האם ניתן להתקבל לעבודה עם קורס בעיצוב גרפי?

//האם ניתן להתקבל לעבודה עם קורס בעיצוב גרפי?

האם ניתן להתקבל לעבודה עם קורס בעיצוב גרפי?

בשנים האחרונות עולם העבודה עבר מהפך של ממש. פעם, כל עבודה שהיא כמעט הייתה עבודה פיזית. מעט מאוד אנשים היו עובדים על מחשב ואלו שכן, היו חייבים לעשות את זה במקום אחד. האינטרנט לא היה או שמאוחר יותר כשהוא כבר היה הוא לא היה מפותח מספיק, והמושג “עבודה מכל מקום” לא היה קיים.

היום המצב הפוך לגמרי. היום יש יותר ויותר אנשים שעובדים מהבית או מכל מקום אחר וכל מה שהם צריכים זה מחשב וחיבור לרשת. היום עולם העבודה הוא שונה לגמרי והוא מאפשר עבודה הרבה יותר גמישה הן מבחינת המיקום שלה והן מבחינת הטיימינג שלה. יש עבודות רבות כאלו ואחת המובילות שבהן אם לא הפופולרית ביותר היא הגרפיקה.

לעבוד בכל מקום מכל מקום להיות מעצבים גרפיים פרילנסרים 

כן, עיצוב גרפי הוא תחום שצריך אותו בכל מקום. אנשי מקצוע מתחום הגרפיקה מבוקשים בכל חברה או עסק שהוא. הם מבוקשים במשרדים שונים ובחברות הייטק, וכמובן, בעסקים שיש להם נגיעה ישירה לעיצוב כמו סטודיואים לעיצוב, חברות בניית אתרים ואחרות. הנה כמה דוגמאות למקומות עבודה שאפשר לעבוד בהם בתחום העיצוב הגרפי.

מקומות עבודה נפוצים למעצבים גרפיים.

  • מערכות עיתונים – העיתונים עדיין קיימים מסתבר, וכמו שזה נראה, הם יישארו איתנו עוד שנים ארוכות. העיתונים צריכים להיות מעוצבים, צריך מישהו שיחליט איפה תמוקם כל ידיעה וידיעה, מישהו שיידע לעבוד על התמונות ולעשות מהעיתון עיתון מבוקש. גרפיקאים הם חוד החנית של מערכות העיתונים ובלעדיהם, אין להן קיום. 
  • בתי דפוס – גם עולם הדפוס עדיין עומד על תילו, כמו מערכות העיתונים, נראה שעולם הדיגיטלי תפס את מקומם אבל זה לא נכון. עולם הדפוס עדיין חי וקיים וצריך גם מי שיעצב את החומרים המופקים בבית הדפוס. אלו יכולים להיות כרטיסי ביקור, אלו יכולים להיות ברושורים, פליירים, מודעות פרסומיות וכל חומר אחר. מעצבים גרפיים הם צורך של כל בית דפוס ומי שמעצב ברמה גבוהה, ימצא לא מעט עבודה בבתי דפוס או עבור בתי דפוס.
  • סטודיואים לעיצוב – בשל הביקוש הרב לגרפיקאים, נפתחים עוד ועוד סטודיואים לעיצוב. אלו שיודעים לשווק את עצמם כמו שצריך מכניסים לא מעט עבודה, וככל שיש יותר עבודה הם צריכים עוד ועוד גרפיקאים. היום, יש לא מעט סטודיואים כאלו שטובעים בעבודה, ורק משוועים למעצבים גרפיים חדשים שיסייעו להם לעמוד בעומס. 
  • חברות פרסום – חברות פרסום חיות על מעצבים גרפיים. הן לא יכולות לזוז בלעדיהם רגע אחד ואין פרסום בלי עיצוב טוב. לא משנה אם מדובר על חברה שמייצרת פרסום לעולם הדיגיטל או הפרינט, היא צריכה מעצבים גרפיים וכמה שיותר וברמה הגבוהה ביותר. 
  • חברות בניית אתרים – בישראל יש אלפי אתרי אינטרנט ובעולם יש מיליונים, ובכל יום ויום מתווספים לרשת עוד אלפי אתרים חדשים שמישהו צריך לעצב אותם. מי מעצב אותם? מעצבים גרפיים כמובן, והם עושים את עבודתם כחלק מצוות שלם של חברות בניית אתרים שמספקות שירותים ללקוחות עסקיים או פרטיים. חברות בניית אתרים הן חברות שעובדים היום נון סטופ וגם הן משוועות לגרפיקאים כל הזמן.
  • חברות שמפתחות אפליקציות – אם בתחילת הדרך חשבו שאפליקציות לא יהיו חלק ניכר כל כך מחיינו, מהר מאוד הבינו שטעו. היום, העולם נמצא בכיס שלנו, והוא מאפשר לנו לבצע פעולות שונות בכף היד. אבל בשביל שהאפליקציות הללו יעבדו כמו שצריך ובשבי שהם יספקו את החוויה אותה הגולש צריך לחוות, צריך מישהו שיעצב אותן. צריך מעצבים גרפיים שידאגו שממשק המשתמש יהיה תקין ושהחוויה תהיה מלאה, כך שהאפליקציה תהיה יותר ויותר מבוקשת מה שיכניס לה עוד ועוד. 

החדשות: לא צריך ללמוד שנים רבות בשביל להיות גרפיקאים!

פעם, לא משנה מה הייתם רוצים ללמוד, זה היה או קורס טכני בן שנה – שנתיים או ללמוד לתואר כמה שנים לא פשוטות. מי שהיה רוצה לפתח קריירה בתחום כלשהוא, היה צריך לוותר על עבודה או לעבוד מעט מאוד, היה צריך להקדיש כמה שנים בשביל ללמוד ולהתמקצע וגם כשהוא היה מסיים ללמוד, הוא היה צריך לצבור ניסיון ולחיות ממשכורת נמוכה יחסית. היום זה כבר לא ככה בעיקר בתחום הגרפיקה. היום לא צריך תואר בשביל לעבוד בחברות הייטק ולא צריך השקעה של שנים בשביל לקבל משכורת מכובדת. לימודי עיצוב גרפי מאפשרים לאחר סיומם להתקבל לעבודה ללא כל בעיה, כשיש תעודה ביד וחשוב יותר, יש תיק עבודות אותו ניתן להציג בפני מעסיקים או לקוחות פוטנציאליים. 

עולם הגרפיקה שינה לגמרי את עולם העבודה. הוא מאפשר לכל אחד להגיע לגדולות, לכל אחד להיות בעל עסק עצמאי או לעבוד בעסק אחר ולחיות בכבוד, גם בלי תואר ראשון. היום לכל אחד יש הזדמנות להצליח גם אם הוא בתיכון לא השקיע יותר מידי. כל מה שצריך זה שתהיה אוריינטציה למחשבים, כל מה שצריך שתהיה זו גישה ולא יותר מזה.

לימודים תיאורטיים וטכניים בתחום העיצוב וגרפיקה

לימודי עיצוב גרפי הם לימודים טכניים ותיאורטיים. הטכניים כוללים את התוכנות הרלוונטיות, והתיאורטיים כוללים את כל מה שמאחורי זה. מה זה אומר? זה אומר שצריך ללמוד את תורת הגרפיקה. צריך ללמוד את החוקים השונים של הגרפיקה ומה הם כוללים. צריך לדעת אילו צבעים או צורות גורמים לתחושות כאלו ואחרות ולנצל את זה בתוצרים.

ומה לומדים בחלק הטכני? החלק הטכני הוא החלק העיקרי. זהו החלק בו לומדים את התוכנות הרלוונטיות. התוכנות הללו הן קודם כל אילוסטרייטור, תוכנת החובה של כל מעצב גרפי, תוכנה שמאפשרת לעצב כל דבר שרוצים ולהגדיל אותו לאיזה גודל שרוצים כי זו תוכנה ווקטורית, יש את פוטושופ שמאפשרת לעבוד על תמונות, לתקן אותן וליצור בהן מניפולציות שונות, ויש כמובן אינדיזיין שזו תוכנת הוצאה לאור. יש עוד תוכנו שאפשר ללמוד במסגרת עיצוב גרפי וכמובן שנגענו פה בקצה של מה שהן מסוגלות לעשות. אין ספק שחברת אדובי שעומדת מאחורי התוכנות הללו היא החברה המובילה בעולם, והפיתוחים שלה הם הפיתוחים המדהימים ביותר. חברת אדובי היא החברה ששולטת בעולם הגרפיקה כך לדוגמה תוכנת פריהנד שקדמה לאינדיזיין, היא תוכנה שמהר מאוד נקנתה על ידי אדובי ועם עליית אינדיזיין היא נעלמה. 

אם אתם רוצים ללמוד עיצוב גרפי, אתם צריכים לעשות את זה במכללת סולו. מכללת סולו מציעה לכם לימודים אחד על אחד אונליין, לימודים באמצעות תוכנה ייחודית.

ללמוד גרפיקה ממוחשבת במכללת סולו

אתם לא צריכים ללמוד לתואר ולא צריכים להקדיש שנים ארוכות בשביל לפתח קריירה, ואפילו לא צריכים לעצור את החיים שלכם עם מכללת סולו. מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל בעיצוב גרפי, מכללה שמציעה לכם ללמוד שיעורים פרטיים באמצעות האינטרנט כך שאתם לא צריכים לצאת מהבית.

לא, היא לא מציעה לכם לקנות  איזה קורס מובנה או לראות סרטונים ביוטיוב. היא לא מציעה לכם חומר כתוב ולא לימודים בכיתה. מכללת סולו מציעה לכם שיטת לימוד חדשנית, שיטה שמתאימה לכל אחד שרוצה להתפתח ולגדול. במהלך הלימודים נעשה שימוש בתוכנה ייחודית, תוכנה שמחברת בין המורה ובין התלמיד, תוכנה שמאפשרת שיעור פרטי ממש כאילו שני הצדדים ישבו ביחד באותו החדר.

למה זו השיטה הטובה ביותר? כי קודם כל אתם לא צריכים להפסיד עבודה או לשנות משהו משגרת חייכם. אתם לא צריכים לצאת מהבית, להתארגן וכמובן גם להוציא כספים כמו שמוציאים כשיוצאים מהבית. אתם גם לא צריכים להפסיד חומר אם אתם לא יכולים להגיע לשיעור אחד או יותר אלא להשלים אותם עם המורה, ובכלל, אין יותר נוח מזה.  מכללת סולו מעמידה לרשותכם את המורים הטובים ביותר, מעמידה לרשותכם צוות מקצועי ומנוסה שייקח אתכם יד ביד אל עבר ההצלחה.

צרו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

2019-10-11T07:57:00+03:00