מדריך חינם בניית אתרים אונליין 2019 טיפים חינם התקנת אלמנטור בוורדפרס

//מדריך חינם בניית אתרים אונליין 2019 טיפים חינם התקנת אלמנטור בוורדפרס

וורדפרס מול אלמנטור התקנת תוסף

במאמר הבא הכנו במיוחד בשבילכם סרטון מעמיק שמסביר איך להתקין את אלמנטור בוורדפרס, אלמנטור מוגדרת כקוד פתוח ומאוד ידידותית. נוכל לראות בשנים האחרונות מעבר מסיבי של אוהבי וורדפרס לטכניקת עיצוב אתרים באלמנטור. לא רק בגלל שאלמנטור היא ידידותית למשתמשים אלה שמורגש ששמים דגש בחוויית המשתמש בעיצוב בסגנון זה. בכתבה תוכלו לראות פרמטרים מאוד חשובים למי שרוצה להיות חלק מעולם ההייטק ולתת שירותי מיתוג ועיצוב ללקוחות ועסקיים כדי להקיף את כל המדיה שמאפשרת אינספור דרכים לפרסום והגברת תנועה ומודעות. האם לעצב ולבנות אתרים זה קשה? האם צריכים ללמוד קודים ותכנות? התשובה היא לא, היום כל אחד יכול ללמוד איך להכין אתרים לאינטרנט אבל צריך ידע מוקדם בעולם העיצוב הגרפי, הסיבות לכך מפורטות בהרחבה בפסקאות הבאות.

לעצב ללא ידע בעולם העיצוב הגרפי.

באופן כללי כל אחד יכול על ידי ידיעת תוכנות כמו וורדפרס או אלמנטור לעצב אתרים, האם כדאי להפקיד את העסק שלכם בידי אחד שלא יודע לעצב גרפיקה? התשובה היא שזה סיכון מאוד גדול. הרי אף אחד לא מרים אתר לאינטרנט בלי שום סיבה. כולנו יודעים שרשת האינטרנט מגדילה את הכנסות ומאתגרת כל אחד מבחינה שיווקית. אם אתם עושים לכם בלוג פשוט בשביל הכיף אתם לא צריכים שם מעצב גרפי וגרפיקאי שיעבירו את החוות דעת המקצועית שלהם על האתר. אם יש לכם עסק ואתם רוצים שגולשים יכנסו לאתר ויבצעו מכירה או לסירוגין יקראו על העסק שלכם ויזמינו מוצרים או את השירותים שלכם אתם בהחלט צריכים להציג את עצמכם בצורה המקצועית ביותר.

סגנון האתר – לכל צבע או אלמנט באתר יש משמעות מאוד גדולה בעולם עיצוב גרפי. לתורת הצבעים יש משקל מאוד חשוב ואיך שהם מעבירים את מה שאתם מנסים למכור. לא רק לתורת הצבעים יש משקל חשוב אלא גם התמונות שאתם שמים באתר ומה שאתם כותבים מה שנקרא בשפה המקצועית חווית משתמש UI- UX ועמידה נכונה בחוקים כדי להצליח במשימה של מכירות דרך האינטרנט. לכן לעצב אתר לעסקים ללא ידע בעולם עיצוב גרפי הוא כישלון ידוע מראש.

לבנות אתרים בצורה מקצועית

יש את נושא  עיצוב אתר ויש את הבנייה של המבנה של איך האתר נראה. באלמנטור הטמעת העיצוב בתוך המבנה מאפשרת למאפיינים של האתר לקבוע את חוויית המשתמש. ברגע שאתם שומרים על מקצועיות ועל החוקים בעיצוב גרפי אתם יכולים להדגיש באתר בדיוק את מה שאתם רוצים למכור. לכל אתר יש את המבנה שלו החל מהדפים החשובים ביותר ועד הדפים שאמורים לעזור לאתר להתקדם בגוגל. קידום אורגני בגוגל הוא נושא שצריכים לתת לו משקל מאוד חשוב כבר בהתחלה שמתכננים איך האתר הולך להיות. לימודי בניית אתרים צריכים לקחת את כל הפרמטרים הללו בקידום ולא רק לשים את המשקל על איך שאתה הולך לראות יפה או מקצועי אלא גם לתת פרטים טכניים שיקדמו את האתר בצורה אורגנית וטבעית שמה שיביא לכם בסוף את הגולשים ואת כל החלק השיווקי.

וורדפרס מול אלמנטור התקנת תוסף

שימוש בחוקים של תורת הצבעים להתאמה של אתרים לנושא שאליו מעצבים – לדוגמה אתר בתחום הבריאות

קידום אורגני של אתרים ואלמנטור

סטטיסטיקות אחרונות שנעשו על מבנה אתרים שבניית אתר באלמנטור מדגישים את הנושא של קידום אתר בגוגל. אתרים שנעשו באלמנטור קלים יותר לגלישה וחוויית המשתמש מאפשרת לקדם את האתר בגוגל בצורה יותר טבעית. העדכונים האחרונים שיצאו בשנת 2019 על ידי גוגל הדגישו מאוד את חוויית המשתמש, החל ממהירות של טעינת אתר ועד לחישוב בזמן השהייה של הגולשים באתר. גוגל יודע הכל וכל זה בגלל שמהרגע שגולש נכנס לאתר דרך גוגל אז מתבצעת הקלטה של כל הפעולות שהגולש עושה באתרים. אתרים שיטענו מהר הם אתרים שמקבלים בגוגל קדימות במנוע החיפוש שלה. לאלמנטור כלים מדהימים וחדשים לעומת הוורדפרס שעוזרים לאתר להתקדם בגוגל בצורה טבעית. כמובן שלגוגל יש את האפשרות לקדם את האתר בתשלום אך בעולם של היום ללא גולשים שמגיעים גם בצורה אורגנית וטבעית החיים של העסק יהיו מאוד קצרים.

בונה אתרים צריכים לדעת את 2 הפלטפורמות בשוק היום

איזה מערכת יותר טובה וורדפרס או אלמנטור אי אפשר לענות על השאלה הזאת. יהיו לקוחות שירצו ממכם אך ורק שתעצבו את האתר שלהם בוורדפרס ויש כאלה שיבקשו שתעצבו באלמנטור. על בונה אתרים לתת שירותי גרפיקה ועיצוב לאתר בשני המערכות האלה כדי לא להגביל אותם בקבלת עבודה. לפי מה שאנחנו רואים בעתיד שני המערכות האלה ימשיכו להוביל ולהתחרות אחת בשנייה בדיוק כמו שבעולם השיווק יש יותר ממנוע חיפוש אחד שנותן מענה לצרכים של אנשים וטוב שכך, כי תחרות בסופו של דבר מוזילה את העלויות של כל המערכות ומאפשרת לכולם ליהנות מהשפע שהטכנולוגיה מאפשרת לנו.

ללמוד בניית אתרים ולעסוק במיתוג עסקים

דגש על חווית המשתמש UI- UX

ללמוד בניית אתרים ולעסוק במיתוג עסקים

בניית אתרים ועולם הפרסום הולכים ביחד. מי שעוסק בבניית אתרים עוסק בפרסום של העסק בכל המובנים. האחריות היא מאוד גדולה של בונה אתרים לעדכן את הלקוח במה שמומלץ והכי נכון לעסק שיהיה באתר כדי לשמור על מקוריות ואותנטיות. לפעמים יש התנגשות בין מה שהלקוחות רוצים ובין מה שאפשר שיהיה באתר. לא תמיד אפשר להכניס את כל הדברים שהלקוחות רוצים בגלל שהמערכות מגבילה אותנו. לדוגמה אם לקוחות רוצים שהתמונות יהיו באיכות מאוד גבוהה באתר לא יהיה אפשר להריץ את האתר באינטרנט במהירות מה שיפגע בחווית המשתמש. במיתוג עסקים לאתר אינטרנט יש חשיבות מאוד גדולה כי כמו שאומרים אם אתה לא שם אתה לא קיים. בונה אתרים יכולים לתת גם שירותי שיווק לאתר החל מפרסום בפלטפורמות שונות כגון פייסבוק אינסטגרם או גוגל.

מה זה תקשורת חזותית

תקשורת חזותית הוא מסלול לימודים של עיצוב גרפי ולאחר מכן מסלול של בניית אתרים ושיווק. המסלול מכשיר את הסטודנטים לעבוד בעולם ההייטק ולעצב את אתר אינטרנט עם דגש של UI- UX  חווית משתמש. היום עולם ההייטק שואב מעצבים גרפיים לתוכו בגלל הצורך בהקמת אפליקציות ועיצוב ממשקים. כל המסלול הזה של עיצוב אתרים והכנת גרפיקות במדיות השונות נקראת תקשורת חזותית. תוכלו בעמוד לראות סרטונים וטיפים שהכנו במיוחד בשבילכם כדי להראות לכם את החשיבה המרחבית שמעצבים גרפיים עושים במהלך הלימודים וגם לאחריה. בבית הספר סולו אי אפשר ללמוד את מסלול בניית אתרים אם הסטודנטים לא מגיעים עם רקע והכשרה מקצועית של עיצוב גרפי או שלומדים בבית הספר סולו את התחום הזה לעומקו ולרוחבו.

  • הטכנולוגיה לא הולכת לעצור ונוכל לראות בעתיד שמסלול לימודים של מעצבים גרפיים יהיה ישירות לעולם ההייטק והשכר בעולם הדפוס ירקיע לשחקים כי יהיה מחסור עצום במעצבים גרפיים וגרפיקאים לענף הדפוס.
בניית אתרים אלמנטור לימודים

רספונסיביות של אתרים במכשירים השונים – נוכל לראות שהאתר נראה שונה במחשב הנייח, בטאבלט ובניידים

עיצוב לימודים מקדימים לעולם בניית אתרים

כדי ללכת לעסוק בעיצוב ובניית אתרים שהולך ביחד בסופו של דבר עליכם ללמוד קודם כל את עולם העיצוב הגרפי. כשאתם מעצבים גרפיים יש לכם הרבה יותר כלים להתמודד עם כל מה שקשור להבנה מעמיקה של קהל היעד. כל קהל יעד יש את השפה שלו אם אנחנו מעצבים אתרים לעולם העסקים עלינו להשתמש בצבעים כאלו אחרים ולדאוג שהאלמנטים באתר ידברו בצורה רצינית ועוד. אם אנחנו מעצבים חנות אונליין עלינו לדאוג למיתוג נכון שיאפשר לגולשים להצביע המון באתר שלכם. אלו רק נושאים לדוגמה שנלמדים בעולם העיצוב הגרפי. חוקי עיצוב גרפי יהיו בתוכנות של חברת אדובי כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. לכל תוכנה יש לה תפקיד אחר בעולם העיצוב הגרפי והשילוב של שלושתם יוצר את המקצוע מעצבים גרפיים. מעצבים גרפיים לומדים את החוקים של העיצוב כדי להבין כיצד לעזור ללקוחות לקדם את העסקים שלהם בעולם האתרים ובעולם דפוס. לקוחות מעדיפים שאת כל החבילה של המיתוג לעשות במקום אחד כי הם רוצים פחות כאב ראש. אם אתם גם מעצבים גרפיים שיכולים לדאוג גם לעיצוב האתר וגם לתהליך המיתוג אתם בהחלט תרוויחו הכנסה וחממה תעסוקתית לאורך זמן.

עיצוב באלמנטור

עיצוב באלמנטור הוא מאוד ידידותי לעומת תוכנת ה wordpress בסופו של דבר הוא אותו סגנון  עיצוב ובנייה רק בצורת העבודה  יותר נוחה שמאפשרת לכל אחד בפחות זמן לעצב את האתר. הכנסת האלמנטים מתבצעת בצורה שמאפשרת לשמור על רספונסיביות לעומת וורדפרס שלא תמיד אפשר לעשות הכל אלה צריכים להתקין תוספים וכלי עזר שיאפשרו לעשות את הדברים האלה. גוגל עצמה לא מודה בזה אבל היא בהחלט מעדיפה אתרים שנעשו באלמנטור בגלל שהאתר עצמו נטען מהר במערכות שלה. טעינה של אתר זה לא רק מה שאתם רואים באתר כגון תמונות, אייקונים או מלל. טעינת אתר מדברת על כל הקודים שיש מאחורי הקלעים באתר. תהליך הבנייה הוא מאוד נוח כי אפשר לראות אונליין כל הזמן בזמן העיצוב איך זה הולך להיראות בטאבלט, במחשב הנייח, ובניידים.

עיצוב ובניית אפליקציות בחברות הייטק 

ללמוד אונליין עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט

בבית הספר סולו לימודי עיצוב גרפי אונליין תוכלו ללמוד את המקצוע של בניית אתרים באינטרנט בשיטת לימודים מקוונת. לימודים מקוונים דרך האינטרנט מאפשרים למורה לעבוד על תוכנת הגרפיקה או בניית אתרים ישירות מרחוק. בית הספר יספק לכם תוכנת חיבור שמאפשרת למורה להזיז לכם את העכבר ישירות במחשב דרך שיתוף מסכים. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואזניות או דרך הטלפון בהנחיה אישית. לכל אורך הלימודים יש לכם מטלות ושיעורי בית כדי לחזור על כל מה שעשיתם בשיעור. בית הספר יבנה אתכם לכל אורך הלימודים תיק עבודות שזה יהיה דוגמאות ועיצובים שתעשו במהלך הקורס. אומנם תקבלו תעודה שסיימתם לימודים בסופו של ההכשרה אבל היום תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד ומה שחשוב היום זה אך ורק איך נראה תיק עבודות שלכם. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימוד שלנו על מגוון מסלול הלימודים בתקשורת חזותית ועיצוב גרפי.

2019-08-16T00:33:17+03:00