עבודה רווחית מהבית

עבודה רווחית מהבית 2023

כבר הרבה זמן שאתם חושבים על חופש כלכלי, כבר הרבה זמן שאתם מחפשים איך ללמוד מקצוע שייתן לכם את החופש הכלכלי הזה. עברתם כבר על כל אתרי האינטרנט ומצאתם כל מיני שיטות ואפשרויות ויצאתם מבולבלים. זה נכון האינטרנט מלא בשיטות שמאפשרות לכם לקבל הצצה או טעימה לאנשים שכבר עשו את זה, יצאו לחופש כלכלי והם רוצים ללמד אתכם איך לעשות זאת גם. ועל אף כל הטוב הזה עדיין לא קיבלתם תשובה חד משמעית איך זה קורה בפועל. תנו לנו להסביר למה יצאתם מבולבלים ולמה לא מצאתם עדיין את מה שאתם מחפשים. בכתבה הבאה נדבר על מקצוע שבאמת מאפשר לכם לעבוד מהבית ולהגיע לחופש כלכלי.

למה האינטרנט מבלבל אותנו – איך לעשות כסף דרך עיצוב פוסטים ומודעות לפייסבוק ואינסטגרם?

אז למעשה פלטפורמת האינטרנט מאפשרת לכל אחד לשווק את הידע שלו ולכן בזמן האחרון צצו להם כפטריות אחר הגשם אנשים שמשווקים שיטות לעבודה מהבית ורווחים פסיביים. נשאלת השאלה, האם באמת קיימת אפשרות באינטרנט לעבודה פסיבית ללא השקעה כלל? כנראה שיש דבר כזה והוא עובד בעיקר לכל אותם אנשים שהם מוכרים עבורכם את הקורס שלהם ליצירת רווח כלכלי פסיבי. עובדה זו אומרת שעליכם למצוא תחום מקצועי שבאמת תוכלו לעבוד איתו מהבית. עיצוב גרפי ומקצועות העיצוב להייטק הם המומחיות שלנו במכללת סולו ולכן אנו נדבר אתכם בכתבה הזו על מקצועות שניתן לעשות מהבית בתחום העיצוב להייטק ובתחום העיצוב הגרפי.

חבילות מיתוג עסקים

אחד הדברים שכל עסק חייב כיום כדי להתפרסם באופן איכותי הוא מיתוג. כשחושבים על מיתוג, לרוב חושבים עליו רק ברמה הרעיונית. אך מיתוג זה לא רק טקסט, אלא גם עיצוב נכון ומדויק ומרשים. כדי שהמיתוג שלכם יהיה בעיצוב מדויק ומרשים, עליכם להיעזר במעצב גרפי שעוסק במיתוג. אם אתם מעצבים גרפיים ואתם יודעים לתת שירותי מיתוג איכותיים, אתם למעשה תוכלו בעזרת מחשב מהבית לייצר מיתוג איכותי לאלפי עסקים. זהו בהחלט מקצוע שניתן לבצע מהבית בקלות. כמו כן אם תעבדו עם לקוחות קבועים, תוכלו לייצר לעצמכם הכנסה קבועה ולהוסיף פרויקטים חדשים במהלך הדרך בעלויות גבוהות יותר.

יצירת אלבומים דיגיטליים לשיווק קטלוגים אינרנטיים

רוב האנשים ודאי מכירים וגם אתם, מהו אלבום דיגיטלי. עם עד היום חשבתם שאת האלבום הדיגיטלי מעצב הצלם, אז כדאי שתבינו שזה לא ממש ככה. מי שמעצב את האלבומים הדיגיטליים הוא המעצב הגרפי שעובד עם הצלם. מעצב גרפי איכותי ומקצועי יודע לייצר ולעצב טמפלטים מוכנים מראש המאפשרים לו לשבץ תמונות בצורה מהירה וכך למעשה לעצב אלבומים דיגיטליים מקצועיים ואיכותיים במינימום זמן. חשוב להבין כי ברגע שקיים לכם טמפלט מוכן, מדובר בעבודה פשוטה של שעה וחצי עד שעתיים וקבלת תשלום של 1500 עד 3000₪, סכום שיכול לייצר לכם לכל הדעות שכר חודשי נאה מאוד.

פרויקטים מיוחדים בעיצוב גרפי בשכר גבוה

למעצבים גרפיים שעובדים מהבית יש אפשרות גם להציע ללקוחות שירותים מיוחדים ופרויקטים בעלויות גבוהות מאוד. כך לדוגמה, אם יש בעל עסק שיש לעצב עבורו מוצרים לאתר העסק ועל המעצב הגרפי ליצור אותם באמצעות תוכנת גרפיקה ממוחשבת מאפס, העלות הכוללת של פרויקט כזה עשויה להגיע לסכומים גבוהים מאוד של 60 אלף שקלים ויותר. פרויקט כזה לדוגמה הוא עסק נניח של טפטים לדלת ולקירות, בעל העסק מעוניין להציג באתר את הגרפיקה של הטפטים ומי שיאייר לו אותם יהיה לא אחר מאשר המעצב הגרפי. בפרויקט כזה המעצב הגרפי מכניס את היצירתיות שלו והמחשבה העיצובית שלו שתהיה אחר כך שווה לבעל העסק כסף רב. עלות של פרויקט כזה היא גבוהה מהרגיל.

בנייה ועיצוב אתרים 2023

אחת העובדות שניתן לומר כיום בפה מלא היא שכל עסק חייב שיהיה לו אתר אינטרנט. מעבר לזה שכל עסק חייב שיהיה לו אתר אינטרנט, הוא גם צריך שהאתר יהיה ברמה עיצובית גבוהה מאוד. כאשר אתר מעוצב בצורה מקצועית וטובה, אנשים ירצו להישאר באתר והוא יעלה בדירוג שלו בגוגל, דבר שכל בעל עסק רוצה להגיע אליו. כל בעלי העסקים כיום מעוניינים להיות בדף הראשון בגוגל ובמקומות הראשונים שהם למעשה המקומות הכי חשובים עבור קהל הגולשים. עסק שנמצא במקומות הראשונים בוודאות יצליח יותר ויהיו לו יותר לקוחות. בשל כך, אחד המקצועות היותר מבוקשים כיום הוא בנייה ועיצוב אתרים. מעצב אתרים הוא למעשה מעצב גרפי שלמד בנוסף לעיצוב גרפי גם עיצוב של אתרי אינטרנט והוא יכול להעניק את השירות. מבחינה רווחית זהו תחום רווחי מאוד המאפשר למעצב להרוויח בין 3500 שקלים לעשרת אלפים שקלים עבור אתר אינטרנט אחד.

האם משתלם בעיצוב גרפי להיות כיום עצמאי במקום שכיר?

קודם כל חשוב להבין שכל עבודה מכבדת את בעליה וגם להיות שכיר וגם להיות עצמאי זה בסדר גמור וזה מעולה. אם אתם מחפשים לעבוד מהבית, עדיף לכם לעשות את זה כאשר אתם עצמאים בתחום. כעצמאים בתחום העובדים מהבית, תוכלו להרוויח סכומים גבוהים מהרגיל. שכירים בתחום ברמה התחלתית מרוויחים בין 10,000 שקלים ל – 17 אלף שקלים נטו. כמובן שעם הוותק והניסיון השכר עולה. כעצמאים בתחום אין לכם ממש תקרת שכר ואתם יכולים לבקש על כל פרויקט את הסכום שאתם חושבים שמגיע לכם על הזמן שעבדתם. כמובן שתצטרכו להשקיע בשיווק נכון של העסק שלכם, אך אם תעשו זאת נכון תגיעו לרווחים גבוהים מאוד.

האם בקורס עיצוב גרפי לומדים איך להיות עצמאי?

התשובה היא לא! בקורס עיצוב גרפי לא לומדים להיות עצמאי. מה שכן, כבר בסוף הלימודים סטודנטים רבים יתמקדו בשאלה האם להיות שכירים או עצמאיים בתחום. יש סטודנטים שבוחרים בהתחלה להיות שכירים, להרגיש את השוק ורק לאחר מכן לצאת לעצמאות. יש כאלו שמעדיפים להיות תמיד רק שכירים ויש כאלו שמעדיפים ההפך, להיות רק עצמאים. האמת שמדובר בהעדפות אישיות ובהתאמה שלכם לכל אפשרות. הכי חשוב שתדעו שהאפשרות קיימת ובכל עת אתם יכולים לבחון אותה ולבדוק אותה עבורכם.

קבוצת מדור דרושים של בית הספר – לקידום בוגרים מתחילים בשוק

בית הספר הקים קבוצה מדהימה שעוזרת לכל מעצב גרפי או גרפיקאי מתחיל לקבל לקוחות גם אם אין לו ניסיון בתחום, הקבוצה מעל 18 אלף איש שמעבירים מידי יום עשרות עבודות עיצוביות לגרפיקאים ומעצבים. כבר בתקופת הלימודים תתחברו לקבוצה זו כדי לקבל מימד מה צריך לעשות כדי להתחיל לעבוד כבר בתקופת הלימודים. החיבור לקבוצה מתבצע בצורה מהירה לאחר בקשת חברות ואז תוכלו לראות מידי יום חברות הייטק מהמובילות בשוק הישראלי ומשרדי פרסום מציעים לך להשתלב אליהם בשכר גבוה, יש כאלה שבוחרים לעבוד כפרילנסרים מהבית.

ללמוד עיצוב גרפי במכללת סולו

מכללת סולו היא מכללה לעיצוב גרפי ומקצועות העיצוב להייטק. המכללה שלנו מכשירה מאות בוגרים בכל שנה שיוצאים לשוק העבודה או בוחרים להיות עצמאיים בתחום. המטרה שלנו להביא את הסטודנטים שלנו לרמה גבוהה שתאפשר להם לעבוד בתום באופן מקצועי.

במכללה שלנו לומדים אונליין מהבית, אחד על אחד עם מורה פרטי. המטרה שלנו היא לאפשר לכל אדם ללמוד את התחום, גם אם אין לו זמן. הקורס שלנו מתאים גם לאימהות שרוצות למצוא לעצמם נישה איכותית שניתן לעבוד בה מהבית וגם להיות עם הילדים. מכללת סולו מתאימה לכולם וחובת ההוכחה בתרגול החומר היא עליכם.

ללמוד אונליין עם מורה פרטי – לבנות מקצוע יציב לעבודות דרך המחשב – לעצב עבור משרדי פרסום ושיווק

אצלנו תוכלו לבחור את היום והשעה שנוחים לכם, לשבת מול המחשב בנחת, גם אם זה בערב, וללמוד אונליין עם מורה פרטי. לא תצטרכו לנסוע לשום מקום, לעמוד בפקקים, לחפש חנייה או לשלם על תחבורה ציבורית. כל מה שצריך זה מחשב, אוזניות ואת התוכנות אנו כבר נתקין עבורכם. אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר שלנו, להתרשם מהתחום וליצור קשר עם יועץ הלימודים שלנו.