האם קורס ממשק משתמש קשה איזו תכנית לימודים הכי טובה לעיצוב חווית משתמש UIUX

האם קורס ממשק משתמש קשה? איזו תכנית לימודים הכי טובה לעיצוב חווית משתמש UIUX?

נושא חווית המשתמש גדל בפופולריות, ומעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בתעשיות הפרסום ופיתוח האפליקציות. אם אתה מחפש קריירה חדשה, אין ספק שהעולם הדיגיטלי הוא המקום להיות בו. כיום, מעצבים גרפיים שרוצים לעסוק בקריירה מקצועית יותר וכמובן יצירתיות, לומדים את תחום התקשורת החזותית וחווית המשתמש. אין ספק שהשלב הראשוני שלך יהיה בדף זה אם אתה רוצה להוסיף שליטה על חווית המשתמש שלך לקורות החיים שלך.

יש הרבה דברים חדשים ללמוד על העולם הדיגיטלי, בדיוק כמו כל תחום אחר, והשינויים האחרונים שעשתה אדובי גרמו למעצבים גרפיים למבוקשים יותר, כך שהמיומנויות שהם צריכים כדי לבדוק בתחום הדיגיטלי מבוקשות מאוד. אם לפני כניסת תוכנת אדובי, תחום האפליקציות והכנת אתרים היה אך ורק לעולם ההייטק, ניתן לראות שהמצב השתנה עם תוכנת האפליקציות(XD).

דוגמאות לעיצוב תוכנות ואפליקציות XD

במאמר זה הכנו שיעורי הסבר על בסיס עיצוב על מנת שתוכלו להתחיל בעיצוב אפליקציה או לחילופין כיצד לפתוח בלו או אתר במערכת ההפעלה וורדפרס. אין ספק שכדי ללמוד את המקצוע הזה, על הסטודנטים להיחשף לעולם העיצוב הגרפי. במאמר זה תלמדו על טכניקות מדהימות ליצירת סגנונות עיצוב במערכת ההפעלה וורדפרס, וכן כיצד תוסף Elementor הוא חיוני בעולם חווית המשתמש.

איך עובד שיעור חווית משתמש מקוון ביתי?

שיתוף מסך משמש לקיום קורס חווית משתמש מקוון מהבית. במהלך הפגישה, המורה עשוי לראות את המסך של התלמיד ולהסביר לו שלב אחר שלב כיצד לפתח תוכנית XD, או לשנות את נושא חווית המשתמש הכולל. אם נושא בכיתה לא ברור, המדריך יחזור עד שכל החומר יובן כראוי.

תיק סימולציות קונספטואלי מה העניין הגדול בזה?

כפי שאנו יכולים לראות בימינו, בעיית התקשורת החזותית נמצאת סביבנו, החל מיצירת אפליקציות ועד למטלות יומיומיות שאנו משתמשים באינטרנט לשם כך, כך שלצד הוויזואלי יש תפקיד משמעותי ביותר. תקופת הקורונה הייתה אחת התקופות המאתגרות שגרמו למעצבים גרפיים מבוקשים להמשיך ולספק את כל הצד הוויזואלי לעסקים שדורשים פרסום דיגיטלי, וכתוצאה מכך מעצבים גרפיים נאלצו להציג תיק עבודות רלוונטי הכולל את כל עקרונות העיצוב הבסיסיים. עולם האינטרנט דורש. מכיוון שלעולם המקוון יש מערכת חוקים משלו, על המעצב הגרפי לבנות את כל הסגנונות הוויזואליים המוכרים והמרתקים כדי לבסס את כל האינטראקציה הוויזואלית עם הלקוחות והעסק באמצעות דיגיטל.

זה לא משנה אם יש לך תואר ראשון או שני בעיצוב גרפי; מה שחשוב הוא שיש לך תיק עבודות שדן בכל הסימטריות והכללים השונים שעולם חווית המשתמש והעיצוב צריכים. כדי לזהות את העקרונות הללו בתיק העבודות שלכם, תשימו לב שבכל ראיון עבודה, תישאלו שפע של שאלות לגבי סגנונות פריסה וריווח, כמו גם כל היקום של התיאוריות האסתטיות הרבות הקשורות לטיפוגרפיה. מבחינת הרעיונות שלך, אתה בוודאי יכול להשתלב בכל סוג של מקצוע.

מדוע הכרת עיצוב גרפי חיונית לפני מעבר למסלול תקשורת חזותית חווית משתמש UIU X?

כדי לעבוד בעיצוב אתרים, עליך ליישם את כל הכללים שלמדת במסלול הראשון של מעצבים גרפיים, החל מהבנת ויזואליות ואיך להשתמש בטיפוגרפיות או לחילופין, יצירת הקונספטואליות המתאימה. כל החוקים הנלמדים בעולמות העיצוב הדיגיטלי והגרפי הקשר בין דיאלוג ויזואלי למותג ללקוחות מתבטא גם בתחום האתרים. אתר אינטרנט הוא הדבר הראשון שגולשים נתקלים בו לפני ביצוע לימודים מקיף על המותג עצמו, ולכן נושא הוויזואליות באתר חשוב ללא עוררין כי זה מה שגורם לטכניקות בתהליכים החדשים לחזק את האסטרטגיה הפרסומית והשיווקית של כל מותג מעביר ברשתות.

התוכנה הבאה כלולה בתחום עיצוב אתרים.

כדי לעצב אתר, עליך להשתמש בכל השפה החזותית שכבר יש למותג. כיום לכל מותג יש קשת עיצובית ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם וגם בפלטפורמות דיגיטליות נוספות שמתפרסמות שם. כדי ליצור אתר אינטרנט, על התלמידים ללמוד תחילה כיצד לעצב גרפיקה בתוכנת וורדפרס ולאחר מכן להתקין את התוסף Elementor למערכת ההפעלה של וורדפרס כדי להשלים את כל חווית המשתמש. יחד עם זאת, עליך לשלוט בשפת האינטרנט המלאה, לרבות ההיבטים הטכניים של תיאור אתר אינטרנט ואחרים.

למה כדאי ללמוד את מערכת ההפעלה וורדפרס?

מערכת ההפעלה וורדפרס נחשבת למערכת הפעלה ידידותית ביותר המאפשרת למעצבים גרפיים להכניס ולפתוח דפי אינטרנט קריטיים. מכיוון שגוגל מצליחה לקרוא את כל בעיית הפיתוח למערכות הפעלה אחרות כמו שהן די איטיות ואינן עומסות לצפיות במנועי חיפוש, מערכת ההפעלה וורדפרס נחשבת לידידותית ביותר בשיווק אתרים. בתחום ה-SEO, תוכנת וורדפרס וכמובן התוסף Elementor מושכים למדי.

לאורך הקורס תבינו את כל נושא חווית המשתמש, כולל איך להרגיש את האתר תוך הקפדה על תקנות חווית המשתמש המשמעותיות ביותר של היום. גוגל נתנה חשיבות רבה יותר לאתרים במנוע החיפוש בעלי חווית משתמש תקינה, מקריאה ברורה של האתר ועד לטעינה מהירה של האתר עם גולשים, בשינויים שהיו בשנה שעברה באלפיים ועשרים ואחת.

יישום תוכנת XD

סטודנטים במסלול חווית משתמש מתוודעים לתוכנת האפליקציה XD, הנחשבת כנקודת כניסה מצוינת למגזר ההייטק. בעבר, הסגנונות הללו היו שייכים רק לדיסציפלינות של מהנדסי מחשבים ומפתחי תוכנה, אך כעת אנו יכולים לראות שמעצבים גרפיים הם אלה שמכניסים את כל ההיבט הוויזואלי של הטיפוגרפיה וכמובן, הצבע בתוך כל סוג של אפליקציה.

המעצבים מייצרים את דפי האינטרנט תוך כדי תנועה ומציעים את כל ההדמיה בצורה מקצועית למתכנת מחשבים ומפתח תוכנה שלוקחים את הנתונים שהגרפיקאי מכין ומתאימים אותם לחנויות המקוונות של גוגל ואפל. חשוב להכיר כלים גרפיים שונים שכן תוכנת XD, בפרט, מאפשרת ציורים שנוצרים בפוטושופ ובאילוסטרייטור. כלים וקטוריים, כגון Illustrator ו-XD, מספקים סנכרון מלא באמצעות פעולות העתקה והדבק פשוטות. אתה יכול לייבא קובץ אילוסטרייטור ישירות לתוכנית XD.

כיצד אוכל ללמוד מהבית באמצעות האינטרנט?

לימודים מהבית דרך האינטרנט מאפשרים לשלב מקצוע בלימודים ובמקביל, היינו עדים בתקופת הקורונה שמדינת ישראל והעולם כולו נכנסו לסגר, מה שהפך את מדינת ישראל לפופולרית ביותר מבחינת מכירת טכנולוגיה להתמודדות עם מצב זה. אנו מלמדים בטכניקה זו למעלה מחמש עשרה שנים ללימודי תעודה ועבודת תיק עבודות, המאפשרת לקבל יחס אישי ולהקפיד על פרטים קטנים.

רוב בוגרי העיצוב הגרפי מעדיפים לעבוד מהבית ולהציע שירותי פרסום דיגיטלי לחברות.

כיצד בית הספר יכול לסייע לך באיתור הצרכנים הראשוניים שלך עבור חווית משתמש ותקשורת חזותית?

בית המסר מציע רשת מצוינת של למעלה מ-19,000 משרדי הייטק ומשרדי פרסום המחפשים אותך כמעצב דיגיטלי כדי ליצור קשר עם יזמים חדשים או משרדי פרסום מתחלפים שדורשים את כישרונות העיצוב שלך כדי לפתח אסטרטגיות פרסום ושיווק של חברה או פרסום. אין ספק שהמרצים שלך יקשרו אותך לקבוצה הזו בשלב מוקדם של הלימודים כדי לשלב אותך ביוזמות מוצלחות הזקוקות למעצבים גרפיים מתחילים.

אין לי ניסיון קודם בעיצוב גרפי. אני יכול להשתלב?

זה כבר לא משנה אם יש לך ניסיון של כמה שנים בפיתוח אתרים או אפליקציות, או אם יש לך תעודה או תואר ראשון. מה שצרכנים ומעסיקים רוצים, כמו גם חברות היי-טק, הוא להראות חדשנות וכיצד ניתן לשנות את מצב הרוח של העיצוב והמותג בהתבסס על העדפות הלקוחות. אין ספק שהעיצוב שלך יהיה מרתק ושובה לב באתר, ותראה את כל המשמעות של המשמעות של כל טבע תוך שימת דגש על חווית המשתמש.  רכזי הלימודים מחכים לכם כבר היום כדי לדון כיצד גם אתם עשויים ללמוד את המקצוע המבוקש ביותר בעסקים הישראליים.