אפקטים פוטושופ - חיתוך תמונה בתוך צורה טקסט שחור לבן

איך מפרסמים עסקים באמצעות פוטושופ? – אפקטים פוטושופ – חיתוך תמונה בתוך צורה טקסט שחור לבן – צבעים פטרן ואיור מתמונה

פוטושופ משתייכת לאחת האפליקציות הפופולריות ביותר בין אנשי השיווק ועובדי אתרי אינטרנט. אפליקציית הפוטושופ היכולות שלה גדולות בייחוד בכל מה שקשור במניפולציות על תצלומים כי איתם אפשר להעביר דקלרציות חברתיות ודרמטיות לקידום מוצרים שונים. הרי בסופו של דבר צילום שווה אלף מילים ואפליקציית פוטושופ יכולה ליישם כל טכניקת עריכה שרק תרצו. אם אתם מתחילים להפיץ את העסק שלכם ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם אין ספק שאפליקציית הפוטושופ מיועדת להיות קונקרטית אצלכם כשפת אם.

האפליקציה מלאה בכלים מניפולטיביים ואיתה אפשר לבצע אפקטים של כיתובים על תצלומים ולבצע אין ספור פעולות גרפיות שיגרמו לגולשים לתור אחריכם. זה לא משנה אם אין לכם התנסות במודל העיצוב הגרפי או יש לכם כי בסופו של דבר גם בתקופת הדרכה בעיצוב באפליקציית פוטושופ תלמדו תורות וחוקים רבים שיעזרו לכם להפעיל את הכל בעצמכם. בדף זה ערכנו במיוחד בשבילכם אין ספור טריקים וטיפים על מרחב העיצוב הגרפי שיאפשרו לכם להבין מהם יכולות אפליקציית הפוטושופ.

כיצד אני משיג את אפליקציית הפוטושופ?

במידה ואתם שואפים להתחיל ללמוד את אפליקציית הפוטושופ עליכם ליישם חיבור דרך חברת אדובי. אדובי כעת נחשבת לפירמה היצרנית של אפליקציות הגרפיקה שאיתה פועלים כל מעצבי הגרפיקה במודל. ניתן להירשם לאתר על ידי יצירת מנוי שעולה שלושים שח בחודש לעבודה באפליקציית הפוטושופ. אחרי ההרשמה לאתר האינטרנט תרד האפליקציה שכוללת את כל האפליקציות הגרפיות שמעצבים גרפיים אמורים דרך האפליקציה לעבוד, אתם יכולים לבקש עזרה בלרכוש את אפליקציית הפוטושופ מבית הספר. לאחר רכישת האפליקציה כל פעם שאתם רוצים להתחבר לאפליקציית הפוטושופ עליכם להיכנס לתוככי האפליקציה הראשית ומשם להפעיל את הפוטושופ.

האימפקט בעבודה כזאת מאפשרת לכל אחד לעבוד דרך אפליקציית הפוטושופ מכל מחשב שהוא רק רוצה. במידה ויש לכם מחשב לפטופ או מחשב נייח ניתן להוריד את אפליקציית הפוטושופ משני המחשבים זה לא משנה אם המחשב שלכם עכשיו קרס ולא פועל יותר כל פעם שתתחברו למנוי של חברת אדובי באתר האינטרנט ניתן להוריד את האפליקציה דרך הפרופיל האישי שלכם. היעילות בעבודה באפליקציית הפוטושופ דרך חברת אדובי מאפשר כל הזמן לקבל את כל העדכונים החדשים שהאפליקציה מריצה. יש עזרה מלאה בשפה העברית וזה יורד עם כמויות גופנים אדירות לכל מעצב גרפי מתחיל.

אוקי אני רוצה לשקול את לימוד פוטושופ איך אני מתחיל?

כעת ללמוד את אפליקציית הפוטושופ יש לכם פוטנציאל או דרך הדרכה עיצוב גרפי שנמשכים קרוב לשמונה חודשים או דרך מכללות ואוניברסיטאות. בית הספר להדרכה מקצועות העיצוב סולו מלמד את אפליקציית הפוטושופ כבר מעל חמש עשרה שנה. ההדרכהם מתבצעים אונליין במבנה הדרכה פרטית מה שמאפשר לסטודנט לקבל התייחסות אישית ותשומת לב לכל הפרטים הקטנים. במהלך ההדרכה המדריך יכול לראות את המסך של הסטודנט ולנמק לו מהלך אחר מהלך איך מיישמים מניפולציות גרפיות.

לאחר הפירוש של המדריך במהלך ההדרכה הסטודנט אמור לתרגל את כל החומר בהדרכה ובמידה ויש בעיה או נושא שלא ברור המדריך יחזור שוב על כל החומר עד שהסטודנט יקלוט. התמיכה בהדרכה אפליקציית הפוטושופ וביצירת טכניקות עיצוביות היא לא רק בהדרכה עצמה והסטודנטים יכולים לקבל את הטלפון האישי של המדריך ולקבל עזרה מלאה בין הדרכה להדרכה. בסיום כל הדרכת גרפיקה אתם תקבלו תרגילי בית ומטלות על העסק אליו אתם מעצבים או על כל תחום אחר כדי לחקוק לכם את היצירתיות והמחשבה הרחבה. נוכל להגיד לכם שככל שתתרגלו הרבה את אפליקציית הפוטושופ ניתן להגיע לרמות עיצוב להפליא וגבוהות כי רק התרגול זה מה שיקבע איך לעבוד ואם מהר בהבנת בר-ביצוע לשפה העיצובית.

השפה העיצובית הנרכשת.

בשביל להיות מעצב מקצועי באפליקציית הפוטושופ אתם עתידים ללמוד לא רק את השימוש באפליקציה והכלים אלא ללמוד גם את כל ההוראות הגרפיים שאתם צריכים לדוגמה כיצד להשתמש בהכנת כרזות בגרפיקה ביצירת קומפוזיציות עיצוביות או שמירה על התאמה ובחירה של תצלומים איכותיים. במהלך ההדרכה תלמדו גם את כל מרחב תורת הצבעים מה שיאפשר לכם לקלוט את הכוח העצום שיש לכל גוון. המטרה היא מגמה משותפת כי המדריכים שלכם רוצים להנפיק לכם את כל הידע כיצד להפיץ בעצמכם בפייסבוק או באינסטגרם לכל תכלית מסחרית. בגלל שאפליקציית הפוטושופ היא אפליקציה מאוד מניפולטיבית יש לה כלים רבים ליצירת כל פירמה שרק תרצו ולכן המדריכים שלכם יסבירו לכם איך עיצוב מנימליסטי ומקצועי יסייע לכם לפתח את כל הכוונות שלכם.

מרחב העסקים ויצירת השתתפות דיגיטלית:

נוכל לראות שהקורונה אתגרה חברות רבות ועסקים שלא היה להם פלטפורמות דיגיטליות בתקופת הקורונה לא יכלו להזיז מהלכי שיווק למוצרים שלהם בכל מקום. כעת מודל האינטרנט הוא הפלטפורמה היחידה שנותנת לעסקים לקדם את המוצרים שלהם בכל מקום. הימצאות דיגיטלית היא לא במיוחד ברשת הפייסבוק בפתיחה בפייסבוק עסקי אלא גם באינסטגרם ועוד כל מיני פלטפורמות אחרות. בית הספר ילמד אתכם כיצד להלום את כל הקבצים והרזולוציות בפלטפורמות ומידות שונות שמודל האינטרנט צריך תוך סיוע הדדי איך לבצע קידום נכון בדפי הפייסבוק. בסופו של דבר מודל האינטרנט רק ילך ויתקדם ועסקים האופציה היחידה שלהם תהיה בתוואי פרסום באתרי אינטרנט או ברשתות החברתיות. אפילו באתר אינטרנט נוכל להבחין באנרים עיצוביים בגדלים שונים ועל המעצב בפוטושופ להבין שצריכים להטמיע את הגרפיקות לצגים הניידים ולגרפיקות שונות.

יכולות אפליקציית הפוטושופ:

לאפליקציית הפוטושופ כמו שטענו קודם יש כלים רבים ליצירת מניפולציות על תצלומים. ניתן לקחת כל צילום פשוטה ומשעממת ולהפוך אותה לדרמתית על ידי ניצול פקודות רבות שאפליקציית הפוטושופ מאפשרת. הלב של האפליקציה הוא שכבות על שכבות אחרות דהיינו נוכל להכניס צילום בשכבה ראשונה ומעליה לשחרר שכבה של צבעוניות כדי לתת את הערבוב בין הצילום לצבע החדש כלומר עבודה עם שקיפויות. לאפליקציה יש כלים רבים ואפקטים מובנים שמכשירים בקלי קלות לכל מעצב גרפי לבצע טכניקות עיצוב שונות. המטרה בהדרכה זה ללמוד כיצד לייצר את הדיאלוג הוויזואלי בין המשתמשים למותגים על ידי שימוש בפלטפורמות אינטרנטיות ותצלומים. תקבלו חשיפה ענקית למאגרי תצלומים חינמיים שניתן להשתמש בהם ללא בעיות של אישורים מהיוצרים.

אפליקציית הפוטושופ לשיווק הביזנס שלכם

במטלות הבית והתרגילים במידה ואתם לומדים את אפליקציית הפוטושופ לשיווק הביזנס שלכם או לכל תכלית אחרת נוכל לעבוד על תכנים שאתם אמורים לקדם אותם. בסופו של דבר אפליקציית הפוטושופ משרתת לא רק את מודל העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית אלא קהלים רבים מאוד. נוכל לראות משתמשי פוטושופ במודל הארכיטקטורה שמבצעים הדמיות לבניינים ובתים שהולכים להיות או למודל האופנה ועיצוב פרודוקט. כמו שאמרנו קודם הסוד באפליקציית הפוטושופ הוא השינון ככל שתתרגלו הרבה את החומר בהדרכה באפליקציית הפוטושופ ניתן יהיה לפתח זמן ליצירתיות. בעמוד זה ערכנו במיוחד בשבילכם הדגמות ושיעורים רבים במודל העיצוב הגרפי באפליקציית הפוטושופ כדי לתת לכם אינדיקציה מה אפליקציית הפוטושופ מסוגלת. כמובן שבהדרכה הקצב הוא יהיה יותר איטי ויאפשר לכם ללמוד את האפליקציה בצורה מאוד מתורגלת.