שאלות ותשובות מפתח לעבודה בהייטק - האם קשה ליצור אפליקציה

שאלות ותשובות מפתח לעבודה בהייטק –  האם קשה ליצור אפליקציה?

עיצוב גרפי נחשב לתחום שצריך אסטטיקה וויזואלית במיוחד אפליקציות ליצירת התקשורת בין החברה למותג. אפליקציות היום צריכות לשמש משפך שיווקי כדי לשכנע את הגולשים לקנות ולבצע פעולה שהמותג רוצה. בעיצוב אפליקציות המעצבים חושבים כיצד לשפר את הנוכחות הדיגיטלית בצורה הכי נעימה לעין על ידי משיכת תשומת לב כדי לגרום למשפך השיווקי בסופו של דבר לגרום למכירות. מי מעצב את אפליקציה? מי אחראי על כל חווית המשתמש? מי בונה את האתרים במערכת ההפעלה וורדפרס במערכת ההפעלה UIUX בתוכנת אלמנטור? מהי תוכנת ה XD?.

שיעורי הסבר חינם על עיצוב ובניית אתרים בגרפיקה

הכנו בכתבה הבאה שיעורי הסבר חינם על עיצוב ובניית אתרים בגרפיקה והכנת אפליקציות כדי לתת לך המעצב חווית משתמש המתחיל את כל הפרטים איך אפשר להשתלב בתעשייה שצמאה לידיים עובדות. תחום זה נהפך למבוקש מאוד בעשור האחרון ונוצר מעבר מעול ההייטק לעולם העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית לביצוע אפליקציות בשיעורים תוכלו לראות מהלכים שונים והסברים למתחילים כיצד אפשר בקלי קלות להכין אפליקציה בתוכנת ה XD ששיית לחברת אדובי וכמובן לקשר ההדוק לכל תוכנות חברת אדובי.

השימוש באפליקציות בצורה יומיומית

בתקופת הקורונה ראינו בצורה מובהקת מאוד שעסקים רבים הבינו שאם הם לא יהיו באינטרנט ויצרו אינטרקציה בין הלקוחות והצרכנים למותג עצמו הם לא יוכלו לשפר את הטון המכירתי ולגרום למשפך השיווקי עבורם לעבוד. העולם עבר לאינטרנט והדור של היום מקבל את כל הנתונים שלו על ידי מחקר במניעי חיפוש גוגל או לסירוגין שימוש באפליקציות בצורה יומיומית וכתוצאה מכך מעצבים גרפיים הם אלה שיוצרים את כל סגנונות העבודה והעיצוב שאנחנו נחשפים אליהם מידי יום החל מעיצוב בסופרמרקט ועטיפות על המוצרים ועד יצירת אפליקציות ומודעות מפורסמות לקידום עסקים לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

תוכנת ה XD מה זאת התוכנה הזאת?

חברת אדובי יצרה בשנים האחרונות תוכנה מדהימה שנקראת XD שמאפשרת למעצבים גרפיים לבנות בעצמם את האפליקציה כדי ליצור אינטרקציה עם הגולשים עצמם ולגרום לחברה למשפך שיווקי חזק מאוד על ידי הכנסת רכיבים שנעשו בתוכנת הפוטושופ או אילוסטרייטור או במקביל אנדיזיין.

העבודה המקוונת בעולם העיצוב הגרפי זה דבר שכיח מאוד ומעצבים גרפיים הם אלה שאחראיים לבסס את כל המוניטין בתעשייה כדי לגרום למותג להיראות מקצועי ואמין בפני קהל היעד שלו. עיצוב גרפי חשוב מאוד להבין את כל החוקים החל מהבנת אינפוגרפיקות ויצירת טיפוגרפיות נכונות שמעבירות מסר בשימוש של תמונה ולכן הסטודנטים לומדים בסגנון לימודים עיצוב ראשון את כל החוקים הרבים. כדי ללמוד את חווית המשתמש ועבודה על XD הסטודנטים צריכים ללמוד את המסלול הראשון עיצוב גרפי עליו נרחיב בהמשך.

יכולות תוכנת ה XD.

תוכנת XD היא נוחה מאוד לשימוש והיא קלה לכל אחד שמבין איך לעבוד על פוטושופ או אילוסטרייטור לדוגמה לאחר מכן אנחנו יכולים לפתוח דפים בלי סוף על ידי תוכנת ה XD. יצירת המעברים בין דפים באפליקציה נעשה בצורה קלילה ונוכל לראות את זה בסרטונים המצורפים.

היעילות הגדולה היא שיתוף הפעולה המלא עם שאר התוכנות של חברת אדובי כלומר במסלול הלימודים הראשון תלמדו לעבוד על פוטושופ או אילוסטרייטור ועל ידי פעולות העתק והדבק תוכלו לקחת גרפיקה שנעשתה באילוסטרייטור ולהכניס אותה לתוך תוכנת XD כך שזה יוצר חופש פעולה מדהים. כל גרפיקאי יכול לעצב את האייקונים הרכיבים שנמצאים בתוך תוכנת ה XD כי היא תוכנה וקטורית שעובדת בשיתוף פעולה מלא עם אילוסטרייטור.

מבנה התוכנה של XD מאוד דומה אילוסטרייטור כך שאם אתה יודע את כל הכלים הרבים שלמדת במסלול הלימודים עיצוב גרפי הראשון איך לעבוד על אילוסטרייטור לאורכה ולרוחבה אתה תרגיש שתוכנת XD היא פשוטה מאוד לעבודה.

מה לומדים בלימודי עיצוב גרפי?

בלימודי עיצוב גרפי אתם לומדים את כל החשיבה העיצובית כיצד לעזור לעסקים לקדם את המטרות ואסטרטגיות הפרסום שלהם בעולם הדיגיטל ובמקביל נוכל לראות שעולם הדפוס עדיין משתמש במעצבים גרפיים באופן שותף מה שיצר מחסור בשני התחומים, כתוצאה מכך השכר בתחום זה גבוה מאוד ונוכל לראות שבוגרי חווית משתמש ותקשורת חזותית מרוויחים מסלול של תשע עשרה אלף שח נטו. בעולם הפרסום הדיגיטלי מעצבים גרפיים יכולים להרוויח ארבע עשרה אלף שקל נטו וכתוצאה מכך מרבית הבוגרים של מסלול העיצוב גרפי ותקשורת חזותית אינטרקטיבית בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית.

תחומי הלימוד בעיצוב גרפי.

תלמדו איך לבטא טיפוגרפיה בשילוב מניפולציות על תמונות על ידי תוכנות הפוטושופ ובמקביל תלמדו את כל החוקים הרבים של הכנת לוגואים והבנת תיאורית הצבעים בתוכנת אילוסטרייטור. בתוכנת אנדיזיין תכינו חוברות וקטלוגים ובמקביל תתנו הסברים ואינפוגרפיקות מעוצבות על ידי פתיחת עמודים שניתנים להורדה כספר אלקטרוני ברשת החברתית או לסירוגין במנוע חיפוש גוגל.

לכל אורך הקורס אתם תבנו תיק עבודות ותתכוננו לעולם האינטרנט על ידי למידת השפה הוויזואלית בתוכנות עיצוב גרפי של חברת אדובי. התוכנות בסופו של דבר הם אך ורק כלי עבודה ומי שיודע לעבוד אך ורק על תוכנות לא יכול לעצב את כל השפה הוויזואלית שעולם הדיגיטל צריך.

לימודי תקשורת חזותית

לימודי תקשורת חזותית זקוקים לכל נושא חווית המשתמש ועיצוב אפליקציות ובמקביל עבודה על יצירת יוזמות דיגיטליות במערכות הפעלה וורדפרס תוך שילוב של חווית המשתמש UIUX עם שימוש של תוסף האלמנטור שמוטמע בתוך תוכנת הוורדפרס. מעצבים גרפיים צריכים לוודא שכולם מבינים את הצורך החשוב של יצירת וויזואליים שמתאימים לקהל היעד. קהל היעד זה קהל הלקוחות שבסופו של דבר הוא זה שמשתמש במותג ובמוצרים שלו.

בזמננו הלקוח הפוטנציאלי מבקר באפליקציה או באתר האינטרנט לפני שהוא יוצר קשר עם המותג

התקשורת החזותית בין המותג לצרכן מתקיים גם לפעמים לפני יצירת קשר עם החברה כלומר הלקוח הפוטנציאלי יכול לבקר באפליקציה או באתר האינטרנט לפני שהוא יוצר את הרושם הראשוני על החברה. רושם ראשוני מתקבל אך ורק על ידי עיצוב גרפי ואחריות של המעצב הגרפי היא מאוד גדולה. כל פרויקט קבוצתי של משרד שיווק מול עולם הדיגיטל המעצב הגרפי צריך להביא את כל הקונפליקטים העיצוביים כדי לגרום לאפליקציה להראות מקצועית ולשור על המיקוד בביצוע שהם מודעים לחשיבות הוויזואלית המתפתחת בעיצוב.

איך לומדים מהבית אונליין דרך האינטרנט?

לימודי תקשורת חזותית ולימוד עיצוב גרפי אינטרקטיבי ניתן ללמוד את זה גם דרך האינטרנט אחד על אחד בצורה מקוונת להוראה פרטית דרך לימודים מהבית אונליין באמצעות תוכנת הזום. על ידי לימודי תעודה ונוכל לראות שבתקופת הקורונה מכללות רבות ואוניברסיטאות עברו ללמד אך ורק אונליין דרך הזום. אנו עושים את זה כבר מעל חמש עשרה שנה מלמדים סטודנטים בהוראה פרטית ואישית ללימודי תעודה ותיק עבודות.

איך מלמדים אונליין דרך האינטרנט?

באמצעות תוכנת הזום או כל תוכנת חיבור סטנדרטית אחרת בין מסכים המורה יכול לראות את המסך של הסטודנט. במידה ופתוח לסטודנט תוכנת האילוסטרייטור או כל תוכנת עיצוב אפליקציות כזו או אחרת המורה מסביר איך לעבוד על הנושאים. במהלך השיעור המורה מסביר איך לעצב גרפיקות שימשכו מבחינה וויזואלית תוך יצירת חווית משתמש עם היבטים חיובים בכל נקודת מגע בעיצוב עצמו. במידה ויש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור שוב עד שכל החומר יובן בצורה טובה מאוד. בסיום כל שיעור מתקבלים תרגילי עיצוב כדי לגרום למוצר ולסטודנט עצמו להרגיש חופשי עם כל הפיתוח של היצירתיות והכישרון מעבר לקופסא.

תיק העבודות

לכל אורך הקורס אתם תהיו עסוקים בהכנת עבודות גרפיות באפליקציות כדי להעביר את ההרגלים המקצועיים של מה מעצב גרפי מקצועי עושה ומה מעצב גרפי חובבן עושה. במהלך הלימודים אתם תלמדו חוקים רבים ותכניסו את כל העבודות שעשיתם בתקופת הלימודים לתיק עבודות. תיק עבודות זה הדבר החשוב ביותר שאיתו אפשר לעבוד כי תעודות ותואר ראשון ושני לא פותחים דלתות בעולם הדיגיטל ומשרדי שיווק דיגיטליים.

חברת הייטק ב2022 הדבר היחיד שהם יבקשו זה לא את התעודה שלך, היא ממש לא מרשימה מהנדסים או מפתחי תוכנה אלה רק תיק עבודות שכולל UI UX מרשים ומהפנט.

כל לקוח שירצה לעבוד איתך או במקביל חברת הייטק הדבר היחיד שהם יבקשו זה לא את התעודה שלך או איפה שלמדת מה שהם ירצו לראות זה שבאמת היכולות היצירתיים שלך בתור מעצב גרפי הם ייחודיים וכיצד אתה מדמיין את כל סגנון העבודה כדי לעזור לאפשרויות הרבות שיש ללקוחות ולמעסיקים כדי לקדם את המטרות שלהם באינטרנט.

לסיכום קבוצה מעל תשע עשרה אלף חמש מאות חברות הייטק מחכה לך מעצב הדיגיטל המתחיל.

לבית הספר יש קבוצה מעל תשע עשרה אלף חמש מאות חברות הייטק ומשרדי פרסום בפייסבוק כבר מעל שתיים עשרה שנה שבהחלט יכולים לעזור לך המעצב הגרפי המתחיל להשתלב בעולם הטכנולוגיה שצריך תמיד מעצבים גרפיים בלי סוף. הביקוש הוא מסיבי ונוכל לראות שמעצבים גרפיים ובוגרי מסלול תקשורת חזותית רבים מרוויחים שכר לא רע לעומת תקופת הלימודים הקצרה שהם לומדים.

הדור של היום מצא רק באפליקציות ואתרי אינטרנט

הדור של היום מקבל את כל הנתונים שלו אך ורק דרך אפליקציות ואתרי אינטרנט וכך אין ספק שהביקוש רק ימשיך ויגדל. אנו ממליצים לך כבר היום לשוחח עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית. השיעורים כאן בהצגת רעיונות ותוכנם טקסטואלי באמצעות תוכנות גרפיות שמראות מהם וויזואלי עיצובי אין ספק שיתנו לך אינדקציה מדהימה אם אתה מתאים לתחום זה או לא. שיהיה לכם צפייה נעימה.