מה זה ניוזלייטר? מה זה דף נחיתה? הכל על תוכנות מקצועיות לעיצוב גרפי

מה זה ניוזלייטר? מה זה דף נחיתה? הכל על תוכנות מקצועיות לעיצוב גרפי

מכללת סולו » תוכנות מקצועיות לעיצוב דף נחיתה וידאו שמסביר

רוצים לדעת מה זה דף נחיתה? למה חשוב היום דף נחיתה בעולם הפרסום? כל הפרטים בכתבה שהכנו לכם במיוחד עם שיעורים חינם ביוטיוב שמסבירים מה זה דף נחיתה וכיצד אפשר למכור מוצרים דרך דף נחיתה מוצלח. דף נחיתה זה המקום שהמפרסמים שולחים את הגולשים שלהם כדי להסביר על המוצר שהם מוכרים ובמקביל משאירים מקום בעמוד כדי למלא פרטים של הגולשים. דף נחיתה מוצלח יגרום לבעל העסק למכירות מאוד גבוהות וכחלק מתהליך שיווק עיצוב מקצועי של דף נחיתה יעזור לבעלי העסקים למתג את עצמם ולשדר לקהל היעד את מה שמנסים בעצם להעביר.

ניוזלטר ודף נחיתה מה זה?

המפרסמים אוגרים רשימות ונתונים של לקוחות המשאירים פרטים באתר אינטרנט כדי להתעניין על מוצר מסוים. ניוזלטר זאת טכניקה מדהימה להכנסת הגולשים שוב לאתר כדי להזכיר להם שהעסק קיים ולהחדיר למודעות את מטרות העסק. ניוזלטר היא טכניקה מדהימה להציע מוצרים חדשים או מוצרים במבצע ללקוחות שהתעניינו בעבר בעסק. דף הנחיתה בניוזלטר יהיה מעוצב בתוכנות גרפיקה ממוחשבת וישמש את בעלי העסקים כמנוע צמיחה להגברת המכירות בתהליך השיווק. לניוזלטר יש מספר סגנונות פרסום החל משליחה של דף אינטרנטי ששייך לאתר ללקוחות או דרך פלטפורמות שונות שמאפשרות שליחה של דפים ללא קשר לאתר האינטרנט של בעלי העסקים.

דף נחיתה בעמוד כחלק ממסע פרסום

דף נחיתה יכול להיות פרסומת בפייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת כמו אינסטגרם לדוגמה אבל לא רק, דף נחיתה לרוב הוא דף ששייך למסע פרסום שבעלי העסקים עושים החל מפרסום של מודעות בגוגל ממומן או העברה של הדף בוואטסאפ לדוגמה. על הדף נחיתה לכלול את כל הפרטים הכי קצרים ומינימליסטיים שבעלי העסקים רוצים להעביר. אין צורך להעמיס במידע כי דף הנחיתה אמור להיות ברור לקהל היעד שכבר מכיר את בעלי העסק. על דף הנחיתה לכלול אלמנטים גרפיים עיצוביים מושכים ולשמור על חוקי העיצוב שקשורים למיתוג של בעלי העסקים.

דף נחיתה דוגמה

ללמוד עיצוב ולהטמיע את חוקי העיצוב גרפי

כדי לקחת אחריות מאוד גדולה ולעצב דף נחיתה עליכם ללמוד את חוק העיצוב הגרפי בעולם העסקים. מה המשמעות של כל צבע וכיצד הוא קשור לקהל היעד. כיצד אפשר להעביר באמצעות קומפוזיציה נכונה ואלמנטים מושכים את המסר שבעלי העסקים רוצים להעביר על המוצר שאותו הם רוצים למכור. הטמעת חוקי העיצוב בשילוב התוכנות הגרפיות יאפשרו לכם לעצב דף נחיתה מקצועי שיעשה את העבודה בטווח הקצר למכירות ובטווח הארוך לענף השיווק של העסק. במסגרת הלימודים אתם תלמדו כיצד לעצב את דפי הנחיתה ותכינו תיק עבודות שיכלול אינספור עבודות כדי לשדרג את יכולות העיצוב שלכם ולפתח לכם את היצירתיות.

התוכנות בעיצוב גרפי של חברת אדובי

התוכנות שאיתם מעצבים גרפיקה לדף נחיתה שייכות לחברת אדובי. אדובי מספקת פתרונות דיגיטליים למעצבים גרפיים וגרפיקאים ומאפשרת להם לפתח ולהוציא את היצירתיות החוצה על ידי תוכנות גרפיות כגון פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. לכל תוכנה יש תפקיד אחר במהלך העיצוב והשילוב בין התוכנות יוצר בסופו של דבר את דף הנחיתה. התוכנות הם רק הכלים של המעצבים אבל הפיתוח היצירתי והחשיבה זה של המעצבים הגרפיים תוך שמירה על חוקי העיצוב במהלך העבודה. לפעמים תתחילו לעבוד בתוכנת הפוטושופ לאחר מכן בתוכנת אילוסטרייטור תיקחו את העיצובים שעשיתם בתוכנה אחרת ותמשיכו לעשות את הגרפיקות. השילוב בין התוכנות וידיעת התוכנות ברמה גבוהה מאפשר למעצב גרפי לעצב כל דבר ולא רק דף נחיתה. בהמשך תוכלו לקרוא מה כל תוכנה גרפית עושה ולצפות בסרטונים שהכנו במיוחד עבורכם כדי לקבל מידע רחב על עולם העיצוב הגרפי רב-תחומי.

פוטושופ – התוכנה שיודעת בדיוק לעשות עם תמונת

תוכנת פוטושופ נחשבת לתוכנה מספר אחת לעיצוב תמונות, האם היא מספיקה בלבד כדי לעצב גרפיקות לדפי נחיתה? הכל תלוי מה סגנון העיצוב שאותו אתם רוצים לעצב. באמצעות תוכנת הפוטושופ תוכלו לשלב טקסט ותמונה ולהעביר מסרים מכירתיים לכל מטרה. התוכנה אלופה בעיבוד תמונות והיא יכולה לקחת כל תמונה ולהעביר דרמטיות לכל מטרה. לתוכנה כלים רבים ליצירת מניפולציות החל מהכנת שקפים על התמונה ועבודה עם מברשות לשילוב בין תמונות להכנת רקעים. בשיעורים כאן תוכלו לראות דוגמאות של מעצבים גרפיים במהלך עבודת העיצוב, השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לדעת מה קורה בעולם העיצוב הגרפי רב תחומי.  לתוכנה יכולות גרפיות מדהימות והיא שימושית מאוד בהכנת פרסומות או עיצוב פליירים. לתוכנה מכניסים תמונות ומשלבים לוגואים במידה ורוצים לעשות מיתוג גרפי ופרסום ביחד. התוכנה מלאה בכלים נוחים מאוד לעבודה ומאפשרת עבודה מהירה בכל עיצוב גרפי שרק תעשה

אילוסטרייטור – תוכנה מדהימה להכנת מיתוג עסקי

אילוסטרייטור תוכנה להכנת גרפיקה וקטורית באמצעותה אפשר לעצב לוגואים ולבנות תדמית עסקית לעסקים. התוכנה עובדת עם קווים וצורות ועל ידי משיכות של קווים אפשר ליצור מניפולציות ולבצע עיטורים גרפיים מרהיבים. התוכנה משתלבת נהדר עם קבצים שמגיעים מתוכנת הפוטושופ ומרכזית מאוד בלימודי עיצוב גרפי. בסרטונים כאן בעמוד תוכלו לראות את היכולות של תוכנת אילוסטרייטור שנעשו על ידי מעצבים גרפיים מקצועיים, כדי לעצב גרפיקה מקצועית עליכם ללמוד את תוכנת הפוטושופ בשילוב אילוסטרייטור. בלימודים תלמדו טכניקות מקצועיות כיצד לשלב בין פקודות ולבצע אפקטים על ידי פיתוח היצירתיות בתוכנת אילוסטרייטור. ככל שתדעו את התוכנה בצורה מקצועית לאורכה ורוחבה בשילוב חוקי העיצוב תוכלו להגיע לגרפיקות מדהימות לפרסום עסקים ושיווק יחדיו.

אינדיזיין – תוכנה לבניית חוברות מידע באינטרנט

indesign בעולם העיצוב גרפי אחראית על הכנת ספרים וחוברות. במידה ויש לכם חוברת אינטרנטית שאמורה להציג מידע רב אינדיזיין בהחלט תיתן לכם את הכלים לכך. לעיצוב דף נחיתה של עמוד אחד אינדיזיין לא תיתן לכם את המענה כמו שפוטושופ ואילוסטרייטור נותנות. התוכנה שימושית באתרי אינטרנט ובהוצאות לאור לעיצובים גרפיים בזרימה של יותר מעמוד אחד, היא משלבת גרפיקות שמגיעות מתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור לרוב. כלי העיצוב בתוכנה מאוד מינימליסטים והיא פחות ידידותית בעולם העיצוב. מעצבים גרפיים לומדים אותה כדי להכין ספרים, חוברות קטלוגים ועוד.

בניית אתרים ועיצוב דפים מקצועיים

בבניית אתרים תוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור מרכזיות מאוד בתהליך עיצוב האתר. באמצעות התוכנות הללו תעצבו אייקונים ותיצרו את כל הממשק של התוכנה בהתאם לחוקי חוויית המשתמש. בלימודי עיצוב ובניית דפי נחיתה לומדים לא רק את התוכנות אלא גם את השפה העיצובית שעומדת מאחורי התוכנות. חברת אדובי מאפשרת לכל מעצב או גרפיקאית לעצב במהירות תוך שימוש בחוקים שחלקם נמצאים בתוך התוכנה ועוזרים לסטודנטים להטמיע את הגרפיקה. תורת הצבעים הוא נושא שנלמד במהלך הלימודים כחלק בלתי חשוב מהקונספט כולו. תלמדו כיצד לשלב בין צבעים ומה כל צבע אומר בעולם העיצוב הגרפי. לכל אורך הקורס תבנו אינספור דפים כדי להטמיע בצורה רחבה את הנושא.

צבעים להצלחת קמפיין פרסום והבנה של קהל היעד

צבעים והבנה של מה כל צבע אומר מאוד חשוב בעולם העיצוב הגרפי. כשמעצבים דפי נחיתה צריכים לדעת מי הוא קהל היעד שלנו, כיצד למסור את המסר בצורה נכונה על ידי שימוש בצבעים שונים. על פי פסיכולוגית הצבעים כל צבע משדר לתת מודע הרגשות ותחושות בצורה כזו או אחרת ולכן בלימודי עיצוב גרפי לדפי נחיתה תלמדו כיצד לאתגר את עצמכם בשימוש בצבעים נכונים. ההבדל הוא מאוד דק בין הצלחה של קמפיין לבין כישלון של קמפיין פרסומי והסיבה במידה ואתם לא מעצבים את הגרפיקה בצורה הנכונה לא תוכלו למכור את המוצר שלכם בדיוק כמו שאתם הייתם רוצים. הלקוחות שלכם נפגשים עם הדף ישירות ובאותו הרגע שופטים אם אתם איכותיים או לא.  בתחום עיצוב גרפי תקבלו תרגילים מעשיים מהשטח כדי לשלוט בכל הנושא של שיווק ומכירות דרך האינטרנט באמצעות גרפיקות ושימוש באלמנטים נכונים לעידוד הנעה לפעולה.

קורסים אונליין – אחד על אחד מהבית או מהמשרד

סולו המכללה ללימודי מקצועות ההייטק מאפשרת לימודי עיצוב גרפי בשיטת קורסים אונליין מהבית עם מורים שמחוברים אונליין ישירות לתוכנת הגרפיקה במחשב.  בית הספר מספק לכם חינם תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על התוכנה ולהזיז את העכבר. השיחה מתבצעת טלפונית או דרך המחשב בדיוק כמו כל תוכנת שמע אחרות כדוגמת סקייפ. במהלך השיעור המורה יסביר לכם נושאים מסוימים בתוכנות ואתם תצטרכו לתרגל את החומר לאחר ההסבר של המורה. במידה ויש נושא או תרגיל שלא ברור במהלך השיעור המורה יחזור איתך שוב על אותו הנושא. הלימודים מאפשרים לכם לשלוט בתוכנות הגרפיקה בצורה מאוד גבוהה היות והלימודים הם אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים מהבית אונליין. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים על איך גם אתם יכולים ללמוד מהבית את התחום הזה ועוד. אנו מזמינים אתכם לצפות בסרטונים בעמוד ולהתרשם על יכולות התוכנות הגרפיות של חברת אדובי צפייה מהנה.