קורס ציור תל אביב

//קורס ציור תל אביב

להיות אמן הוא חלומם של לא מעט אנשים. תערוכות אומנות, מיצגים, “חיכוך” בחברה הגבוהה וכמובן, הפוטנציאל הכספי שיש באומנות. נכון, יש לא מעט אמנים שחיים על פת לחם אבל יש גם את הצד השני, אמנים שקיבלו הכרה באומנות שלהם והם מתקדמים אט אט עם השם שלהם וגם הכסף זורם לכיסם. יש סוגים שונים של אומנויות ואחת מהן היא הציור. ציור הוא אומנות שלאו דווקא צריך להיוולד עם כשרון בשבילו אלא צריך להתאמן ולתרגל עוד ועוד, וכמובן, כדאי לעשות קורס ציור תל אביב כמו גם בכל מקום אחר. אבל פה אנחנו מדברים על קורס ציור וירטואלי ולא פיזי, קורס ציור במכללת סולו שמתקיים מול מחשב בשיטת אחד על אחד און ליין.

ציור פיזי וציור וירטואלי ללמוד לצייר במחשב

טוב, אין הכוונה פה לציור אמיתי וכזה שלא, אלא לציור מסורתי הכולל ניירות וצבעים אל מול ציור על מחשב. היום אפשר לצייר על מחשב או על טאבלט ולמעשה על כל מסך מגע, והמסכים היום כל כך מתקדמים שיש להם רגישות גבוהה והם מאפשרים עבודה חלקה ונעימה. ציור על מחשב יכול להתקיים סתם כך עם עט שמיועד לכך אך אם רוצים לעלות כמה רמות למעלה, אם רוצים לצייר בצורה מקצועית, קורס ציור תל אביב שמלמד את תוכנת אילוסטרייטור הוא מה שאתם צריכים.

תוכנות גרפיות לציור במחשב צייר בענן…

היום, רוב התוכנות הן תוכנות ענן, תוכנות שיש גישה אליהן גם מהאינטרנט. מה זה אומר על ציור ועל אילוסטרייטור? זה אומר שאם התוכנה נמצאת ברשת אפשר לגשת אליה מכל מקום ולהמשיך מאיפה שהפסקנו. אפשר להתחיל בבית על המחשב ולצייר, אפשר להמשיך מאותה נקודה בבית הקפה עם הטאבלט, ואפשר לעבוד מכל מחשב. זה אומר שאתם לא חייבים לעבוד רק על מכשיר אחד ויכולים לעבוד מכל מקום בעולם בו יש חיבור לרשת. זה אחד היתרונות של ציור על מחשב והנה עוד כמה יתרונות שכדאי לכם לדעת עליהם, יתרונות שהופכים את הציור לנוח יותר, נגיש יותר וכמובן, זול יותר.

קורס ציור תל אביב

קורס ציור תל אביב

עבודה ללא אמצעים – ILLUSTRATOR התוכנה המקצועית ביותר לציור

ציור על המחשב באמצעות תוכנת אילוסטרייטור אומנם יצריך מכם אמצעי או אביזר אחד שהוא – המחשב, אבל לא תצטרכו חוץ מזה שום דבר. לא תצטרכו לסחוב איתכם לכל מקום בלוק נייר כבד ולא מעמד לציור, לא תצטרכו לסחוב איתכם מכחולים או צבעים או כל אביזר אחר. עבודה עם אילוסטרייטור היא עבודה עם כל מה שצריך, עם כל האביזרים הדרושים והכל בתוך המחשב. מניפת הצבעים כמו גם הגדלים של המברשות וכל אלמנט אחר הם הרבה יותר משמעותיים מאשר בעולם הפיזי, מה שמאפשר לכם לעבוד בצורה מדויקת יותר ולהיות אמנים טובים יותר. אין ספק שאילוסטרייטור שינתה את פני הציור והנה קצת מידע על התוכנה

קצת על אילוסטריטור

על פוטושופ בטוח שמעתם, זו תוכנת עיבוד התמונות הפופולרית ביותר בעולם. זו תכונה מבית חברת אדובי שפיתחה אותה וממשיכה לפתח אותה כל הזמן. אבל פוטושופ היא רק אחת מהתוכנות אותן פיתה חברת אדובי, וכדאי להכיר תוכנות נוספות ובראשן את אילוסטרייטור. אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית, תוכנה שעובדת על ווקטורים מה שאומר שניתן להגדיל את התמונות שבה לכל גודל שרוצים. היא מאפשרת לצייר קומיקסים, איורים, לוגואים, תל ממד ומה לא… זו תוכנת הדגל של כל המעצבים הגרפיים ואם תלמדו אותה לעומק, תוכלו גם אתם להכין עבודות גרפיות ולא רק לצייר. תוכלו לעסוק בתחום מבוקש כל כך והנה על קצה המזלג מה תוכנת אילוסטרייטור תוכל לעשות בשבילכם מבחינת עבודה.

ציור גרפי קורס

ציור גרפי קורס

עבודות למעצבים גרפיים וציירים

אז אילו עבודות קיימות למעצבים גרפיים? איך תוכנת אילוסטרייטור תוכל לקדם אתכם ולא רק בציור? הנה כמה דוגמאות. יש היום אין ספור חברות בניית אתרי אינטרנט, ובניית אתרים מחייבת עיצובים גרפיים. המעצבים הגרפיים מעצבים גם את האתרים עצמם וגם את הפרסומות וכל אלמנט אחר בהם, והמעצבים עובדים בעיקר עם תוכנת אילוסטרייטור. עם אילוסטרייטור תוכלו גם לעבוד במשרדי פרסום ולעצב את הפרסומות של המחר, תוכלו לעבוד בבתי דפוס ולהציע ללקוחות עיצובים שלכם ותוכלו לעבוד במערכות עיתונים ובהמון חברות אחרות שצריכות שירותי עיצוב גרפי. אין ספק שהתוכנה תפתח לכם דלת לעוד המון אפשרויות.

לעבוד כעצמאיים – למכור ציורים אונליין 

תוכנת אילוסטרייטור תאפשר לכם לעבוד כעצמאיים ויש לא מעט אנשים שחולמים על עבודה כזו. היא תאפשר לכם לקום מתי שאתם רוצים, להיות עם הילדים שלכם כמה שאתם רוצים, לעשות עוד דברים אחרים במקביל ולהצליח בגדול. תארו לעצמכם את עצמכם קמים בבוקר ומארגנים את הילדים למוסדות החינוך, לאחר מכן מתיישבים לעבוד כמה שעות והולכים להכין לילדים ארוחת צהריים. ממשיכים לעבוד עוד כשעה עד שהם חוזרים ומבלים איתם עד שהם הולכים לישון, ובסופו של דבר גם חוזרים לעבוד בשעות הערב אחרי שהם נרדמים. אתם לא חייבים כמובן לחיות בסדר הזה אבל אין ספק שהלייף סטייל שלכם יהיה כזה שאתם אלו שתשלטו בו.

עם אילוסטרייטור ומכללת סולו  לעיצוב גרפי רב תחומי – כל אחד יכול!

אם אתם חושבים על קורס ציור תל אביב כמו גם בכל מקום אחר, תכף תבינו למה מכללת סולו היא המכללה הטובה ביותר בשבילכם אבל לפני כן, תבינו למה גם אם לא נולדתם עם כשרון ציור אתם עדיין יכולים לעשות את זה ובגדול. אילוסטרייטור היא תוכנה שמאפשרת לכל אחד להיות מומחה, מאפשרת לכל אחד להצליח וכמה שיותר, תוכנה אשר כל מה שצריך הוא לתרגל אותה עוד ועוד עד להצלחה. עם אילוסטרייטור ועם מכללת סולו, כל מה שאתם צריכים הוא מוטיבציה והנה היתרונות הגדולים ללימודים במכללת סולו  – המכללה ללימודי גרפיקה המובילה בישראל.

מה זה ציור דיגיטלי

מה זה ציור דיגיטלי

למה דווקא  ללמוד ציור אונליין באינטרנט עם מורים פרטיים במחשב מכללת סולו

ברוכים הבאים למכללת סולו, המכללה המובילה בישראל ללימודי גרפיקה. אם אתם מחפשים קורס ציור תל אביב כמו גם בכל מקום אחר או אם אתם מחפשים כל קורס אחר בגרפיקה הגעתם אל המקום הנכון. מכללת סולו היא מכללה בה לומדים און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי, לומדים באמצעות המחשב ודרך האינטרנט ממש כאילו היה זה שיעור פיזי. מכללת סולו היא מכללה בה כל תלמיד מקבל את הסיוע לו הוא דרוש כמו גם את תשומת הלב המרבית ואם אתם מאלו שלוקח להם קצת יותר זמן להבין ולהתקדם, זו בדיוק המכללה בשבילכם. יתרון נוסף משמעותי במכללת סולו הוא נוחות הלימודים. אם בכל מכללה אחרת אתם תלויים בתלמידים אחרים, במורים ובזמנים שלאו דווקא נוחים לכם, במכללת סולו אתם יכולים ללמוד מתי שאתם רוצים. כל מה שאתם צריכים הוא לתאם את הלימודים עם המורה וזה יכול להיות בשעות אחר הצהריים, בשעות הערב, ביום שישי בבוקר או במוצאי שבת. אם נוח לשני הצדדים זה מצוין וזה עובד. בנוסף, במכללת סולו כל תלמיד מכין תיק עבודות אותו הוא מציג לאחר הלימודים למעסיקים או לקוחות פוטנציאליים. כך, גם לומדים ומקבלים את כל הכלים הדרושים וגם מתכוננים לעולם העבודה. צוות המכללה שמח לסייע לכל תלמיד ולא לחינם מאות מבוגרי מכללת סולו עובדים במקומות עבודה נחשקים במיוחד.

2019-07-26T21:35:10+03:00