קורס ציור חיפה

//קורס ציור חיפה

שיעורי הסבר חינם במיוחד כדי להראות לכם מה זה ציור במחשב, יש לא מעט אנשים שהחלום שלהם הוא להיות אמנים. הם חולמים ליצור ולהוציא דברים מהפנים אל החוץ, הם רוצים להיות מפורסמים ולראות עולם, ורוצים כמובן להרוויח סכומי כסף גבוהים על האומנות שלהם. כמובן שלא כולם מגיעים לזה אך היום זה קל הרבה יותר מאשר בעבר. בעיקר כשמדובר על ציור, מי שרוצה להיות צייר כבר לא חייב רק ניירות וצבעים, היום אפשר לצייר גם על מחשב, לתקן בקלות וגם לשלוח את הציורים לכל העולם. מי אחראי לזה? תוכנת אילוסטרייטור כמובן, אחת התוכנות המתקדמות והמעניינות ביותר בעולם שאחראית על לא מעט מעולם הגרפיקה. הנה כמה יתרונות שיש לציור על המחשב.

יתרונות ללמוד לצייר באינטרנט ללמוד אונליין עיצוב וגרפיקה ממוחשבת

הנה כמה יתרונות שיש לציור באמצעות מחשב על פני ציור על נייר. היתרון הראשון, אפשר לתקן בקלות ולא צריך לזרוק את הציור על כל דבר. מה זה אומר? ציור הוא עבודה סיזיפית, עבודה קשה מאוד ומדויקת מאוד. מספיק לעשות טעות אחת כזו שאי אפשר לתקן, וכל הציור צריך להיזרק. כשמציירים על המחשב, בסך הכול צריך לחזור קצת אחורה, לבטל פעולות קודמות וזהו, אפשר להמשיך לעבוד. שנית, אם מדובר על מחשב נייד או טאבלט, אפשר בקלות לעבוד מכל מקום שהוא. לא צריך לדאוג לדפים ולא צריך לדאוג לצבעים וכלי כתיבה, כל מה שצריך הוא להיכנס לקובץ וזהו, אפשר להתחיל ולצייר. היום כשמסכי המגע כבר כל כך מתקדמים ונוחים, אין שום סיבה לא לצייר וגם ליהנות מזה ולהיות מדויקים. היתרון של עבודה על מחשב בעידן האינטרנט הוא לא רק מאיפה לעבוד אלא גם איך להעביר את אותם ציורים. זה אומר שאם אם רוצים שמישהו אי שם בקצה השני של העולם ייראה את הציורים שלכם, אתם יכולים לעשות את זה בקלות ובכמה קליקים. אם בעבר אמנים שהיו מציירים היו צריכים להסתכן בכך שהם היו שולחים את העבודות שלהם בלי ידיעה ברורה שהן אכן תגענה לצד השני של העולם, היום הם יכולים להיות הרבה יותר רגועים. הם יכולים לשלוח ובצד השני מישהו ידפיס ויבחן אותן.

קורס איור גרפי במחשב

קורס איור גרפי במחשב

איך מציירים על מחשב? עם אילוסטרייטור כמובן…

רגע לפני שנבין מהו קורס ציור חיפה כמו גם קורס ציור בכל מקום אחר, נבין איזו תוכנה אחראית לאפשרות של ציור על מחשב. התוכנה היא אילוסטרייטור כמובן, תוכנת הווקטורים המובילה בתחום. זו היא תוכנה שניתן באמצעותה לצייר, לאייר, לעצב תלת ממד, לעצב לוגואים ועוד לא מעט אלמנטים גרפיים. זו היא תוכנה שכל אחד יכול ללמוד אותה וכל מה שצריך הוא השקעה ותרגול עוד ועוד. אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם, חברה אשר אחראית גם על פוטושופ, אינדיזיין ואחרות והיא מפתחת את התוכנות שלה בכל שנה כך שתמיד יש מה ללמוד.

לא חייבים “להיוולד עם זה” ציור גרפי למתחילים 

יש לא מעט אנשים שרוצים להיות אמנים וספציפית ציירים אך הם בטוחים שהם לא יוכלו להיות כאלו מכיוון שהם לא נולדו עם הכישרון הדרוש לכך. אך לא באמת חייבים להיוולד עם זה וכל מה שצריך הוא לתרגל עוד ועוד. כשמדובר על ציור על המחשב, אפשר ללמוד איך לצייר גם אם אין ניסיון קודם בכלל. קורס ציור חיפה כמו גם בכל מקום אחר במכללת סולו, יהיה קורס שיאפשר לכם להיכנס לעולם הציור כמו גם לעולם העיצוב הגרפי בכלל ולהיות מצליחים בתחום. עם אילוסטרייטור תוכלו לעבוד בדברים נוספים ולא רק בציור. הנה כמה דוגמאות

מה אפשר לעשות עם אילוסטרייטור?

אז מה אפשר לעשות עם אילוסטרייטור? עם אילוסטרייטור אפשר אם כן להיות ציירים או מאיירים, אך אפשר גם לעסוק בעיצוב גרפי. עיצוב גרפי הוא העברה של מסר מסוים על ידי מלל ותמונה, מסר שמועבר באמצעים ויזואליים מרתקים. מי שיעשה קורס ציור חיפה כמו גם בכל מקום אחר או במילים אחרות, ילמד את תוכנת אילוסטרייטור, יוכל לעסוק בגרפיקה ממוחשבת במקומות עבודה רבים. הוא יכול לעבוד במשרדי פרסום ולעצב פרסומות, הוא יוכל לעבוד בחברות בניית אתרים, בהוצאות לאור, במערכות עיתונים, בחברות הייטק ואיפה לא… קורס ציור חיפה כמו גם בכל מקום אחר במכללת סולו כין את הסטודנטים לעולם העבודה.

קורס ציור בחיפה

קורס ציור בחיפה

לעבוד כפרילנסרים בציור ואיור גרפי – עבודה בציור במחשב

קורס ציור חיפה שהינו קורס אילוסטרייטור אשר מאפשר לכם להיות גם מעצבים גרפיים, יאפשר לכם לעבוד כמו שתמיד חלמתם. תוכלו להיות פרילנסרים ולספק שירותים לכל אותם אלו שהזכרנו, תוכלו להציע להם את עצמכם אך לעבוד מהבית, תוכלו להחליט מתי אתם רוצים לעבוד ומתי לא ותוכלו לבחור גם מאיפה אתם רוצים לעבוד. כך, תוכלו להיות אדונים לעצמכם ותוכלו להחליט גם איזו כמות עבודה אתם רוצים לקחת. התשלום לכם יהיה לפי פרויקט כך שאתם אלו שתשלטו בהיקף העבודה. אז איפה אתם רוצים ללמוד? הנה הצעה מצוינת ומעניינת עבורכם, מכללת סולו – המכללה ללימודי גרפיקה המובילה בישראל שגם אתם יכולים להיות חלק ממנה.

ללמוד און ליין ציור ועיצוב גרפיקה ממוחשבת

אם אתם רוצים להיות ציירים או מעצבים גרפיים ואתם רוצים לעשות קורס ציור חיפה כמו גם בכל מקום אחר, מכללת סולו צריכה מאוד לעניין אתכם. מכללת סולו היא המובילה בתחום והיא מאפשרת לכל אחד להיכנס לתחום גם אם הוא לא צייר קודם לכן. צוות המכללה מלווה כל תלמיד ומעביר לו מהניסיון הרב שלו, כך שכל אחד יכול לעשות את זה ובגדול. שיטת הלימודים במכללת סולו היא שיטה שונה משיטות הלימודים ההוגות במכללות אחרות. במכללת סולו לומדים און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי, אבל לא באופן פיזי אלא וירטואלי. מה זה אומר? זה אומר שעושים שימוש בתוכנת שיתוף מסכים, תוכנה אשר מאפשרת לכל אחד לראות את מסכו של השני. כך, אפשר בעצם לשבת וללמוד מכל מקום שהוא וכל מה שצריך הוא מחשב, את התוכנה הרלוונטית וחיבור לאינטרנט. אפשר ללמוד מהבית הקפה הסמוך לבית אפשר ללמוד מבית של חבר, אפשר ללמוד באמצע טיול בחו”ל ואפשר כמובן גם סתם מהבית בנוחות. כל אחד מחליט איפה הכי נוח לו ללמוד ועושה את זה בהתאם.

יתרונות המכללה לעיצוב גרפי אונליין לימודים עיצוב גרפי וציור באינטרנט

אז למה כדאי לכם לעשות קורס ציור חיפה כמו גם קורסים אחרים במכללת סולו? למה היא נחשבת היום למכללה הטובה בישראל בכל הנוגע ללימודי עיצוב גרפי? מכיוון ששיטת הלימודים בה היא השיטה שעובדת הכי טוב. כל אחד יכול ללמוד והוא לא צריך להיות תלוי באחרים, כל אחד יכול להצליח גם אם הוא לא הגיע עם הידע מהבית. במכללת סולו כל תלמיד מקבל את הסיכוי שלו ואת מלוא הסובלנות מהמורה והוא לא צריך להיות תלוי בכיתה עם עוד המון תלמידים. מכללת סולו היא מכללה שגם מוציאה תעודות כך שכל תלמיד שעמד במטלות מקבל תעודה המעידה על הלימודים שלו. בנוסף, כל תלמיד מכין תיק עבודות מרשים במהלך הלימודים אותו הוא יכול להראות למעסיק או לקוח פוטנציאלי. אם אתם חושבים ללמוד ציור או כל דבר אחר בעיצוב, מכללת סולו היא המכללה אותה אתם מחפשים.

2019-07-26T21:32:50+03:00