קורס ציור ירושלים

לא משנה אם אתם משוחררים טריים מהצבא ומחפשים כיוון בחיים, אם אתם כבר אחרי הטיול הגדול ורוצים ללמוד משהו ולהתחיל לעסוק בו, אם אתם עובדים ומחפשים הכנסה נוספת או סתם רוצים לבטא את האמן שבכם, אם ציור מעניין אתכם, קורס ציור ירושלים יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. במכללת סולו לא מדובר על קורס פיזי אלא על קורס לציור במחשב, ניצול תוכנת אילוסטרייטור ושימוש בה בדרך יעילה כמה שיותר. קורס ציור במכללת סולו יאפשר לכם קודם כל להגשים את עצמכם, לצייר גם אם אתם חושבים ש”לא נולדתם” עם כשרון ציור אבל יש לכם תשוקה לציור, ובנוסף, יפתח לכם דלתות רבות מכיוון שאילוסטרייטור התוכנה הנלמדת, היא “ה”תוכנה של המעצבים הגרפיים כך שבין אם התכוונתם לזה או שלא, אתם תרכשו מקצוע. הנה קצת מידע על לימודי ציור במכללת סולו ועל היתרונות הרבים שיש במכללת הזו, על מהי אילוסטרייטור ולמה כדאי לכם ללמוד את התוכנה ולהפיק ממנה את המרב.

קורס ציור ירושלים

קורס ציור ירושלים

ללמוד אילוסטרייטור ועיצוב גרפי אונליין במכללת סולו

נתחיל דווקא מהסוף, למה קורס ציור ירושלים כמו גם בכל מקום אחר אתם צריכים ללמוד במכללת סולו? מכיוון שמכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל ללימודי עיצוב גרפי מה שאומר שאפשר ללמוד במכללה את כל תוכנות הגרפיקה הקיימות. אך עוד לפני כן, במכללת סולו לומדים בשיטה ייחודית, שיטה שנחשבת עדיין לבוסרית בעולם אך ככל שעובר הזמן עושים בה עוד ועוד שימוש. השיטה היא – לימודים און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי. ואיך הם מתקיימים? פשוט מאוד. כל מה שצריך הוא מחשב, את תוכנות הגרפיקה הרלוונטיות עליו, חיבור לאינטרנט וכדאי שתהיה גם אוזניה (אם כי לא חובה) והלימודים מתקיימים באמצעות תוכנת שיתוף מסכים. כך, כשמשתפים מסכים, כל אחד יכול לראות את מה שקורה במחשב של השני וכל אחד יכול גם לשלוט במחשב של השני. כך ניתן ללמוד בקלות וכך אפשר לקיים שיעור פרטי בלי לצאת מהבית. אין יותר נוח מזה ואין יותר יעיל מזה, בעיקר למי שמתקשה בלמידה וצריך ללמוד בקצב שלו.

לימודי ציור באופן פרטי אחד על אחד כל תלמיד לומד בקצב שלו

אם אתם חושבים על קורס ציור ירושלים כמו גם כל קורס אחר בגרפיקה הגעתם למקום הנכון. אך הנה עוד יתרון שיש למכללת סולו ולשיטת הלימודים בה על פני כל מכללה אחרת. כשלומדים עם עוד אנשים צריך לעמוד בקצב שלהם. אי אפשר לעצור לרגע ואי אפשר לעכב את כולם, אלא צריך ללמוד ולהתאמץ לא להישאר מאחור. זה לא מתאים לכל אחד מה גם שיש מקרים שאי אפשר להגיע לשיעור כזה או אחר ואי אפשר להשלים אותו עם כולם. במכללת סולו זה לא קורה, במכללת סולו הלימודים מתקיימים בימים ובשעות שנוחים לתלמיד ולמורה וכל אחד מקבל יחס בדיוק כמו בשיעור פרטי. אם תלמיד לא מבין נושא כלשהוא, הקורס לא ממשיך עד שהוא מבין את הכול. אם צריך לתת לו עוד ועוד שיעורי בית בכדי שיתרגל את הנלמד, הוא מקבל עוד ועוד שיעורים כאלו. כך גם אם הוא לא יכול מכל סיבה שהיא לעשות איזה שיעור. מה עושים במקרה כזה? פשוט מאוד – דוחים את השיעור. זה תלמיד אחד ומורה אחד ואם שני הצדדים לא יכולים, השיעור נדחה וממשיכים בדיוק מאיפה שמפסיקים בשיעור הקודם. אין ספק שזה שונה לגמרי מלימודים במכללה רגילה ואין שום סיבה לא להצליח בלימודים מעין אלו. אז קדימה, למה אתם מחכים?

ללמוד עיצוב גרפי ואיור בנוחות מלאה

הנה עוד סיבה למה קורס ציור ירושלים במכללת סולו כמו גם בכל מכללה אחרת הוא הדבר הנכון ביותר. כל אדם בוגר מכיר את הבעיה של לשלב לימודים עם עבודה, ובעיקר אלו שיש להם משפחות לא יוכלו להרשות לעצמם לא לעבוד או לצאת מוקדם מהעבודה ולהפסיד שעות עבודה. עם מכללת סולו זה לא קורה, עם מכללת סולו כל אחד יכול ללמוד בלי לשנות את מהלך חייו. אפשר ללמוד בערב או בבוקר מתי שנוח, אפשר ללמוד בימי שישי בבוקר או בסוף השבוע, הכול בהתאם למה שנוח לשני הצדדים, הן למורה והן לתלמיד. מכירים עוד מקום שאפשר ללמוד בו כל כך בנוחות?

קורס איור גרפי במחשב

קורס איור גרפי במחשב

ללמוד ציור בירושלים אונליין מהבית עם מכללת סולו לא צריך להיוולד עם כשרון

הנה עוד סיבה למה קורס ציור ירושלים כמו בכל מקום אחר, כדאי ללמוד במכללת סולו. במכללת סולו לא צריך לבוא עם כשרון קודם, כן, גם בציור. המורים מלווים את התלמידים ותתפלאו אבל כל אחד יכול להיות צייר מעולה גם אם הוא לא הגיע עם רקע באומנות. במכללת סולו גם לא צריך לבוא עם יידע מוקדם בתוכנת אילוסטרייטור ואת היצירתיות והידע מפתחים יחד עם המורה. כל מה שצריך בשביל להצליח הוא להשקיע ולא יותר מזה. צריך לתרגל עוד ועוד וצריך לבצע את המטלות שהמורה נותן, והדרך להצלחה סלולה לגמרי.

לעסוק בגרפיקה ממוחשבת – העבודה 

קורס ציור ירושלים או במילים אחרות, קורס באילוסטריטור יפתח לכם לא מעט דלתות. תוכלו כמובן להיות ציירים ולעשות שימוש בתוכנה הכול כך מדהימה הזו בשביל לתרגל ציור עוד ועוד בצורה פשוטה ועם אין ספור כלים. אבל תוכלו גם לעבוד כמעצבים גרפיים לאחר סיום הלימודים, ויש היום אין סוף ביקוש למעצבים כאלו. תוכלו לעבוד בחברות בניית אתרים, בסטודיואים לעיצוב, בחברות הייטק שיש להן מחלקת פרסום, בחברות פרסום ומיתוג, בהוצאות ספרים, במערכות עיתונים ואיפה לא… היום כל מעצב גרפי עושה שימוש בעיקר באילוסטרייטור ואם אתם רוצים לעסוק בתחום, עם מכללת סולו תוכלו להגיע לזה. תוכלו לעבוד כשכירים ותוכלו לעבוד כעצמאיים, והנה כמה מילים על היתרונות שבעבודה על מחשב

לעבוד כעצמאיים על מחשב – להיות גרפיקאים וציירים מהבית למכור אונליין

אין דבר טוב ונוח יותר מאשר להיות עצמאיים ושבעבודה תהיה על מחשב. היום בעידן המודרני, יש עוד ועוד אנשים שמחפשים את סוג העבודה הזה ורוצים להיות אדונים לעצמם. הם רוצים כמה שיותר חופש ורוצים כמה שיותר גמישות, וציירים שעובדים על מחשב כמו גם מעצבים גרפיים יכולים לחיות בדיוק ככה. הם יכולים להחליט מתי הכי נכון להם לעבוד, הם יכולים להחליט איזו עבודה לקחת ואיזו לא, ובעיקר, הם יכולים לעבוד מכל מקום בעולם בו יש מחשב וחיבור לאינטרנט. לא סתם רבים רומים לעבוד בעבודות מסוג זה, ואם תעשו קורס ציור ירושלים כמו בכל מקום אחר במכללת סולו, תוכלו לעבוד בדיוק ככה.

ללמוד ציור באינטרנט בתוכנת גרפיקה – מאות בוגרים לא טועים… 

מאות בוגרים של מכללת סולו שסיימו קורס ציור או במילים אחרות, קורס בתוכנת ILLUSTRATOR כמו גם בכל תוכנה גרפית אחרת ויצאו לשוק העבודה לא טועים. רובם המכריע הצליח בגדול ויש כאלו שלקחו את תחום העיצוב למקומות מדהימים. הכול בזכות ההשקעה של המרצים במכללת סולו, הכול בזכות הרצון של המורים בהצלחתו של כל אחד מהתלמידים. כמובן שמצד התלמידים הם צריכים לעמוד במטלות, להכין תיק עבודות, שיעורי בית וכל מה שמסביב ומי שמשקיע, מובטח לו להגיע לגדולות. בין אם אתם רוצים להיות אמנים או מעצבים גרפיים, מכללת סולו היא המכללה בשבילכם.

קורס ציור גרפי מומלץ

קורס ציור גרפי מומלץ

2019-07-26T21:34:24+03:00