אפקטים לטקסט בפוטושופ טקסט שיקוף לבן אפקט על תמונה

יצירת שפה עיצובית אחידה עם הסבר על אפקטים להכנת מודעות בפוטושופ טקסט שיקוף אפקט על תמונה הרמונית

ברוכים הבאים למכללת סולו, המכללה ללימודי גרפיקה אחד על אחד און ליין המובילה בישראל. הסרטון שלפניכם הוא עוד אחד מהסרטונים הרבים שמפיקה המכללה, סרטונים שמסייעים בפעולות שונות בתוכנות הגרפיקות הקיימות. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך לבצע פעולות שונות בפוטושופ, איך לעבוד על טקסטים בצורה יעילה ואיך להוסיף להם אפקטים. איך לעבוד עם טקסט על תמונה ואיך לעשות טקסט שיקוף לבן. כל מה שאתם צריכים בשביל להפיק את המרב מהסרטון הזה הוא להאזין לנאמר בו, לבצע את הפעולות השונות המוצעות בו וכמובן, לתרגל עוד ועוד את מה שהוא מציג.

טקסט על תמונה בפוטושופ – להשגת תוצאה שיווקית עוצמתית

למילים יש כוח, את זה כולנו יודעים. הן יכולות לשנות תוצאות במערכות בחירות, הן יכולות לגרום לנו להרגיש רגשות שונים – לכעוס, לשמוח, להיות עצובים, להיות דרוכים, להיעלב ועוד קשת רחבה של רגשות. מילים יכולות להיות עוצמתיות ולא סתם מי שרוצה לשווק משהו ולוקח את השיווק ברצינות, עושה את זה עם מילים. אך מילים חזקות ככל שיהיו, צריכות רקע בשביל שהן תהיינה עוד יותר עוצמתיות, ותמונה יכולה להיות רקע מצוין. זה עובד גם להיפך, אם לוקחים תמונה עם מסר או כזו שאמורה לשדר משהו ומוסיפים לה את המילים הנכונות, היא הופכת לעוצמתית עוד הרבה יותר.

פוטושופ לחובבנים

על פוטושופ בטוח שמעתם גם אם אתם לא אנשי מקצוע מתחום העיצוב. אתם יכולים לעשות איתה הכול, והרבה יותר מאשר בכל תוכנה או אפליקציית עיצוב. למעשה, פוטושופ היא האימא של כל האפליקציות האלו ואתם יכולים באמצעותה לעבד תמונות, ליצור עליהן אפקטים שונים, להוסיף כיתוב או לשלב כמה תמונות ביחד, ועוד המון דברים אחרים. אם תלמדו את פוטושופ כתחביב, תוכלו להפיק ממנה המון. תוכלו ליצור באמצעות התוכנה לא מעט דברים ותוכלו גם ליהנות מהתהליך. עבודה עם פוטושופ היא עבודה יצירתית, עבודת אומנות שכל אחד יכול להתחבר אליה. אך פוטושופ היא כמובן תוכנה גם לאנשי מקצוע בתחום והנה כמה מילים שיסבירו על חשיבות התוכנה.

מה אפשר לעשות עם פוטושופ?

פוטושופ היא תוכנת חובה למעצבים גרפיים. אז נכון שהם לא עובדים רק איתה אלא גם עם תוכנות אחרות כמו אילוסטרייטור ואינדיזיין, אך עם פוטושופ מעצבים יכולים לעשות לא מעט. עיצוב ופרסום חייבים היום לכלול תמונות ותמונות כידוע מעצבים ומעבדים עם פוטושופ. פוטושופ היא תוכנה שמיועדת גם לצלמים והם יכולים לשפר ולשדרג את התמונות שלהם פי כמה . הם יכולים גם להציע שירות נוסף של עיצוב אלבומים ופוטושופ מאפשרת להם לעשות את זה. אם אתם לא צלמים ואתם רוצים להיות מעצבי אלבומים, אם תדעו לעבוד עם פוטושופ תוכלו להציע שירותים כאלו ישירות ללקוחות או באמצעות צלמים שישמחו שתעשו עבורם עבודה כזו.

איפה לומדים את פוטושופ? רק במכללת סולו…

אם אתם רוצים לדעת איך ליצור אפקטים מדהימים עם פוטושופ, אתם צריכים ללמוד בצורה מקצועית. אבל למה לכם להירשם למכללה, להתחייב להגיע בכל פעם לאיפה שלומדים, להסתבך עם העבודה ועם שאר הלו"ז שלכם כשאתם יכולים ללמוד מהבית? לא, לא מדובר על עוד סדרת סרטוני וידאו או על לימוד "בהתכתבות", מדובר על לימודים אחד על אחד ממש כמו בשיעור פרטי, לימודים עם מורה פרטי רק באמצעות המחשב. איך? עם תוכנה ייחודית שמאפשרת לכל אחד מהצדדים "להשתלט" על מחשבו של השני, וכך אפשר לדבר, לראות זה את מסכו של זה וללמוד.

שיקוף על תמונה פוטושופ
שיקוף על תמונה פוטושופ

יתרונות לימודים אונליין עיצוב וגרפיקה

אם תחליטו ללמוד פוטושופ או כל תוכנת עיצוב אחרת במכללת סולו, תעשו את הדבר הנכון. למה? כי מכללת סולו היא המכללה היחידה שמאפשרת לכם לנהל את הזמן שלכם כמו שאתם רוצים וצריכים, היא היחידה שלא מפריעה לכם בשגרת החיים. אתם יכולים ללמוד מתי שאתם רוצים כמובן עם בתיאום עם המורה ומתי שנוח לשני הצדדים, אתם יכולים לשלב את הלימודים עם עבודה, אתם לא צריכים להתארגן ולא צריכים לעמוד בפקקים או לחפש חנייה. כל מה שאתם צריכים הוא לשבץ מול המחשב עם כוס קפה ביד, להיכנס למערכת וללמוד. אתם ממש תרגישו שהמורה יושב לידכם בדיוק כמו בשיעור פרטי.

ללמוד עיצוב גרפי באינטרנט מכל מקום…

אחד היתרונות המרכזיים של לימודים במכללת סולו הוא האפשרות ללמוד מכל מקום. מה זה אומר? זה אומר שבדיוק כמו שאפשר לקנות מכל מקום עם חיבור באינטרנט, בדיוק כמו שאפשר לתקשר עם חברים או עם כל אחד אחר, אפשר גם ללמוד מכל מקום מכיוון שמדובר על מערכת אינטרנטית. תארו לעצמכם את עצמכם מטיילים בעולם ויושבים פעם אחת בשבוע או יותר מול הלפטופ ולומדים. זה יכול להיות במהלך טיול אפשר ללמוד מבית הקפה ליד הבית וכמובן, גם בבית עצמו. במכללת סולו יכינו אתכם לעולם העיצוב ויאפשרו לכם להתקדם עוד ועוד בעולם העיצוב כך שתכירו את התוכנות הגרפיות לעומק.

הדרך שלך להיות מעצב גרפי מתחילה פה.

נוכל להגיד לך שמרבית המעצבים הגרפיים שנמצאים בחברות ההייטק היום בעולם ובישראל בפרט התחילו בדיוק כמוך עם ידיעה תוכנת פוטושופ. תוכנת הפוטושופ נחשבת לתוכנה מניפולטיבית מאוד שבאמצעותן נוכל לראות אין ספור פרסומות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

בעלי העסקים גילו את עולם השיווק ממומן בפייסבוק שם אפשר לסחור בקהלי יעד שמתאימים בדיוק לעולם שלהם. המעצבים הגרפיים הם אלה שאחראים כיצד הפרסומת השיווקית תהיה ואיך לשלב את הצבע תוך מתן דגש על שפה עיצובית אחידה.

שפה עיצובית

שפה עיצובית אחידה צריכה להתאים בכל הפלטפורמות שהפרסומת של המותג הולך להיות כלומר עם הצבע של הלוגו במותג הוא בצבע אדום וכחול על הפרסומות לשדר את אותו קונספט של אדום וכחול בגווניו כדי לשמור על נושא מיתוג.

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו את כל חוקי העיצוב שכוללים כיצד ליצור נוכחות דיגיטלית לעסקים ברשתות החברתיות תוך שמירה על עקרונות העיצוב בעולם המיתוג. עולם המיתוג עולם דיי גדול שמעצבים גרפים אחראים בו על כל יצירת הדיאלוג הויזואלי כדי ליצור שפה משותפת בין המותג לצרכנים שהם בעצם קהל יעד. בתקופת הלימודים תלמדו לבנות לכם תיק עבודות היות וזה הדבר החשוב ביותר כדי להתחיל לעבוד בתחום

מה חשוב היום כדי שאני אתחיל לעבוד בתחום העיצוב הגרפי

כדי להיות מעצב גרפי מקצועי עליך לבנות תיק עבודות היות וזה הדבר החשוב ביותר כדי להתחיל להשתלב ולהתמזג עם חברות הייטק בפרסום. תיק העבודות אומר בדיוק מי אתה ולא התעודה שתקבל מבית הספר אוניברסיטה ללימודי תואר ראשון. תיק עבודות מראה כיצד אתה חושב בצורה קונספטואלית רחבה ואם אתה מבין מה הוא בריף. ככל שתיק העבודות ידבר על קונספטואליות פלוס החוקים הרבים שעולם העיצוב הגרפי מכיל תוכל לראות אותך מבוקש בלי סוף בחברות הייטק ופרסום.

תקשורת החזותית וגרפיקה ממוחשבת

בכל ראיון עבודה יבקשו ממכם לעצב דבר או שניים כדי לראות שאתם באמת מבינים מה התקשורת החזותית וגרפיקה ממוחשבת מדברת וכיצד להטמיע את עולם האפליקציות לחוויית משתמש נכונה. כמובן שנוכל לראות בשוק מעצבי המותג שלהם ידע רק בפוטושופ מעצבי מותג שלמדו אך ורק פוטושופ יוכלו לעבוד בכל מה שקשור לפרסומות ומודעות לשיווק עסקים בצורה הרמונית ברשתות החברתיות.

עולם השיווק ופוטושופ

עולם השיווק עובד תמיד עם תוכנת הפוטושופ ונוכל לראות מעצבים גרפיים רבים שלא יודעים תוכנות אחרות אלה משתמשים ביצירת מניפולציות לעיצוב. גם בתחום זה תצטרכו ללמוד את כל עולם העיצוב הגרפי שכוללת  חוקים תוך מתן דגש ליצירת מניפולציות והבנת עקרונות העיצוב הגרפי ליצירת נוכחות דיגיטלית. נושא הצבעוניות מקבל דגש מאוד חשוב. הטמעת החוקים כולל הבנת צבע ומשמעות בעולם הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי הצבעים נלמדת לאורכה ורוחבה לכל מסלולי תקשורת חזותית וגרפיקה ממוחשבת. בכל ראיון עבודה או במידה ואתה עובדים עם לקוחות פרטיים תמיד יבקשו ממכם דוגמאות רבות שעשיתם ועליכם להסביר למה עשיתם בסגנון עבודה כזה או אחר ולכן התשובות שלכם חייבות להיות מקוריות ומקצועיות. אנו מזמינים אתכם עוד היום ליצור קשר עם מרכזי הלימוד ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון רחב של מסלולים שעומדים בשבילכם אונליין מהבית אחד על אחד באמצעות זום לימודי תעודה בהוראה פרטית עד אז אנחנו מאחלים לכם צפייה נעימה.