ציור קומיקס

ציור קומיקס תוכנה 10 שיעורי וידאו חינם עם סודות וטכניקות חינם

אוסף סרטונים מדהים שהכנו לכם על עולם הציור הדיגיטלי. במאמר הבא אנחנו נתרכז בכל מה שקשור לציור בקומיקס. ציור קומיקס נחשב לאחד הציורים המבוקשים ביותר בתעשיית העיצוב הגרפי ובכלל בעולם העיתונות והדפוס. בשיעורים הבאים שהכנו בשבילכם ביוטיוב תוכלו לקבל הסברים בשפה העברית על התוכנה המדהימה ביותר בציור דיגיטלי שנקראת אילוסטרייטור. החידושים האחרונים שהגיעו לכל מי שעוסק בתחום הציור גורמים לציירים לעבוד בצורה יותר מהירה ומדויקת. הרי יש הבדלים גדולים בין ציור על דף לבין ציור במחשב היות וציור על דף לפעמים קשה למחוק ולתקן לעומת ציור במחשב שמאפשר לנו על ידי פקודות בגרסאות בצורה קלה יותר ומדויקת. ללמוד ציור קומיקס חינם בתוכנה לציור – 10 שיעורי וידאו עם סודות וטכניקות חדשות ל2022 במאמר הבא.

אילוסטרייטור נחשבת לאחת התכנות המבוקשות ביותר בתעשיית השיווק לדיגיטל

תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לאחת התכנות המבוקשות ביותר בתעשיית ההיי-טק ועיצוב גרפי. באמצעות אילוסטרייטור מעצבים גרפיים מכינים מיתוג החל מבנייה של תדמית עסקית לעסקים. ללוגו וציורים עסקיים מה שנקרא ציור דיגיטלי לרוב מעצבים גרפיים יהיו אחראים. אילוסטרייטור שימושית גם בעולם האופנה באמצעותה מעצבי אופנה מעצבים בגדים ומכינים את תיק המוצר כדי לשלוח למקומות שונים החל מסין ועוד כדי להביא את הצורה לקו מפורק לאזור התפירה.

ציור קומיקס
ציור קומיקס

ללמוד לצייר באינטרנט אוסף דוגמאות

מעצבים גרפיים לומדים לא רק את התוכנה אילוסטרייטור

מעצבים גרפיים לומדים לא רק את התוכנה אילוסטרייטור אלה במקביל לומדים גם את פוטושופ ואינדיזיין. באמצעות תוכנת הפוטושופ אפשר לקחת ציור שצויר באילוסטרייטור ולהמשיך לשדרג אותו. לכל תוכנה יש תפקיד אחר בעולם העיצוב הגרפי ולכן מעצבים גרפיים מוצאים את הדרך הכי קלה כדי לעשות את סגנון האיור בצורה המהירה. בפוטושופ לדוגמה לעבוד על קווים וצורות זה אפשרי אבל מעצבים גרפים מעדיפים לעשות את זה באילוסטרייטור בגלל הנוחות והמהירות שכלי התוכנה מאפשרים. יש גם את הפאן הוקטורי שזה אומר בפוטושופ התוכנה היא פיקסלים והקווים הם פחות נקיים לעומת תוכנת אילוסטרייטור שהגרפיקה הוקטורית מאפשרת בקלי קלות לשנות את הקו לכל סגנון שאנחנו רוצים. גרפיקה וקטורית מתחברת לכל עולם משחקי המחשב ואם מדפיסים את זה הציור והגרפיקה תהייה יותר איכותית, אין ספק שגם משקל של קובץ וקטורי באילוסטרייטור הוא הרבה יותר קל מקובץ בתוכנת הפוטושופ.

פיתוח היצירתיות באיור וציור גרפי

האם לצייר זה קל? נוכל להגיד לכם שכל מי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט ימצא בתוכנת אילוסטרייטור כלים מדהימים לציור ואיור מהיר. התוכנה מלאה בפקודות לאיור מהיר. גם ציור שלא יוצא עם קווים נקיים התוכנה מסוגלת לתקן במהירות. בלימודי קורס ציור דיגיטלי לומדים קודם כל לעבור על הקווים של ציורים קיימים ולאט לאט מפתחים את הכישרון ליצירת דמויות משלכם. השיעורים המצורפים בסגנונות העבודה שאנחנו עשינו תוכלו לקבל רעיונות לפיתוח הכישרון ויצירתיות. אין ספק ששיעורי בית ותרגילים שמתקבלים במהלך הלימודים יאפשרו לכם לשלוט בתוכנה בצורה מהירה. בהתחלה תקבלו לצייר דמויות פשוטות ולאט-לאט המורים שלכם יאתגרו בתרגילים טיפה יותר מורכבים. אין זה סוד ככל שמתרגלים יותר את התוכנה אילוסטרייטור השליטה בציור תהיה יותר גבוהה. המטרה ללימודי ציור במחשב לכל סגנון שהוא זה לעשות אתכם תיק עבודות לכל מטרה החל מתחביב ועד לעבודה בתחום. נוכל להגיד לכם שמי שעוסק בעולם הציור בהחלט מבוקש בתעשיית ההיי-טק ובעיצוב גרפי יחדיו.

מעצבי ציור דיגיטלי מבוקשים מאוד בתעשיית ההייטק ועיצוב גרפי?

נוכל לראות סגנון של ציורים בכל מקום החל מאפליקציה או בעיצוב הלוגו ומשחקי מחשב. מעצבים גרפיים בשוק מעדיפים לעבוד עם ציירים ולא לעשות את העבודות האלה בעצמם. הסיבה שלא כולם עובדים היא כי באמת העבודה בציור ואיור גרפי לוקח זמן ומצריך הרבה אנרגיה וסבלנות. נוכל לראות את הביקוש הרב למעצבי ציור דיגיטלי באפליקציות או ממשקים של תוכנות במקביל כל ענף משחקי המחשב מבוסס על ציירים. ברוב המקרים ציירים דיגיטליים יציירו בתוכנת אילוסטרייטור ויעבירו את זה בצורה וקטורית לתוכנת אנימציה אחרת. ציירים ומאיירים לדיגיטל עובדים בתחום ההדפסה החל מעיצוב ציורים ואיורים גרפים לענף הספרות איורי ספרי ילדים, איור אופנה ועוד אין ספור תחומים שמאמר זה לא יספיק כדי לתאר לכם.

דוגמאות לפקודות מתוכנת אילוסטרייטור

תוכנת אילוסטרייטור מבית חברת אדובי עוברת כל הזמן שדרוגים כדי לעשות את החיים קלים למי שעובד באיור דיגיטלי. נוכל לראות בסרטונים הבאים להכנת רקעים עם צורות שנקרא בשפה המקצועית פאטרנים על ידי חלון הדוגמיות לעומת עבודה על יצירה של קימורים עם פקודות דומות בתוכנה. אפקטים מובנים עדיין לא מחליפים או מאפשרים לבטל את היצירתיות של המעצבים הגרפיים. כלים בתוכנת הגרפיקה אילוסטרייטור מאפשרים לעשות יותר את החיים קלים ולשדרג את היצירתיות מול בניית קונספטואליות של המעצבים הגרפיים.  חלק מהתכונות הבולטות בתוכנת אילוסטרייטור זה מעברי צבעים. בתוכנה כלים מדהימים ליצירת מעבר צבעים מחזק לכהה או ההפך. מעברי צבעים חשובים מאוד בציור בתוכנת אילוסטרייטור כי הם אלו שמעצבים את הקומפוזיציה בעיבוד של נפח אלמנטים גרפיים בצורה אותנטית. בסרטונים המוצגים אפשר לראות כיצד בקלי-קלות אנחנו יוצרים עומק ונפח עם גוונים עולים או יורדים בהדרגתיות בתוכנה.

טרנספורמציה בציור נעילות של אפקטים

פקודות שונות בתוכנת אילוסטרייטור גורמת לאלמנט להיות מעוות כלומר טרנספורמציה אחרת בקלי קלות. לאחר שיצרנו את הצורה המעוותת נוכל על ידי כלים שונים לצייר ולאתגר את עצמנו בפרספקטיבות חדשות. תוכלו לראות שיש פקודות רבות שהם נעולות כלומר תוכנת אילוסטרייטור מאפשרת לכם פעם אחת לבצע את האפקט הזה ולאחר מכן כדי להמשיך ולצייר נצטרך לפרק את האפקט הזה ולהמשיך לעבוד ידנית. כלי התוכנה כוללים כלי העט   המפורסם שהוא יוצר לנו צורות שונות ואיתו נוכל לדייק טוב יותר בציור.

מעברי צבעים עיצוב גרפי מול איור דיגיטל במחשב

מה זה פוטושופ  2022

מי אנחנו בית הספר סולו עיצוב גרפי אונליין?

בית הספר סולו מלמד סטודנטים ללימודי תעודה ותיק עבודות וכל זה בצורה פרטנית ואישית אחד על אחד מהבית. לימודים אישיים דרך זום ותוכנות חיבור אחרות אונליין המון שנים ומאפשרים לאנשים ללמוד ביחס אישי את כל עולם התקשורת החזותית ובניית אתרים. בשיעור לדוגמה תוכלו לראות איך מורה מסביר נושא מסוים ולאחר מכן הסטודנט רושם את כל התכנים שנלמדו ומתרגל בזמן השיעור בלייב, אם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור שוב עד שכל המהלכים הגרפיים יוסברו לסטודנט. בהדרכה בציור דיגיטלי לדוגמה או בקורסים אחרים בתקשורת חזותית מתקבלים שיעורי בית ותרגילים. המטרה של התרגילים זה קודם כל לפתח לכם את היצירתיות ואין ספק לתת לכם את המיומנות כדי לעבוד מהר בתוכנות הגרפיקה. ככל שתתרגלו יותר את שיעורי הבית תוכלו לשלוט ביצירתיות ופחות באיך לעשות דברים שזה מטרת הקורס לשים את החשיבה קדימה.

מקפצה עסקית וכלכלית בציור דיגיטלי

אם אתם אוהבים את עולם האומנות הדיגיטלית בהחלט תמצאו במקצוע זה מקפצה עסקית וכלכלית,  עולם העיצוב הגרפי רק הולך ומתפתח בשנים האחרונות ובמיוחד נוכל לראות לאחר מגפת הקורונה שמעצבים גרפיים וכל מי שעוסק בעולם הדיגיטל מאוד מבוקש היום. בוגרי מסלול לימודי ציור דיגיטלי בוחרים לעבוד בתחום זה כפרילנסרים ולאו דווקא במשרדי פרסום או כשכירים. הסיבה שאנשים רוצים לעבוד כפרילנסרים עצמאים כי יש להם יותר אפשרויות בחירה והם אלה שקובעים את המחירים לפי הפרויקט. אם רק עכשיו סיימתם את ההתמחות העסקית שלכם בתחום מומלץ בהתחלה לבקש מחירים מאוד זולים ונמוכים ורק לאחר שיש לכם מאגר לקוחות גדול יותר אפשר להרים את המחיר, צרו קשר עוד היום כדי לשוחח עם נציגי הלימוד על מגוון מסלולי הלימוד בציור דיגיטלי,  תקשורת חזותית, גרפיקה ממוחשבת ועוד, עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בכל הסרטונים שהכנו במיוחד עבורכם על עולם זה צפייה נעימה.