האם מאוחר מידי להפוך למעצב UX איך אני יכול להרוויח הרבה כסף בתור מעצב דיגיטל

האם מאוחר מידי להפוך למעצב UX? איך אני יכול להרוויח הרבה כסף בתור מעצב דיגיטל?

שוקלים הסבה מקצועית לתחום הדיגיטל ולא יודעים מאיפה להתחיל? האם יש עבודה בתחום? כיצד תוכל להשתלב עם הידע שיש לך בעולם העיצוב הגרפי? מי יכול ללמוד להיות מעצב UIUX?
תחום העיצוב גרפי ובניית אתרי אינטרנט נהפך מאוד מבוקש בשנים האחרונות בחברות הייטק וכמובן בעולם התקשורת הוויזואלית שהוא בעצם זה שיוצר את התקשורת הוויזואלית בין המותג לצרכן בכל פלטפורמה דיגיטלית.

האם מעצבי חווית משתמש הם אלה שמעצבים את כל הגרפיקות שאנחנו רואים בפייסבוק ובאינסטגרם? התשובה היא כן. כל יישום או אתר אינטרנט שבו אנחנו נמצאים מידי יום היה מחשבה רבה והשקעה כיצד להציג לכם את עולם עיצוב חווית משתמש בצורה נכונה. נוכל לראות שהביקוש הוא אדיר מאוד ולכן מעצבי חווית משתמש הם אלה שמובילים את כל שוק ההייטק והטכנולוגיה היום.

קחת את הידע שיש לכם בעיצוב גרפי ולהפוך את זה לקריירה פותחת דלתות

הראנו לכם בעמוד זה כיצד אתם יכולים לקחת את הידע שיש לכם בעיצוב גרפי ולהפוך את זה לקריירה פותחת דלתות. מי יכול ללמוד חווית משתמש? כל מי שיש לו ידע בעולם העיצוב הגרפי או בוגר מסלול לימודי עיצוב גרפי בהחלט יכול להשתלב בתעשייה זו כי בניית אתר אינטרנט או אפליקציה מתבססים על ידי חוקים רבים שסטודנטים למדו בתקשורת חזותית ובעיצוב גרפי החל מהבנה של מהי שפה גרפית אחידה וכיצד אפשר לשפר את כל נושא הטיפוגרפיה בעולם התקשורת חזותית.

על המעצבים הגרפיים ללמוד חוקים רבים ליצירת אסטרטגיות פרסום שכוללות את נושא הצבעים ובניית אינפוגרפיקות בתוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ואנדיזיין. אי אפשר לעצב אתר אינטרנט אם אין בסיס חזק למעצב הגרפי בכל האחריות הגבוה שאותם הם צריכים להפגין כלפי המותג.

מה זה עיצוב UXUI?

כיום כל אפליקציה או אתר אינטרנט מצליח נוכל לראות שיש שם את כל הנשוא של חווית המשתמש ברמה מאוד גבוה. ההיבט הכללי על כל האתר וההשתמשות באתר יהיה על ידי UX שזה מדבר על כל השפה הכללית של עד כמה היא נחמדה בהחלט. תחום ה UI הוא תחום שמדבר על הממשק במשתמש כלומר איך תוכן האתר או תוכן האפליקציה באמת עוזרים לגולשים לקבל את כל מה שהם רוצים. לכן התפקיד של מעצבי חווית משתמש הוא גבוה מאוד כי הם אלה שקובעים כל הצלחה מסחרית כזו או אחרת.

מה לומדים בעולם חווית המשתמש? האם יש עבודה בתחום?

נוכל להגיד לכם שהמחסור הוא עצום בכוח אדם בתחום חווית המשתמש ועיצוב גרפי וגם בעולם ההדפסה. אם בעבר רוב הבוגרים היו פונים אך ורק לעבוד בחברות דפוס או הפקת ספרים היום המצב הוא שונה ונוכל לראות את ההשתלבות התעסוקתית של מעצבים גרפיים בעולם ההייטק שעובדים עם מפתח תוכנה או מהנדס מחשבים כדי לתת את כל הפלטפורמות הדיגיטליות ש UIUX צריכים. כל תוכנה שחברות הייטק מפתחות או מוצר אלקטרוני מדברים על כל הנושא של UIUX כדי לתת את ההצלחה המסחרית שכל מוצר דיגיטלי צריך.

במקביל כל תחום האפליקציות במערכות הפעלה וורדפרס ואלמנטור דרושים כוח אדם מה שלא משאיר את השוק המקומי עם מספיק כוח אדם לעולם ההדפסה וכתוצאה מכך השכר בתחום הוא גדול מאוד.

הבנה משמעותית של כיצד הגולשים מתנהגים ומה המותג רוצה

נושאי הלימוד בחווית משתמש היא הבנה משמעותית של כיצד הגולשים מתנהגים ומה המותג רוצה להעביר דרך פרמטרים דיגיטליים וערוצים רבים כדי לגרום לגולשים להיכנס לפלטפורמות הדיגיטליות שהמותגים מפתחים במקביל וורדפרס נחשבת לאחת התוכנות הפופולריות שגוגל מאוד מחבב והיא עזרה מאוד לכל מעצב גרפי לעבוד איתה בקוד פתוח מה שמאפשר להכניס גרפיקות שנעשו בתוכנות הפוטושופ ואילוסטרייטור ישירות לתוך תוכנת הוורדפרס.

בניית חווית המשתמש UIUX עם אלמנטור

אלמנטור נחשב לתוסף המדהים ביותר שפופולרי מאוד בתחום חווית המשתמש UIUX כי הוא מאפשר למעצבים הגרפיים לתת את כל המומחיות שלהם לעיצוב נכון כדי לקחת כמה צעדים קדימה כל אתר אינטרנט או אפליקציה שיהיו שימושיים בטכניקות ופונקציונליות שמתאימים לחוויה שאותה המותג רוצה להעביר למשתמשים שלו.

תוכנת ה XD

תוכנת ה XD נחשבת לאחת התוכנות הפופולריות ביותר שחברת אדובי הכניסה לשוק כדי לעמוד בתחרותיות שפלטפורמה זו מתמודדת. מעצבי גרפיקה בתוכנות אדובי פוטושופ מוצאים את תוכנת XD כפלטפורמה אידיאלית לשיתוף עולה עם תוכנות של פוטושופ אילוסטרייטור. כמובן שהידיעה המקצועית של איך להעביר את חווית המשתמש בפעולות הרבות הם אלה שמובילות את תוכנת ה XD להיות מבוקשת בתעשייה.

בתוכנת XD בונים את כל החוויה המדהימה של כיצד התנהגות הקהל הולכת להיות התוך האפליקציה תוך דגש על העיצוב הוויזואלי שהדפים בתוך האפליקציה צריכים להיות. כחלק מהתהליך החשוב ביותר להגשמת המטרה לתהליך של אפליקציה הסטודנטים בונים דוגמאות רבות ומתאימים אותם לדרישות גוגל ואפל.

מה קורה בשוק?

מעצבי חווית משתמש לאחר סיום העבודה ביצירת אפליקציה מוציאים קודים תכנותיים למהנדס מחשבים או מפתח תוכנה כדי שיקודדו את כל הנתונים שאפליקציה מכילה כדי להתאים אותם למערכות ההפעלה של גוגל מערכות אונליין או אפל להורדת האפליקציות בטלפונים של אפל.

איך לומדים אונליין דרך האינטרנט?

כיום נוכל לראות שתחום הלימודים באינטרנט נהפך מאוד פופולרי בשימוש תוכנת הזום והקורונה האיצה את כל הקידמה והטכנולוגיה לאנשים להתחיל לעבוד מהבית. אנו מבצעים שיטה זו כבר מעל חמש עשרה שנה מלמדים סטודנטים אחד על אחד בצורה פרטנית ואישית את תחומי התקשורת חזותית וגרפיקה ממוחשבת.

איך מתנהל שיעור חווית משתמש UIUX?

במהלך השיעור המורה מסביר מהלכים שונים כדי ליצור תנועתיות באפליקציה XD או לסירוגין ליצור עיצוב איכותי דרמטי בתוך תוכנת הוורדפרס כדי לגרום למשיכת תשומת לב. לאחר ההסבר של המורה הסטודנט צריך להראות איך הוא מבין את כל התהליך בשלמותו כדי לבנות תיק עבודות. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ועבודות כדי להצליח לבנות תיק סימולציות מדהים לתחום ההייטק. בלימוד פרטני ואישי אתה הוא המרכז כך שאם יש נושא בשיעור שלא ברור אתה תמיד תקבל תשובה מידית והתמיכה בלימודים היא לא רק בשיעור עצמו אתה רשאי ליצור קשר עם המורה שלך לכל אורך הקורס כדי לקבל תמיכה על סגנונות העבודה.

תיק העבודות

תיק העבודות נחשב לאחד הדברים החשובים ביותר שאותם מעצבים גרפיים צריכים להתמודד בסיום הקורס. תעודה או תואר ראשון בתקשורת חזותית וחווית משתמש לא מה שיפתח לך דלת לתעשיית ההייטק כי כולם רוצים לראות מקצוענים עם תיק עבודות שבאמת מבינים על מה הם מדברים. לכל אורך הקורס אתם תתרכזו ביצירת סימולציות מדהימות כדי להראות שאתם באמת מבינים איך ליצור וויזואליות ומבינים כיצד לבצע את ממשק המשתמש כדי להגיע למטרה הרצויה של לעמוד בדרישות המותג.

השתלבות התעסוקתית המהירה שעולם חווית המשתמש צריך.

כולנו יודעים שתחום ההייטק נחשב לאחד התחומים הפופולריים ביותר והמבוקשים במיוחד במדינת ישראל שמוכרת טכנולוגיה לעולם כולו. בוגרי קורס תקשורת חזותית וחווית משתמש עם ידע וויזואלי במערכות הםעלה וורדפרס. אלמנטור, XD יכולים להתחיל עם שכר של שמונה עשרה אלף שח בתעשייה. במידה והם פונים לפרסום הדיגיטלי וקידום אתרי אינטרנט פלוס בנייה עם יכולים להרוויח שכר של חמש עשרה אלף שח נטו.

לבית הספר יש קבוצה מדהימה מעל תשע עשרה אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום שמחפשים אותך המעצב חווית המשתמש המתחיל ללא ניסיון כדי להביא את כל הטרנדים החדשים שעולם העיצוב וחקר התנהגות קהלי היעד דורש. כמובן שככל שתיק העבודות שלך יכיל את כל התחומים שקהל המשתמשים היום צריכים אין ספק שתמצא קריירה מעמיקה בתחום הדיגיטל עם תהליכים רווחיים כלכליים. מרבית הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית כדי לתת את כל הפרמטרים העסקיים לעולם בצורה פרטנית ואישית.

לסיכום

תחום הדיגיטל בשנים הבאות רק ימשיך ויעמיק בדרישה שלו כי היום הדור של היום משתמש בתכלית מלאה בכל עולם הדיגיטל בצורה אינדיבידואלית. הדור של היום רואה את גוגל כאינדיבידואל ובמקביל האפליקציות שמעבירות מידע בדרך בלתי פוסקת. אם אתה מחפש קריירה להשתלב אין ספק שתחום ההייטק ו UIUX זה יהיה הדור הבא ותוכל ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימודים איך גם אם יכולים ללמדו את התחום המבוקש ביותר עיצוב גרפי וחווית משתמש מהבית. צפייה נעימה.