מברשות בפוטושופ להורדה חינם

//מברשות בפוטושופ להורדה חינם

מברשות להורדה חינם טיפים למעצבים גרפיים – גרפיקאים וצלמים

מחפשים אתרים בחינם להורדת מברשות בפוטושופ? רוצים לשדרג את העיצוב גרפי? בכתבה אספנו לכם אינספור אתרים חינמיים להורדת מברשות חינם. האתרים נבדקו ונמצאו איכותיים ביותר לשדרוג כל עיצוב בתוכנה. מברשות לפוטושופ הן אחד הדברים החשובים ביותר בעיצוב גרפי כי איתם אפשר לשדרג ולנפח גרפיקה בצורה פשוטה ביותר. בכתבה תמצאו גם סרטונים וטיפים על עולם מברשות בפוטושופ. הסרטונים בעמוד מתאימים למעצבים גרפיים מקצועיים שרוצים לשדרג את יכולות העבודה שלהם בתוכנה או למתחילים שרוצים לקחת חלק בעולם העיבוד ועיצוב תמונות. מומלץ ללכת לפי ההוראות שמוסבר באתרים ובסרטונים כדי להטעין את המברשות בצורה נכונה.

מברשות לפוטושופ בשימוש עיצוב גרפי

מברשת בפוטושופ בשימוש מעצבים גרפיים מאפשר לשדרג את הגרפיקה והוספת עיצובים שונים בחללים ריקים. באמצעות המברשות אפשר למחוק אזורים או לעשות מסגרות יפות לתמונות. כמובן שיש את האפשרות להוריד ולהטעין אותם ישירות לתוכנה או ליצור מברשות בצורה אישית. ברגע שאתם מטעינים מברשות אוטומטית תוכל להשתמש בהם בצורה אישית תחת הקטגוריה של תפריטי מברשות הפוטושופ. צריכים לקחת בחשבון שברגע שמכניסים לתוכנת הפוטושופ גורמים חיצוניים לפעמים זה מאט את פעולת התוכנה והעלייה של התוכנה במחשב לוקחת קצת יותר זמן. יש לשים לב מאיזה אתרים אתם מורידים כדי לא להכניס וירוסים או דברים חיצוניים שאתם לא רוצים שיהיו לכם במחשב.

הכנת מברשות בפוטושופ בצורה אישית – סרטוני הסבר איך עושים

כדי להכין מברשות בעצמכם בתוכנת הפוטושופ תצטרכו ידע מינימליסטי בתוכנה. שיטת ההטענה של גרפיקה לתוך פוטושופ היא בצורה סלקטיבית, תחילה תצטרכו לבחור אזור ולאחר מכן ללכת לתפריט EDIT – DEFINE BRUSHES פקודה זו מאפשרת לכם להכניס בדיוק את מה שסימנתם בתוכנת הפוטושופ ולאחר מכן זה יהיה לכם בשימוש חופשי כדי לצבוע אלמנטים או כדי למחוק. מברשות המחיקה ומברשות הצביעה עובדים על אותם פרמטרים בתפריט העליון של התוכנה. כל מברשת יכולה להיות מחק וההפך. מברשות בפוטושופ מאפשרות לא רק לבצע עיצובים גרפיים אלא באמצעות המברשות תוכלו גם לעשות עיבוד גרפי לתמונה וליצור מניפולציות שונות.

מחיקת מברשות – הוצאה משימוש איך עושים את זה

לפעמים מורידים אינספור מברשות מה שגורם לתוכנה לעבוד מאוד לאט. כדי למחוק מברשות בצורה הכי מהירה בפוטושופ עליכם לעמוד על המברשת בתפריט העליון ולאחר מכן ללחוץ על מקש ימני ולבצע את פקודת מחיקה. לאחר שהמברשת נמחקת היא לא תופיע לכם יותר במאגר והיא תמחק לגמרי מהמחשב. לפעולה זאת אין אפשרות לתקן או לחזור אחורה כמו שתוכנת פוטושופ מאפשרת לכם לעבוד עם חלון היסטוריה. במידה ותצטרכו שוב פעם את אותה מברשת שמחקתם תצטרכו להטעין את המברשת הנחוצה בצורה ספציפית לתוכנה.

מברשות שלא עובדות בפוטושופ הסיבה לתקלה

כשיש מאגר עצום של מברשות לפעמים לא שמים לב למספר מברשות שיושבות תחת אותו השם. במקרה ואתה מכניסים לפוטושופ את אותם המברשות זה יכול לגרום לבעיה רחבה או לתקלה שלא תאפשר לכם להשתמש במברשת הספציפית שאתם רוצים או בכל המברשות באופן כללי. במקרה כזה עליכם למחוק את כל תיקיית המברשות שנמצאות אצלכם במחשב ולהטעין מחדש. במידה וזה לא עוזר ועדיין המברשות לא עובדות עליכם למחוק את כל תוכנת הפוטושופ ולהתקין אותה מחדש מאתר אדובי. שדרוג של תוכנות גם יכול ליצור בעיה כזאת היות ושאתם משדרגים את תוכנת הפוטושופ לא תמיד כל המברשות עוברות ביחד לגרסה החדשה לכן מומלץ לשמור עותקים של הגרפיקות ולהטעין אותם מחדש לתוכנה החדשה.

מברשות לעיבוד תמונה ותיקון תמונות לאחר צילום

מברשות לפוטושופ הם לא רק לעיצוב גרפי וניפוח גרפיקות ממוחשבות. מברשות הם שימושיות לצלמים ולעוסקים בעיבוד תמונה לתיקון תמונות לאחר צילום. אחת הטכניקות לעיבוד תמונה הוא יצירת שכבה חדשה מעל התמונה ולאחר מכן חידוש הצבע על ידי צביעה של האזור שאותו רוצים לתקן. את הצביעה נהפוך למצב של שקופית בפוטושופ ונוכל להתאים את מצב  עיבוד התמונה לכל מה שאנחנו רוצים. עיבוד גרפי עם מברשות נחשב לרמה מאוד גבוהה בטכניקות עבודה לתיקון תמונות לאחר הצילום. בעמוד תוכלו לראות סרטונים שמסבירים את הנושא הזה ולקבל מידע רחב כיצד אפשר לעבד ולתקן תמונות לאחר צילום בטכניקה של מברשות בתוכנת הפוטושופ.

ריטוש פנים ושימוש במברשות

כדי לבצע ריטוש פנים וצביעה מחדש המברשות יאפשרו לכם לבצע את הטכניקה הזאת. צלמים משתמשים במברשות כדי לצבוע אזורים ישירות בתוכנה ולהחליק כל קטע לא מחמיא בפנים של דוגמניות. המברשות הם הטכניקה היחידה לביצוע פעולות כאלה של עיבוד גרפי לדוגמניות. בסטים המצורפים יש קטגוריות לצלמים שמאפשרים להוריד ישירות מברשות מיוחדות לעיבוד גרפי של תמונות ותיקון פנים. בקטגוריה של צלמים עליכם להיות מדויקים ביותר בנושאים של עיבוד גרפי לתמונות לפי הנושאים שאתם צריכים.

יצירת מברשות למתחילים צעד אחר צעד

בשיעור המצורף הכנו במיוחד בשבילך המתחיל בפוטושופ טכניקות וטיפים איך להכניס מברשת לתוך כיתוב, כמובן שמה שהראינו בסרטון אפשר לשנות ולהכניס פרמטרים שונים. עבדנו על עיגולים ובתוך עיגול יש תמונה. טכניקה זאת מתאימה להכנת פרסומת שרוצים למשוך את תשומת הלב של הגולש או להניע לפעולה. אי אפשר להישאר אדישים לסגנון כזה של עיצוב במידה ואתם מכינים פרסומת לקידום מכירות או שיווק. יצירתיות בעיצוב גרפי הוא נושא שאפשר לפתח כל הזמן ואחד הסודות של מעצבים גרפיים זה ניסוי של מאות טכניקות עד שמגיעים לתוצאה שרוצים. כמובן שאם תשנו ותתנו מידות שונות לטכניקות שרואים בסרטון תקבלו את אותה צורת העיצוב רק בטכניקה אחרת.

האם המברשות יכולות לתקן תמונות לא איכותיות

בתוכנת הפוטושופ יש כלים עצומים לשימוש במברשות שחברת אדובי הטעינה למעצבים בתוכנה. חברת אדובי הביאה משקל מאוד חשוב ורחב בתוכנה כדי לאפשר למעצבים גרפיים לתקן תמונות לא איכותיות לאחר הצילום. המברשות שאתם מורידים יאפשרו לכם לטשטש אזורים לא מחמיאים בתמונה או להחליק ולהבהיר אזורים. בתוכנה  במצב ההתחלתי שלה לאחר ההתקנה יש לכם כמות מברשות מינימליסטיות שחברת אדובי מאפשרת לכם לשימוש חופשי, כמות המברשות בתוכנה לא מספיק למעצבים גרפים לעיבוד גרפי של תמונות לכן המברשות שאתם מורידים יתנו לכם קשת רחבה ויסגרו איתכם את כל המעגל של מה שצריכים בעיבוד גרפי לתמונות. כל תמונה בפוטושופ לא משנה אם אם היא איכותית או לא על ידי שימוש במברשת נכונה תוכלו להוסיף מידע ורזולוציות לתמונה בהכנת עיבוד גרפי מתקדם.

ציור עם מברשות בפוטושופ

שימוש במברשות בפוטושופ מתאים גם לציירים שרוצים לאייר ישירות בתוכנת פוטושופ. על ידי שימוש בעט דיגיטלית תוכלו לבחור את המברשת הרצויה לכם ולהתחיל לצייר ישירות בתוכנת הפוטושופ. לציור ואיור גרפי יש מברשות מיוחדות המאפשרות לבצע הצללות באיור כדי לעצב נפח ועומק של תלת מימד בתוכנת הפוטושופ. למאיירים יש סטים מיוחדים להורדה חינם באתרים המצורפים שיאפשרו לכם לאייר בקלי קלות בתוכנה. השימוש בטכניקה זאת גם מתאים לציורים שסורקים ומעלים ישירות לתוכנה ולאחר הסריקה ניתן לעבד את הגרפיקה עם מברשות. פוטושופ כתוכנה המניפולטיבית ביותר מאפשרת לכם להחליף את הדף לטכניקות של איור דיגיטלי ישירות בפוטושופ.

מברשות לפוטושופ שימוש בעיצוב גרפי

שימוש במברשת הפוטושופ בעת עבודת עיצוב גרפי

אתרים להורדת מברשות בחינם

באתרים המצורפים תוכלו לראות קטגוריות רבות להורדה חינם ישירות למחשב האישי שלכם. עליכם להיות ממוקדים בנושאים שאתם צריכים כדי לא להוריד מברשות שהם לא נחוצות לכם. בכל קטגוריה יש לכם דוגמאות ליד ההורדה של מה שהמברשת יכולה לעשות לכם בגרפיקה. כמו שציינו קודם להטעין מברשות בתוכנת הפוטושופ יכביד לכם על התוכנה בזמן עבודה לכן מומלץ להוריד בדיוק את מה שאתם רוצים. עליכם לבדוק באתרים את המברשות שאתם מורידים שהם כבר לא קיימות לכם בתוכנה כדי לא ליצור התנגשות ממה שכבר קיים. האתרים הללו נבדקו והם נקיים מכל חשש להורדה חינמית לשימוש מסחרי למעצבים גרפיים, גרפיקאים, צלמים ועוד.

https://helpx.adobe.com/

https://www.brushlovers.com/

https://myphotoshopbrushes.com//

https://www.brusheezy.com/

https://all-free-download.com//

https://demorie.com/tools-and-brushes/

https://elements.envato.com/

https://www.deviantart.com/

תוכנת פוטושופ תוכנה מניפולטיבית מאוד בעיבוד גרפי של תמונות והכנת גרפיקות ממוחשבות. באמצעות התוכנה תוכלו להגיע לרמות עיצוב מאוד גבוהות כדי להרשים ולמשוך את מה שאתם רוצים למסור דרך גרפיקה. למברשות יש משקל מאוד חשוב בעולם העיצוב הגרפי ודרכם תוכל לבצע אינספור מניפולציות שונות בעיצוב. כמובן שיש להשתמש במברשות לפי חוקי עיצוב גרפי כדי להתאים את הנושא לקהל היעד. באתר תוכלו למצוא אינספור טיפים וטריקים על עולם העיצוב הגרפי ולקבל מידע רחב כיצד גם אתם יכולים לעצב גרפיקה ממוחשבת במהירות תוך שימוש בטכניקות המקובלות בעיצוב. במידה ואהבתם את העמוד תוכלו לשתף אותו ברשתות החברתיות כדי לחלוק את המידע בעמוד גם עם מעצבים גרפים אחרים.

אינפורמציה כיצד להשתמש במברשות

הסרטונים המצורפים בעמוד נעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי שרצו לתת לכם אינפורמציה חינם כיצד להשתמש במברשות בתוכנת הפוטושופ. השיעורים כאן בחינם ויאפשרו לכם לעצב בקלי-קלות לאחר מעקב בסרטון. כמובן שכל הטיפים שניתנו בסרטון והפרמטרים שהשתמשנו תוכלו לשנות את זה ולתת פרמטרים אישיים שלכם. בפוטושופ יש מאות דרכים להגיע לאותו דבר והדרכים שהראינו בסרטונים מתאימים למתחילים שרוצים לדעת כיצד לעבוד במברשות בפוטושופ, צפייה מהנה.

וקצת על מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה סרטונים מדהימים

2019-09-05T10:09:02+03:00