לימוד אילוסטרייטור חינם אפקטים עיצוב גרפי לימוד אונליין – אילוסטרייטור עומק בגרפיקה

//לימוד אילוסטרייטור חינם אפקטים עיצוב גרפי לימוד אונליין – אילוסטרייטור עומק בגרפיקה

אפקטים עיצוב גרפי לימוד אונליין בתוכנת אילוסטרייטור

אם אתם צופים בסרטון הזה יש כמה אפשרויות. יכול להיות שאתם חושבים על לימודי עיצוב גרפי בשביל להתעסק בהם ולהתפרנס מהם, יכול להיות שאתם רוצים לדעת גרפיקה בשביל היום יום שלכם, כך לדוגמא בשביל לעבוד על תמונות שלכם, ויכול להיות שעצם שיטת הלימוד של מכללת סולו היא הדבר אותו חיפשתם כבר זמן רב. 

בסרטון שלפניכם תוכלו לראות איך לומדים גרפיקה אונליין אחד על אחד בשיעור פרטי אבל לא בדרך המקובלת אלא בשיטת האונליין – כשכל אחד מהצדדים, המורה והתלמיד יושבים כל אחד בבית שלו ומתקשרים באמצעות המחשב. הסרטון מעניין והוא יפתח לכם את הראש גם בכל מה שקשור לגרפיקה וגם בכל מה שקשור לאפשרויות הלמידה ולאפשרות הפחות שגרתית הזו (שעם הזמן תהיה שגרתית הרבה יותר מהדרך המסורתית ללימוד, עם כיתה או עם מורה בשיעור פרטי פיזי)

ללמוד אפקטים ולהפיק יצירות אומנות

הסרטון שלפניכם לא רק ילמד אתכם שיש את האופציה של לימודי גרפיקה אונליין, אלא גם יראה לכם בצורה פרקטית איך ליצור אפקטים מרהיבים, כאלו שישדרגו כל דבר שתעשו עם המחשב. זה אומר תמונות טובות יותר ואיכותיות יותר ובעיקר, עם אפקטים מעניינים יותר, זה אומר כרטיסי ברכה לראש השנה שתוכלו לשלוח שיהיו מיוחדים ויצירתיים יותר, וזה אומר כל אלמנט גרפי שתעבדו עליו, בין אם כגרפיקאים מקצועיים ובן אם כחובבים. למי שהגיע עד לפה, כדאי קצת להבין וללמוד על שיטת לימודי האון ליין ועל למה היא אפקטיבית ובעלת יתרונות רבים כל כך.

לימודים מקוונים בגרפיקה ממוחשבת

לא צריך לרדוף אחרי אף אחד – לימודים מקוונים בגרפיקה ממוחשבת

יצא לכם פעם ללמוד בכיתה בבגרותכם? סביר להניח שכן, בין אם כחלק מלימודי מקצוע מסוים או תואר אקדמי ובין אם בהשתלמות בעבודה או בכל מסגרת אחרת. בשיטת הלימודים הזו הכול טוב ויפה עד שמפספסים או לא מבינים משהו. יכול להיות שיצאתם לשירותים והמרצה התקדם, ואתם לא מבינים מה הוא אומר. יכול להיות שהייתם חייבים להיעדר משיעור כלשהוא, לא תוכלו להשלים את השיעור וזה יהיה מורכב מאוד מבחינתכם. בלימודים אונליין אחד על אחד עם מורה פרטי זה לא יכול לקרות, מהסיבה הפשוטה, אף אחד לא ממהר ועד שאתם לא מבינים את החומר לעומקו, לא מתקדמים. 

לא הבנתם משהו? המורה יעצור ויסביר שוב ושוב עד שזה יהיה ברור. תאריך ושעה מסוימים לא נוחים לכם? פשוט קובעים אחד אחר ולא מפספסים חומר. כל שעה שנוחה לשניכם או יום שנוח לשניכם מקובל. כל מה שצריך הוא לקבוע עם המורה את הזמן הטוב ביותר מבחינתכם ומבחינתו ואפשר ללמוד ברצף ועד שמבינים את החומר על בוריו. 

לא צריך לצאת מהבית לומדים אילוסטרייטור באינטרנט

יש אנשים שיציאה מהבית כרוכה אצלם בלא מעט התארגנויות, ובעיקר מדובר על נשים. צריך להתקלח ולהתארגן, להתאפר ולהתלבש יפה ואז מתחילה הדרך הארוכה למקום הלימודים… יכול להיות גם מזג אויר לא נוח שעוד יותר יבאס את היציאה מהבית מה שלא פעם גורם לאנשים פשוט לוותר ולא לצאת, מה שגורר חוסר בלימודים, בשיעור הבא לא מבינים על מה מדובר וההמשך כבר ברור…

במקום זה יש את האופציה של לימודי אונליין אחד על אחד עם מורה פרטי, לימודים שלא מצריכים יציאה מהבית, לא התארגנויות ולא שום כלום. כל מה שצריך הוא להדליק את המחשב ולהתחבר לרשת, להתחבר למורה באמצעות תוכנה ייחודית שמועברת לתלמיד עם קישור וזהו, אפשר להתחיל ללמוד. המקסימום שזה ידרוש מכם הוא ללכת להרתיח מים לעצמכם ולהכין כוס קפה. 

אפשר ללמוד מכל מקום עיצוב וגרפיקה ממוחשבת 

אמרנו שאפשר ללמוד מהבית בלימודי און ליין אחד על אחד נכון? אבל למה בעצם רק מהבית? למה לא מכל מקום בעולם עם חיבור לרשת? זה אומר שאם אתם לא רוצים לדחות שיעור ובא לכם לנסוע עם האישה לחו”ל לסופ”ש ואתם לוקחים איתכם את הלפטופ, אין סיבה שלא תוכלו לשבת במלון וללמוד בשישי בבוקר לצורך העניין. תוכלו במהלך טיול ותוכלו ללמוד מבית הקפה השכונתי, תוכלו בעצם מכל מקום לשבת וללמוד ולהתקדם. זה פותח לכם אין ספור אופציות מצוינות ללימודים ואתם יכולים לעשות את זה בנוחות רבה.

לא מפסידים עבודה – לימודים אונליין 

אחד מהדברים שגורמים לאנשים לוותר על לימודים הוא שהם צריכים לוותר בשבילם על עבודה, ועל עבודה מה לעשות, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לוותר. בלימודים און ליין זה לא קורה, לא צריך לוותר על עבודה מכיוון שלא לומדים בשעות העבודה אלא מתי שנוח ללמוד. איפה הכי נכון ללמוד את מקצועות הגרפיקה ומהי המכללה הטובה ביותר, מכללת סולו כמובן.

למה לבחור דווקא את מכללת סולו עיצוב גרפי?

מכללת סולו היא המכללה המובילה בתחום, מכללה ששמה לעצמה למטרה להיות הטובה ביותר. הלימודים במכללת סולו הם און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי, לימודים ברמה גבוהה מאוד עם הכנת תיק עבודות במהלכם ועם קבלת תעודה המעידה על הלימודים.

אז קדימה, לא תבואו?

2019-07-15T18:21:37+03:00