איפה כדאי והאם קל למצוא עבודה בלי תואר האם אוכל למצוא קריירה בתעשיית ההייטק או במשרד פרסום דיגיטלי אם יש לי תעודת עיצוב גרפי

איפה כדאי והאם קל למצוא עבודה בלי תואר? האם אוכל למצוא קריירה בתעשיית ההייטק או במשרד פרסום דיגיטלי אם יש לי תעודת עיצוב גרפי?

תוכן עניינים הצג

מחפשים הסבה מקצועית לעיצוב גרפי אך לא יודעים מאיפה להתחיל? מה הקשר בין עיצוב גרפי להייטק? איך אפשר למצוא עבודה במהירות? בפוסט הבא נתייחס לשלל שאילתות ברמת מתחילים, ומי שמחפש הסבה מקצועית ימצא שפע של מידע בנושא. סיפקנו שיעורים אינפורמטיביים מצוינים בפוסט זה כיצד לייצר מניפולציות והבחנות בין עולמות השיווק הדיגיטלי והשיווק המסורתי ביצירת תמונות.

מהו בעצם עיצוב גרפי לקראת 2023?

מעצבים גרפיים עובדים כיום לצד מהנדסי מחשבים או מפתחי תוכנה בעסקי ההייטק, והם ממלאים תפקיד חיוני בשיווק דיגיטלי. כיום, אף תרבות או כל עסק כלכלי כזה אחר לא יכול לחיות בלי מערך חזותי באמצעות תקשורת חזותית. כדי להתחרות ביריבות המותג, עליהם לתעדף שיווק דיגיטלי בעיצוב גרפי בצורה מתוכננת המשלבת אלפים רבים של חוקים שעולם העיצוב הגרפי מורכב.

יצירת ויזואליות

השתמשנו בתוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין ובמקביל הדגמנו מקרים של תחום יצירת אפליקציות ואתרי אינטרנט במסלול התקשורת החזותית. אין ספק שהתבוננות בתחום העיצוב הגרפי תספק לך מידע חיוני האם אתה מתאים לענף זה או לא.

מעצבים גרפיים צריכים להשתמש בגישות חכמות ב2022.

כדי לעורר את העניין של קהל היעד בהתייחסות למותג, על מעצבים גרפיים להשתמש בגישות חכמות כדי להעביר את התוכן בצורה ויזואלית נכונה. יש קשר חזק בין עיצוב גרפי לשיווק דיגיטלי שכן בסופו של דבר קשה לפרסם חברה ללא פלטפורמות עיצוביות ששולחות מסרים ברורים לקהל היעד, וכתוצאה מכך תנועה לאתר או לחנות מקוונת המציעה פריטים מבוססי משלוח.

עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מול הרגולציות הרבות של השיווק הדיגיטלי.

עסקים שרוצים לקדם את עצמם בכל פלטפורמה דיגיטלית חייבים לקבוע כיצד להיערך להבנה מעמיקה של כל תוכנית פרסום על מנת ליצור את המשפך השיווקי הוויזואלי הנכון. כל הליך שיווקי מעביר מסר לעולם המותג במטרה למשוך את קהל היעד ולהסביר את השירותים או המוצרים של המותג באמצעות תמהיל של גרפיקה ותמונות ליצירת מניפולציות שונות.

קידום עסקים באמצעות תרשימים, באנרים וציורים

עיצוב גרפי נחשב לרוב כשיטה היעילה ביותר להעברת מסר, שילוב מותג, או לתיאור וקידום עסקים באמצעות תרשימים, באנרים וציורים. באמצעות גרפים גרפיים, המעצבים מתמקדים בדגש חזק על הרצון וההתפתחות של המסר. אחד היתרונות החשובים ביותר של אימוץ עיצוב גרפי ויזואלי הוא בכך שהוא גורם בסופו של דבר לאנשים שרואים את הפרסומות להיות מודעים לצרכנים.

מודעות ובאנרים נוצרו כדי להביא מבקרים גדולים לעסק או אתר אינטרנט מקוונים.

על המעצב לשים לב להיבטים קטנים בתחום השיווק הדיגיטלי, שצפוי למשוך תנועה גדולה לחנות המקוונת או לאתר האינטרנט של המותג. המטרה הן של עולם השיווק הדיגיטלי והן של העיצוב הגרפי היא להגדיל ככל הניתן את כמות קהל היעד הנכנס לחנות המקוונת באתר על מנת ליצור תקשורת אפקטיבית ושיווק נכון, אשר יובילו בסופו של דבר לגידול משמעותי של הכנסות מותג.

תוכנת הגרפיקה.

תוכנות גרפיות, בסופו של דבר, הן מכשירים הבונים את סגנון העיצוב הבסיסי המלא בתהליך שיווקי על ידי מתן תמונות בעלות משמעות רבה בתעשיית המדיה הדיגיטלית. יצירת גרפיקה לשימוש ככלי שיווקי מתבצעת באמצעות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. המעצב הגרפי משתמש בכלים המאפשרים לו לספק תובנות תובנות על מנת לייצר תוכן שמשכנע את הצופים לרכוש דברים ממותגים או למשל לבנות תהליך הרמוני בין המותג ללקוח.

אומנות הטיפוגרפיה.

לטיפוגרפיה יש מהות עיצובית גבוהה שכן ניתן לשלוח מסר שיווקי תוך בניית שיחה ויזואלית בין המותג ללקוח תוך שימוש בסגנונות טקסט תוך הכללת תמונה. העבודות כוללות שפות עיצוב אינטראקטיביות וכן התאמות למולטימדיה, תוך התמקדות בשינוי הקבצים לשימוש ברשתות חברתיות או באפליקציות.

תמונות

תמונות הן אחד מסוגי הנתונים החיוניים ביותר מאחר שהן מייצרות ייחודיות ויעילות מול קהל היעד, והן עשויות להיות מועברות במסרים שיווקיים תוך שימוש בחוקי ההשפעה על המוח האנושי.

תיקי עבודות של מעצבים גרפיים.

תיק עבודות בעיצוב גרפי הוא אחד הדברים המשמעותיים ביותר שצריך להיות לכל מעצב גרפי שכן הוא הדבר היחיד שכל מעצב גרפי נדרש להתחיל לאחר סיום קורסים עיצוב גרפי על מנת לקבל אישור לעבודה.

תעודות ב2022 לא! בכלל לא מתרשמים מתעודה או תואר ראשון

לקוחות או משרדי הייטק אינם מתרשמים מתעודה או תואר ראשון, ולכן תעודות כבר לא פותחות דלתות בתחום העיצוב הגרפי. אין ספק שמדובר בהוכחה שלמדתם בסביבה אחראית, לכן כדאי להציג תיק עבודות שכן זו המהות של כל מוסד או סביבה רצינית שרוצים ללמד סטודנטים בעיצוב גרפי.

בהייטק או במשרד פרסום בודקים אם אתה מעצב גרפי מקצועי או חובב?

בתיק עבודות, אפשר לראות את ההבחנות העיקריות בין מעצב גרפי חובב למקצועי, ולכן תיק עבודות צריך להכיל דוגמאות רבות של מושגים ויזואליים, עיצוב ויזואלי החל מעיצוב פוסטרים ועד לפריסות אפליקציות וגרפיקה שישמשו במדיה החברתית.

פסיכולוגיית הצבע והתייחס לצרכי המותג

האוסף כולל דוגמאות המדגימות את הקונספטואליות של הקומפוזיציות תוך שימוש בוויזואליות בתנועה. על המעצב לתאר מספר נושאים, כמו כיצד יישם את פסיכולוגיית הצבע והתייחס לצרכי המותג בפיתוח תוכנית הפרסום הדיגיטלי.

לאפשר למעצב גרפי להעלות בחופשיות טרנדים חדשים

  1. ההבנה שתוכנה היא מאוד מניפולטיבית ועשויה לאפשר למעצב גרפי להעלות בחופשיות טרנדים חדשים תוך הדגשת יכולת העיצוב הגרפי שפותחה במהלך הקורס היא היכולות המכריעות ביותר בתחום העיצוב הדיגיטלי.
  2. לא מומלץ להציג עבודות שכבר נמצאות בשוק או להעתיק ממעצבים אחרים. עליך להוכיח טרנדים חדשים וכישרונות עיצוב שלא נראו בעבר – לא מומלץ להציג עבודות שהיו בעבר בשוק.
  3. אין ספק שאתה יכול לקבל את פניך לכל חברה אם יש לך טרנדים טריים וכישרונות עיצוב שלא נראו בעבר. יצירתיות היא מעשה דינמי, ואף מעצב גרפי לא צריך להיכנס לענף הזה עם מומחיות מוקדמת. תצטרך לבצע הרבה פעילויות בבית הספר כדי להיות מסוגל לחשוב בצורה יצירתית מתפתחת.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט מהבית?

זה לא משנה באיזו עבודה אתה רוצה להמשיך או אם אתה רוצה לעשות הסבה מקצועית. עיצוב גרפי נחשב לאחד המקצועות המבוקשים ביותר בתחומי ההייטק ומשרדי שיווק דיגיטליים. כולנו עדים כיצד, בתקופת הקורונה, מדינת ישראל והעולם כולו הצטרפו לפורמט של ריחוק חברתי, וכתוצאה מכך, אוניברסיטאות וארגונים רבים החלו לפעול באופן מקוון בלבד. אנו מלמדים גישה זו דרך האינטרנט כבר למעלה מ-15 שנה ומספקים הדרכה אישית ואישית מהנוחות של הבית.

כיצד מתבצע שיעור אחד על אחד מהנוחות של הבית?

לימודי תעודה חד-שנתיים הם המוקד של לימוד אישי ואישי אחד על אחד, המבטיחים שכל הדגש יהיה רק ​​עליך. המדריך יכול להעריך את היכולות שלך ואת הדרך הטובה ביותר להעביר לך את המידע הלימודי. המדריך עשוי לראות את המסך שלך ולעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה הפתוחה במחשב שלך במהלך כל שיעור עיצוב גרפי המשתמש בשיתוף מסך.

שיעורי בית ותרגילים יאפשרו לך להציג ניסיון תוך שהוא בעל מיומנויות רלוונטיות

אין ספק שמעצב גרפי יצטרך להציג ניסיון תוך שהוא בעל מיומנויות רלוונטיות במגזרים רבים על מנת לבנות את כל המומחיות בעיצובים משמעותיים עבור תיק עבודות טוב. חשיבה יצירתית מאפשרת למעצב הגרפי להדגים כיצד הפיק אתר אינטרנט תוך שמירה על אותה שיחה ויזואלית בפיתוח קומפוזיציה בתוך האפליקציה.

סיעור מוחות לתיק עיצוב גרפי נהדר עם המדריך שלך.

בסיום הקורס תדעו מה לכלול בתיק העיצוב הגרפי שלכם ומהם הדברים הכי גדולים שכולם צריכים לראות לעסקים כדי להעסיק אתכם עבורם. אין ספק שבתיק עבודות שאתה חולק עם המדריך שלך רעיונות, עליך להדגיש את כל הפוטנציאל והמיומנות שפיתחת במהלך הלימודים שלך.

האסתטיקה הבסיסית בשילוב עם אדובי

הדגש הוא המפתח בהכרה באסתטיקה הבסיסית בעת יצירת שיתוף פעולה עם לקוחות או דוגמאות מהמרצים שלך. רק תיק עבודות יעזור לך להשתלב בתעשייה שמשוועת לידיים עובדות. אין ספק שהיצירתיות שלך תגדל ככל שתתרגל את חומר הלימוד בתוכנית הגרפיקה תוך שימוש בטכניקות שלמדת. מטרת בית הספר היא לספק לך תרגילים מעשיים וסימולציות של סימולציות שוק כדי להכין אותך לצרכי התעשייה לאחר סיום הקורס.

מטרת הפורטפוליו היא להפגין איכות על פני כמות

מטרת הפורטפוליו היא להפגין איכות על פני כמות, לכן יש לבחור 19 -20 עבודות מתחומים וסגנונות שונים של עיצוב רב תחומי, החל ממהירות בעיצוב דיגיטלי ועד הכנת אפליקציות תוך עיצוב אתר הכולל רכיבים גרפיים מעוצבים בוורדפרס – תוכנת עיצוב אתרים אלמנטור .

קורסים משלימים שילוב תכנים תיאורטיים תוך הטמעת הכללים וההגבלות הרבות

לקורסים משלימים שילוב תכנים תיאורטיים תוך הטמעת הכללים וההגבלות הרבות בשימוש בתוכנות עיצוב גרפי. במהלך המפגש יינתנו מספר תרגילים, ואם נושא לא ברור, המדריך יחזור על התכנים עד שתהיה לך שיקול דעת נכון בביצוע התרגילים. בסיומו של כל קורס תקבלו שיעורי בית ותרגילים שיעזרו לכם לקשר את חוקי העיצוב הגרפי לפריטים שצריכים להיכלל בתיק העבודות שלכם.

כיצד השכלה עשויה לסייע לך בהשגת העבודה הראשונה שלך בתחום העיצוב הגרפי.

כיום, אין זה משנה כמה ניסיון יש לך בתחום העיצוב הגרפי או אם יש לך תואר ראשון ושני בתקשורת חזותית. במהלך 12 השנים האחרונות ראינו 19,500 עסקים שיווקיים וחברות ההייטק והעיצוב המובילות שמבקשות ממך, המעצב הגרפי הטירוני, להעלות רעיונות רעננים ומעודכנים על סמך הסטנדרטים החדשים שרכשת בפייסבוק של בית הספר.

ידידות מעוררת כבוד עם קבוצת הפייסבוק

כבר במהלך שנת הלימודים, בית הספר יציג בפניכם את קבוצת הפייסבוק ויסביר כיצד לקבל חשיפה מצוינת ליצירת קשרים עסקיים. ארגון זה סייע למעצבים גרפיים רבים במציאת תעסוקתם הראשונית, ואם תרצו לעבוד במגזר זה באופן פרטני ופרטי, ללא ספק תראו שם את הלקוחות שלכם.

שכר בענף העיצוב הגרפי.

ציפיות השכר במקצוע העיצוב הגרפי משתנות בהתאם למגזר התעסוקתי אליו מעוניין הגרפיקאי להשתלב. אם בוגרי תקשורת חזותית יבחרו לעבוד בהייטק, הם עשויים ללא ניסיון  להתחיל בשכר חודשי של 19,000 שקלים ולעבוד עם מפתח תוכנה או מהנדס מחשבים כדי לספק את השפה הדיגיטלית המלאה.

קידום עסקים מקוון מול לא מקוון

חברת שיווק פרסומות במדיה חברתית מעצבים דיגיטליים מקוונים עשויים להתחיל עם שכר של 15000 ש”ח נטו התחלה וללא ניסיון. מעצבים גרפיים בוגרים או מעצבים שלמדו קורסי עיצוב גרפי עשויים להתחיל בשכר נטו של 11000 ש”ח בתחום הדפוס העתיק והידוע.

ענף הדפוס סוער כי מעצבים לא רוצים לעבוד שם כולם הולכים להייטק היום.

ענף הדפוס נאבק בשנים האחרונות כתוצאה מחוסר התאמה של השוק המקומי לרצון של תעשיית הדפוס לעבודה. בוגרים רבים בוחרים לעבוד בתחומי היי-טק כמו שיווק אתרים ופיתוח אפליקציות שכן השכר טוב יותר והזדמנויות הקידום מושכות יותר. כולנו יודעים שהתגמול בהייטק הוא הגבוה ביותר בארץ, ואין ספק שמעצבים גרפיים רוצים להקדים את הטכנולוגיה בגלל שהם רואים במגזר הדפוס עומד.

לתעשיית ההייטק יש ביקוש חזק.

תעשיית ההייטק דרשה ממעצבים גרפיים רבים במהלך העשור האחרון לספק את כל השפה החזותית שתחום ההייטק דורש. אדובי בנתה את תוכנית XD בשנים האחרונות, ומעצבים גרפיים משתמשים בה כדי להכין אפליקציות. סגנונות העבודה הללו בפיתוח אפליקציות היו מוגבלים בעבר למגזר ההייטק, וכתוצאה מכך, חברת אדובי שהתחילה את המהפכה השלמה גרמה למעצבים גרפיים להצטרף ולהבין את החשיפה המסורתית בשיווק באינטרנט כיצד לבנות אפליקציות תוך שימוש בכלים אחרים של אדובי.

לבנות פתרונות חזותיים עם אדובי הנחשבת לחברה היחידה שמעצבים גרפיים ברחבי העולם עובדים

אדובי נחשבת כיום לחברה היחידה שמעצבים גרפיים ברחבי העולם משתמשים בתוכנה כדי לבנות פתרונות חזותיים כדי להתאים את הדרישות למותגים ולעולם האינטרנט. מעצבים גרפיים משלמים דמי חבר חודשיים של 70 ש”ח לחודש, שעולים ל-100 ש”ח לחודש לאחר שנה. אין ספק שאדובי משפרת ללא הרף את הצרכנים שלה ומפתחת מוצרים חדשים. נוכל לצפות בשיתוף פעולה הדוק יותר בין עולם ההייטק והמחשב כתוצאה מפיתוח תוכנית XD.

לסיכום, ארגונים שאין להם מערך דיגיטלי לא יוכלו להתקדם ביעדי השיווק שלהם.

שיווק עם אלמנטים דיגיטליים רק יהפכו נפוצים יותר בשנים הבאות. שמנו לב גם בתקופת הקורונה שארגונים ללא מערך דיגיטלי לא הצליחו להתקדם ביעדי השיווק שלהם. יש ביקוש מוגבר בתחום הדיגיטלי כתוצאה מהכנסת הטכנולוגיה שנכנסה בכוח לעולם העיצוב הגרפי והמעצבים הגרפיים בתחום המסחר האלקטרוני, אשר יצרה משברים בעולם הדפוס. העידן של היום משיג את כל המידע שלהם רק באמצעות אפליקציות, שהתפתחו לכלים מועילים עם תכונות פשוטות ומתקדמות כדי לסייע לאנשים להשיג מידע מכל סיבה שהיא.

למד את הנושא המבוקש ביותר של תקשורת חזותית מהנוחות של הבית שלך עבור לימודי תעודה ופיתוח תיק עבודות.

פנו כבר עכשיו ליועצי הלימודים כדי לראות כיצד גם אתם יכולים ללמוד מהבית את התחום המבוקש ביותר ללימודי תעודה ועבודת תיק עבודות. גם אם אין לך ניסיון קודם, בית הספר יסביר כיצד תוכל להשתלב בשוק הרותח שצמא לידיים עובדות. אין ספק שהסרטים בעמוד זה עשויים לספק לכם אינדיקציה מצוינת האם אתם מתאימים לתחום העיצוב הגרפי ונמשכים לכל יכולות העיצוב ברמה הוויזואלית לבניית תכניות פרסום ועיצוב שיווקי לחברות המשתמשות באדובי. מאחלים לך חווית צפייה טובה.