מדריך בניית אות מסתובבת באילוסטרייטור

תרגילים ביוטיוב מדריכים והסברים על תוכנת ILLUSTRATOR מדריך בניית אות מסתובבת באילוסטרייטור

תוכן עניינים הצג

במדריך הבא הסברנו למתחילים בעולם הגרפיקה ממוחשבת לתחביב או מקצוע איך לעבוד בתוכנת אילוסטרייטור 2021 עם תיבת טקסטים, המדריך כולל 2 שיטות שונות לעשיית אותו אפקט, בתוכנות גרפיות אפשר להגיע לעתים לאותה שיטה במספר דרכים שונות, אופן העבודה הוא שונה ונפרט לכם לאחר צפיית הסרטון את כל שלבי העבודה צעד אחר צעד, תוכלו לצפות בקטגורית מדריכים באילוסטרייטור להכנת אפקטים בתוכנות גרפיות למתקדמים ומתחילים יחדיו.

מי אנחנו בית ספר סולו לימודי עיצוב גרפי?

בית ספר למקצועות העיצוב והגרפי לענף ההייטק מכשיר סטודנטים מעל 15 שנה בתחומים שונים בענף העיצוב גרפי לעולם הדפוס והייטק יחדיו, באמצעות מכללת סולו אפשר ללמוד מהבית בהוראה פרטית ואישית אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות בעיצוב גרפי, תיק עבודות שמכיל את כל חוקי העיצוב הגרפי הוא הדבר היחידי שמאפשר למעצב הגרפי המתחיל או גרפיקאי להתחיל לקבל לקוחות או לעבוד במשרד פרסום, כיום בענף התקשורת חזותית לתעודות אין שום משמעות ומה שיבקשו ממך בוגר מסלול לימודי עיצוב או גרפיקה ממוחשבת זה לראות דוגמאות קונספטואליות שמראות יכולות גרפיות יוניקים כלומר עבודה יוניקית שלא נראתה באף מקום אחר בעולם העיצוב הגרפי, מהו הטרנד היוניקי שאתה מביא אתך שלא נראה או כיצד אפשר לקדם עסקים או רעיונות בהתאם לקונספט אותו רוצים להעביר לקהל בצורה פסיכולוגית נכונה.

אני רוצה ללמוד עיצוב גרפי או אילוסרייטור איך מתחילים?

כל מה שצריך זה להתקשר לבית הספר 03-6202111 או ליצור אתנו קשר דרך עמוד צור הקשר באתר בתפריט העליון ולהשאיר פרטים, נשבץ לך מורה פרטי אחד על אחד במפגשים שבועיים, תקבלו שיעורי בית ומטלות כדי לפתח את היצירתיות בתוכנות עיצוב גרפי. לימוד פרטי מהבית בצורה פרטית ואישית יבטיחו לך לקבל את כל החומר ללא שום לחץ כיתתי. תוכלו לקרוא בהרחבה על מסלול לימודי תוכנת אילוסטרייטור בקישור הבא, אפשר ללמוד את התוכנה בנפרד או כחלק ממסלול לימודי עיצוב גרפי / תקשורת חזותית.

שיעור גרפיקה ממוחשבת בתוכנת אילוסטרייטור 2022 אדובי

14 שלבי עבודה כלליים במדריך אילוסטרייטור יוטיוב עיצוב גרפיקה ממוחשבת צעד אחר צעד:

 1. כתיבת שורת טקסט
 2. עבודה סלקטיבית עם החץ השחור לבחירת האלמנטים
 3. שכפול הגרפיקה עם מקש ALT
 4. עבודה עם פקודת הפוך טקסט לצורה CREATE OUTLINE דרך תפריט הטקסט
 5. שימוש בסיבוב הגרפיקה בשיטה מספר 1 עם כלי החץ השחור
 6. שימוש בסיבוב האות דרך תפריט הטקסט בתפריט העליון
 7. עבודה עם חץ לבן
 8. הבדלים בין חץ לבן לחץ שחור
 9. משיכת נקודה
 10. משיכת מספר נקודות ליצירת עיוות
 11. משיכת נקודה ועבודה עם כלי המעגל
 12. עבודה עם כלי הלאסו טול
 13. שימוש עם כלי הלאסו טול ועבודה במקביל עם חץ לבן
 14. דיוק וחידוד על איזה כלי עומדים

והנה עוד סרטון להראות לכם למה תוכנת גרפיקה ממוחשבת אילוסטרייטור מסוגלת

שילובים בין פוטושופ לתוכנת אילוסטרייטור

פוטושופ וגרפיקה קשורות חזק כבר זמן רב. שקול קבוצה של עמיתים לעיצוב גרפי המשתמשים בתוכנת פוטושופ כדי לבצע מגוון התאמות חוצות תחומיות. פוטושופ אינה מוגבלת לעולם הצילום ואינה עונה רק על דרישות עיבוד התמונה. אנו יכולים לראות שפוטושופ מועסקת במספר תעשיות, החל מנדל”ן, הדמיות אדריכליות ועד עיצוב תמונה, הכולל יצירת תלבושות וסימולציות שונות. במאמר הבא נציג בפניכם את עולם הפוטושופ והקשר שלו לגרפיקה ממוחשבת. ההרצאות מוצגות בעברית ומתאימות לכל מי שרוצה לבחון את התאמתו לחיים על פני כדור הארץ…

הדרכה מקוונת בפוטושופ איך זה פועל? בקבוצה של שלושים תלמידים, המורה לא יכול להעניק יחס אישי לכל תלמיד

כפי שאנו יכולים לראות, רוב בתי הספר עברו ללמד אך ורק באינטרנט בשנים האחרונות. בגלל הקורונה, רבים לא יכלו לעזוב את בתיהם, והיה ביקוש גבוה ללימודים מקוונים. אנחנו מכללה שמלמדת שיטה זו כבר חמש עשרה שנים, אחד על אחד, דרך האינטרנט, תוך שימוש בתוכנות חיבור שונות או תוכנות זום. במהלך השיעור, המורה עשוי לראות את מסך התלמיד ולהדגים כיצד לבצע הוראות גרפיות בפוטושופ או בתוכנת גרפיקה אחרת שלב אחר שלב. השיעור לא מיועד לכולם, והוא לא מיועד לקבוצה.

במהלך הלמידה הפרטית, המדריך יכול לראות גם את המסכים של התלמיד וגם של המורה ולהזיז את העכבר שלו לכל מקום שהוא אוהב. אם יש לסטודנט שאלה במהלך הרצאה של מורה פרטי, המדריך יחזור עד למסירת כל החומר לתלמיד; אבל, בקבוצה של שלושים תלמידים, המורה לא יכול להעניק יחס אישי לכל תלמיד. אנו יכולים לומר לך שרוב התלמידים הרשומים כיום לבית ספר PRYBH למדו בעבר במקום אחר ונכשלו בגלל שהמורה דהר בתוכנית הלימודים או שלא היה להם מספיק זמן להחליט על כל הנושאים בגלל תלמידים איטית בכיתה . המדריך מקצה שיעורי בית ומשימות בסיום כל מפגש גרפי כדי לעזור לך לשפר את הרעיונות היצירתיים שלך ואת היכולת שלך לעבוד במהירות עם התוכנה. המטרה של תוכנת פוטושופ היא ללמוד לא רק את הפקודות, אלא גם מה ניתן לעשות איתן תוך שימוש בחוקי העיצוב הרבים.

מהם עקרונות העיצוב החזותי שאמני פוטושופ חייבים להיות מודעים אליהם? עיצוב גרפי נחשב לאחת המיומנויות המבוקשות ביותר בחברה

התלמידים יצטרכו לתפוס הרבה יותר מרק כלים טכניים יבשים כדי ליצור גרפיקה בצורה מקצועית בכל שיטה אחרת מלבד תוכנית פוטושופ. המאמר ילמד אותך כיצד להשתמש בצבע מתקדם כדי לשנות תמונה גרפית. כולנו יודעים שלכל צבע יש משמעות וחוזק, ולכן על מעצבים גרפיים ללמוד את משמעות הצבע בצורה מקצועית ומתאימה. לדוגמה, בעת התמודדות עם מברשות פוטושופ, עלינו לדעת בדיוק באיזה גוון להשתמש כדי לבטא את המסר המכירות או השיווקי על מנת לעודד מניפולציה שיווקית.

כיום ברור שרוב הפרסום בפייסבוק ובאינסטגרם נעשה על ידי מעצבים גרפיים שהשקיעו שעות רבות בהרהורים כיצד להעביר את המסר בצורה מקצועית שתשכנע את היעד הדמוגרפי. עיצוב גרפי נחשב לאחת המיומנויות המבוקשות ביותר בחברה, כאשר מעצבים גרפיים עובדים הן בתעשיית ההייטק והן בתעשיית הדפוס. לעמדתו של המעצב הגרפי יש חשיבות מכרעת שכן הוא זה שבוחר כיצד יופיע הפרסום בתחום העיצוב.

השיעור הקשור לדף זה מסביר את ההיגיון הבסיסי המשמש ליצירת שינוי חזותי.

השיטה של ​​חילוץ תמונה מהמקור שלה והוספת שכבות על שכבות של שינוי תוך שימוש בשקופיות ואפקטים ידועה כמניפולציה של תמונה גרפית. עבודה עם שכבות בפוטושופ עשויה להיות מאתגרת עבור אלה שלא שלטו בה בדרך המקובלת. עבודה עם תוכנת פוטושופ מאפשרת לך לעצב יצירה תלת מימדית. הביאו תמונה ולאחר מכן התחל הצגת שקופיות או צורה אחרת של עבודה מעליו. לעבודה עם שכבות בפוטושופ יש יתרון בכך שהיא מאפשרת לך תמיד לחזור אחורה בזמן מבלי להרוס את התמונה המקורית. האפליקציה מספקת מגוון מיומנויות ליצירת שינויים, כך שגרפיקאים, לא משנה כמה הם לומדים, תמיד מרגישים שיש עוד מה ללמוד. המורים שלך סוף סוף ישתדלו להגביר את היצירתיות והחשיבה הרחבה שלך כדי שתוכל להביא איזה סגנון שתרצה. אנו יכולים לומר לך שבין אם הם משתמשים בתוכנת ויזואליזציה או מעצב גרפי כדי לפתח פרסום עיצובי, כולם מקבלים את ההנחיות הזהות. סוף סוף כל אחד לוקח את מה שהוא צריך כדי ליצור את המניפולציה הרצויה.

האם אני יכול להרוויח כסף רק מלמד איך להשתמש בפוטושופ? יצירת מודעות שיווקיות לרשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם

כן, כן, כן, יש מקצועות שבהם אתה יכול לעבוד רק עם פוטושופ אם אתה לא יודע איך להשתמש בתוכנות גרפיות אחרות כמו אילוסטרייטור ועיצוב, אלמנטור , או תוכנהXD. אנו יכולים לראות שימוש בתוכנת פוטושופ ליצירת מודעות שיווקיות לרשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם, תמונות דיגיטליות שהתקבלו מאדריכלים לאחר עבודה עם התוכנה AutoCAD, עיצוב תמונות דיגיטליות לתעשיית האופנה ויכולת ליצור אלבומים דיגיטליים ושיתוף פעולה עם צלמים.

חללים אלו גם מאפשרים ליחידים לעבוד במשרה חלקית מהבית או ליצור סטודיו פרטי ואישי. כשאתם לומדים את מלאכת הפקת תוכנת הפוטושופ, ספרו למורה מדוע אתם רוצים את התוכנית, כמו לימודי גרפיקה לתעשיית האופנה או ציור דיגיטלי, בין היתר. אנחנו יכולים להבטיח לך שלא משנה כמה אתה יודע על פוטושופ, תמיד תרגיש שיש עוד מה ללמוד שכן, בסופו של יום, התוכנה מבצעת מניפולציות ויכולה לגשת לכל קובץ, גם אם הוא מכיל אלף שכבות . אתה יכול ליצור איתנו קשר כבר עכשיו כדי לדבר עם רכזי הלימודים כיצד תוכל ללמוד פוטושופ באופן פרטי ופרטני, תוך התחברות לרשת של למעלה מ-19 אלף חברות וארגונים שיסייעו לך להשתלב ללא מאמץ במגזר זה. תן לך דוגמה של מה שזמין.