמוד אינדיזיין במכללת סולו

אם אתם חושבים ללמוד את תוכנת אינדיזיין, עם או בלי קשר לסרטון הזה, אתם חייבים להכיר את מכללת סולו. יכול להיות שאתם רוצים ללמוד כבר לא מעט זמן אבל אתם דוחים את זה שוב ושוב מסיבות טכניות. סיבות טכניות יכולות להיות כי הבוס לא מאשר לכם לצאת מוקדם מהעבודה, כי יש לכם בעיית תחבורה ללימודים, כי אין לכם את מי להשאיר עם הילדים בזמן הלימודים או כל בעיה אחרת. מכללת סולו מציעה לכם פתרון לכל אלו, לימוד בבית אונליין עם מורה פרטי אבל… דרך האינטרנט. מכללת סולו מציעה לכם ללמוד מתי שנוח לכם, ללמוד בצורה נוחה מאוד בלי לוותר על דברים אחרים שאתם צריכים לעשות, בלי לשנות את הלו”ז שלכם בכלל!

למה לבחור דווקא במכללת סולו עיצוב גרפי?

כי מכללת סולו נבחרה כבר על ידי מאות מעצבים גרפיים בשנים האחרונות ולא סתם. זו מכללה שמעסיקה רק את המורים המובילים בתחום, מכללה שרואה כל תלמיד ותלמיד כאילו הוא התלמיד היחיד שלה. כי ההשקעה בכל תלמיד היא מקסימלית וכי כל תלמיד כזה מכין תיק עבודות ולא יוצא מהלימודים בידיים ריקות.

במכללת סולו מסייעים לתלמיד לצאת עם כלי עבודה לתחילת הקריירה העיצובית שלו ומסייעים לו למצוא עבודה ומפעילים לשם כך את הקשרים הרבים של המכללה. מאות תלמידים שחזרו אל המכללה פעם אחר פעם לעוד ועוד קורסים לא טועים, מכללת סולו היא המובילה בתחום.

2019-07-26T21:44:35+03:00