האם Adobe Xd מתאים וטובה לעיצוב ממשק משתמש

האם Adobe Xd מתאים וטובה לעיצוב ממשק משתמש? מדוע עיצוב ממשק משתמש חשוב?

מי יוצר את כל האפליקציות המספקות לנו מידע על בסיס קבוע? מי אחראי על חווית משתמש הכוללת באתרים? מי הם האנשים שמפתים מבקרים לבלות באתרים מושכים ומסקרנים מבחינה ויזואלית? כמובן שהפתרון הוא UI UX (מעצבי ממשק וחווית משתמש). כיום, תחום ה-UI UX הוא מרכיב מכריע בכל מה שנעשה בצורה מקצועית ונכונה. הפקנו הסברים נפלאים על עולם עיצוב ממשקי המשתמש וכיצד אתה, כמעצב גרפי חדש, עשוי להשתלב בתעשייה שממציאה את עצמה מחדש כל הזמן כדי ללכוד את עניין הגולשים.

השינויים המשמעותיים שנעשו בתוכנת הגרפיקה של אדובי בהחלט טרפו את הקלפים, וכמובן, דנו במלואם במערכות וורדפרס או אלמנטור, כמו גם כיצד להעביר גרפיקה לתוכנת XD לפיתוח אפליקציות.

העולם המסחרי וחווית המשתמש

המטרה של כל חברה היא למשוך תשומת לב על ידי שימוש באתר או אפליקציה שמדברים על המותג בצורה מקצועית, לכן מעצבים גרפיים מבינים את כל הנושא בקורס הראשון, איך לבנות את כל השיחה הוויזואלית על ידי לכידת תשומת הלב בטיפוגרפיות ותמונות. מכיוון שכל אפליקציה ואתר הם יותר מסתם טקסט, זה לגמרי תלוי במעצבים הגרפיים להפוך את כל התמונות למושכות.

העונשים של גוגל לבעלי אתרים

חלק מהעונשים של גוגל על אתרים שאינם תואמים את הקטגוריות הטכניות של חווית משתמש מתאימה בתוספת זמן נטישה קצר ביותר כוללים דחיפה לעמוד ארבע ושלוש, שם קהל היעד של הגולשים בגוגל נוטה להיות אפסי. ב2021 היה עדכון גוגל אחד הגדולים שידעה תעשיית הדיגיטל וכתוצאה מכך אתרים רבים איבדו את פרנסתם.

מהו בעצם עיצוב גרפי לממשק משתמש? ומה זה בעצם עיצוב UX?

עיצוב UX מקיף את כל מה שמקושר לחוויית המשתמש הכוללת של האתר, החל מכמות האתר עבור הגולש וכולל את כל ההיבטים האסתטיים של אופן יצירת האתר ועד כמה הוא נעים. עיצוב ממשק משתמש פשוט מדבר על הפנים של האתר על כל התוכן של הדפים עצמם. לדוגמה, אם אנו רואים עמוד שלא מדבר על כל נושא ה-UI בצורה הולמת ואומר שהוא במצב נורא, זה אומר שהוא לא מספק את כל המידע שהגולש רצה. ממשק המשתמש שמקבל את כל משתמשי האתר חייב להיות טוב ב-UI.

כמה מרוויח מעצב גרפי דיגיטלי?

במפעלי ההייטק של היום, מעצב חווית משתמש עשוי להתחיל עם שכר של 250,000 ש”ח בשנה. מכיוון שרוב הבוגרים רוצים לעבוד מהבית במקצוע זה, יש ביקוש גבוה.

הבנה על חוויה שיכולה לגרום לגולש לחזור לאתר

אתם המעצבים הגרפיים שעובדים על כל המערכות המסובכות ביותר, צריכים ללמוד ולהיות בעל הבנה על חוויה שיכולה לגרום לגולש לחזור ולנצל את המערכת שהמעצב מעצב. מפגש שלילי יגרום להפסקת הקשר בין המותג לצרכן בצורה הכי נעימה שאפשר, וכתוצאה מכך חווית נטישה מהירה.

כיצד עלולה הפסקה של אתר או אפליקציה לגרום נזק בלתי הפיך לעסק?

אם גולש מגיע לאפליקציה או לאתר באמצעות מנוע חיפוש של גוגל, גוגל סופרת את השניות והדקות שכל גולש מבלה באתר מאז שהגולשים נכנסים דרך אתר גוגל, וישנן פלטפורמות דיגיטליות העוקבות אחר משך השהייה. אם משתמש מבקר באתר ויוצא לאחר מספר שניות, זה מסמל שהאתר אינו רלוונטי למסע החיפוש של הגולש, ולכן כל פונקציונליות נכונה בעיצוב אמורה להוביל את המשתמש לרכוש את כל המידע האמיתי לו הוא זקוק באתר.

מה מלמד אותך קורס חווית משתמש ועיצוב?

בעיצוב גרפי וחווית משתמש לומדים את כל גישות העיצוב הגרפי העדכניות ביותר, החל מאיך למזג טיפוגרפיה בתוך אתר אינטרנט שיעביר את המסר השיווקי בצורה הכי מקצועית שאפשר, וכמובן את כל הבעיה של העברת הודעות יחד עם תמונות. אין עוררין על כך שכל נושא של עקרונות עיצוב שנרכשו על ידי מעצבים גרפיים במסלול הראשון משולב בתקשורת חזותית כדי לבסס שפה גרפית עקבית בין מסלול לימודי עיצוב גרפי ראשון לעיצוב אתרים. בשנים האחרונות השתלבו תחומי עיצוב אתרים ועיצוב גרפי, ואדובי דחפה לכך בגדול.

עיצוב אפליקציית XD

תוכנת XD נחשבת באופן נרחב כאחת התוכנות הבולטות האחראיות לבעיה הכוללת של UI UX באפליקציות. הגורמים שיוצרים את החוויה הפנטסטית הם אלה שאחראים להצלחת האפליקציה. זו הסיבה שמעצבים גרפיים יוצרים ויזואליים בפוטושופ ובאילוסטרייטור ואז מייבאים אותם לתוכנת XD כדי להבטיח שחווית המשתמש מושכת מבחינה אסתטית.

יישומים בעולם הטכנולוגיה העילית הייטק

אם בעבר, סגנונות העבודה של יישומים היו שייכים אך ורק לעולם ההייטק, אנו יכולים לראות את אדובי מבינה את החשיבות המדהימה שעיצוב UI UX בהחלט יכול לעזור לקהל המשתמשים שלהם (המעצבים), ובכך שיתוף הפעולה של מעצבי חווית משתמש וגרפיקה עם שילוב של גבוה עולם הטכנולוגיה הפך לפלטפורמה אחת. הגרפיקה בתחום הדיגיטלי זינקה שחקים.

מדוע קיים מצוקת כוח אדם בשוק של היום?

בעבר, רוב הבוגרים שסיימו מסלולי תקשורת חזותית ועיצוב גרפי לעולם העסקים לקידום אסטרטגיות פרסום ושיווק היו הולכים לעבוד רק בדפוס או בעולם הפקות הספרים. כיום המצב שונה, והרבה מעצבים גרפיים בוחרים לעבוד בתחום זה או מהבית. ידע בתוכנות לעיצוב גרפי מבוקשות בעבודות רבות גם במהלך שנת הלימודים תוכל למצוא עבודה.

כיצד אוכל ללמוד באמצעות האינטרנט?

למידה מקוונת מתרחשת באמצעות תצוגות קישור למסך התלמיד, המאפשרות למדריך לצפות  באמצעות זום או כל תוכנה אחרת במסך התלמיד. אם נושא בשיעור אינו ברור, המדריך יחזור על כל השלבים עד שהתלמיד יבין את המושגים. בסיומו של כל קורס, הסטודנט מקבל שיעורי בית ליצירת אפליקציה להעלאת אחוזי ההמרה או לחילופין ללמוד כיצד פועלת מערכת ההפעלה וורדפרס.

מה אתה מגלה במהלך חווית משתמש?

בהרפתקה זו תגלו את כל העולם של עיצוב אתרים תוך שימוש במערכת ההפעלה וורדפרס ליצירת אתרי האינטרנט הידידותיים ביותר בעולם גוגל. במקביל, אתה לומד לבצע את כל ה-UI UX לפיתוח המערכת של Elementor על ידי השקעה והתחשבות בכל הבעיה האסתטית. אין ספק שפלטפורמת העבודה של Elementor היא צעד משמעותי לקראת מתן חווית משתמש יוצאת דופן. במהלך הקורס, התלמידים ילמדו כיצד להעריך את התנהגות הקהל ולקבוע אילו פעולות קהל היעד עושה על מנת שכל הרכיבים הוויזואליים בתוך האפליקציה ינווטו למטרה הרצויה.

תיק סימולציות בעיצוב ופיתוח אתרים למה זה כל כך משמעותי היום?

הפורטפוליו נחשב לאחד ההיבטים החיוניים ביותר של תעשיית חווית המשתמש מכיוון שהוא מדגים למה מעצב חווית המשתמש מסוגל. הפורטפוליו בוחן כיצד אתה מבטא את נושא הטיפוגרפיה השלם ואת החוקים הרבים שעולם חווית המשתמש דורש תוך שילוב והתאמה לנושא שיווק אתרים במערכות הפעלה וורדפרס. כמו גם אלמנטור.

תעודות ותארים לא יפתחו לכם דלתות בעולם העיצוב הגרפי ופיתוח אתרים כי הם יכולים רק לומר שלמדתם את הנושאים הללו במקומות טובים, אבל מה שיבדוק אם אתם באמת מקצועיים או לא זה תיק הדמיה המכיל הרבה אפליקציות שיצרת ואתרים שעיצבת. אין ספק שהפלטפורמה הדיגיטלית כולה היא אחד המגזרים המבוקשים בימינו בגלל מחסור חמור באנשים.

אנו מציעים לך לשוחח עם יועצי הלימוד עוד היום כיצד תוכל ללמוד את התחום המועדף מהבית עד אז. אנו מאחלים לכם צפייה מהנה בשיעורים שהכנו עבורכם בקפידה.