תוכנה להכנת אפליקציות

תוכנה להכנת אפליקציות

כל מה שצריך לדעת על תוכנה להכנת אפליקציות 2021 הכי מדוברת בהייטק העולמי והישראלי בפרט. חברת אדובי מוכרת לרבים מאתנו בזכות שלושת תוכנות הבית פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין למעצבים גרפיים, אלו התוכנות המוכרות ביותר והבסיסיות ביותר אותם מתחילים ללמוד בלימודי עיצוב גרפי בסיסיים. מעצבים גרפיים ואנשים העוסקים בתחומי העיצוב השונים, מרחיבים אופקים לבניית אתרים ובניית אפליקציות ומעבר לשלושת התוכנות המצוינות, יש לאדובי מה להציע להם. אחת התוכנות הנהדרות לבניית אפליקציות היא XD שבמפתיע, גם היא מבית היוצר של אדובי.

לאדובי לא סתם יש תוכנה לבניית אפליקציות, את התוכנה הם הקימו מתוך ההבנה כי העולם הדיגיטלי הולך לכיוון הזה. כיום, כל עסק שמכבד את עצמו מבין שהוא חייב שתהיה לו אפליקציה איכותית המציעה את השירותים גם שם, אך לא מספיק שתהיה לכם אפליקציה, צריך שהיא תהיה גם טובה ואיכותית ומתחשבת בחוויית המשתמש של קהלי היעד. כי אם נסתכל על הלקוחות של העסקים השונים, מה הם בעצם רוצים? מה הם מחפשים כאשר הם רוכשים מוצר? הם מחפשים נוחות! והנוחות הזו מגיעה בכל המובנים.

נוחות של קניית מוצר מחייבת נוחות שיטוט בתוך האפליקציה, צבעים נעימים לעין, מעברים נוחים בין הדפים, עמדת תשלום נוחה, מהירה ומאובטחת וזו רק ההתחלה, יש עוד המון פרמטרים הנכללים בחוויית הקניה בתוך אפליקציה ותוכנת ה-XD היא זו שמאפשרת לכם ליצור את הנוחות הזו. אז מהם קווי דמותה של התוכנה המעולה הזו? על כך נדבר כעת.

נעים להכיר, XD

XD היא למעשה תוכנת איפיון ממשק המאפשרת לכם לעצב אפליקציות בדגש על חווית משתמש UX-UI. ולמה הכוונה? התוכנה בנויה בצורה כזו שהיא מאפשרת לכם לראות את כל המסכים שבניתם ולחוות את האפליקציה כמו שהיא תהיה בפועל. כך למעשה אתם יכולים לחוש בכל רגע נתון את הנוחות של האפליקציה שאתם מקימים.

מהי נוחות משתמש ומהן המילים הגדולות האלו UX, UI?

נוחות משתמש היא האפשרות לקחת מוצר, אפליקציה או אתר אינטרנט ולהפוך אותו לנגיש יותר, קליל יותר, נוח יותר למשתמשים ואת כל זה עושים בעזרת UX ו UI-.

אז מה זה בעצם UX? UX זה בעצם ראשי תיבות של המילה User Experience או בעברית חווית משתמש. חווית המשתמש מתרכזת באיפיון הממשק, קלות משתמש, עיצוב נעים לעין, מעברים ותנועה של המסכים, למידה פשוטה של מרכיבי האפליקציה, יעילות וזיכרון של הפונקציות באפליקציה ושיפור תקלות לאורך בניית האפליקציה.

ומהו UI? UI הוא למעשה כל מה שקשור בעיצוב. צבעי המוצר, צורת הפונט, שילוב אלמנטים ציוריים, אזור הלוגו וכדומה. העיצוב צריך להיות נעים לעין ומושך.

למה ללמוד XD?

כי כמו שאדובי הבינו שלשם העולם הדיגיטלי הולך, גם מעצבים גרפיים כיום חייבים להשתכלל, להמציא עצמם מחדש, להוסיף שירותים ללקוחות, למקסם את היכולות שלהם וכן, לא בושה לומר, גם להרוויח יותר והרבה! כאשר אתם כמעצבים גרפיים מביאים את עצמכם למרכז הטכנולוגיה, אתם למעשה פותחים לעצמכם הזדמנות לעסוק בתחום הכי חם היום בשוק המעצבים, עיצוב אפליקציות. ואם אתם מעוניינים להיות מספר אחד בתחום, עליכם ללמוד גם את התוכנה הטובה ביותר בתחום זה.

עוד יתרון ללמידת התחום חווית משתמש UI – UX

עוד יתרון עצום שיש ללימודי קורס בניית אתרים הכולל בניית אפליקציות, זו העובדה כי התחום נמצא בחיתוליו וזה אומר שכרגע בזמן נתון זה, קיים חוסר במעצבים גרפיים העוסקים בתחום. ולמה זה מעניין אתכם? כי אתם יכולים לעלות על ההזדמנות ולהיות פורצי דרך. זה בדיוק הזמן ללמוד את התחום ולמצב את עצמכם כמקצוענים בתחום הזה. שוק העבודה רווי בקהל יעד שמחפש בדיוק אתכם ואתם יכולים לתת להם את התשובה. כאשר התחום כבר יפרוש כנפיים, אתם תהיו בעלי ניסיון נרחב ויהיה לכם יתרון על פני האחרים.

איפה לומדים XD?

החלטתם שאתם רוצים ללמוד XD? זה הזמן להגיע אלינו למכללת סולו וללמוד תחום מרתק במקום סופר מקצועי וחדשני. עד כמה חדשני? עד כדי כך שלומדים אותו אונליין מהבית. אצלנו במכללת סולו הלימודים הם אחד על אחד, מורה פרטי שייקח אתכם יד ביד וילמד אתכם את התוכנה ואת התחום מאפס ועד לרמת יישום וכל זה בקצב שלכם!

לא מדובר בקלישאה, אלא בשיעור פרטי שמתרחש פשוט אונליין מהבית. אז למה לא לבצע פשוט שיעור אחד על אחד פרונטלי? לא שיש לנו משהו נגד שיעורים פרונטאליים, אלא שאנחנו פשוט מאוד מדברים יעילות! אנחנו מתרכזים בלימודים עצמם וחוסכים מכם פקקים, מציאת חניה, תשלומים על נסיעות, בית קרוב ללימודים. אצלנו משלמים רק על הלימודים ולא מבזבזים זמן, אלא מתמקדים.

צורת למידה זו מאפשרת לכם ללמוד את התחום שעה וחצי בשבוע, השקעה כמובן במהלך השבוע על שיעורי הבית ושילוב הלימודים ורכישת מקצוע חדש בדרך האיכותית ביותר, בקצב שלכם ומבלי לוותר על עבודה ופנאי.

מה צריך כדי ללמוד בניית אתרים ואפליקציות אונליין?

אמרנו יעילות נכון? אז גם כאן יש יעילות. אתם דואגים למחשב, עכבר, אוזניות ורמקול, אנחנו דואגים לחבר אתכם אלינו עם תוכנת חיבור. זה כל כך פשוט, שכבר בשיעור הראשון אתם תרגישו שאתם נמצאים יחד עם המורה באותו החדר, גם אם זה רק וירטואלי ומאחורי המחשב. ואם במורים עסקינן, אז המורים שלנו הם מורים מקצועיים מעולם ההייטק בעלי ניסיון בתחום שיביאו אתכם לרמה גבוהה.

חווית משתמש UI - UX
חווית משתמש UI – UX

בסוף הלימודים, איך מוצאים עבודה בחברות הייטק?

שאלת העבודה בסוף הלימודים היא שאלה שחוזרת על עצמה בכל מקצוע כיום. כולם רוצים לדעת שבסוף הלימודים הם ימצאו עבודה טובה שיראו ממנה רווח. זה באמת חשוב ואנו במכללת סולו דואגים לעזור לכם בנושא זה. המכללה מנהלת עמוד פייסבוק ענק ולמעשה הגדול ביותר של דרושים בתחומי העיצוב הגרפי, בניית אתרים ובניית אפליקציות. כבר בתחילת הלימודים תוכלו להצטרף לעמוד ולראות בכל יום את עשרות המשרות שמתפרסמות בו. לכל משרה כזו תוכלו להגיש את קורות החיים שלכם וכמובן את תיק העבודות.

מהו תיק עבודות הקשור לאפליקציות ועיצוב גרפי?

אה, תיק עבודות, שכחנו לדבר עליו! תיק העבודות זה הדבר הכי הכי חשוב שיהיה לכם בסוף הלימודים. אם בלימודים ועבודות אחרות התעודה היא גולת הכותרת, בעיצוב אפליקציות מה שמדבר זו היצירתיות והמחשבה העיצובית שמתבטאים בתיק העבודות. הרי מי קונה חתול בשק? מעסיקים רוצים לדעת שאתם האנשים שלהם! הם רוצים לדעת שהם מעסיקים את האנשים הטובים ביותר לבניית אפליקציות כי כך למעשה יראה העסק שלהם. הם לא מחפשים את המעצבים הבינוניים. לכן, השקיעו היטב ביצירת תיק עבודות ומכאן צפויה לכם דרך מלאה בעבודה.

האם תיק עבודות בבניית אתרים בונים במהלך הלימודים?

טוב ששאלתם! במהלך הלימודים בניית אתרים ואפליקציות תכינו עבודות ברמת תיק עבודות בהם תוכלו להשתמש ולהראות למעסיקים ולקוחות. עם הזמן תוכלו לשכלל את התיק ולבנות משהו מקצועי יותר. התמידו, צרו עבודות חדשות איכותיות וכך תגיעו לתיק עבודות מפואר, איכותי ומקצועי.

לסיכום, בניית אפליקציות זה המקצוע החם בשוק! אתם מעצבים גרפיים ואתם רוצים להביא שירות חדש או להתחדש בידע חדש ומדהים? זה הזמן ליצור עמנו קשר. מכללת סולו מחכה לכם בזרועות פתוחות ועם המון ידע מקצועי איכותי להעביר לכם. צרו עמנו קשר ויועצי הלימוד שלנו ישמח לתת לכם פרטים נוספים על קורס בניית אפליקציות.