רעיונות לעסק מהבית 2020

//רעיונות לעסק מהבית 2020

עבודות שאפשר לעשות מהבית ריכוז טיפים ורעיונות

“אל תחכה להזדמנויות עסקיות – תיצור אותם בעצמך!”

במאמר הזה אנחנו עומדים לגלות לכם איך עובדים היום בעולם העסקים ולקראת  2020-2021 ואיך מייצרים הכנסה מהבית בצורה פסיבית מהאינטרנט. כיום בעולם האונליין האינטרנטי, האפשרויות אינן מוגבלות. תוכלו ליצור הכנסה דרך המחשב בארץ ואם חשקה נפשכם לפנות למקומות בעולם, אין זו בעיה היום, העולם הפך גלובלי עם כניסת האינטרנט וההתפתחות המואצת של הטכנולוגיה. כל מה שתצטרכו זה לרכוש ידע בתחומים שאתם אוהבים ושניתן לעבוד בהם מהבית. אם עולם העיצוב מדבר אליכם זה יתרון גדול עבורכם. עיצוב גרפי כיום הוא תחום עשיר שניתן לעסוק בו בשלל מקצועות ואת רובם ניתן לעשות מהבית!!! בהמשך המאמר תוכלו לקבל רעיונות לאיך גם אתם יכולים ליצור הכנסה פסיבית מהבית.

עבודות שאפשר לעשות באינטרנט – מהי הכנסה פסיבית וכל זה דרך המחשב?

כשמדברים על הכנסה פסיבית מדברים על הכנסה אוטומטית שאינה כרוכה בעבודה רבה. מדברים על מוצר שיוצרים פעם אחת ובאמצעותו מייצרים את אותה הכנסה באופן אוטומטי. נשאלת השאלה, האם זה אמיתי? האם באמת ניתן ליצור מצב שבו המוצר עובד בשבילי? הכנסה פסיבית אכן קיימת אך אם נרצה שהמוצר יימכר, יש צורך תמיד לשווק ועל כן רוב העבודה במקרים אלו תהיה באמצעות שיווק אינטרנטי. מכאן שכל הכנסה פסיבית כרוכה במאמץ ועבודה שיש לעשות מאחוריה.

כל עסק צריך השקעה גם כדי לייצר הכנסה פסיבית

אז כמו שכבר הבנתם, הכנסה פסיבית זה מושג שלא באמת קיים. מאחורי כל הכנסה מהבית כמו בכתבה בYNET 9-2019 או הכנסה אינטרנטית יש עולם שלם של שיווק ותפעול שיש צורך לעשות. לכל מוצר או שירות נצטרך לתת השקעה של כמה שעות בחודש וזה במינימום. לרוב, אם נרצה לקדם את המוצר שלנו בצורה הטובה ביותר ולמקסם את המכירות נצטרך להשקיע יותר מזה. הדבר באמת תלוי בסוג ההכנסה. יש מוצרים או שירותים שבאמת יכולים להוות הכנסה פסיבית, בדרך כלל לא מדובר על הכנסות גדולות. ההכנסות הגדולות יותר מדברות על עסקים שבהם חלק מההכנסה פסיבית ורוב העבודה היא השיווק שנעשה מאחוריה ובתחומים האלו ניתן להגיע גם לסכומים גדולים ואף גדולים מאוד. בהמשך הכתבה נסקור מספר דרכים לייצור הכנסה כזו.

עבודות מהבית באינטרנט במחשב

לתת לאפליקציה לעבוד בשבילך – עבודות מהבית באינטרנט במחשב

עבודה מהבית במחשב לייצר הכנסות על ידי השקעה ברכישת השכלה לעומת רווחים עתידיים

השקעה בנדל”ן! כבר לפני שני עשורים אנשים שהיו מעוניינים בהכנסה פסיבית היו פונים לנדל”ן. מי שכבר היה ברשותו בית או דירה ויתאפשר לו לקנות דירה נוספת היה מרוויח הכנסה פסיבית ממנה של 2500-4500 ש”ח תלוי בגודל ואיכות הדירה. קניית נדל”ן נוסף במחירי הנדל”ן בעידן הנוכחי הוא קשה יותר ואנו נצטרך להשקיע כ- 1.5 מיליון על מנת לקבל תשואה. כמו כן, יש לקחת בחשבון שלדירה יש בלאי ויש צורך בתיקונים במהלך תקופות השכירות ובניהן ולפעמים גם שיפוצים על מנת לעלות את ערך הדירה. אז נכון, מדובר בהכנסה שהיא באמת פסיבית, לא מתאימה לכל אחד וכיום יש דרכים קלות יותר וזולות יותר ליצירת הכנסה מהבית.
אז במקום להשקיע 1.5 מיליון ש”ח, ולהתעסק בכל הבלאגן של תיקון בלאי תוכלו במספר חודשים עד שנה ללמוד קורסים שעלותם נעה בין 3500 ש”ח ועד 12,000 ש”ח ולרכוש מקצועות יוקרתיים אשר בהם ניתן לעבוד כעצמאיים מהבית.

עבודה מהבית במחשבים עיצוב גרפי כהכנסה פסיבית

מעצבים רבים כיום עובדים כעצמאיים. התחום נחשב כתחום עבודה שניתן לעשות מהבית. אם אתם נותנים שירות ללקוחות תוכלו לעבוד מהבית, אך לא תוכלו ליצור פעם אחת עיצוב גנרי עבור כולם. תצטרכו להתאים לכל לקוח את העיצוב עבור העסק שלו. אז איך בכל זאת ניתן להפוך את העיצובים שלכם להכנסה פסיבית? פשוט מאוד, צרו חנות וירטואלית לעיצובים שלכם. צרו סגנונות שונים של גרפיקה שהלקוח יכול לבחור באתר האינטרנט שלכם ברשת. כל מה שנצטרך זה רק להכניס את שם העסק הנכון. כדי לעשות זאת תצטרכו ללמוד עיצוב גרפי ולשלוט בתוכנות העיצוב והשפה העיצובית. מדובר על השקעה של כ-10,000 ש”ח בלימודים. ליצירת אתר האינטרנט, כמעצבים גרפיים, תוכלו לבנות אתר פשוט גם לבד ואם חשקה נפשכם בהשקעה נוספת על אתר רציני, תוכלו להוסיף כ- 10,000 ש”ח נוספים. כלומר ב-20,000 ש”ח פלוס מינוס יצרתם לכם הכנסה פסיבית מהבית.

עבודה מהבית במחשבים עיצוב גרפי כהכנסה פסיבית

עבודות שאפשר לעשות באינטרנט אתר אונליין ללוגואים – הכנסה פסיבית למעצב הגרפי

היום כבר לא חייב להגיע למעצב הגרפי ולבקש ממנו ליצור לכם לוגו. קיימים היום אתרים רבים ואפליקציות אשר מוכרות עבורכם לוגו שמוכן מראש. אנו כמעצבים גרפיים יכולים ליצור חנות אונליין המכילה מגוון של לוגואים בתחומים שונים, צבעים שונים אשר מעבירים מסר שונה והלקוח יכול לקנות מכם את הלוגו דרך החנות האינטרנטית. ההשקעה כאן בהתחלה היא גדולה, תצטרכו ליצור כמות מכובדת של מאות לוגואים ובכל פעם שלוגו יימכר תצטרכו להכין לוגו חדש ולמלא את מקומו.

לפתוח אתר אינטרנט ולמכור ציורים דרך הגלריה מכירת ציורים ברשת והדפסה על קנבס

לכל חובבי האומנות וההדפסה, זו ההכנסה בשבילכם. אומנות היא גלובלית. בכל העולם קונים אומנות. אם פעם היו מוכרים שעוברים עם הציורים מדלת לדלת או שהיה ניתן ללכת ולקנות ציורים בחנויות אומנות או מאוצר אומנות, כיום כאשר הכל עובר דרך רשת האינטרנט ניתן לצרוך אומנות בחנויות אונליין או אתרי מכירת תמונות והדפסות על קנבס. אנשים צורכים ציורים שצוירו בידי אמנים אבל לא רק, היום הלקוחות קונים גם ציורים ממוחשבים שנעשו בתוכנות גרפיות וצילומים. כל מה שנצטרך לעשות הוא לעלות את התמונות לאתר ובעת קנייה של ציור לשלוח לבית הדפוס ואז לשלוח ללקוח. במקרה של הכנסה פסיבית מהסוג הזה, לא חייב היום אתר אינטרנט. ניתן לעשות זאת גם דרך עמוד פייסבוק, לעלות לשם את הציורים\צילומים ולשלוח אל הדפוס.

כיום יש בתי דפוס שניתן לעבוד איתם בסנכרון מלא ואף הם יכולים לעשות עבורכם גם את עבודת השילוח וגם את עבודת הגרפיקה. אתם תשלמו להם עמלה עבור עבודתם והכסף שנותר מהמכירה יהווה עבורכם את ההכנסה הפסיבית.

רעיונות לעסק מהבית – תמונות למכירה אונליין איך יוצרים הכנסה פסיבית מצילום תמונות?

אם אתם מחובבי הצילום, כאלו שמצלמים בכל מקום ואנשים מחמיאים לצילומים שלכם, זו ההכנסה הפסיבית עבורכם. צרו מאגר תמונות לפי נושאים ותמכרו אותם. היום כל הנושא של תמונות ברשת הוא נושא רגיש. מדובר בעצם על זכויות יוצרים של יוצר התמונה. לכן כל אדם שרוצה להשתמש בתמונה ככלי שיווקי לדוגמא חייב לקנות אותה ממאגר תמונות. גם מעצבים גרפיים משתמשים בתמונות באופן יומי וקונים תמונות המעבירות מסרים מסוימים דרך מאגרים כאלו. כל מה שתצטרכו זה להמשיך את התחביב שלכם ולצלם תמונות. לאחר מכן תעלו אותם למכירה במאגר התמונות. ככל שעלו יותר תמונות ותהיו יותר מגוונים ישתמשו יותר ויותר במאגר התמונות שבניתם.

שיווק אינטרנטי – מכירת אתרי אינטרנט מעוצבים מבניית אתרים

מידי שנה יש המון עסקים קטנים שנפתחים והם זקוקים לאתר אינטרנט פשוט. אתר עבור התדמית של העסק שהתוכן שבו אינו משתנה כמעט. בעלי עסקים אלו לא מעוניינים להשקיע המון כסף בבניית האתר ולפעמים חושבים להקים אתר בעצמם. על מנת להקל את הדרך שלהם ולהוזיל עבורם את העלויות, תוכלו כבוני אתרים להכין תבניות מוכנות לאתרים כאלו שהלקוח רק צריך להכניס את התוכן שלו לתבנית. התבניות שהכנתם יכולות להימכר שוב ושוב ולשמש מספר בתי עסק שהתבנית מתאימה להם. מעבר לכך, תוכלו לקנות עבורם דומיין ואחסון וליצור לכם הכנסה חודשית קבועה עבור השירות. שירותים נוספים שתוכלו להציע בהמשך זה שיווק תמורת סכום חודשי מסוים. אתם בעצם יוצרים עבור העסק עסקת חבילה משתלמת מאוד תחת גג אחד במקום שבעל העסק יפנה גם לחברת בניית אתרים ואז חברת אחסון ובהמשך חברות לשיווק עסקים. הכל מתכנס למקום אחד ואתם מרוויחים מזה.

שיווק לעסקים לקידום מכירות כל עסק צריך שיווק

שיווק רבותי שיווק! אין עסק היום שיכול להצליח ללא שיווק. היום כדי להגיע ללקוחות ולהיות קיים אתה חייב שהתעניינו בשירות או המוצר שלך. לכל רעיון, שירות או מוצר קיימים המון מתחרים. היצע השירותים המקבילים הוא גדול ואתה חייב להראות את היתרונות שלך על פני אחרים. לכן בשנים האחרונות שיווק הוא אחד הדברים הכי חשובים בעסק. שיווק וגרפיקה הם שני תחומים שהולכים יחד כאשר צריך לקדם עסק. אתם יכולים ליצור למספר לקוחות מערך שיווקי הכולל כתיבת תוכן לאתר שלהם, יצירה וקידום של פוסטים בעמודי פייסבוק, שליחת ניוזלייטר ויצירת לידים. בנושא השיווק צריך ידע שיווקי מקצועי וגם בתחום זה ניתן לפנות לקורסים בנושאי שיווק.

פרסום  אתרים של מספר עסקים – קידום אתרים ושיווק עסקים באינטרנט

קידום אתרים, תחום חדש בשנים האחרונות. תחום מעולם השיווק. בתחום זה מקדם האתרים עוזר בפרסום האתרים של מספר עסקים ברשת ומעלה את הדירוג שלהם בגוגל. ככל שהדירוג של האתר נמצא בתוצאות הראשונות כך סביר שיותר אנשים יכנסו לאתר שלו. זוהי פלטפורמה נוחה לעבודה ומאפשרת לקחת מהלקוחות עלות חודשית עבור השירות. קידום אתרים נעשה גם בפלטפורמות כמו אינסטגרם, פייסבוק ועוד רשתות חברתיות נוספות. זהו תחום שהרבה עסקים משתמשים בו כדי ליצור עניין סביב השירות או המוצר שלהם.

עבודות שאפשר לעשות באינטרנט

שימוש במידע ופרסום עסקים על ידי שימוש בתוכנות גרפיות

עסקים כיום מבינים ששיווק לעסק שלהם הוא הדבר החשוב ביותר כדי להגיע ללקוחות שלהם. בעבר השיווק היה מפה לאוזן, בעיתונות ובפרסומות בטלוויזיה. כיום עולם השיווק גדל ויש אינספור פלטפורמות חינמיות שיש לשלוט בהם על מנת ליצור שיווק טוב ונכון. רבים מבעלי העסקים מבינים שהם זקוקים לשיווק אך לא תמיד מכירים את כל הפלטפורמות ועל כן ברבות מהפעמים מחפשים את המקום שייתן להם את כל שירותי השיווק תחת קורת גג אחת. הם מחפשים חבילת שיווק. חבילת שיווק תכלול קידום אתרים, שיווק בפייסבוק ובאינסטגרם, כתיבת תוכן לאתר האינטרנט, העלאת סרטונים, יצירת ניוזלייטר, שליחת מסרים לרשימת לידים ועוד. מערך שיווק טוב מתבסס על ידע מחשובי, ידע בפלטפורמות השונות וגם בתוכנות גראפיות. כל פרסום שאנו מוציאים צריך להראות טוב ומקצועי, יש לזכור שאנו מייצגים את העסקים שאנו משווקים.

עבודות משרות דרך המחשב – מידעונים פרסום עסקים באפליקציות – הדור החדש של העברת מידע

אם כבר יש לכם אפליקציה משלכם או שעולם האפליקציות מעניין אתכם, דעו שאתם יכולים לייצר בתחום הזה יופי של הכנסה פסיבית. בתוך האפליקציות יש פרסומות עם מסר בתקשורת חזותית נכונה לעסקים ובעלי עסקים מוכנים לשלם לבעל האפליקציה על מנת לפרסם את המוצר או השירות שלהם לקהל היעד שמשתמש באפליקציה. אם אתם בעלי ידע בעיצוב אפליקציות, תוכלו לעצב מספר אפליקציות בתחומים שונים אך זו לא חובה, תוכלו גם לקנות אפליקציות מוכנות מראש. אפליקציות הן התחום הכי עדכני היום מבחינה טכנולוגית. אנשים רוצים שהכל יהיה להם זמין בסמארטפון ואין יותר טוב מאפליקציה שמאפשרת להנגיש תוכן עבור האנשים. כל העסקים הגדולים עוברים לעבוד עם אפליקציות כי יש הבנה שאם אתה עסק קיים אתה חייב להגיע ללקוחות שלך בכל מקום ולייצר עבורם נוחות. מה שתצטרכו לעשות הוא לעלות את האפליקציה לפי החוקים של גוגל ואפל ולהתחיל בשיווק.

GOOGLE ADSENSE איך לייצר הכנסה בפרסום בגוגל?

כל דבר שנרצה לקרוא עליו היום, הדבר הראשון שנעשה, נחפש אותו בגוגל. עידן האנציקלופדיות נגמר. כל המידע זמין לנו בלחיצת כפתור. שיווק אתרים בגוגל זו תורה שלמה. בגדול, גוגל מאפשרת לבעלי עסקים להציג פרסומות באתרים לפי נושא. מספיק שתחפשו שירות מסוים ותתחילו לראות פרסומות שונות של בעלי עסקים בתחום הזה. אז איך זה עובד? בעלי העסקים שרוצים להופיע ברשת משלמים לגוגל. גוגל לנותנת לכם קוד, את הקוד תשימו בתוך האתר וגוגל ידעו לבצע לכם את הפרסום. אך כדי שהלקוחות יכנסו לאתר שלכם, תצטרכו קודם לתת להם מידע כלשהו בחינם. המידע החינמי הוא זה שיגרום לגולש להגיע אל האתר שלכם.

להרוויח כסף דרך חלוקת מידע ברשת – אתר, בלוג או אתר מידע

באמצעות יצירת אתר, בלוג או אתר מידע תוכלו לקבל תשלום מבעלי עסקים שרוצים לפרסם את העסק שלהם. זו בעצם השקעה חד פעמית בהקמת האתר או הבלוג. אתם תשקיעו מידי פעם בהכנסת תכנים חינמיים על מנת שהגולשים יכנסו לאתר שלכם. וכאשר הם כבר יהיו בתוך האתר שלכם הם יקליקו על הפרסומות השונות. כל הקלקה כזו תייצר לכם כסף. בעלי העסקים ישלמו לגוגל וגוגל תשלם לכם לכרטיס האשראי או לחשבון הבנק. הכנסה פסיבית מאוד פשוטה. היום להקים אתר פשוט זו לא בעיה. בהמשך המאמר תוכלו לקרוא על הקמת אתר בתוכנת הוורדפרס באופן פשוט. למעשה תוכלו להקים מספר אתרים כאלה ולהתחיל להרוויח כסף. הדבר היחיד שתעשו הוא להשקיע זמן בכתיבת התוכן. וגם כאן ניתן להיעזר בכותבים מבחוץ. בטח אתם שואלים את עצמכם, אילו אתרים ניתן לבנות. התשובה לכך היא בכל נושא בעולם. בפסקה הבאה אתן דוגמא לאתרים כאלו.

פרסום פסיבי של עסקים – דוגמה של אתרים עם פרסומות

בעידן המידע הגולשים מחפשים נושאים שונים ומגוונים בגוגל. יש אינסוף נושאים שמעניינים את הגולשים- בישול, טיולים, היסטוריה, גוף ונפש, ספורט, מציאת עבודה ולמעשה כל נושא שתעלו בדעתכם ניתן לכתוב עליו תכנים וליצור אתרים סביבו. אם התוכן שלכם באתר הוא טוב, הגולשים ירצו לקרוא את מה שכתבתם וישתפו חברים במה שכתבתם. בעצם תתחילו ליצור עניין בנושא. כשכותבים תוכן בנושא מסוים כדאי לזכור לפרסם תוכן זמין באופן קבוע ובתדירות גבוהה. ככל שיהיו לכם יותר תכנים חדשים ומעניינים הגולשים ירצו לחזור אל האתר שלכם, האתר יהיה בלב העניינים ויוזכר ברשתות החברתיות. כניסה של יותר גולשים לאתר, שנשארים וקוראים את התוכן שכתבתם וחזרה של קוראים תגרום לגוגל לעלות אתכם בדירוגים. יותר גולשים יקישו על פרסומות באתר שלכם ואתם תרוויחו. העבודה הזו היא עבודה נוחה, פסיבית וניתן לעשות אותה מכל מקום בעולם.

תוכנות גרפיקה ממוחשבת שאתם חייבים לדעת!

התוכנות הגרפיות הן כלי העבודה של המעצבים וגם של החובבים. בעזרת התוכנות ניתן לעצב אלמנטים שונים, לוגואים, באנרים, יצירת אייקונים, הדמיות, כרטיסי ברכה, עיצוב אתרים, עיצוב בלוגים, עיצוב אפליקציות, פרסומות ולבנות תדמית עסקית. כל מערך השיווק והפרסום מתבסס על המסר שיביא איתו העיצוב הגרפי. השפה עיצובית של המעצב היא זו שתגרום ללקוחות לקנות. מאחורי כל העיצובים מנינו קודם עומדת המחשבה של המעצב. התחום של העיצוב בסינגריה עם השיווק הוא עצום. תמיד אפשר להרחיב בו את הידע וליצור עוד הכנסה. הכל מתחיל בשלושת התוכנות של חברת אדובי ומשם השמיים הם הגבול. ככל שתעמיקו בתחום הזה תבינו שיש לענף הזה כל כך הרבה להציע וככל שתלמדו ותתרגלו תצברו יותר ניסיון בתחום, תוכלו להפיק ממנו הכנסה ולפעמים אפילו הכנסה גבוהה. זהו תחום שלא נגמר ותמיד משתכלל. ברגע שתתחילו ללמוד עיצוב גרפי ואת התוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין יפתח בפניכם עולם שלם, צרו תיק עבודות לא פחות ממצוין ואתם בפנים. כל מה שנותר לכם זה לצבור ביטחון ולרוץ. שלושת התוכנות של חברת אדובי – פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין הן הבסיס של הרבה מן ההכנסות הפסיביות שהזכרנו במאמר זה. אנו ממליצים ללמוד אותן לעומק ולשלוט בפונקציות שבהם על מנת ליצור הכנסה פסיבית טובה.

פוטושופ – תוכנת עיצוב גרפיקה על תמונות של חברת אדובי

כולם מכירים היום את תוכנת הפוטושופ כתוכנה לריטוש תמונות. למעשה הפוטושופ היא הרבה יותר מזה. את התוכנה יצרה חברת אדובי, זו התוכנה ראשונה שלומדים בלימודי עיצוב גרפי ותפקידה לעצב ולעבד תמונות. בתוך הפוטשופ תוכלו ליצור מניפולציות על תמונות ולהפוך אותן לתמונות עם מסר בעזרת אלמנטים ויזואליים שתיצרו בתמונה. התוכנה עובדת על עיקרון השכבות ועל כן ניתן ליצור מניפולציות בכל שכבה בפני עצמה ולחבר בין השכבות. כמו כן, ניתן לשלב בין תמונות וליצור צורות ורקעים על תמונות ועוד המון פונקציות מגוונות. את התוכנה כדאי ללמוד צעד צעד כדי להבין את כל האלמנטים והאפשרויות שלה. יש המון סרטונים והסברים שניתן ללמוד מהם וכמו כן, גם אצלנו במכללת סולו מלמדים בלימודי עיצוב גרפי את התוכנה המדהימה הזו.

פוטושופ לעיבוד תמונות וציורים סרוקים – שימושית מאוד בעולם הצילום

פונקציה נוספת של תוכנת הפוטושופ היא האפשרות לקחת תמונה שצילמתם  או ציור שציירתם, לסרוק אותו למחשב ובתוכנה לעשות עליו תיקונים, שדרוגים, מחיקות, תוספות, שינוי רקע, הבהרות של התמונה. תוכלו להגדיל והקטין את התמונה או הציור ולהשאיר אותה באיכות גבוהה. אם החלטתם ליצור לעצמכם הכנסה פסיבית ממכירת תמונות קנבס, בקלות תוכלו להפוך את התמונות שלכם למשוכללות ודרמתיות בעזרת הפוטושופ. ואם למדתם גם את האילוסטרייטור או אינדיזיין תוכלו לשדרג את התמונה גם עם קוים, צבע ותוכן.

תוכנת הדגל של מעצבים גרפיים – אילוסטרייטור – תוכנת עיצוב גרפי של חברת אדובי

התוכנה שכל מעצב גרפי חייב לדעת!! בתוכנה ניתן לעשות כל עיצוב שרק נרצה, יש בה המון פיצ’רים ועדכונים חדשים שהכניסה אדובי שהיא מאפשרת שלל עיצובים מרהיבים. חברת אדובי עושה הכל על מנת שהתוכנה תהיה ידידותית למשתמשים. כל אלמנט שיצרנו בפוטושופ יכול לעבור לאילוסטרייטור ונוכל לשכלל אותו באמצעות הפונקציות הנוספות שיש בתוכנה. זו תוכנה מרכזית והיא משמשת מעצבים גרפיים ביצירת אייקונים לאתרים ואפליקציות, ניתן באמצעות התוכנה אפילו לצייר וליצור לוגואיים מרהיבים ומיוחדים.

התוכנה שימושית מאוד בעולם הציור והאיור הדיגיטלי. מעצבים מייצרים באמצעותה דמויות, קומיקס וניתן ליצור באמצעותה מניפולציות רבות על תמונות ואלמנטים. התוכנה היא תוכנה שעובדת על ידי וקטורים, בשונה מעבודה על פיקסלים, ניתן להגדיל ולהקטין את התמונות בה לממדים עצומים וממוזערים והיא תישאר חדה. אם דיברנו קודם על הכנסה פסיבית באמצעות תמונות וציורים, בתוכנה זו תוכלו לייצא את הקובץ שיצרתם בכל פורמט ולמכור.

עיצוב מידעונים וחוברות לעסקים אינדיזיין – תוכנת עיצוב גרפי של חברת אדובי

אינידיזיין היא התוכנה לרבי מלל. המעצבים הגרפים שיוצרים קטלוגים, ספרים דיגיטליים, הזמנות, כרטיסי ביקור וכל דבר שיש בו מלל ויצא בגרסה אינטרנטית או בהדפסה ישתמשו באינדיזיין. גם זו תוכנה של חברת אדובי, היא אינה תוכנה לעיצוב אבל יש בה מספר תכונות בסיסיות הדומות לפונקציות שיש באילוסטרייטור. כמו כן, התוכנה מתממשקת עם הפוטושופ, אילוסטרייטור ותכונות האופיס השונות, כך שניתן להעביר אלמנטים מתוכנות אלו לאינדיזיין. התוכנה יחסית פשוטה ונלמדת בסוף לימודי עיצוב גרפי.

תוכנות לבניית אתרים וורדפרס אלמנטור

אם עברה בכם המחשבה ללמוד בניית אתרים, דעו שהשם החם היום בתחום זה הוא תוכנת הוורדפרס והתוסף אלמנטור. אלו תוכנות ידידותיות למשתמשים, קלות ללמידה ותפעול. יש בהן מגוון אפשרויות עצום והן בקוד פתוח כך שאין בהן בעצם שום מגבלה וניתן לשנות ולהוסיף להן תוספים ופיצ’רים כל הזמן. אלו תוכנות שגוגל יודע לקרוא טוב מאוד ועל כן האתרים האלו עולים מאוד מהר בשרת וכתוצאה מכך מקודמים מאוד טוב. למערכות האלו יש אינספור מדריכים ברשת ואם אתם אוטודידקטים אז בלי בעיה תוכלו ללמוד אותם ולבנות אתרים. אם בכל זאת חשוב לכם ללמוד את התחום ולרדת לפרטים, תוכלו ללמוד קורס לבניית אתרים במכללת סולו, מכללה למקצועות העיצוב להייטק. לימודים במכללה הם אונליין דרך הרשת עם מורה פרטי אחד על אחד.

לאחר שתעצבו מספר אתרים, אנו ממליצים להרחיב את הידע שלכם בעזרת קורס על חווית משתמשים UX. זהו תחום שיעזור לכם להפוך את האתרים שלכם לנעימים וקלים עבור הלקוחות והם ירצו לחזור ולבקר באתר שלכם. החזרה לאתר שלכם תקדם אתכם בגוגל ודירוג האתר יעלה.

תוכנה לבנייה ועיצוב אפליקציות של חברת אדובי- שימוש בתוכנת XD

XD היא עוד תוכנה מצוינת מבית היוצר של חברת “אדובי מערכות”. התוכנה מאפשרת לעצב אפליקציות והדמיות לאתרי אינטרנט. התוכנה מתממשקת עם תוכנות אחרות של חברת אדובי ומאפשרת הכנסת אלמנטים שכבר יצרנו. לאחר שניצור את ההדמיה ולפני שנעלה אותה לאוויר, נוכל לקבל את אישורו של הלקוח. במידה והלקוח אישר את ההדמיה נוכל לעבור לשלב הבניה והפיתוח שנעשה על ידי המתכנת. על ידי תוכנת XD עושה המעצב הגרפי את אפיון ועיצוב האפליקציה. שימוש בתוכנה מצריך רקע בתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור. מומלץ מאוד ללמוד את התחום הזה, זה תחום שהולך ומתפתח ובנוסף ניתן להרוויח בו מעל 25,000 ש”ח בחודש.

עיצוב רב תחומי והשפה העיצובית

עולם הגרפיקה מושתת על שפה שנקראת השפה העיצובית. כחלק מלימודי עיצוב גרפי הסטודנטים לומדים את השפה העיצובית. המעצב הגרפי צריך להעביר באופן ויזואלי על ידי צורות, צבע ותמונות מסר מסוים לקהל הקוראים. שפה עיצובית זה משהו שלומדים במהלך לימודי עיצוב גרפי. כמו כל שפה, יש צורך בתרגול. כאשר תבנו את תיק העבודות שלכם תתרגלו את היצירתיות של השפה. ככל שתתרגלו יותר כך יגיעו אליכם רעיונות ייחודיים ותשתפרו. תיק העבודות ישמש אתכם בפגישות עם לקוחות. תוכלו להביע באמצעותו את הסגנון והידע שלכם. על פי תיק העבודות הלקוח ידע האם אתם המעצבים הגרפיים שמתאימים ליצירת המיתוג של העסק.

קורסים אונליין למידה דרך המחשב – למידה אונליין מהבית- הדבר הבא

תתארו לכם מצב שבו אתם יכולים לשבת בבית, עם כוס קפה, בנחת, מבלי לצאת מהבית ולבזבז זמן נסיעה וללמוד את המקצוע שאתם רוצים מהבית אחד על אחד עם מורה אונליין ברשת! היום הדבר הזה אפשרי! מכללת סולו, מכללה למקצועות העיצוב להייטק מלמדת אתכם קורסים מעולים אונליין עם מורה אחד על אחד. כל מה שאתם צריכים זה מחשב, רמקול ואזניות. יחד עם המורה תלמדו צעד צעד את עולמות העיצוב הגרפי, תוכנות בגרפיקה, גרפיקה ממוחשבת, בניית אתרים ועוד מקצועות רבים וטובים שניתן לייצר מהם הכנסה פסיבית. המורה יסביר לכם את נושא השיעור, לאחר מכן תתרגלו ולבסוף תקבלו תרגול נוסף כשיעורי בית. הלמידה היא למידה איכותית, אחד על אחד, תמיד ניתן לעצור ולשאול שאלות. בתום הלימודים תצאו עם תעודה ותיק עבודות מגוון וייחודי שיפתח דלתות ואיתו תוכלו גם ליצור הכנסה פסיבית. תוכלו ליצור קשר עוד היום עם מכללת סולו ולתאם את השיעור הראשון

2019-09-26T18:23:01+03:00