איך להוסיף או לערוך דפים באילוסטרייטור מדריך למתחילים

//איך להוסיף או לערוך דפים באילוסטרייטור מדריך למתחילים

אם הגעתם עד הלום, סביר להניח שעיצוב גרפי מעניין אתכם. אתם רוצים להיכנס לתחום או שאתם כבר בו אבל רוצים להתמקצע בתוכנה נוספת, רוצים להכיר את תוכנת אילוסטרייטור ולדעת איך לעבוד איתה בצורה יעילה. אילוסטרייטור היא תוכנה מרתקת, תוכנה עימה ניתן לעשות המון והסרטון שלפניכם הוא סרטון שילמד אתכם איך לערוך דפים באילוסטרייטור, איך לעשות את זה בצורה נכונה ועם מינימום טעויות. הסרטון פשוט וקל להבנה וכל מה שהוא מצריך מכם זה הקשבה לנאמר בו, שמיעה נוספת אם צריך, הבנה שלו ובעיקר יישום ותרגול שלו. עם אילוסטרייטור תוכלו לעשות כל כך הרבה בין אם כמעצבים מקצועיים ובין אם כחובבנים.

האם צריך ניסיון בעיצוב בשביל להיכנס לתחום?

הסרטון הינו סרטון למתחילים, סרטון שמתאים למי שרק טועם את טעמו של העיצוב הגרפי על שלל הטקסטורות שלו כמו גם למי שלא מכיר את התחום וכל מה שהוא רוצה הוא להתחיל ולגשש. זהו סרטון ברור, סרטון פשוט שדורש הבנת הנשמע ולא יותר מזה. לא צריך שום ניסיון קודם ואף מעצב לא נולד כזה, ואם אתם מתלבטים האם זה בשבילכם תצטרכו לבדוק. לא צריך להיות גאון מחשבים ולא צריך לדעת קוד או תוכנות מורכבות, רק תוכנות כמו אילוסטרייטור ואחרות שאפשר ללמוד בקלות עם מכללת סולו, המכללה ללימודי און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי המובילה בישראל.

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

לשאול מהי תוכנת אילוסטרייטור זה בערך כמו לשאול מהו עיצוב גרפי. אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברה שקיימת כבר כ-30 שנה והיא זו שאחראית על התוכנות הגרפיות השונות, תוכנות כמו אילוסטרייטור ואחיותיה אינדיזיין ופוטושופ כמו גם רבות אחרות. אילוסטרייטור היא תוכנה גרפית ווקטורית שפותחה במקור עבור מחשבי מק אך מהר מאוד פותחה גם גרסה לווינדוס, מה שרוב משתמשי המחשב מחזיקים. אילוסטרייטור היא תוכנה באמצעותה ניתן לעצב תלת ממד, ניתן לעצב לוגואים וגרפים שונים. היא תונה שדומה בחזות שלה לפוטושופ אך מציעה גם כלים רבים שאין בפוטושופ ושילוב של שתי התוכנות הוא שילוב מנצח.

מהי תוכנה ווקטורית?

אילוסטרייטור היא אם כן תוכנה ווקטורית שלא כמו פוטושופ שנחשבת לתוכנה שעובדת על פיקסלים. פיקסלים אי אפשר להגדיל מה שאומר שאי אפשר “למתוח” תמונה כי היא תצא מטושטשת, ובשביל זה יש את אילוסטרייטור שנחשבת לתוכנה ווקטורית. מה זה אומר? זה אומר שניתן להגדיל את הקבצים עד כמה שרוצים וזה אומר שניתן להדפיס בכל גודל שהוא אם יש מדפסת מתאימה. אם אתם רואים שלט חוצות ענקי מתנוסס מעליכם, זהו שלט חוצות שעוצב על ידי תוכנת אילוסטרייטור מכיוון שהיא היחידה שמאפשרת הדפסות מעין אלו. לימוד אילוסטרייטור יאפשר לכם בין השאר לעצב שלט חוצות כזה.

מה אפשר לעשות עם אילוסטרייטור תוכנה גרפיקה?

צפייה בסרטון זה היא רק תחילת הדרך. אילוסטרייטור היא תוכנה שאתם יכולים לעשות בה שימוש חובבני בשביל לעצב דברים מסוימים ויכולה להיות גם כזו שתפרנס אתכם. איפה? קודם כל בכל סטודיו לעיצוב. אם תלמדו את התוכנה על בוריה יחד עם תוכנות נוספות כמו פוטושופ ואינדיזיין, תוכלו להציע את עצמכם בסטודיואים כאלו. מעבר להם, יש חברות בניית אתרים, יש חברות שיווק ומשרדי פרסום, יש מערכות עיתונים ויש הוצאות לאור כמו גם מקומות רבים אחרים שצריכים מעצב גרפי שיפיק להם את החומרים שלהם. אבל איפה כדאי ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור כמו גם תוכנות גרפיקה אחרות? אתם יכולים כמובן לפנות לאחת מהמכללות הרבות אך אם אתם רוצים באמת להצליח ולשלב את הלימודים עם שאר הדברים בחיים בלי שהם יפריעו, אתם צריכים להכיר את מכללת סולו.

אילוסטרייטור דפים

אילוסטרייטור דפים

ללמוד דרך האינטרנט עיצוב גרפי עם מורה פרטי? כן, זה אפשרי!

אם אתם רוצים ללמוד לערוך דפים באילוסטרייטור כמו גם לעשות עוד פעולות רבות וכמובן ללמוד את התוכנה כולה ועיצוב גרפי בכלל, אתם צריכים להכיר את מכללת סולו. מכללת סולו מציעה לכם לימוד באמצעות תוכנה ייחודית המחברת בין שני המחשבים, כך שלמורה ולתלמיד יש שליטה על המחשב של השני והם יכולים לדבר ואף לראות את השני. הלימודים מתקיימים מהבית או מכל מקום שהתלמיד רוצה ללמוד ממנו, וכל מה שצריך הוא מחשב, חיבור לאינטרנט, את תוכנת אילוסטרייטור או תוכנה אחרת שלומדים ואת התוכנה שניתנת על ידי המכללה.

ללמוד עיצוב גרפי  או את אילוסטרייטור הדרך הטובה ביותר…

אם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי בכלל או את אילוסטרייטור או כל תוכנה גרפית אחרת, מכללת סולו היא בשבילכם. במהלך הלימודים תכינו תיק עבודות אותו תוכלו להציג בפני מעסיקים או לקוחות פוטנציאליים, תקבלו תעודה המעידה על סיום הלימודים שלכם אך בעיקר, תקבלו המון יידע חשוב.

מאות תלמידים עברו במכללת סולו במהלך השנים, תלמידים שהתברגו בתעשיות ההייטק, האינטרנט והעיצוב. מי שהשקיע במהלך הלימודים מצא פרנסה במהירות, והמכללה שמחה תמיד לסייע לבוגריה בקבלה לעבודה כמו גם בהתחלת העבודה כמעצבים גרפיים עצמאיים.

2019-07-26T21:39:15+03:00