עיצוב ניוזלטר תוכנה

//עיצוב ניוזלטר תוכנה

מכללת סולו » עיצוב ניוזלטר תוכנה

סרטוני וידאו מדהימים שמסבירים איך לעצב  חינם ניוזלטר, אז מה זה ניוזלטר? ניוזלטר הוא דואר מעוצב בצורת פרסומת המגיע ישירות לתיבות הדואר של לקוחות או מתעניינים למוצר מסוים. לרוב דיוור אלקטרוני נשלח פעם בחודש כדי לעדכן על הדברים החדשים שמתרחשים בעסק או להציע מוצר חדש. עיצוב ניוזלטר נעשה בתוכנות גרפיות ומועבר להמשך הטמעה בתוכנות לדיוור בצורה אוטומטי. בכתבה הכנו לכם סרטונים וטיפים כיצד לעצב ניוזלטר בתוכנות גרפיות כדי לתת לכם מידע רחב על יכולות התוכנות של חברת אדובי.  ניוזלטר נחשב לטכניקה בשיווק שהוכיחה את עצמה כיעילה ביותר לעסקים שרוצים לשמור על קשר רציף עם הלקוחות שלהם העכשוויים והלקוחות בעתיד.

מהלכי שיווק עם ניוזלטר

ניוזלטר הוא אחד הדברים החשובים ביותר לשיווק עסקים. מכירות ושיווק יש להם הבדלים מאוד גדולים בגלל שמכירות זה השפעה מידית לעומת שיווק שזה דבר דבר שצריכים להשקיע כל הזמן כדי שמערך המכירות ימשיך לעבוד בצורה שוטפת. שיווק לרוב נעשה באמצעות פרסומות או מודעות גרפיות שמתארות את המוצר או את מה שהחברה מנסה למכור. מהלכי שיווק מתבצעים באינספור פלטפורמות החל מפרסום ברשתות החברתיות או באמצעות קידום ממומן בגוגל. בכתבה נסביר לכם בהרחבה כיצד גם אתם יכולים לעצב בעצמכם ניוזלטר מקצועי לכל המטרה לקידום העסק האישי שלכם.

עיצוב גרפי והשפעתו על ניוזלטר

עיצוב גרפי יש לו קשר ישיר לשיווק העסק,  במידה וסגנון הניוזלטר לא נראה מקצועי ונראה חובבני זה ישפיע בצורה ישירה על מה שהלקוחות חושבים עליכם. לדוגמה אם ניקח תמונה שהיא לא איכותית או מפוקסלת זה ישפיע לרעה על מהלך השיווק שלכם. שיווק הוא לא רק פרסום העסק, שיווק זה החדרת המוצר והמותג לקהל היעד שלכם. כל בעל עסק או חברה רוצים שהלקוחות שלהם יחשבו על החברה כמותג לכל דבר לכן עיצוב מקצועי יכלול אינספור פרמטרים כגון שימוש באלמנטים נכונים וצבעים המתאימים לקהל היעד שאליו אנחנו מפרסמים, השקעה במיתוג לטווח הארוך זה מה שיחזק את כל ענף המכירות בצורה שוטפת.

צבעים וניוזלטר

בעת עיצוב גרפי לפרסום או להכנת ניוזלטר לצבעים שמשתמשים המעצבים הגרפיים יש משמעות מאוד גדולה. כל צבע מסמל אבן דרך בחברה או בעסק מתחיל. תחילה עלינו להבין מיהו קהל היעד שלנו ואיזה צבעים מותר לנו או אסור לנו להעביר בעיצובים הגרפיים שאנחנו מכינים. התאמה של קהל היעד זה ממש כמו קליעה למטרה מה שיגרום בסופו של דבר להצלחת ניוזלטר והעברת המידע שאתם רוצים להעביר לקידום מכירות או לפרסום העסק. שימוש בצבעים חמים בעיצוב גרפי לעסקים יהיה מותאם הנושא ובזהירות יתרה בדיוק כמו שימוש בצבעים קרים לענף ההייטק.  אי אפשר לערבב בעיצוב גרפי צבעים חמים וקרים ביחד כי זה ישבור את הקומפוזיציה שרוצים להעביר במסר. כל קונספט עיצובי כזה או אחר גורם בסופו של דבר למיתוג העסק להצליח או להיכשל.

קומפוזיציה גרפית בניוזלטר

קומפוזיציה בעיצוב גרפי גורמת למודעה שלכם להיראות בסופו של דבר מקצועית או לא, במידה והנושאים לא מסודרים בצורה כרונולוגית נכונה ויש פיזור של אלמנטים בעין זה יכול לגרום להעברת המסר לעשות את הפעולה ההפוכה. בדיוק כמו שנשתמש בתמונה שהיא לא ראויה להדפסה או מטושטשת זה יוזיל לנו את מסע הפרסום ויגרום למותג להיראות בצורה רעה מאוד. המעצבים הגרפיים לפני שמתחילים לעצב הם חושבים מה הוא חומר הגלם שאיתו צריכים לעצב, רק לאחר מכן כשבונים את הכל מסביב בצורה נכונה מעבירים את המותג בצורה ממותגת – יוקרתית יותר ונכונה לקהל היעד שאליו מעצבים.

לעצב בעצמי ניוזלטר אני יכול?

כל אחד יכול לעצב ניוזלטר וזה לא משנה אם יש לכם רקע בעיצוב גרפי או אין לכם רקע בעיצוב גרפי. יש אינספור תוכנות חינמיות שמאפשרות לכם להכניס את המסר שלכם והכיתוב ולשלוח ניוזלטר בכל נושא. אם זה מעלה חשובה לכם נושא המיתוג  לעסק, או חשוב לכם כיצד לייצג את החברה שאתם עובדים בה ולסירוגין את העסק הפרטי שלכם מומלץ ללמוד את תוכנות העיצוב, חוקי העיצוב כדי לעשות את זה בצורה נכונה. בלימודי עיצוב ניוזלטר תלמדו לא רק את התוכנות הגרפיות של חברת אדובי , תלמדו כיצד להעביר את המסרים בצורה הנכונה ולגרום לעסק שלכם להראות יוקרתי וממותג בצורה טובה.

טעיות בעיצוב ניוזלטר מפורסמות

טעויות מפורסמות בניוזלטר הם שגיאות כתיב, שימוש בצבעים לא נכונים,  תמונות מטושטשות, תמונות ואלמנטים לא הולמים לקהל היעד ועוד אינספור נושאים שצריכים לשים לב אליהם בזמן העיצוב הגרפי. ניוזלטר עובר בין אלפי אנשים או מאות תלוי במספר האנשים שצברתם בתקופה מסוימת לכן כדי לא לעשות טעויות חשוב מאוד לשלוח את העיצוב שלכם למספר אנשים שונים ולקבל חוות דעת כיצד הניוזלטר שלכם נראה. ביקורת בונה בתחום העיצוב הגרפי זה מה שמאפשר למעצב גרפי או הגרפיקאית להיות יותר טוב מהנקודה בה הוא נמצא. קומפוזיציה מפוזרת תעשה לכם את הפעולה ההפוכה ולא תגרום למסר לעבור בצורה נכונה. רבים מתחילים בשימוש בתוכנות חינמיות לדיוור ולאחר מכן עוברים לעשות את זה בצורה מקצועית כי התגובה של הניוזלטר לא תמיד עובדת כמו שרוצים.

תוכנות גרפיות של חברת אדובי

התוכנות הגרפיות הם רק כלי העבודה של המעצבים גרפיים כגון פוטושופ ואילוסטרייטור של חברת אדובי. התוכנות נותנות את הפתרונות  הדיגיטליים למעצבים הגרפיים אבל החשיבה והיצירתיות זה נושא כבר אחר. לכל אורך הלימודים תלמדו כיצד לפתח את היצירתיות על ידי שילוב בין פקודות מתוחכמות שחברת אדובי נותנת בתוכנות. התוכנות קלות מאוד ללמידה וצריך ידע בשפה האנגלית בצורה בסיסית כדי לעבוד בהם. לכל אורך הלימודים תקבלו תרגילים ומטלות גרפיות כדי לשפר את יכולות העיצוב שלכם ולהתאים את הנושאים לקהל היעד.

פוטושופ

תוכנת פוטושופ אלופה ביצירת מניפולציות על תמונות. כל תמונה תעבור בדיקת רזולוציה לפני שימוש כדי שתכינו אפקטים מקצועיים שישדרו את המסר שאותו רוצים להעביר. אפשר לשלב כיתוב על התמונה וליצור ניוזלטר ממותג ומקצועי. לתוכנה כלים רבים לעיבוד תמונה ויצירת המניפולציות מאפשרת להעביר דרמטיות או כל תחושה אחרת שאתם רוצים לגרום לאלה שמתבוננים בעיצוב. בעמוד הכנו סרטונים – שיעורים חינם שמסבירים על יכולות תוכנת הפוטושופ ולראות כיצד מעצבים גרפים על ידי שימוש בפקודות עם מעט יצירתיות מוציאים עיצובים גרפיים מדהימים.

אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנה גרפיקה ממוחשבת וקטורית שמאפשרת ליצור מניפולציות גרפית גרפיות על צורות וקווים. תוכלו למשוך את הקו לכל מטרה ולעצב באמצעות התוכנה מיתוג גרפי כגון לוגואים, עיטורים גרפיים, רקעים ועוד. התוכנה מתמחה בעיצוב גרפי נקי ומשלבת גרפיקות בתוכנת הפוטושופ. לתוכנה כלים רבים והיא מאוד ידידותית עם ממשק מאוד נוח וחוויית משתמש מאוד גבוהה. התוכנה פחות ידידותית בעיבוד תמונות ולכן כדי לעצב ניוזלטר תצטרכו ללמוד גם את פוטושופ וגם את אילוסטרייטור.

  • בלימודי עיצוב גרפי, אילוסטרייטור נלמדת כתוכנה מרכזית מאוד והיא משמשת את המעצבים הגרפיים וגרפיקאים להכנת תדמית עסקית ובניית זהות מותג. בעמוד תוכלו לצפות בשיעורי גרפיקה חינם שמסבירים בצורה מפורטת על יכולות תוכנת אילוסטרייטור ולמה היא חשובה מאוד בעולם העיצוב הגרפי.

הסוד הוא התרגול בתוכנות ושימוש בחוקי העיצוב הגרפי

כמו שאמרנו קודם ידיעת התוכנות הגרפיות לא תספיק כדי שתעצבו ניוזלטר מקצועי למקום העבודה או לעסק שלכם. השימוש בתוכנות, יאפשר לכם לבצע כל עיצוב עם שימוש בטכניקות של חוקי העיצוב הגרפי כגון שימוש בתורת הצבעים, קומפוזיציה, משקלים ואיזון ועוד נושאים רבים הנלמדים בעולם העיצוב הגרפי. ככל שתתרגלו יותר את שיעורי הבית והמטלות שתקבלו בלימודים תוכלו לפתח קו עיצוב אישי שיגרום לכם בסופו של דבר לשלוט בכל הפקודות בתוכנות. הסוד הוא התרגול ושילוב בין הפקודות, כי כל טכניקה שתלמדו אפשר להציג אותה באמצעות אין ספור דרכים אחרות ומי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי בהחלט ימצא בתוכנות האלה הנאה מושלמת.

קורסים אונליין לעיצוב גרפי

אין לכם זמן ללכת לבית ספר מקצועי ללמוד תוכנות גרפיות? אתם גרים רחוק במוסדות לימוד? גם לזה יש לנו פתרון, תוכלו ללמוד במכללה לעיצוב גרפי אונליין כל זה מהבית דרך האינטרנט. בית הספר יספק לכם תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה שלכם, המורה יוכל להזיז לכם את העכבר ולהסביר לכם צעד-אחר-צעד איך עובדים עם תוכנות הגרפיקה. השיחה מתבצעת דרך המחשב בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת או כל תוכנת שמע אחרת.

  • במהלך השיעור המורה יסביר לכם איך לעצב ניוזלטר על ידי שימוש בפקודות מסוימות לאחר ההסבר של המורה אתם תתרגלו את החומר כדי להראות שאתם באמת שולטים בנושא. במידה ויש נושא לא ברור המורה יחזור אתכם שוב ויסביר לכם את הכל עד שתבינו את הנושא כמו שצריך. לימודים אישיים ידועים כלימודים איכותיים יותר, קורסים אונליין עם מורים פרטיים מאפשרים לכם לקלוט את החומר בצורה רגועה יותר. תוכלו ליצור עם  בית-הספר קשר עוד היום ולקבל פרטים רחבים איך אפשר ללמוד את נושא העיצוב הגרפי וכל זה מהבית דרך האינטרנט בלימודים מקוונים. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בסרטונים ובתמונות שהכנו עבורכם.

 

2019-09-05T10:05:13+03:00