קורס בנייה ועיצוב אתרים רחובות - לימודי עיצוב וחווית משתמש UI UX עיצוב ובניית אפליקציות

קורס בנייה ועיצוב אתרים רחובות – לימודי עיצוב וחווית משתמש UI UX / עיצוב ובניית אפליקציות

כיום, רחובות היא עיר מתפתחת ברובה, ואם אתם קוראים את זה, כנראה שגם אתם הורים עסוקים מאוד. מה המשמעות של זה? זה משמעותי מכיוון שיש מספר הולך וגדל של קהל של אנשים המעוניינים לשנות את  סגנון העבודה כדי להרוויח הכנסה הוגנת מבלי לוותר על אורח חייהם. ולמען האמת, אין סיבה שזה לא יקרה בימינו; אין שום סיבה שלא יוכל להתפרנס מספיק טוב ולחיות חיים רגילים. עם זאת, הבעיה היא לעתים קרובות אורח החיים, או העיסוקים, שאינך יכול להרשות לעצמך ללכת ללמוד בבית הספר ולעצור את החיים, אז מה עלינו לעשות? אתה עובר קורס בניית אתרים במכללת סולו מהבית ברחובות ולאחר מכן עוסק בשטח.

למה ללמוד בניית אתרים כשאפשר לעסוק בעיצוב גרפי או בעיצוב אפליקציות?

אם אתה מעוניין בפיתוח אתרים, הנה כמה דברים שכדאי לדעת. המונח “בניית אתרים” מתייחס הן לבניית אתרים והן לעיצובם, הכוללים הן את היווצרותו של האתר והן את עיצוב המאפיינים האסתטיים שלו. זה טומן בחובו רמת עניין ואסטרטגיה גבוהים, כמו גם חזון עיצובי וכמובן הכישרונות הטכניים להשיג אותו נכון ומקצועי. קורס בניית אתרים ברחובות מרתק והוא קורס שנותן המון אפשרויות לאו דווקא בבניית אתרים או אפליקציות אלא בכלל בעולם העיצוב הגרפי אבל מעל הכל נותן “מתנה” לכל אחד שלומד את התחום, מתנה שמתאימה במיוחד להייטקיסטים ולמי שלא רוצה לצאת מהבית לעבודה.

ליצור אתרים לתדמית – לפעול רק מול מחשב

אם תעברו קורס בניית אתרים ברחובות, תוכלו לעבוד רק מול מחשב ולא עם אנשים בפועל. אתה יכול לתת שירות לאנשים בכל רחבי העולם מבלי שהם יראו אותך, מה שמרמז שללא קשר למי שנמצא מאחורי המסך, לא הצרכן ולא נותן השירות חייבים לראות זה את זה. אתה עשוי לחיות את אורח חייך ולפיכך לערבב תעסוקה עם פעילויות אחרות, וכך תוכל לחיות ולהרוויח הכנסה מכובדת. אבל רגע, מה עם בית הספר? מכללת סולו היא הפתרון.

שיעורי עיצוב אתרים מקוונים זמינים.

לא תצטרכו לצאת מהבית אם תלמדו לבנות אתרים ברחובות או לבנות ולעצב אפליקציות במכללה אונליין. הלימודים הם אחד על אחד עם מורה, אך הם נעשים אונליין, כך שתוכלו לשבת בבית או בכל מקום אחר מול המחשב וללמוד נפלא באמצעות תוכנת זום. אתה לא חייב לצאת מהבית, וזה לא צריך להיות במחיר של לוותר על עבודה; אתה יכול ללמוד בערב כשנוח לך, בשישי בבוקר, או אפילו במוצאי שבת, אם זה נוח ומתאים לכל הצדדים. במכללה לעיצוב גרפי אונליין תרכוש תעודה ותבנה תיק עבודות שתוכל להציע ללקוחותיך הראשונים, שיאפשר לך להתקדם בענף ולהתפרנס נהדר.

מהו בעצם עיצוב גרפי, ואיך הוא קשור ליצירת אתרים ואפליקציות?

תחום העיצוב הגרפי משתנה ממקום למקום, כפי שעולה מהצורך הרב של מעצבים גרפיים בכל בלוג או פלטפורמה במדיה האינטרנטית. למעצבים גרפיים ולבוני אתרים יש ביקוש גבוה מאחר והצורך במעבר למדיה פרסומית גדול מאי פעם. אין ספק שמגפת קוביד-19 הפכה את השיווק על פיה, וחברות שאין להן אסטרטגיית שיווק כבר לא יוכלו לפעול או לשגשג. תפקידי מעצב גרפי ובונה אתרים ניתנים להחלפה, מה שאומר שכל מי שיכול ליצור גרפיקה יכול גם לפתח אתר אינטרנט. המשמעות והקשר בין פיתוח אתרים ועיצוב גרפי הם קישור ישיר שכן מעצבים גרפיים בוחרים כיצד תשמש שפת העיצוב באתרים. תקשורת חזותית מתייחסת למעקב אחר חווית משתמש באמצעות עיצוב גרפי ופיתוח אתרים. במאמר זה נעבור על מידע כללי על תחום העיצוב הגרפי וכיצד תוכל להתחיל בתחום זה. אנו יכולים להבטיח לך שאם אתה אוהב את תחום העיצוב הגרפי, ללא ספק תצטרף לעבודה מדהימה עם ביטחון כלכלי. לבוגרי תוכנות יש ביקוש רב בשוק העבודה עוד לפני שיש להם ניסיון תעסוקתי כלשהו.

מי מבטיח שאסיים את הלימודים ואקבל עבודה? האם זה נכון בתחום העיצוב הגרפי?

זה לא משנה אם יש לך ניסיון קודם בעבודה או רשימת לקוחות גדולה בתחום העיצוב הגרפי. נוכל לומר לכם שאם תתחילו לחפש עבודות עיצוב גרפי באינטרנט, תשימו לב שיש מחסור בתחום הזה. הגירעון במגזר העיצוב הגרפי נובע מסביבת ההיי-טק המחייבת לעתים קרובות מעצבים גרפיים לעבודה על בסיס יומי. ניתן לראות מעצבים בונים גרפיקות בתחומי אפליקציות, פיתוח אתרים, עיצוב ממשק תוכנה ושפע של תחומים אחרים. מכיוון שחברות הייטק יוצרות את כל הסחורה הדיגיטלית עבור הגלובוס, מעצבים גרפיים הם אלה שלמדו את כל שפת העיצוב ומיישמים את חוקי העיצוב הגרפי על כל הדברים שחברות הייטק יוצרות. אנו יכולים לראות שהביקוש בצד הזה הוא די חזק, וכתוצאה מכך מחסור חמור באנשים. כל מי שעובד בתעשיית הדפוס בימינו יראה שיש ביקוש רב. כל מה שאתה צריך כדי להתחיל לעבוד עבור תאגידי הייטק זה תיק עבודות, לא תואר. אמנם תרכוש תעודה מקצועית המעידה על סיום לימודיך, אך רק הדוגמאות שעשית במהלך הלימודים יועילו לך.

הפרסום והמדיה הדיגיטלית הופכים להיות מתוחכמים יותר.

מעצבים גרפיים יהיו מבוקשים מאוד בשנים הקרובות כאשר עולם הפרסום והמדיה הדיגיטלית ממשיך להשתפר. נוכל לראות זאת גם בתקופת הקורונה, כאשר חברות רבות הבינו שללא נוכחות דיגיטלית, הן לא יוכלו לשרוד. חברות רבות שהיו להן חלונות ראווה פיזיים נאלצו לעבור לאינטרנט ולהתחיל להפעיל חנות אונליין ושירות משלוחים, מה שדרש מהן לבנות אתר אינטרנט, לפרסם ברשתות חברתיות, לפרסם באינסטגרם, וכל העיצובים והפוסטים שעסקים עושים באמת נעשים על ידי מעצבים גרפיים . כיום כל משרד זקוק לפרסומים רבים במהלך השבוע על מנת לשמור על נוכחות דיגיטלית, ומכאן שהביקוש בתחום זה הוא עצום. אם אתם מתעניינים בתחום האמנות הדיגיטלית, ללא ספק תמצאו רווח כלכלי וגם עבודה מקצועית ומספקת ביותר בתחום העיצוב הגרפי. בוגרי לימודי תקשורת חזותית ועיצוב עשויים להתחיל בשכר של עשרת אלפים ש”ח נטו במשרדי שיווק ופרסום, והם יכולים להתחיל בשכר של שבעה עשר אלף ש”ח במשרדי הייטק.

מה הקשר בין עולם ההייטק לעיצוב?

הבאנו לך דוגמאות רבות לתפקידים של מעצבים גרפיים בעולם ההיי-טק מעצבים גרפיים שעובדים עם מפתחים ומתכנתים בפסקאות הקודמות. מעצב גרפי מעצב את כל האפליקציה בצורה מקצועית עם דגש על רכיבי העיצוב והרכיבים שכבר נכנסים לאפליקציה, בסוף עיצוב האפליקציה העיצוב הגרפי של מעצב יוצא בקידודים מתוכנת XD, ולאחר מכן הוא מנפיק למפתח שלוקח את כל קודי התכנות ומתחיל להכין את האפליקציה. המעצבים מיישמים  סיעור מוחות בין המעצב הגרפי והמפתח כדי לראות איך להתגבר על השפה בעיצוב כדי להצליח בעיצוב האפליקציה, זו רק דוגמה אחת מתוך עשרות דוגמאות שלפיהן סגנונות העבודה האלה לא היו קיימים לפני עשר שנים, כך שהביקוש למעצבים גרפיים בטכנולוגיה עילית הוא עצום היום, מה שיוצר מחסור בכוח האדם בדפוס. אנחנו יכולים לראות שכל עולם הדפוס העלה את השכר למעצבים כדי למשוך אותם ולעבוד כתוצאה מהמחסור הזה.

איך אפשר ללמוד עיצוב גרפי ותקשורת חזותית בבית?

בית הספר לעיצוב ומולטימדיה סולו מחנך כעת דרך האינטרנט באמצעות תוכנת זום. אנחנו עושים זאת למעלה מחמש עשרה שנה, מלמדים דרך האינטרנט באמצעות תוכנת חיבור, והמדריך יכול לראות את מסך התלמיד לאורך כל הקורס. המדריך יראה לתלמיד כיצד לפתח אפליקציה או פרסומת לפייסבוק, ולאחר מכן התלמיד יצטרך לשים את כל מה שלמד לתרגול עם המורה. התרגול הוא קריטי מכיוון שהוא מעיד למדריך שהתלמיד הבין את המידע. אם נושא אינו בטוח, המדריך יחזור עד שכל המידע ייתפס היטב. התלמיד מקבל שיעורי בית בסיומו של כל קורס גרפיקה ממוחשבת על מנת לוודא שהוא קולט את התוכן במלואו. אם יש שאלות או חששות במהלך השבוע בין השיעורים  התלמידים יוצרים קשר עם המדריך. למידה אישית נתפסת על ידי המוסד כהיבט חשוב בהצלחת התלמידים במקום העבודה. לאורך כל מהלך הלימודים בית הספר משתף פעולה עם התלמיד ליצירת תיק עבודות המייצג הן את פני בית הספר והן את פני התלמיד.

מדוע תיק עבודות של עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת כל כך חיוני בעולם העיצוב של היום?

זה לא משנה אם יש לך תואר ראשון בתקשורת ויזואלית או לימודי תואר ראשון בעיצוב גרפי עם דיפלומה נוצצת מהמכללה. מה שמעסיקים רוצים לראות זה שאתה באמת מבין את עולם העיצוב הגרפי בקשר עם כל הפרמטרים שמתרחשים היום. יבדקו אותך בראיון עבודה שאתה מבין את קונספט העיצוב וכיצד אתה מספק טרנדים חדשים שיכולים לגרום לעסקים לשכנע קהלי יעד. ישאלו כיצד עיצבת אתר אינטרנט ואם היית מודאג מקצועית ונכונה לגבי חווית המשתמש ב-UI/UX. אתה בהחלט תקבל את העבודה אם הפורטפוליו שלך דובר שפת העיצוב ותראה ויזואליות חוקתית. בראיונות עבודה בעיצוב גרפי, ייתכן שישאלו אותך מדוע עיצבת את העבודה בסגנון זה או אחר כדי לראות את הראש היצירתי שלך ואיך חשבת במהלך הפקת העיצוב הזה. אתה יכול ליצור אתנו קשר עוד היום ולדבר עם יועצי הלימוד על המגוון הרחב של נושאי מולטימדיה ועיצוב גרפי עד אז אנו מזמינים אותך לצפות בכל הסרטונים שהכנו במיוחד בשבילך כדי לצפות בו.