במקצוע תקשורת חזותית יש כסף טוב כיצד מעצבים גרפיים עוזרים לעולם ההייטק במשרד פרסום לקדם עסקים

במקצוע תקשורת חזותית יש כסף טוב? כיצד מעצבים גרפיים עוזרים לעולם ההייטק במשרד פרסום לקדם עסקים?

מטרת עולם העיצוב הגרפי זה ליצור את הויזואלית באתר אינטרנט או אפליקציה לעסקים. עיצוב גרפי הוא חשוב מאוד כי אך ורק באמצעות מעצבים גרפיים אפשר ליצור את כל התכונות האינטראקטיביות שאנו נחשפים אליהם ומשתמשים בהם מדי יום. כל פרויקט מיתוג ועיצוב גרפי מתחיל בדרך כלל במספר תמונות ושילוב של ויזואליות שאתרי אינטרנט ואפליקציות צריכים ובמקביל לשלב את כל החשיבה העיצובית למראה הכללי של באנר פרסומי ברשתות החברתיות או לסירוגין אפליקציות. כדי לגרום למותג להיראות בצורה אמינה ומשכנעת. תפקיד המעצבים הגרפיים הוא חשוב מאוד. נוכל לראות שמעצבים גרפיים מבוקשים מאוד בתעשייה והשכר הוא בהחלט גבוה מתקופת הלימודים הקצרה שהם עוברים.

מה עשינו בעמוד זה?

בעמוד זה הסברנו לכם איך אתר אינטרנט אמור להיראות וכיצד בונים מערכות ושיווק עסקים על ידי יצירת אסטרטגיות פסיכולוגיות תוך שימוש בפילוסופיה של תוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. כל מערך טיפוגרפיה שאנחנו נחשפים אליו אמור לשפר את המראה של דף אינטרנט או מודעה שיווקית ולכן התוכנות הגרפיות כדי להצליח בכל מסע פרסום על המעצב הגרפי לחשוב איך לשווק את כל החוקים אותם הוא לומד במסלול מעצבים גרפיים. בעמוד זה הראנו תהליכים עיצוביים מדהימים למסלול קורס מעצבים גרפיים וחוויית משתמש כדי לתת לכם המעצבים הגרפיים אינדיקציה לקראת מה אתם הולכים.

השכר בעולם העיצוב הגרפי.

האם שווה ללמוד עיצוב גרפי? האם יש עבודה בעיצוב גרפי? במה אפשר לעבוד לאחר סיום הלימודים? בתחום העיצוב הגרפי המבוקש מאוד בעולם אתרי האינטרנט והחברות הייטק וכתוצאה מכך מרבית המעצבים הגרפיים לא פונים לעבודה בחברות הדפסה מה שגרם למחסור אדיר. רוב הבוגרים היו פונים אך ורק לעולם ההדפסה כדי לעבוד בחברות אריזות לעיצוב או לסירוגין להתאים גרפיקות למדבקות המצב השתנה ונוכל לראות את ההשתלבות המעצבים המתחילים בחברות הייטק.

שכר מעצב גרפי בעולם ההייטק.

שכר מעצב גרפי בעולם הייטק ללא ניסיון עם תיק עבודות מקצועי להשתלבות בעבודה עם מפתח תוכנה ומקודד אפליקציות זה 18000 שח נטו. עבודה בתחום ההייטק בדף קל להכנת אפליקציות לתת את כל המערך השיווקי השכר הוא ארבע עשרה אלף שח נטו. מי שעובד בעולם ההייטק לא למד במדעי המחשב כיצד לבטא את האמנות הדיגיטלית בצורה נכונה ולכן כדי לעצב ממשקים של תוכנות אדבי וורדפרס צריכים את המעצב הגרפי שיעביר את כל הצורות והסמלים בצורה שתהיה אטרקטיבית כדי לשפר את המראה של התוכנה שתוכל למכור לכל העולם כולו.

השכר בעולם השיווק לבניית אתר אינטרנט.

בתחום בניית אתרי אינטרנט והכנת אפליקציות בתחום שהתאחד עם מקצוע מעצבים גרפיים בשנים האחרונות. אם בעבר מעצב גרפי  היה מעצב באתר האינטרנט היום נוכל לראות שבמסלול תקשורת חזותית הסטודנטים לומדים לתת את כל החוויות משתמש באפליקציות כמקצוע אחד . גם לקוחות וחברות שיעסיק אותך מעדיפים שלמעצב הגרפי היה את כל הכלים במקום העבודה האישי שלו כדי לתת מענה שיווקי ויזואלי עם הכל במקום אחד במקום לעבוד עם שני אנשים. כתוצאה מכך השכר בתחום הוא 15 אלף שח נטו.

השכר בעולם הדפוס.

בעולם ההדפסות והוצאות ספרים נוכל לראות שמעצבים גרפיים מרוויחים 11000 שח נטו וכיום בגלל שיש למעצבים גרפיים אפשרויות רבות הם מעדיפים לעבוד בחברות הייטק לא רק בגלל השכר הגבוה שתחום העיסוק משלם לכולם אלא קידמה טכנולוגית שלא מפסיקה לעצור. מעצבים גרפיים מעדיפים לשחרר את הכישורים שלהם בטכנולוגיות מתקדמות גם מבחינה אומנותית מרגישים יותר מסופקים לעבוד בתחום העיצוב לפרויקטים שחברות הייטק מפתחות.

השפה העיצובית הנלמדת במסלול לימודי גרפיקה ועיצוב חזותי.

כדי לעצב גרפיקה בסגנונות שונים לעולם האינטרנט ואפליקציות הסטודנטים לומדים שפות רבות וחוקים כדי להנגיש את כל הפלטפורמות הדיגיטליות בצורה משכנעת לקהל היעד של אותו המותג. העיצוב הגרפי הוא צד מרכזי מאוד לשימוש ותוכנות הם כלי עבודה בלבד. זה שאתה יודע תוכנות גרפיות ואתה לא יודע את כל השפה העיצובית לא תוכל לתת מענה או לעמוד בהשוואה עם אנשים שיודעים גם את כל עולם העיצוב ברמה הויזואלית. הסטודנטים לומדים כיצד לשלב טיפוגרפיות ובמקביל להשתמש בכלים רבים מהפילוסופיה העיצובית. הפסיכולוגיה העיצובית מאחורי עולם הצבעים ואותיות בה מעצבים גרפיים משתמשים במידע היום זה מה שיוצר את כל הביקוש למעצבים גרפיים בתעשיית הפרסום האסטרטגי לעסקים ושיווק.

התוכנות הגרפיות.

התוכנות הגרפיות בעיצוב גרפי מגיעות מחברת אדובי והם כלים מקצועיים בלבד שמאפשרים לסטודנטים לבטל את כל המערך הטיפוגרפי או שימוש בקומפוזיציות על ידי עבודה על תוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין עלות התקנת בחודש זה 70 שח ולאחר שנה הסטודנטים צריכים לעדכן את התוכנות בתשלום של 100 שח לחודש. מעצבים גרפיים בעולם כולו משתמשים באדובי כי היא פלטפורמה אידיאלית למטרות עיצוביות אותם הם צריכים להגיש עם עולם העסקים.

איך לומדים אונליין דרך האינטרנט?

תקופת הקורונה הייתה אחת התקופות שגרמו לעסקים להבין שאם הם לא ימשיכו להתפתח בתחום הדיגיטל לא היה להם מה להציע ללקוחות שלהם וכתוצאה מכך מכללות רבות באוניברסיטאות החלו ללמד אונליין דרך האינטרנט ובמקביל חברות שלמות עברו מהמשרד הפיזי למשרד אינטרנטי מהבית. מרבית העסקים החלו לשווק את כל המוצרים והשירותים דרך האינטרנט כדי להמשיך להיות רלוונטיים ללקוחות שרוצים את אותם מוצרים אבל בצורה של משלוח. אנו מלמדים דרך האינטרנט כבר 15 שנה לסטודנטים פוטנציאלים לעולם העיצוב ולא רק בתקופת הקורונה.

איך לומדים אונליין דרך האינטרנט?

לימודים אונליין דרך האינטרנט מתבצעים דרך תוכנות שמחברות במסכים או באמצעות תוכנת זום. במהלך השיעור המורה מסביר מהלכים שונים כדי לקדם מטרות עסקיות בעולם השיווק וההייטק וליצור צבעוניות מונפשת לאלמנטים גרפיים כדי לשפר אסתטיקה של מוצרים שמעצבים גרפיים צריכים להתמודד איתם לאחר סיום הלימודים. במהלך השיעור המורה מסביר איך לעבוד על תוכנות גרפיקה או בניית אתרים ואם יש נושא שהוא לא ברור המורה חוזר על החומר עד שהסטודנט מבין את כל המהלכים. בכל סגנון העבודה פרטני ואישי הסטודנט הוא במרכז כך שכל צורת ההתקשרות הפרטנית גורמת לאנשים להרגיש בטוחים בתיק העבודות שלהם.

התמיכה בלימודים

התמיכה בלימודים היא לא רק בשיעור עצמו והסטודנט יכול ליצור קשר עם המורה לכל אורך הלימודים גם במהלך השבוע בין שיעור לשיעור כדי לקבל תמיכה שיעורי בית שמתקבלים או לסירוגין פידבק על עבודות שונות שהם צריכים להגיש נקודה חשובה בלימוד פרטני ואישי אתה והמרכז כך שכל תשומת הלב מופנית לך בשיעור עצמו וגם במהלך השבוע אתה מרגיש חופשי ליצור קשר עם מנטור עיצוב גרפי שמאפשר לך לשלוט בכל החומר ולקבל תשובות מיידיות לעומת לימודים בקבוצה שלא תוכל לקבל את כל היחס פרטני ואישי מה שלא בטוח שיגרום לך על התיק עבודות ברמה מאוד גבוהה.

תיק עבודות בתקשורת חזותית ועיצוב למה הוא כל כך חשוב?

תיק עבודות בעיצוב גרפי נחשב לאחד הדברים היחידים בשנים האחרונות שיכול לגרום למעצב גרפי להשתלב עם עסקים או חברות הייטק. בתיק עבודות רואים את המעצב הגרפי אם הוא באמת מקצועי בתוך שניות בודדות אפשר לשפוט אם הוא מעביר באופן קבוע טרנדים ומסרים בצורה נכונה והוא מבין כיצד המוצר או השירות שהוא נותן באמת יכולים להועיל הצרכנים ולמשתמשים. המטרה בתיק העבודות זה להראות שאתה יודע לשכנע לקוחות פוטנציאלים לקנות ולצרוך מוצרים תוך מתן דגש על הצבעוניות שקהל היעד אמור לראות.

תעודות.

חברות הייטק ומשרדי הפרסום לא מתרשמים מתעודות שסטודנטים מביאים כי תעודה לא יכולה להגיד עד כמה אתה באמת מעצב גרפי מקצועי. אך ורק אוסף העבודות שאתם מציג בסיום הקורסים יכולים להגיד אם אתם מעצב מקצועי או לא. כל מי שיבחר לעבוד איתך יבקש לפני שהוא יצור איתך קשר לשיחה לראות דף פייסבוק אישי או לסירוגין אתר אינטרנט שם אתה מציג את כל העבודות שלך. רק לאחר שיראו שאתה באמת מקצוען ומבין את עולם העיצוב ובמקביל הם לא ראו עבודות שהעתקת ממעצבים אחרים אין ספק שתוכל להשתלב בתחום זה במהירות. לכל אורך הקורס צריך להשקיע בתיק עבודות ולדעת כיצד להצליח בתחום זה עליך למצוא זמן להכין שיעורי בית ומתנות עיצוביות לכל אורך הלימודים. עיצוב גרפי זה שפה ובכדי לשלוט בשפה בעולם הויזואל עליך לתרגל את שיעורי בית שיובילו בסופו של דבר ליצירתיות מתפתחת.

תקשורת חזותית מה לומדים

תקשורת חזותית נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר בעולם חוויית המשתמש UIUX. במסגרת הלימודים הסטודנטים עובדים את החשיבות הרבה של עיצוב ממשק משתמש ועבודה עם עולם ההייטק. הסטודנטים נחשפים לשפה האינטרנטית מתפתחת שגורמת לשיווק מסיבי דרך אתרי אינטרנט רוב האפליקציות של גוגל.

סיום מסלול לימודים של עיצוב גרפי

תקשורת חזותית נלמדת רק לאחר סיום מסלול לימודים של עיצוב גרפי. אי אפשר לעצב אתר אינטרנט או אפליקציה אם הסטודנטים לא יודעים איך להעביר את מקור התקשורת העיקרי דרך הויזואליים והסודות הרבים שהם לומדים במהלך הקורסים. כדי להביא את החברה או את האפליקציה למקומות מאוד גבוהים על הסטודנטים לשלוט בעולם תורת הצבעים והטכניקות הנלמדות בתחום.

שירותי פרילנס ושיווק לעסקים

מרבית הבוגרים בתחום העיצוב הגרפי בוחרים לעבוד בתחום זה בצורה פרטנית ואישית ולתת לשירותי פרילנס ושיווק לעסקים של משרד פרסום בגלל העמלות שהם גובים. מעצבים גרפיים רבים מעדיפים לא לעבוד על פי שכר שעתי ולקבל את כל הנתח מעבודות מיתוג שהם מקבלים. בתחום התקשורת החזותית השכר השעתי הוא 80 שח בשעה ובתחום ההייטק אתם יכולים להרוויח שכר של 17 אלף שח נטו בעולם הפרסום ויצירת אסטרטגיות דיגיטליות דרך אפליקציות. תחום זה מתמזג לעבודה בהייטק.

מה לומדים בתקשורת חזותית?

אז השפה האינטרנטית הנלמדת בתקשורת חזותית כוללת הבנה מעמיקה של איך לעצב אתר אינטרנט ולהתאים אותם למערכות הפעלה כמו וורדפרס. יצירת התקשורת השיווקית דרך אתר האינטרנט זה אחד הפרמטרים להשפיע על אנשים שמגיעים דרך מנועי חיפוש כמו גוגל נחשבת לפלטפורמה דיגיטלית היחידה שמעבירה באופן קבוע גולשים לאתרי אינטרנט ולכן נדרש לא יקבל חוויית משתמש מקצועית ולא יוכל להעביר מערך שיווקי במותגים. בתקופת הקורונה חברות רבות הבינו שאם הם לא יהיו נוכחים בגוגל הם לא יוכלו להמשיך להתקיים. כל עסק שעד לא מזמן היה עובד אך ורק ברחוב הבין שתחום הדיגיטלי הדבר היחיד שיכול לקדם את עולם השיווק של אותו מותג.

חווית המשתמש

חווית המשתמש שהיא פלטפורמת אלמנטור בשילוב וורדפרס לעצב את האינטרנט ולשלוט בכל הטכניקות של שפה ופרשנות אינטרנטית על המעצבים הגרפיים ליצור דימויים ורכיבים בתוך אפליקציות ואתרי אינטרנט שהם נוכחים לגולשים. חברות משתמשות בתהליך חשיבתי מאוד רחב ואם גולשים לא ירגישו בנוח באתר אינטרנט נוכל לראות שהאתר יהיה במקומות נמוכים בגוגל. הפלטפורמה האינטרנטית של גוגל שהוא מציע מאפשרת לגוגל לבדוק כמה זמן גולשים שוהים בתוך אתר אינטרנט באפליקציה ולפי זה הם יודעים עד כמה אתה רלוונטי לפי שאילתת החיפוש שהגולשים מציגים.

תחום בניית אפליקציות נחשב לתחום החדש שמעצבים גרפיים נחשפים אליהם.

בעבר חברות הייטק היו הבלעדיות בתמיכה בבניית אפליקציות או חנויות אונליין וכיום נוכל לראות את המוצרים הללו נעשים על ידי מעצבים גרפיים. חברת אדובי עצרה את תוכנת XD כדי לתת פלטפורמה נוספת את לתעסוקה למעצבים גרפיים מה שגרם למהפך אדיר בטכנולוגיה העיצובית של מעצבים גרפיים. מקור התקשורת העיקרי היום בין חברות הייטק למעצבים גרפיים או בשפה העיצובית אותם הם צריכים לתת ברמה מאוד גבוהה. בסיום בניית אפליקציה XD שמתבצעת על ידי המעצב הגרפי המקבל את כל הפורמט העיצובים המעצב והמיקוד צריך להתאים את זה לחנויות אונליין של גוגל או אפל.

תחום הדיגיטל והביקוש.

בתחום הדיגיטל הביקוש בתחום יצר לפריחה ושגשוג בעבודת המעצבים הגרפיים. המוקד תעסוקתי בעיקר מקבל מקסימום בחברות הייטק ואת זה נוכל לראות על ידי קבוצות אוהבות בפייסבוק שמחפשים מעצבים באופן שוטף. כיצד בית הספר יכול לעזור לך למצוא את הלקוחות הראשונים שלך או איך אתה יכול להתחיל לעבוד בתחום זה ללא ניסיון? בגלל המחסור האדיר שיש בכוח אדם בעיצוב גרפי נוכל לראות שיש פלטפורמות מדהימות ברשת שהם מבקשים דחוף מעצבים גרפיים מתחילים. בפייסבוק תוכלו למצוא את האחת קטגוריה של דרושים גרפיקאים מתחילים או לסירוגין דרך קבוצה לבית הספר.

כיצד קבוצה לבית הספר יכולה לעזור לך לקדם את הקריירה שלך?

לבית הספר שקבוצה מדהימה מעל 19 וחצי אלף חברות הייטק ומשרדי פרסום שמחפשים אותך המעצב הגרפי המתחיל להשתלב עם חברות הייטק ויזמים שמבצעים סטארטאפים בצורה שוטפת. כבר מעל 12 שנה ועזרה לאלפי מעצבים גרפיים למצוא את הלקוחות הראשונים שלהם או לסירוגין לקבל הצעות עבודה. אם אתה בוחר להיות שכיר ולעבוד בחברה מסודרת אין ספק שקבוצה זו תאפשר לך להיות מוזמן לראיונות עבודה רבים. כבר בתקופת הלימודים בית הספר יחבר אותך לקבוצה הזו כדי להראות לך מהם הדרישות היום בתחום ההייטק במשרדי הפרסום.

אין לי ניסיון איך אני יכול להתחיל?

היום זה לא משנה אם יש לך ניסיון עצום בתקשורת חזותית ואם עבדת בעבר עם חברות הייטק. חברות הייטק ידועות כחברות שנותנות הזדמנויות לאנשים כי זה הדבר היחיד שמוביל אותם לאנשים שנמצאים היום. חברות הייטק לא מתרשמות מכמה שנים הייתי בשוק העבודה או איזה תעודה יש לך. תעודות לא מרשימות חברות הייטק אבל בהחלט תיק עבודות מקצועי זה הדבר היחיד שיכול להגיד שאתה מבין את התחום. מרבית הסטודנטים שלומדים כיום תקשורת חזותית וחוויית משתמש מוצאים מקומות עבודה כבר בתקופת הלימודים.

הביקוש בדיגיטל.

תקופת הקורונה גרמה לטכנולוגיה להתקדם שנים רבות ונוכל לראות שהפרסום האינטרנטי ועבודה עם חברות הייטק רק גרמה לביקוש המסיבי למעצבים גרפיים מתחילים וותיקים. הדורש לא מקבל את כל הפלטפורמות הדיגיטליות שלו אך ורק דרך אפליקציות או לסירוגין מעידן דרך אתר גוגל נחשב לאתר המוביל שמעביר מידע לדור הצעיר. אין ספק שאם אתה רוצה להשתלב בתחום שצמא לידיים עובדות על איך ללמוד להיות מעצב גרפי ובמקביל ללמוד תחום התקשורת החזותית. הנישות בתחום זה הם גדולות מאוד ותצטרך ללמוד את כל התחום כדי לראות לאיזה נישה תעסוקתית אתה מתחבר.

תוכלו ליצור קשר איתנו עוד היום לשוחח עם יועץ לימודים איך גם אתם יכולים להשתלב בתעשייה הצמאה לידיים עובדות. בשיחה עם יועץ הלימודים תקבלו הסברים רחבים איך אתם יכולים ללמוד אחד על אחד בצורה פרטנית ואישית מהבית ובמקביל נפתח תיק עבודות מול תעודה מקצועית שמתקבלת בסיום הקורסים. בעמוד זה אצלנו שיעורים רבים שמדברים על עולם העיצוב תקשורת חזותית שבהחלט יכולים לתת לכם אינדיקציה מדהימה אם אתם מתאימים לסגנון תעסוקה ויצירת 10 דקות פרסומיות בעולם השיווק וההייטק יחדיו. שיהיה לכם צפייה נעימה