אפקטים לטקסט בפוטושופ אפקט הבלטה חלקית על כיתוב – דברים מגניבים

//אפקטים לטקסט בפוטושופ אפקט הבלטה חלקית על כיתוב – דברים מגניבים

אם הגעתם לסרטון הזה יש כמה אפשרויות. או שאתם כבר בעולם העיצוב ועיבוד התמונות ואתם רוצים לדעת יותר, רוצים לדעת איך להפיק הרבה יותר מהעיצובים שלכם, או שאתם מתחילים בעולם העיצוב ועושים בו את צעדיכם הראשונים ומנסים ללמוד עוד ועוד דברים בשביל לשפר את היכולות שלכם. יכול להיות גם שאתם לא מתעניינים בתחום העיצוב אלא רוצים ללמוד משהו ספציפי, ולכם זה יהיה מורכב יותר אבל לא בלתי אפשרי. בין כך ובין כך, הסרטון הזה יהיה יעיל בשבילכם. הוא יאפשר לכם לדעת איך להוסיף אפקטים מיוחדים לטקסט.

למה צריך בכלל לעבוד על הטקסט בתמונה בגרפיקה?

לא משנה איזו תמונה יש לכם או מה אתם רוצים לעשות איתה, אם תוסיפו לה טקסט אתם תשדרגו אותה. תמונה יכולה לעמוד בפני עצמה ויש לה את האפקט שלה, אך אם מוסיפים לה טקסט היא מקבלת עוצמה רבה הרבה יותר. אם תדעו גם לקחת את הטקסט הזה ולשדרג אותו, תוכלו להפיק מהתמונה המון. טקסט הוא משהו שמושך את העין ואם הוא מעוצב הוא מושך את העין עוד הרבה יותר. אתם יכולים לנסות בעצמכם, לקחת תמונה כלשהיא עם טקסט עליה ולהסתיר אותו ולאחר מכן לצפות בה יחד עם הטקסט. מה עובד עליכם יותר? מה משפיע עליכם יותר? כמובן שזו עם הטקסט ואם הוא מובלט זה עובד פי כמה וכמה.

להפיק את המירב מהסרטון חינם – מתחילים לעבוד עם פוטושופ

אז הסרטון הזה מבית מכללת סולו המרכז להכשרת מעצבים גרפיים הוא סרטון שכל אחד יכול להפיק ממנו המון בין אם אתם מתחילים בגרפיקה ממוחשבת ובין אם אתם כבר בעלי ניסיון רב עם התוכנה. אבל איך כדאי ללמוד ממנו בצורה היעילה ביותר? הדרך הנכונה ביותר היא פעם אחת לצפות בו בלי לעשות שום דבר. רק להאזין ולראות איך הדברים נעשים. בפעם השנייה כבר כדאי לבצע את הדברים במקביל ולעצור את הסרטון בכל פעם שצריך. לאחר מכן כל מה שצריך הוא לתרגל את הנאמר בסרטון פעם אחר פעם עד שזה הופך לטבע שני וניתן לעשות את זה שוב ושוב ללא כל בעיה.

פוטושופ – תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת בעולם

בטוח גם לכם יש איזו שהיא אפליקציה על הנייד שמאפשרת לכם לתקן תמונות שצילמתם איתו נכון? יש לא מעט כאלו וגם לא מעט תוכנות שיודעות איך לסייע לנו לעבוד על תמונות, אך אין כמו תוכנת פוטושופ. תוכנת פוטושופ היא האמא של כל התוכנות הגרפיות, יש בה אין סוף כלים שבאמצעותם ניתן לעבד כל תמונה, לתקן אותה ואף לבצע בה מניפולציות שונות. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המובילה בעולם, חברה שקיימת כבר 30 שנה וכל מה שהיא עושה הוא לפתח תוכנות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור ורבות אחרות.

ללמוד פוטושופ במכללה

אם אתם רוצים ללמוד את התוכנה לעיצוב תמונות יותר ברצינות כמו גם תוכנות גרפיקה אחרות, אתם יכולים ללכת למכללה ללמוד ויש לא מעט כאלו. אבל יש כמה דברים שעשויים לעצור אתכם. קודם כל, צריך לשנות את השגרה מכיוון שמדובר על ימים ושעות קבועים בהם לא תוכלו לעשות משהו אחר. יכול להיות שתצטרכו לוותר על שעות עבודה ויכול להיות שלא תוכלו לקחת את הילד לחוג. בנוסף, אם תפסידו שיעור, יהיה לכם קשר להשלים אותו. אתם תצטרכו להצטרף לקורס אחר של אותה מכללה או ללמוד לבד, מה שהופך את העניין למורכב הרבה יותר. הכנו במיוחד בשבילכם סרטונים נוספים בעמוד קורס פוטושופ באתר של בית הספר, בסרטונים תוכלו לראות דוגמאות וטכניקות בעיצוב גרפי.

יכול להיות שלא תצליחו להדביק את הכיתה מכיוון שלכם ייקח קצת יותר זמן לקלוט את החומר. זו בעיה שתצטרכו לתת עליה מענה ויכול להיות שזה יעבוד לרעתכם. תצטרכו להיכנס לרכב, לנסוע למכללה, לעמוד בפקקים, לחפש חנייה או לבנות על תחבורה ציבורית. תצטרכו לעשות את זה בכל זמן גם אם לא יהיה לכם חשק, כי לימודים הם לימודים וזו מחויבות שצריך לעמוד בה. אבל הנה חדשות טובות, אפשר לעשות את זה גם בדרך אחרת, אפשר ללמוד אחד על אחד עם מורה פרטי אבל לא בדרך המסורתית אלא באמצעות האינטרנט. איך זה מתבצע? הנה הסבר קצר על השיטה המדהימה שמובילה מכללת סולו ללימודי עיצוב גרפי אחד על אחד און ליין.

photoshop graphic designer

photoshop graphic designer

איך זה עובד לימודים אונליין עיצוב גרפי?

בעידן המודרני אפשר הרי לעשות הכל באמצעות האינטרנט. אפשר לקנות ואפשר להגיע לכל מידע שרוצים, אז למה לא ללמוד ביחד? במכללת סולו לומדים באמצעות תוכנה ייחודית, תוכנה שמחברת בין המחשב של המורה ובין המחשב של התלמיד. כך כל אחד רואה את הצד השני ויכול ממש “לשלוט” במחשב של השני. זה בדיוק כמו שיעור פרטי רק שהמורה לא יושב עם התלמיד אלא בצד השני של המסך. הם יכולים לראות האחד את השני, יכולים לדבר ולשמוע וכל מה שצריך בשביל ללמוד בשיטה הזו הוא מחשב, חיבור לאינטרנט וכמובן, את התוכנות הרלוונטיות. הנה כמה יתרונות יש לשיטת הלימוד הזו.

יתרונות לימודים עיצוב גרפי באינטרנט אונליין

  • לא צריך לשנות את השגרה – הרי השיעורים צריכים להיות בזמנם שמתאימים למורה ולתלמיד נכון? וזה יכול הרי להיות בכל יום וכל שעה נכון? אז כל מה שצריך הוא לתאם וזהו, תיאורטית אפשר ללמוד גם באמצע הלילה או בסופ”ש. ימי ושעות הלימודים גמישים ואפשר ללמוד בנוחות מלאה.
  • לא צריך להפסיד עבודה – אחד הדברים שמרתיעים אנשים מללכת ללמוד הוא שזה יבוא להם על חשבון העבודה, ומה לעשות, הם לא יכולים להרשות לעצמם להפסיד שעות. כשלומדים במכללת סולו און ליין אחד על אחד, לא מפסידים שעות עבודה. קובעים בשעות שנוח ולא צריך לוותר על כלום.
  • לא מפסידים שיעורים – אין דבר כזה להפסיד שיעור. הרי אם אי אפשר ללמוד בשיעור ספציפי אז מבטלים אותו ועושים אותו במועד אחר. כשלא מפסידים שיעורים נמצאים כל הזמן בעניינים, ואין את הלחץ הזה של להשלים.
  • כל אחד לומד בקצב שלו – לוקח לכם קצת יותר זמן לקלוט את הדברים? לא קרה שום דבר. אין לחץ והלימודים מתקיימים בהתאם לקצב של התלמיד. כל מה שהוא צריך זה להראות רצינות והמורה איתו לכל אורך הדרך.
  • לא צריך לצאת מהבית – לא בא לכם לצאת מהבית החמים ביום גשום וקר? אתם ממש לא צריכים. אתם מוזמנים לשבת עם פיג’מה וכוס תה מול המחשב וללמוד.
  • אפשר ללמוד מכל מקום – בא לכם ללמוד מבית הקפה הסמוך? אין שום בעיה. תביאו אוזניות ומיקרופון ותלמדו. רוצים לטייל בעולם ולא לוותר על לימודים? כל מה שאתם צריכים הוא לפטופ וחיבור לרשת.

ללמוד במכללת סולו – ללמוד במכללה המובילה בישראל

אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת פוטושופ כמו גם כל תוכנה גרפית אחרת, מכללת סולו עיצוב גרפי היא המכללה אותה אתם מחפשים במכללת סולו תקבלו יחס אישי ואת המורים הטובים ביותר, תקבלו אין סוף עזרה ואת הכלים הדרושים לכם. מכללת סולו היא מכללה שמפיקה תעודות גמר בסיום הלימודים ובמהלכם התלמיד מכין תיק עבודות אותו הוא יציג למעסיקים או לקוחות פוטנציאליים.

אז קדימה למה אתם מחכים? צרו קשר עם מכללת סולו כבר עכשיו!

 

 

 

2019-07-26T21:47:33+03:00