איורים לחדר ילדים -על תוכנת אילוסטרייטור שמעתם?

איורים לחדר ילדים

מחפשים מידע על איך מתחילים לעצב איורים לחדרי ילדים? אתם במקום הנכון, כיום לא צריכים להיות ציירים או מאיירים מקצועיים כדי לדעת להכין עיצובי גרפיקה מדהימים לחדרי ילדים או עיצובי אווירה במשרדים. שהגרפיקה ממוחשבת כבר נמצאת בכל מקום בהחלט תוכלו על ידי תוכנות מקצועיות לציור גרפי לבצע כל עיצוב שרק תרצו ולכל מטרה. כיום נוכל לראות קווים חדשים בציור ואיור והגרפיקה המינימליסטית בהחלט תופסת יותר ויותר מקום בעיצוב חדרים. בכתבה זו בהחלט תוכלו להבין קצת יותר לעומק מה זה בכלל עיצוב גרפי והאם כדי להיות מאייר גרפיקה עליכם להיות מעצבים גרפיים.

מאיירים וציירים דיגיטליים וההבדל בין מעצבים גרפיים.

מעצבים גרפיים וציירים ההבדל הוא גדול מאוד, היות ומעצבים משתמשים בשירותי גרפיקה של ציירים וציירים נותנים עבודות בעיצוב למעצבים וככה נוצר שיתוף פעולה מדהים בין שני העולמות. מעצבי גרפיקה חושבים בצורה קונספטואלית כדי להעביר מסרים לקידום מכירות או לצרכים שונים בתחום הגרפיקה וציירים עסוקים אך ורק בציור לפי צורך מסוים, החל מציור עסקי כגון לוגואים או איורים לספרים וחוברות והמעצבים הגרפיים יעצבו את כל הקונספט של הרעיון. הציירים לרוב יהיו חלק מתהליכי עיצוב ולא כל התהליך עצמו.


דוגמה לציור לחדר ילדים שיכול להיות מודפס על קנבס או בתור מדבקה לקיר

מה קורה אם אני אוהב את עולם הציור ואין לי מספיק ידע לכך

זה לא משנה בכלל אם אתם יודעים לצייר קודם או לא התוכנות הגרפיות עושות חיים לכולם. מרבית הציירים שעברו קורס ציור דיגיטלי מגיעים ללא שום ידע קודם אבל מגיעים עם רצון גדול מאוד ואהבה לתחום האיור הדיגיטלי. במסגרת לימודי ציור תחשפו לכלים מדהימים לציור בצורה קלה מאוד. תחילה תלמדו לצייר על תמונות וגרפיקות מוכנות ולאט לאט תפתחו את יכולות האיור שלכם לבד, בתוכנה כלים מדהימים שעוזרים לכל אחד ללמוד לצייר לפי קצב ההתקדמות האישית שלו. גם שתציירו על תמונות תלמדו את הקווים והצורות המקובלות בתחום זה, רק לאחר שתהיו מספיק חזקים כדי להבין את הטכניקות המקובלות תתחילו לפתח לכם קווי ציור ותתחילו להבין מהו הקו שאתם רוצים לכוון אליו בציור.

שיעורי בית ותרגילים בלימוד ציור

במסגרת לימודי ציור תלמדו לצייר אין ספור סגנונות החל מציור לחדרי ילדים או לציור לחדרי המתנה –  אווירה, סגנונות האיור הם בסופו של דבר באותם כלי עבודה אבל סגנון איור שונה. במסגרת הלימוד ציור דיגיטלי תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי להטמיע את החומר שלמדתם, במיוחד בקורס ציור שיעורי הבית הם רבים כי תחילה עליכם לתרגל את יכולות התוכנה בציור ורק לאחר שאתם מרגישים ממש טוב איתה להתחיל לפתח לכם את יכולות האיור, התוכנה  אילוסטרייטור בגרפיקה ממוחשבת היא כלי עבודה והיא לא תחליף ליצירתיות שאתם תפתחו במהלך הלימודים. כמובן שתרגול הולם יעזור  לכם להבין את הרעיון שעומד מאחורי ציור דיגיטלי ואנו מבטיחים לכל שכל הזמן הזה שמשקיעים בתרגול הוא מהנה וכייפי במיוחד למי שאוהב את האמנות הדיגיטלית.

תוכנה להכנת איורים –  ציורים דיגיטליים  ADOBE ILLUSTRATOR CC

תוכנת הגרפיקה ועיצוב לציור מספר אחת בתחום הציור דיגיטלי היא תוכנת אילוסטרייטור הוקטורית. אילוסטרייטור מיועדת לציור ויש לה כלים מדהימים לציור בקלי קלות. תוכנת הפוטושופ גם יכולה לתת לכם את הפתרון בציור דיגיטלי אבל הנוחות בתוכנה הוא פחות, ההיסטוריה של תוכנת האילוסטרייטור הוא שבתחילה היא הייתה מיועדת אך ורק לציירים ולאט לאט בעשור האחרון היא הוסבה גם לתוכנת גרפיקה לעיצוב וגם נותנת שירותי ציור לחפצים בה. הבעיה בתוכנת הפוטושופ שאי אפשר להגדיל את הציור שתעשו לכל גודל שאתם תרצו והמעבר בין המידות שלה מקטן לגדול הורס את הגרפיקה ומפקסל אותה, לעומת תוכנות וקטוריות כמו אילוסטרייטור שיודעת לעשות את זה בצורה מצוינת בגלל שהיא תוכנה וקטורית לחלוטין, גרפיקה וקטורית מסוגלת להיות בכל גודל ולא בעיה.

חיבור של תוכנת האילוסטרייטור עם תוכנות גרפיות אחרות

תוכנת האילוסטרייטור מסתנכרנת מצוין עם תוכנות וקטוריות אחרות ובאמצעות התוכנה תוכלו להכין אנימציות שיהיו מיועדות להטמעה בתוכנות גרפיות אחרות, תוכנת האינדיזיין תוכנה מספר אחת להכנת ספרים וחוברות מקבלת את כל הגרפיקה מאילוסטרייטור בקלי קלות, במידה ואתם מכינים ספר ילדים בתוכנת האינדיזיין תוכלו על ידי פקודות יבוא להכניס את התמונות והציורים שהכנתם באילוסטרייטור ללא שום בעיה או חשש איך זה יצא לאחר מכן בדפוס.

מכירת ציורים באינטרנט – חנויות אונליין – דרך מצוינת להרוויח כסף מהבית

נוכל לראות בשנים האחרונות שנפתחו אין ספור חנויות אונליין והמכירות מתבצעות לישראל וגם לחול, ציירים יתנו שירותי עיצוב למעצבים גרפיים וגרפיקאים וגם לבתי עסק בשוק החופשי, מכירת ציורים דרך האינטרנט תמיד הייתה ותמיד תהייה דרך נהדרת לשווק את עצמכם לעוד תחומים, ציורים ממוסגרים ישלחו גם לקהל שרוצה לשדרג את החדר שלו או סלון, היום אמנות דיגיטלית קצת השתנתה ואנשים יכולים לאהוב מאות של סגנונות ציור ולא רק סגנון אחד. אז אם יש לכם באמת סגנון איור משלכם אל תחשבו פעמיים ותנו לגולשים ולאנשים להחליט אם זה יפה או לא, תתפלאו כמה שזה מפתיע ציורים שלא השקעתם בהם הרבה מחשבה יכולים להיות סופר סטאר ולהימכר בצורה מדהימה.

 

דוגמאות ברשימה מתחת לציורים לחדרי ילדים

 

 

 

 

 

2018-10-25T14:38:56+03:00