נעילת שכבות באילוסטרייטור – הסבר שכבות למתחילים

ברוכים הבאים לעוד סרטון חינם למתחילים בעיצוב מבית מכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה אחד על אחד עם מורה פרטי און ליין המובילה בישראל. מכללת סולו שמה לעצמה למטרה להוביל את עולם לימוד העיצוב הגרפי ולהנגיש אותו לכל אחד, ובסרטון זה תוכלו לטעום עוד טעימה מתוכנת אילוסטרייטור הפופולרית כל כך. למי הסרטון מתאים? הסרטון מתאים גם למי שאין לו ניסיון כלל ועושה כעת את צעדיו הראשונים בתוכנה, ומתאים גם למי שכבר בתחום אך רוצה לחדד נושאים שונים, רוצה להעמיק עוד ועוד בתוכנה ולהיות מעצב גרפי טוב יותר.

גרפיקה ממוחשבת למתחילים על מה הסרטון?

הסרטון שלפנינו הוא סרטון העוסק בנעילת שכבות באילוסטרייטור. בדיוק כמו בפוטושופ, באילוסטרייטור ישנן שכבות ואיתן עובדים. ולמה צריך אותן? מכיוון ששכבות הן בדיוק כמו שקופיות האחת על השנייה. נסביר: תארו לעצמכם שאתם מציירים משהו על שקופית,  ובמהלך העבודה מניחים עוד ועוד שקופיות האחת על השנייה ועל כל אחת ממשיכים לצייר. אם תעשו טעות כלשהיא על השקופית העליונה, כל מה שתצטרכו הוא להסיר אותה ותוכלו להמשיך ולצייר מתחתיה.  כך זה גם בעבודה על שכבות. בכל פעם מוסיפים שכבה ואם עושים איזו טעות מתקנים את השכבה האחרונה או כל אחת אחרת. זה מייעל את העבודה והופך אותה לנוחה יותר ופשוטה יותר. עבודה בשכבות היא עבודה בטוחה יותר והיא תאפשר לכם להפיק יותר ולהיות יותר מדויקים ונכונים.

אדובי – האמא של כל תוכנות הגרפיקה…

רגע לפני שנצלול לתוכנת אילוסטרייטור ונבין מה היא ומי היא, כדאי שנכיר את החברה – האם, חברת אדובי. חברת “אדובי מערכות” (בתחילת הדרך) היא חברה שקיימת כבר כ-30 שנה ובמהלך השנים היא פיתחה לא מעט תוכנות גרפיות כמו גם תוכנות אחרות. למעשה, חברת אדובי היא חברה ששולטת היום בשוק תוכנות הגרפיקה, גם היום בעידן בו יש אין ספור תוכנות גרפיות.

יש כידוע אפליקציות בלי סוף ויש תוכנות חינמיות או כאלו בתשלום, תוכנות שמציעות “קסם בכמה שניות” אך אף אחת מאלו לא משתווה לתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. חברת אדובי היא החברה שפיתחה את התוכנות פוטושופ, אינדיזיין, דרימוויבר ואחרות והיא עולה בכמה רמות מכל תוכנה אחרת. חברת אדובי מעדכנת את הגרסאות של התוכנות שלה כמעט מידי שנה כך שתמיד אפשר להישאר מעודכנים עם הכלים המתקדמים ביותר.

קצת על אילוסטרייטור…

נסעתם באיילון וראיתם את בר רפאלי מתנוססת לה על שלט חוצות ענק? זהו שלט שעוצב באמצעות תוכנת אילוסטרייטור. המשכתם לפגישה בחברה מסוימת ונחשפתם ללוגו המדהים שלה? גם על הלוגו הזה אחראית תוכנת אילוסטריטור. תוכנת אילוסטרייטור היא תוכנה פופולרית במיוחד והיא המתקדמת ביותר בתחום העיצוב הגרפי. מעבר ללוגואים אפשר לעצב איתה גם תלת ממד והייחודית שלה הוא שהיא תוכנה ווקטורית, תוכנה שלא עושה שימוש בפיקסלים מה שאומר שאפשר להגדיל בה תמונות וקבצים לאיזה גודל שרוצים.

שכבות אילוסטרייטור

שכבות אילוסטרייטור

רוצים לעבוד כמעצבים גרפיים? אתם חייבים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור

יכול להיות שהגעתם לסרטון הזה סתם בשביל ללמוד עוד משהו ויכול להיות כי יש לכם כוונות בנוגע לתחום העיצוב, ואם אכן אתם חושבים להיות מעצבים גרפיים אתם חייבים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור. זו תוכנה בסיסית בתחום הגרפיקה והיא חובה ללימוד בשביל להתקדם. אתם יכולים כמובן ללמוד עוד תוכנות נוספות כמו פוטושופ אך על אילוסטרייטור לא תוכלו לוותר בשום מקרה, לא תוכלו לדלג על התוכנה הזו בשום מצב שהוא. אילוסטרייטור נדרשת בשביל להיכנס לתחום הגרפיקה ואפשר לעצב איתה דברים לא פחות ממדהימים.

איפה כדאי ללמוד גרפיקה? במכללת סולו – המכללה המובילה בתחום

אם אתם חושבים ללמוד עיצוב גרפי, את כל התוכנות או רק חלק מהן, אתם חייבים להכיר את מכללת סולו, המכללה ללימודי עיצוב גרפי אחד על אחד עם מורה פרטי.

רובינו אנשים עסוקים, אנשים עובדים או כאלו שמחפשים עבודה, חלקנו עם משפחות וילדים ומה שבטוח הוא שאף אחד מאתנו לא משועמם. לימודים מצריכים מאתנו לוותר על עבודה או על שעות עבודה מסוימות, הם דורשים מאתנו לצאת מהבית על כל מה שזה אומר, ובכלל, לא מעט כאבי ראש כרוכים בלימודים כמו תדלוק, חנייה, אוכל ודברים אחרים.

במכללת סולו לומדים אחד על אחד עם מורה פרטי אבל…. מהבית! אתם לא צריכים להתארגן ולא צריכים לצאת לשום מקום, אתם יכולים ללמוד מתי שנוח לכם לאחר שהילדים נרדמים או כל זמן אחר. אתם יכולים להיות רגועים שלא תצטרכו לחפש חנייה או לעמוד בפקקים, ואתם יכולים ללמוד עם הידיעה שאתם לומדים אצל הטובים ביותר.

במכללת סולו תלמדו אצל מרצים מהשורה הראשונה, מרצים ברמה גבוהה מאוד וכאלו שיכינו אתכם לעולם העבודה. בסיום הלימודים תקבלו תעודה ובמהלכם תכינו תיק עבודות, ובעיקר, תקבלו עוד ועוד יידע ועוד ועוד כלים איך לעשות את זה בצורה נכונה, איך להיות מעצבים גרפיים ברמה גבוהה. אם אתם מחפשים איפה ללמוד, מכללת סולו היא המכללה בשבילכם!

2019-07-26T21:39:06+03:00