להיות או לא להיות גרפיקאי איך גרפיקאים מייצרים כסף כתוצאה מהשכלתם בעיצוב גרפי

להיות או לא להיות גרפיקאי? איך גרפיקאים מייצרים כסף כתוצאה מהשכלתם בעיצוב גרפי?

תוכן עניינים הצג

אם אתה רוצה להרוויח הרבה כסף בקריירה שלך, אין ספק שהצטרפות למשרדי פרסום בתעשיית ההייטק תעזור לך לעשות זאת. בפוסט זה נראה לכם כיצד להשתמש בתוכנת עיצוב גרפי כדי לייצר שינויים תוך הדגשת סביבת העיצוב והאילוצים השונים השולטים בה.

אסטרטגיות של פילוסופיית עיצוב המשמשות מעצבים גרפיים

כיום, אנו יכולים לראות אסטרטגיות של פילוסופיית עיצוב המשמשות מעצבים גרפיים בכל מקום בו אנו הולכים, כך שמשרד שרוצה למכור יותר פריטים מגיע אל המעצב הגרפי, אשר נוקט בכל הטקטיקות שניתן להעלות על הדעת כדי לגרום למוצר להיראות נחמד לגולשים. טקטיקות וסודות קומפוזיציה רבים נלמדים בבתי הספר כדי לגרום לכל מודעה לבצע את המשימה בצורה המקצועית ביותר האפשרית, כגון רווח כספי לחברת הייטק או קידום מוצר. מהם התוכנות העיקריות שמעצבים גרפיים צריכים לארסנל הכלים שלהם?

אינדיזיין

תוכנת אינדיזיין ליצירת קטלוגים וספרים אלקטרוניים חשובה במיוחד בתעשיית ההייטק, וחברות פרסום משתמשות בה כדי ליצור ניוזלטרים לגולשים שמורידים אותה מאתר אינטרנט כדי ללמוד עוד על אינפוגרפיקה שפותחה על ידי עסקים בהייטק.

אדובי פוטושופ

בפוסט זה, נבחן כיצד פוטושופ, מובילת תוכניות גרפיקה, מיישמת תמונות במחשב תוך כדי שינוי תמונות אמנות לשיפור התדמית הדיגיטלית של החברה.

תוכנת אילוסטרייטור

קווים וצורות נעשים באמצעותו כדי לייפות קווים חזותיים תוך מתן איור גרפי למשחקי מחשב. התוכנה הטובה ביותר לפיתוח מיתוג ויזואלי.

עד כמה נפוץ עיצוב מובייל ושיווק דיגיטלי בימינו?

מטרת העמוד היא להדגים לסטודנטים חדשים שרוצים ללמוד עיצוב גרפי באינטרנט או באמצעות תוכניות תעודה עד כמה התעשייה פופולרית כעת. דרכים להצטרף לתחום הייעוד מעצבים גרפיים עשויים ללמוד במכללות פורמליות או לקחת קורסים קצרים בעיצוב גרפי כדי להשתלב במהירות בתעשייה הצמאה לעיצוב מעשי.

חקרו את תחום העיצוב הגרפי בעצמכם.

אם תרצו ללמוד עיצוב גרפי בעצמכם, תצטרכו להבין הנחיות רבות שיעזרו לכם להיות נחושים וממוקדים בדרכים שעולם המיתוג דורש. העצה הכי חשובה שנוכל לתת לך בעמוד זה היא לדאוג אך ורק לתיק עבודות ללא קשר למקום בו תבחר ללמוד כי זו נקודת מפנה בקריירה של כל מעצב על ידי תיק עבודות שנחשב לאחד הדברים החשובים ביותר בגרפיקה מעצב צריך להתמודד עם לאחר סיום הלימודים.

מהי המשמעות של תיק עבודות בעולם של היום?

כסף בעיצוב גרפי ורווח כלכלי ניתן להפיק רק עם תיק עבודות היפנוטי ומרים גבות שכל מי שצופה בו יכול לראות תוך שניות אם אתה מעצב גרפי מקצועי או חובב. כתוצאה מכך, תיק עבודות מדגים את התפיסה המקצועית של מעצב גרפי כיצד לשלוט ביסודות של חיזוק התדמית האישית של המותג מול קהל היעד. כל המטרה של תיק העבודות הזה היא לחשוף כל סגנון עיצוב דיגיטלי לקהל הגולשים או הצופים שאותו עסק מעוניין לחשוף.

תובנות שפה חזותית ופרודוקטיביות

קורס עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מלמד את הסטודנטים את יסודות השפה החזותית על ידי חשיפתם למאות אסטרטגיות וסודות לעיצוב ויזואליה הנוגעת פסיכולוגית באנשים. מכיוון שכולנו רגישים לצבע ותמונה, המעצב הגרפי נוקט בשיטה זו כדי למכור כל מוצר שיווקי.

מהם בעצם כללי שפה עיצובית?

בשפת עיצוב התלמידים לומדים כיצד להעביר קומפוזיציות תוך שמירה על איזון מקצועי בשפה העיצובית. איזה גופן הכי מתאים למותג, וכיצד להשתמש בצבעים קרירים/חמים כשיטות מניפולטיביות כדי לעודד קהל ללחוץ על מודעה או, לחילופין, להניע לפעולה על ידי כניסה לאתר של אותו העסק. חברות רבות עשויות לקדם מטרות שונות בחינם או באמצעות תשלום עבור רשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם בזכות העולם הדיגיטלי.

הרחב את אפשרויות השיווק שלך.

כל יום, כל לקוח פוטנציאלי של אותו מותג מקבל מספר סגנונות עיצוב בכל אמצעי פרסום בו הוא נמצא, כל כך הרבה חברות למדו שאם הם לא נמצאים במקום שבו נמצאים הלקוחות שלהם, הם לא יוכלו להמשיך ולהרחיב את מערך השיווק שלהם. עידן הקורונה היה אחד הרגעים הקשים שבהם המגזר העסקי זיהה שאם הוא לא יהיה מקוון, הוא לא יוכל לשרוד, ולכן המרדף אחר מיקומים שבהם נמצאים הצרכנים לא נפסק.

אלמנטים לעיצוב ופיתוח מושגים מושכים באמצעות שימוש במסרים ורגשות המועברים לצופים.

להיבטי עיצוב יש השפעה עצומה על המחשבה של המעצב הגרפי לפני העבודה. אפיון צורת המוצר מסופק למותג על מנת להגדיר בצורה הטובה ביותר כיצד להבין היטב את קהל היעד. פילוסופיית עיצוב טומנת בחובה מחשבה מעמיקה מול המותג עצמו באילו צורות לבחור שישרתו את העברת המידע בשיטה הפשוטה ביותר, החל מיצירת איזון ופרופורציות בעיצוב הגרפי וכיצד לבטא את המסר.

דרישות המותג, כלומר תהליך ההגהה

שינויים יבוצעו תמיד בצורה המדויקת ביותר בדף העבודה בהתאם לדרישות המותג, כלומר בשלב ההגהה. לכל פריט עיצוב גרפי נקבע יחס וגובה מול רוחב כדי להתאים את הגודל לאזורי הפרסום שבעלי החברות צריכים להתמודד איתם. הוספת טקסטורות לעיצוב מספקת ערך שמביא אחדות לכל סגנון עיצוב על ידי יצירת אפקטי תאורה או שימוש בתמונות דרמטיות כדי לעזור להיבטים פשוטים להצליח בעיצוב עצמו.

שיטות העיצוב המשמשות בתוכנות גרפיות.

לבסוף, תוכנת גרפיקה היא רק כלי שיסייע לך בלימודים בזמן שאתה מפתח את תיק העבודות שלך. ללא ספק, חשיבה עיצובית היא שתגרום לתיק העבודות שלך להיראות מקצועי. פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין הם הכלים הגרפיים שתלמדו במהלך הקורסים שלכם. ולכל תוכנה יש סגנון תוכנית פסיכולוגי ייחודי המופעל על ידי תחום העיצוב הגרפי כדי לשלוט על היסודות והסודות שאותם גרפיקאים חייבים להבין.

הגיון לא רציונלי של המעצב הגרפי

אם מעצב גרפי פשוט מבין בתוכנה גרפית ולא בשפה ויזואלית, אין לו מה להציע משרד פרסום למשרד הייטק שדורש את כל החשיבה המטורפת של המעצב הגרפי כדי להעלות רעיונות וטרנדים חדשים לעולם העיצוב. כתוצאה מכך, סטודנטים מתחילים למעצב גרפי לומדים מאות תיאוריות כדי להתאים את השפה החזותית לצרכי העסק עצמו. טכניקות לתכנות מיתוג ומגמות חדשות עושות את דרכן לתיק העבודות שתבנה כגורם המכריע ביותר בימינו על מנת לקבל אישור לעבודה.

מדוע תיק עבודות הוא הדבר היחיד שיכול להניע מעצב גרפי להצלחה?

את כל מאפייני העיצוב המקצועיים שמעצב גרפי מתיימר לדעת ניתן למצוא בתיק עבודות, כך שיוכלו לדעת תוך שניות אם המעצב הגרפי הוא באמת חד קרן בעיצוב ומוביל לפעולה במיתוג, או שהוא מבין רק לסירוגין כיצד עולם העבודות של עיצוב גרפי. סקרנות היא תכונה חשובה מאוד עבור אמנים בתחום העיצוב הגרפי שכן הם אלו שגורמים לדברים להיראות אחרת.

בתיק עבודות בוודאי כדאי לבדוק האם אתם מאמצים טרנדים חדשים שייחודיים לכם או שאתם מחקים את עבודתם של מעצבים גרפיים אחרים. כל מי שייקח אותך לעבודה ראה בעבר מגוון כישרונות בעיצוב גרפי, כך שאם אתה רוצה להמשיך בעסקים כמעצב מצליח, עליך להפגין את סגנונות העבודה שלך.

איך אני יכול ללמוד באינטרנט באמצעות האינטרנט?

לימודים מקוונים דרך האינטרנט היו פופולריים למדי בתקופת הקורונה, ואנשים יכלו ללמוד נושאים שלמים תוך המשך שגרת יומם הקבועה. אנו מלמדים דרך האינטרנט כבר למעלה מ-15 שנה באופן אישי אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות.

איך בית הספר לעיצוב תקשורת חזותית חווית משתמש מלמד באינטרנט?

הלימוד מותאם אישית באמצעות תוכנה המשתפת צגים, המאפשרת למדריך לצפות במחשב התלמיד ולעבוד על תוכנת גרפיקה שברשות התלמיד. במהלך השיעור, התלמיד מקבל הסבר עם שלבים רבים לביצוע מיומנויות וטכניקות עיצוב גרפי, ולאחר הסבר המורה, התלמיד נדרש לתרגל את כל הנתונים כדי להוכיח שהוא באמת מבין את התועלת העצומה של מה שלמד באותו שיעור. על התלמיד לספק דוגמאות ויכולות בסגנונות עיצוב, ואם ישנה שאילתה או בעיה שאינה ברורה, המדריך יסביר הכל שוב עד שהתלמיד יבין את השלבים.

תעודות ויעילות.

בסיומו של כל קורס במכללה לעיצוב גרפי אונליין או בקמפוס ומחוצה לו, תוענק תעודת הסמכה על סיום קורס לימודים בהצלחה. מעצבים גרפיים שפשוט עובדים על הסמכות ולא על תיקי עבודות יידחו על ידי ארגוני הייטק כי הם רוצים לדעת איך סגנון העיצוב שלך יכול לעזור להם. בכל מקרה, להצעת עבודה הנראית היום ברשת החברתית פייסבוק או לחילופין באתרים אחרים, נראה שתמיד רצויים אנשים בעלי הבנה בתוכנה ושפת עיצוב, והדרישה היחידה שהם פנו אליכם היא רק תיק העבודות שלכם. אין ספק שתצליחו להשתלב מהר אם תיק העבודות שלכם מכיל את כל המאפיינים והסודות העדכניים ביותר מתחום העיצוב הגרפי.

הגדלת פרודוקטיביות שיעורי הבית.

בסיום כל קורס, שיעורי בית ומשימות מסופקים לסטודנטים כדי לעזור להם לבנות את החשיבה העיצובית שלהם כיצד ליצור סגנון עיצובי שיתאים לכל סגנונות הטרנדים החדשים בשנת 2022. אם לתלמיד יש שאילתה עיצובית בין השיעורים , הוא רשאי ליצור קשר עם המדריך שלו כדי לבקש הערות על עיצוב השפה הרשמית בעבודה גרפית. אתה המוקד בלמידה אישית, מה שמאפשר למדריך להציע לך את כל היחס האישי. כל מנטור עיצוב גרפי שעובד איתך יספק לך ללא ספק מספר משאבים לפיתוח תיק עבודות שיכול לסייע לך בקריירה שלך.

כיצד השכלה יכולה לסייע לך בהשגת העבודה הראשונה שלך?

לבית הספר רשת של למעלה מ-19.5 אלף משרדי היי-טק ומשרדי פרסום המחכים לכם כדי לגוון את עבודת העיצוב הגרפי שלהם. נוכל לחזות בחברות ההייטק הגדולות בישראל, כמו גם באלפי משרות שמחפשות אותך, המעצב הגרפי הטירוני, שיביא את כל העניין היצירתי שלך לכוכב הזה. מדי יום יוצאות מאות הודעות למעצבים גרפיים חדשים, ולעתים קרובות אנו עדים למעצבים גרפיים שמוצאים עבודה בעודם בבית הספר. מורים יכירו לכם את הקבוצה הזו ויעזרו לכם להשתלב בתעשייה שמשוועת להתנסות מעשית.

מהי תוכנת אדובי?

גרפיקאים חייבים לשלם לאדובי 70 שקלים לחודש כדי ליצור תכנית חשיבה עיצובית ומקצועית. התלמידים מקבלים שבוע חופשי לעבוד על התוכנית בתחילת השימוש בהם, ולאחר מכן עליהם לשלם מדי חודש. לאחר שנה של שימוש, התלמידים משלמים תשלום חודשי של 100 שקלים כדי להתעדכן בכל התוכנות החדשות ש-אדובי מתירה. כיום, אדובי היא המשרד היחיד שעליו מסתמכים מיליוני אנשים ברחבי העולם עבור סגנונות העיצוב שגרפיקאים ישראלים מגלים באדובי, התשובה הטובה ביותר ליצירת פתרונות חזותיים.

מה צריך כדי להיות מעצב גרפי טוב?

כדי להיות מעצב הייטק מצליח או פרילנסר, עליך להבין שיש לך מספר חלופות עבודה הן לאחר סיום הלימודים והן במהלך הלימודים. רוב בוגרי העיצוב הגרפי בוחרים לעבוד מהבית ולספק שירותי עיצוב לעסקים על בסיס אישי. במילים אחרות, מעצבים גרפיים לא רוצים להגביל את יכולות העבודה שלהם למקום אחד בלבד. מעצבים גרפיים פועלים גם בתעשיית הדפוס תוך שהם מספקים שירותים דיגיטליים לחברות.

כדי להצליח במקצוע זה, עליך להשקיע בתיק דוגמאות רבות מאחר וזה כל מה שתעסוק בו בסיום הקורס. כל לקוח שרוצה לשתף איתך פעולה במגזר פשוט ירצה לבחון את תיק העבודות שלך. אף לקוח או חברת פרסום לא ישאל אותך היכן למדת או השגת את ההשכלה שלך לפני שפנה אליך; במקום זאת, הם יבקרו בפרופיל שלך בפייסבוק, ואם הם ימצאו סגנונות עיצוב מעולים, הם יפנו אליך.

שיווק עצמי.

אנשים בוחנים את השפה העיצובית שאתה מציג, השיחה הוויזואלית וההקשר עוד לפני שהם מחליטים אם לשתף איתך פעולה, בדיוק כפי שיצרת את כל האינטראקציה הויזואלית בין המותג ללקוחות. כל תאגיד הייטק או צרכן בודד יבחן כיצד אתה מעגן חשיבה חזותית והאם אתה באמת יודע לפתח גרפיקה בצורה מקצועית בקטגוריות הרבות באתר הפרטי שלך או בפייסבוק. תוכל לעבוד בשוק צמא לידיים עובדות כי יש ביקוש למקוריות ואינדיבידואליות בנושא עיצוב גרפי בינתחומי.

סולם השכר בתחום העיצוב הגרפי. כמה מרוויחים מעצבים גרפיים ומאיירים כשהם מתחילים?

בוגרי המסלול לתקשורת חזותית מקבלים הכנסה נטו של 17,000 ₪ בתעשיית ההייטק. אם סטודנטים יבחרו לעבוד בתחום הפרסום הדיגיטלי או לספק שירותי עיצוב לעסקים בעיצוב אתרים, הם עשויים להרוויח עד 16,000 שקלים בחודש. השכר בענף הדפוס נמוך למדי, וכתוצאה מכך, רוב הבוגרים עובדים במפעלי היי-טק. מעצב גרפי העוסק בהפקת ספרים והוצאה לאור מרוויח שכר התחלתי של 10,000 שקל נטו. מחיר שעתי למתחילים בהייטק או משרדי פרסום הוא 80 ש"ח ויכול להיות גבוה יותר.

האם יש עבודה בעיצוב גרפי זמינה?

עבודות עיצוב גרפי נפוצות וזוכים לביקוש גבוה בימינו, כפי שניתן לראות בפרסומות הרבות בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק ואינסטגרם. בעבר, האפשרות היחידה של מעצב גרפי הייתה לעבוד במשרד פרסום או לעצב גרפיקה לעולם המדבקות. כיום המצב שונה, וניתן לראות מעצבים גרפיים יוצרים שיתופי פעולה עם חברות הייטק המחייבות אותך לספק את כל השפה העיצובית לתוכנות ולמוצרים שפותחו על ידי חברות דיגיטל.

למעצבים גרפיים יש כעת אפשרויות נוספות.

סוגי משרות בהייטק אלו לא היו קיימים בעבר, וככל שהטכנולוגיה התקדמה, צצו אפשרויות חדשות למעצבים גרפיים, שהפכו את העבודה הישראלית למבוקשת יותר. כולנו יודעים שמדינת ישראל היא אחד המקומות המבוקשים בעולם למכירת טכנולוגיה, וכתוצאה מכך כוח העבודה המקומי משתלב עם שאר כדור הארץ. כל משרד הייטק מעסיק מאות מעצבים גרפיים שיכסו את כל קשת העיצוב על מנת להתחרות במפעלי ההייטק בעולם.

מה העתיד של עולם ההייטק והעיצוב הגרפי?

בוגרי התכנית לעיצוב גרפי ממשיכים ללמוד תקשורת חזותית וחווית משתמש בתוכנת האפליקציה XD. קשה ללמוד כיצד ליצור אתר אינטרנט או אפליקציה אם הלומד אינו מבין את כל תקני העיצוב והטרמינולוגיה.

מסלול לתקשורת חזותית

סטודנטים במסלול תקשורת חזותית משתמשים בכל המיומנויות שרכשו בקורס מעצבים גרפיים מתחילים כדי ליצור אתר בפלטפורמות וורדפרס. אלמנטור במקביל, עיצוב יישומים נחשב לאחת מהדיסציפלינות החדשות שהשיקה אדובי בשנים האחרונות. בעבר, רוב ארגוני ההייטק היו אחראים לפיתוח אפליקציות או חלונות ראווה מקוונים; נכון לעכשיו, מעצבים אחראים לסגנונות העבודה הללו.

הדור של היום, במיוחד בתקופת הקורונה, מקבל את כל המידע שלו מהאינטרנט

התעשייה הדיגיטלית תמשיך לגדול בשנים הבאות.  מאז שהדור של היום, במיוחד בתקופת הקורונה, מקבל את כל המידע שלו מהאינטרנט. אם אתה מחפש עבודה בתחום הדיגיטלי, עיצוב גרפי ותקשורת חזותית הם ללא ספק השלב הבא. במאמר זה יש הסברים נפלאים כיצד להתחיל בעיצוב גרפי, ובמקביל יצרנו קורסי וידאו ביוטיוב שמסבירים את כל החשיבה העיצובית, והסרטונים הללו ללא ספק יתנו לך אינדיקציה מצוינת אם אתה מעוניין בכך שדה. צור איתנו קשר עכשיו כדי לשוחח עם אחד מיועצי הלימודים שלנו כיצד גם אתה יכול להשתלב וללמוד את המקצוע המבוקש ביותר מהנוחות של ביתך. מצפים לשמוע ממך.