קורס פוטושופ למידה מרחוק

פוטושופ היא תוכנה שלא ממש צריך להציג. השם שלה הוא שם נרדף לתיקון ועיבוד תמונות, ואין באמת מי שלא מכיר אותה. פוטושופ היא תוכנה שיש בה אין ספור כלים, תוכנה שניתן באמצעותה לעשות כל מה שרוצים עם תמונות, ולמידה שלה יכולה להועיל לכל אחד, בטח למי שחושב ללמוד עיצוב גרפי. 

פעם, צילום תמונה היה מתחיל ונגמר עם ההקלקה על כפתור הסוגר. המצלמות היו אז מצלמות פילם והדרך היחידה לדעת האם התמונה יצאה כמו שצריך הייתה פשוט לראות את התוצאה. עם התוצאה לא היה הרבה מה לעשות, מה שיצא יצא ומה שלא יצא טוב לא היה יכול להיות בר תיקון. 

כניסתה של פוטושופ לעולם הצילום. 

אבל אז הגיעה פוטושופ שאפשרה לעבוד על תמונות מודפסות לאחר סריקה שלהן ואז הגיחו לעולם המצלמות הדיגיטליות והכל השתנה. לא עוד סוף הסיפור ברגע ההקלקה אלא ההיפך, רק תחילת הסיפור ופתיחת אין סוף אפשרויות. פוטושופ היתה התוכנה הראשונה שאפשרה לקחת תמונה ולתקן אותה, לעבוד על צילומים ולשפר אותם כדי שהתוצאה תהיה אחרת. 

מאז ועד היום, פוטושופ עברה אין סוף שדרוגים. היום אפשר לעשות איתה כל מה שרוצים. אפשר להחיות תמונות שלא היה להן סיכוי קודם, אפשר לחדד תמונות, להכהות או להבהיר, להפוך לשחור לבן ולעשות עוד אין ספור מניפולציות בתמונות. פוטושופ מאפשרת לקחת כל תמונה ולהפוך אותה ליצירת אומנות של ממש. 

כניסתה של פוטושופ לעולם הצילום. 

הצלמים של היום

לצלמים של היום יש הרבה יותר יכולות מאלו שהיו לצלמים של פעם. פעם, צלם אירועים לצורך העניין לא היה יודע מה ייצא בסוף הערב, האם התמונות שצילם איכותיות או שלא. הוא היה יכול לגלות שקרתה לו קטסטרופה והוא לא ידע עליה, מה שלא יכול לקרות היום. היום עם המצלמות הדיגיטליות מהר מאוד עולים על בעיות, ופותרים אותם במהירות. 

כך גם עם תוצאות התמונות. אם בעבר צלם מקצועי היה מוגבל, היום הוא יכול לשפר תמונות באופן דרמטי גם אחרי האירוע. הוא יכול לעשות שימוש בפוטושופ ובכלים הרבים אותם היא מציעה, הוא יכול להציל תמונות חשובות, הוא יכול לשפר קיימות להוסיף להן אפקטים ומה לא.  הצלמים של היום גם אלו של האירועים הם אמנים של ממש. 

לשפר תמונות פרטיות

אז למה כדאי ללמוד פוטושופ גם למי שלא צריך את התוכנה בשביל פרנסה? כי אפשר לעשות איתה המון. אם יש לכם לדוגמא תמונה ישנה של הסבא והסבתא, עם כתמים ועם קימוטים, אתם יכולים לתקן אותה ולהפיח בה חיים. אם נסעתם לטיול הגדול של אחרי הצבא ואתם רוצים שתישאר לכם מזכרת מרגשת, אתם רוצים לעצב אלבום פיזי ולהדפיס אותו, עם פוטושופ תוכלו לעצב את האלבום הזה. 

יכול להיות שיש לכם איזו שהיא אפליקציה על הנייד או תוכנה על המחשב, אם היא לא פוטושופ זה לא יהיה הדבר האמיתי. במהלך השנים פותחו לא מעט אפליקציות אבל אף אחת מהן אפילו לא מתקרבת ביכולות שלה למה שיש לפוטושופ להציע. 

מעצבים גרפיים חייבים להכיר את תוכנת פוטושופ

מעצבים גרפיים חייבים להכיר את תוכנת פוטושופ

אם אתם חושבים ללמוד עיצוב גרפי אתם צריכים בין השאר ללמוד את תוכנת פוטושופ. עיצוב גרפי נשען לא מעט על תמונות ועל מניפולציות שונות שעושים איתן, תמונות שמשולבות בפרסומות, בפלאיירים, בברושורים, בעיתונים, באתרי אינטרנט ובלא מעט אלמנטים גרפיים אחרים. פוטושופ היא תוכנה שעובדים איתה בעיצוב גרפי ובדרך כלל משלבים אותה עם תוכנות אחרות כמו אינדיזיין, אילוסטרייטור ותוכנות נוספות.

ללמוד פוטושופ בדרך קצת אחרת

אם אתם חושבים ללמוד את תוכנת פוטושופ, אתם יכולים לעשות את זה בדרך הרגילה, המוכרת, באחת המכללות או בתי הספר שמעבירים קורסים בתחום, או ללמוד את התוכנה און ליין או במילים אחרות, בלמידה מרחוק. לא, לא מדובר על למידה מרחוק של פעם, שאתם רואים איזה שהם סרטונים או קוראים חומר כתוב ולאחר מכן מבצעים מטלות, שולחים אותן לבדיקה ומקבלים תשובות אלא שיעור פרטי של ממש רק שהמורה לא יושב איתכם בבית שלכם או שלו אלא שאתם מתקשרים איתו באמצעות האינטרנט.

איך זה עובד? פשוט מאוד… עושים את זה באמצעות תוכנה ייחודית, תוכנה שמחברת בין שני המחשבים כך שכל אחד יכול לשבת בבית שלו ואפשר ללמוד. מה זה אומר מחברת בין שני המחשבים? זה אומר שאפשר לדבר תוך כדי השיעור, אפשר לראות האחד את השני תוך כדי השיעור, ואפשר אפילו לעבוד על המחשב של השני. כן, ממש כמו שיעור פרטי פיזי שכולנו מכירים. מה צריך בשביל ללמוד בשיטה הזו? שום דבר מיוחד… צריך מחשב, חיבור טוב לאינטרנט מה שיש היום בכל מקום וכמעט בכל בית, צריך מיקרופון וצריך אוזניה וגם הם לא חובה, סתם יותר נוח ללמוד ככה בלי הפרעות חיצוניות…

יתרונות הלמידה לימודים אונליין פוטושופ

יתרונות הלמידה לימודים אונליין

הנה כמה יתרונות שאתם חייבים להכיר על שיטת הלימוד און ליין, שיטת הלמידה מרחוק שהולכת והופכת לפופולארית כל כך. היתרון הראשון הוא שאפשר לשלב את הלימודים עם כל דבר אחר. הרי אפשר ללמוד מתי שנוח לשני הצדדים, הן למורה והן לתלמיד כך שזה יכול לקרות בכל שעה. לא צריך להפסיד עבודה ולא צריך לשנות תכניות. פשוט קובעים עם המורה מתי שנוח ומתחילים ללמוד. עוד יתרון שיש לשיטת האום ליין אחד על אחד הוא ההתקדמות בקצב שנוח. כשלומדים עם קבוצה תלויים בה. 

אם תלמיד לא ממש מבין או לא מצליח להתקדם בקצב של הקבוצה, הוא בבעיה. אם הוא חייב להפסיד שיעור מכל שיבה שהיא – אירוע הוא חייב להיות בו, הוא חולה או מכל סיבה אחרת, הוא חייב למצוא דרך להשלים את השיעור בעצמו. כשלומדים מרחוק און ליין זה לא קורה. כל אחד לומד בקצב שלו וההתקדמות היא בלי לחץ, עד שהתלמיד מבין את כל החומר ואפשר להמשיך. יתרון נוסף הוא הנוחות. לא צריך לצאת מהבית ולא צריך להתארגן מה שיכול להיות עבור רבים מעמסה, כל מה שצריך הוא לפתוח את המחשב ואפשר להתחיל ללמוד. אה, כדאי להכין קודם כוס קפה.

למידה מרחוק זה רק מכללת סולו

אם אתם רוצים ללמוד מרחוק, אם אתם רוצים להתמקצע בתוכנת פוטושופ כמו גם בתוכנות גרפיות אחרות, מכללת סולו היא המכללה אותה אתם מחפשים. במכללת סולו תקבלו יחס אישי ונעים ואת המורים הטובים ביותר. אלו לא רק מורים שיודעים ללמד אלא גם כאלו שהתנסו בתחום וצברו בו קילומטראז’. במכללת סולו לוקים כל תלמיד יד ביד אל עבר המטרה, צעד אחר צעד עד שהוא מצליח. כל תלמיד הוא עולם ומלואו והוא לומד בקצב שלו, ובמהלך הלימודים כל תלמיד מכין תיק עבודות אותו הוא יוכל להראות למסיקים פוטנציאליים.

במכללת סולו לומדים גם בשביל לפתח קריירה בתחום ומעבר לתיק העבודות כמו גם לתעודה אותה מקבל כל תלמיד מסיים, יש גם סיוע בהשמה. לא סתם מכללת סולו נחשבת למכללה המובילה בתחום הגרפיקה, מכללה שיש לה כבר מאות בוגרים מרוצים שעשו חייל בתחום.

הכנסה פסיבית מהאינטרנט איך עושים כסף בקלות? סודות שחשפנו!

לייצר הכנסות פסיביות דרך האינטרנט כל הסודות של עולם העסקים

אוגוסט 20th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

עימוד ספרים – יצירת פאזל של תמונות מתוכנת אינדיזיין – מדריך חינם למתקדמים

עימוד ספרים אפקטים של עיצוב תמונות - מסכות באינדיזיין הדרך

אוגוסט 17th, 2019|Categories: מדריכים לאינדיזיין|0 Comments

אינדיזיין מדריך הכנסת תמונה לתוך טקסט וצורה INDESIGN ADOBE CC 2019

הסברים פינות מרובעות לתמונה - הכנסת תמונה לתוך טקסט וצורה

אוגוסט 17th, 2019|Categories: מדריכים לאינדיזיין|0 Comments

לימוד חינם טכניקות ציור באומנות דיגיטלית – איך מתחילים לצייר במחשב ב2019

איך מתחילים לצייר - טכניקות ציור באומנות דיגיטלית ב2019 מחפשים

אוגוסט 17th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

איפה קונים דומיין בזול 2019 – שיעור בניית אתרים לימודים אונליין חינם

קניית דומיין טיפים רוצים לדעת איך לקנות דומיין לאתר אינטרנט?

מדריך חינם בניית אתרים אונליין 2019 טיפים חינם התקנת אלמנטור בוורדפרס

וורדפרס מול אלמנטור התקנת תוסף במאמר הבא הכנו במיוחד בשבילכם

אוגוסט 16th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

מדריך איך לעשות קובץ PNG בתוכנת פוטושופ שקוף

PNG בתוכנת פוטושופ מדריך מדהים למתחילים למתקדמים שרוצים לדעת בפוטושופ

אוגוסט 15th, 2019|Categories: מדריכים לפוטושופ|0 Comments

מדריך עיצוב מודעה בפוטושופ לאינסטגרם – טעויות גרועות של עסקים

שיווק באינסטגרם מחפשים לדעת איך לשווק את העסק שלכם באינסטגרם?

אוגוסט 15th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

לימודי בניית אתרים הייטק על חווית משתמש UX – UI מדריך בניית כפתורים – תמונות

עבודה בהייטק עם תוכנה חוויית משתמש XD - מדריך לעיצוב

אוגוסט 10th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

מה זה עיצוב גרפי – מה זה גרפיקה ממוחשבת – טרנדים חדשים בעיצוב ב2020

הכנו במיוחד בשבילכם שיעורים והסברים על עולם העיצוב גרפי והקשר

אוגוסט 10th, 2019|Categories: בלוג עיצוב גרפיקה|0 Comments

שיעור חינם תוכנה חוויית משתמש XD – הוספת פלאגין

תוכנה חוויית משתמש XD - מדריך לעיצוב עמוד בעמוד הבא

באג באילוסטרייטור 2019 – פתרון תקלות בשימוש בתוכנת הגרפיקה

שאלות ותשובות - פתרונות באגים בתוכנת אילוסטרייטור 2019 במדריך הבא

אוגוסט 8th, 2019|Categories: מדריכים לאילוסטרייטור|0 Comments

אפקטים הצללות ועומק בתוכנת אילוסטרייטור 2019

טיפים בעיצוב גרפי הכנת אפקטים הצללות ועומק בתוכנות גרפיקה ממוחשבת

איך לעשות צבע זהב על עיצוב גרפי בתוכנת אילוסטרייטור

טיפים בעיצוב גרפי והפעם צבע זהב באילוסטרייטור אם אתם מחפשים

מאות אתרים במקום אחד של אתרים להורדת תמונות וקטורים עיטורים גרפיים רקעים

מאות אתרים במקום אחד של אתרים להורדת תמונות וקטורים

יולי 23rd, 2019|Categories: מדריכים לאילוסטרייטור, מדריכים לאינדיזיין, מדריכים לפוטושופ|סגור לתגובות על מאות אתרים במקום אחד של אתרים להורדת תמונות וקטורים עיטורים גרפיים רקעים
2019-07-30T21:09:07+03:00