מעצבים גרפיים בהייטק מרוויחים כסף טוב קורס עיצוב אפליקציות מחיר - כל מה שצריך לדעת על חווית משתמש UI UX

האם מעצבים גרפיים בהייטק מרוויחים כסף טוב? קורס עיצוב אפליקציות מחיר – כל מה שצריך לדעת על חווית משתמש UI UX.

תוכן עניינים הצג

תחום העיצוב אפליקציות ובניית אתרים בשנים האחרות נהפך מאוד מבוקש כי תפקיד המעצבים הגרפיים להפוך כל אתר לאטרקטיבי ומושך כדי להציג את המותג בצורה יותר מקצועית. היום יש לעסקים יותר אפשרויות פרסום לעומת העבר ולכן כל חברה או ארגון משתדלים לנצל את כל המגמות העיקריות על ידי יצירת עיצובים ופוסטים כדי לקדם את התקשורת החזותית והדיאלוג בין המותג לקהל המטרה.

קורסים לחוויית משתמש דוגמאות חינם עבורך על עולם הUI UX

בכתבה הכנו במיוחד בשבילכם הסברים על עולם עיצוב חוויית משתמש UI UX ואפליקציות כדי שייתנו לכם פרמטרים מדויקים לקראת מה אתם הולכים. השיעורים נעשו על ידי מיטב המורים שעובדים בבית הספר ומלמדים אונליין קורסים לחוויית משתמש ובניית אתרים לעולם ההייטק.

מגמות עיצוב אפליקציות 2022

מגמות עיצוב אפליקציות השתנו מהקצה לקצה במיוחד שחברת אדובי הכניסה בשנים האחרונות את תוכנת האקס די XD לשימוש לגרפיקאים. תוכנת XD היא תוכנה עיצוב ייחודית שמאפשרת חיבור לתוכנות אחרות של חברת אדובי. אם בעבר סגנון עיצוב והכנה של האפליקציה או בנייה של חנות אונליין היה שייך אך ורק לעולם ההייטק היום נוכל לראות שהמצב השתנה ותחום זה נהפך להיות פופולארי יותר אצל מעצבים גרפיים.

מה לומדים בתוכנה XD?

המגמה העיצובית שנלמדת בעולם בניית תרשים אפליקציה דומה מאוד למסלול הראשון שתלמידים לומדים בקורסים למעצבים גרפיים מתחילים. כולם מתחילים להבין את ערכות צבעים בתוכנה XD תוך שימוש בפופולריות ניווט שחוויית המשתמש צריכה היום כדי לגרום למשתמש באפליקציה להיות מותאם אישית לצרכים של כל אחד.

העיצוב הגרפי המינימליסטי

העיצוב המינימליסטי תופס משקל מאוד חשוב וזה המגמה האחרונה בעולם העיצוב הגרפי לשמור על פשטות כדי לא להעמיס על הפונקציונליות בעיצוב שתשפיע על חדות הרכיבים בתוך הגרפיקה. עיצובים צריכים להיות פשוטים וסמלים ללא צבעים רבים אלו מגמות הצבע שגורמות לכל מותג להראות יוקרתי.

תוכנת אקס די בסיס גרפיקה וקטורית

תוכנת אקס די דומה מאוד לתוכנת אילוסטרייטור כי שני תוכנות אלו מבית אדובי עובדות על אותו בסיס גרפיקה וקטורית. מגמות הצבע והרכיבים הם דומים כלומר אפשר להתחיל לבצע עבודה בתוכנת אילוסטרייטור ולאחר מכן על ידי פעולת העתק הדבק אפשר להכניס את האלמנט מעוצב ישירות לתוכנת אקס די מה שיוצר בסופו של דבר שיתוף פעולה מלא לכאורה אותה תוכנה. מי שיודע לעבוד על תוכנת אילוסטרייטור אין ספק שידע לעבוד גם בתוכנת אקסדי.

האם אני יכול ללמוד עיצוב אפליקציות בלי רקע בעולם העיצוב הגרפי?

התשובה היא לא. כדי ללמוד עיצוב אפליקציות או בניית אתרים וחוויית משתמש אתם צריכים לדעת את כל התוכנות והכלים הרבים שעולם העיצוב הגרפי מאפשר לכם. אי אפשר לעצב גרפיקה למותג כי צריך לקחת אחריות כזאת גדולה להצגת מותג באפליקציה בלי להבין את כל חוקי העיצוב הרבים שעולם העיצוב הגרפי כולל, החל מהבנה של קומפוזיציות ומה כל צבע אומר בתורת הצבעים 2022. אין ספק שתחום הטיפוגרפיה והבנת ציון הדרך של מותג מול מה המסר שעומד מאחורי כל פונט וצבע מאוד חשוב להצלחה של כל אפליקציה או אתר אינטרנט.

כמה עולה ללמוד עיצוב אפליקציות וחוויית משתמש?

בוגרי מסלול מעצבים גרפים יכולים למצוא קורסים חוויית משתמש החל מ 8000 שח ולהגיע לסכומים יותר גבוהים הכל תלוי כמה התוכן עמוס בתכנים.

איך לומדים מהבית אונליין?

תחום הלימודים אונליין השתנה לאחרונה ונהפך להיות פופולארי מאוד. כולנו ראינו בתקופת הקורונה שהמגמה לעבוד מהבית דרך האינטרנט ולהפוך את הסביבה הפרטית לסביבת עבודה נוחה מאוד פופולרית. אנו מבצעים סגנון תקשורת לימודים אונליין כבר מעל 15 שנה בצורה פרטנית ואישית עם מורה מעבר לקו.

איך איך אפשר ללמוד עיצוב אפליקציות אונליין לעיצוב במובייל?

במהלך השיעור המורה רואה את המסך של הסטודנט ומסביר לו צעד-אחר-צעד איך לעבוד על תוכנת אקס די או לסירוגין לחבר אותה לתוכנת וורדפרס אלמנטור. אם יש נושא שלא ברור במהלך השיעור המורה יחזור שוב עד שהסטודנט יבין את כל המסלול המלא. בסיום כל שיעור מתקבלים עיצוב סכמות וסגנונות רבים כדי לתת לסטודנטים לתרגל את כל הטרנדים החדשים שחשובים כיום בבניית סכמות פרוטוטייפ. התמיכה בלימודים היא לא רק בשיעור עצמו אלא הסטודנט יכול ליצור קשר עם המורה במהלך השבוע לכל שאלה או קבלת פידבק לביקורת בונה על סגנון העבודה שעשה בסכמות התרשימיות לפרוטוטייפ.

עולם האינטרנט ומגמות העיצוב.

מגמות העיצוב האחרונות גורם לעסקים להציל את עצמם בתקופת הקורונה המאתגרת. עסקים שלא היו באינטרנט לא יכלו לשרוד את התקופה שאנשים לא יכלו להיות ברחובות. כתוצאה מכך מעצבים גרפיים נהפכו למבוקשים מאוד דווקא בתקופת הקורונה. עסקים שלא היה להם מערך דיגיטלי היו צריכים לפתוח חנויות אונליין או לסירוגין לשדרג את כל המקצה הדיגיטלי שלהם כדי לבצע נוכחות של דיאלוג ויזואלי ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. במקביל החלו ללמוד אנשים את הכוח העצום שיש למנוע חיפוש גוגל.

צמיחה של כל עסק תלויה בעולם האינטרנט היום.

הדור של היום מקבל את כל הנתונים והמידע שלו אך ורק דרך מנוע החיפוש גוגל שתופס 97% מקהל המשתמשים הישראלי כיום כל עסק שרוצה ליצור קשר עם קהל חדש או כדי למכור יותר חייב אתר אינטרנט או לסירוגין אפליקציה כדי להעלות תכנים באופן שוטף. כל גולש או מתעניין על מוצר נכנס לרשת החיפוש גוגל ומקיש נתונים הנקראות שאילתות ולאחר מכן גוגל מביא לו 10 תוצאות של אתרים.

עיצוב אתר והחשיבות בגוגל.

היום במנוע החיפוש גוגל יש בדף הראשון 10 תוצאות בלבד. אף גולש או מתעניין לא הולך לעמוד שתיים או שלוש ולכן התחרות היא מאוד גדולה על כל מוצר ב 10 המקומות הראשונים. תפקיד המעצבים הגרפיים זה לבנות אתר אינטרנט ולשפר את המותג באופן תמידי כדי למשוך לקוחות על ידי יצירה של מודעות ורכיבים שמתאימים לזהות המותג הקשורות לאותו עסק. אין ספק שהמותגים רוצים ליצור קשר עם הלקוחות בכל מקום שהם נמצאים ולכן התדמית האישית הראשונה היא מאוד חשובה.

חוויית המשתמש באתר אינטרנט UI UX

חוויית המשתמש באתר אינטרנט היא מאוד חשובה במיוחד במנוע החיפוש גוגל. אם גולש יכנס לתוך אתר אינטרנט ולא יקבל את המענה מיידי או לסירוגין האתר והאפליקציה יהיו איטיים הגולש יצא במהירות מאתר האינטרנט מה שיגרום לנטישה מהירה. בגלל שמנוע החיפוש גוגל מכין פלטפורמת מדידת זמן כי הגולשים נכנסים דרך האתר שלו הוא יודע בדיוק כיצד מתרחשת חוויית המשתמש.

אתרים שלא ייתנו מענה נכון לגולשים שלהם גוגל ישלח אותם לעמוד שתיים ושלוש ולכן בעלי עסקים צריכים לדאוג שאתר האינטרנט שלהם יהיה מהיר ונוח למשתמש. האחריות של מעצבים גרפיים לדאוג שכל הגרפיקות שיהיו באתר האינטרנט ובאפליקציות יהיו מעוצבים בהתאם לדרישות של מנוע חיפוש גוגל במיוחד בעבודה עם משקלים קבצים קטנים מאוד כדי שהאתר יהיה מהיר או האפליקציה אצל הגולשים במובייל.

שיווק חשוב בחיפוש של גוגל

הדור של היום מקבל את כל הנתונים שלו אך ורק דרך מנוע חיפוש גוגל או אפליקציות וכתוצאה מכך סגנון הפרסום של העסקים השתנה מאוד. עסקים שלא יהיו מותאמים למה שקורה בעתיד לא יוכלו להמשיך לשרוד. במקביל נוכל לראות שיתופי פעולה עם חברות הייטק.

שיתוף הפעולה בחברות הייטק מתבצע עם מעצבים גרפיים איך?

משרות חדשות ודוגמאות של עבודות בחברות הייטק זכו לפופולריות מאוד מה שגרם למחסור אדיר בכוח אדם שיעבוד גם בעולם הדפסה.

מהנדס מחשבים או מפתח תוכנות מבינים אך ורק בעולם הקידוד ומספרים וכתוצאה מכך כל מוצר שחברות הייטק מפתחות הם צריכים את המעצב הגרפי שיאפשר למוצר להראות עם ויזואליות מדהימה.

ישראל מוכרת הייטק לעולם בלי סוף

מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות שמוכרות הייטק בלי סוף לעולם כולו ולכן כוח אדם המקומי הוא מאוד מבוקש.

סגנונות עבודה אלו לא היה לא היו לפני עשור ורוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בהוצאות לאור והפקות ספרים כתוצאה מכך עולם דפוס סובל מאוד מחוסר כוח אדם.

כמה מרוויחים מעצבים גרפיים היום בעולם הדיגיטל?

בוגר מסלול תקשורת חזותית יכול להרוויח שכר של 18 אלף שח במידה והוא פונה לעבודה בהייטק או 14 אלף שח במידה והוא פונה לעבודה במשרד פרסום דיגיטלי כדי לגרום למותג לקבל גולשים.

אין ספק שבעולם הדפוס השכר נמוך יותר (12 אלף ש"ח למתחיל) ולכן נוכל לראות את מרבית בוגרי קורס מעצבים גרפיים לדיגיטל פונים לעבוד בחברות הייטק.

תיק עבודות עיצוב גרפי.

תיק עבודות בעיצוב גרפי ובניית אתר האינטרנט הוא הדבר החשוב ביותר היום כדי שתוכל להתחיל לעבוד ולהתמודד עם הדרישות בשוק. אף לקוח או חברת הייטק לא מתרשמים מתעודות או מתואר ראשון שאתה מציג בזמן ראיון עבודה. מה שרוצים לראות שאתה בונה אפליקציות יפות או לסירוגין כיצד חשיבה ויזואלית משכנעת נראית בתיק העבודות. היום אפשר לבדוק בתוך שניות בודדות אם המעצב אפליקציות וחוויית משתמש הוא באמת מקצועי או לא. לכל אורך הקורס האחריות של בית הספר ושלך זה לתרגל הרבה חומרים לשיעורי בית כדי לבנות תיק עבודות משכנע.

כיצד קבוצת הפייסבוק של בית הספר יכולה לעזור לך מעצב גרפי ואתר האינטרנט המתחיל?

לבית הספר יש קבוצה מעל 19 וחצי אלף חברות ומעסיקים שמחפשים אותך מעצב גרפי המתחיל לתת את כל הקשת העיצובית ולכן נוכל לראות שם את חברות ההייטק הגדולות ביותר ומשרדי הפרסום שלוקחים מעצבים גרפיים ללא ניסיון הסיבה היא בגלל שהם באים מעודכנים עם חומר רלוונטי למה שעולם העיצוב הגרפי צריך. כבר בתקופת הלימודים תוכלו להירשם לקבוצה הזו וליצור קשרים עסקיים.

רווחיות בשליטה בשני העולמות הדיגיטל

אנו ממליצים לכם לצפות בכל השיעורים שהכנו במיוחד בשבילכם בעמוד זה כדי לתת לכם רעיון אם אתם מתאימים לעולם זה או לא.

השיעורים מסבירים את החשיבה העיצובית הרחבה ולמה חשוב תיק עבודות עיצוב גרפי. תוכלו ליצור קשר עוד היום עם יועצי הלימודים איך גם אתם יכולים ללמוד את התחום המבוקש ביותר מהבית שכולל חוויית משתמש ובניית אפליקציות.

נוכל להגיד לכם שרוב הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ולתת שרותי פרילאנס לעסקים בגלל הרווחיות בשליטה בשני העולמות הדיגיטל ובמקביל שירותי עיצוב לחברות הייטק שמשלמות שכר גבוה מאוד למעצבי זהות מוצר. צפייה נעימה.